Opinie o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Apteka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Rozśmieszony

To bardzo ciekawe co piszesz, bo przychodzą do nas ludzie i zupełnie odwrotnie mówią. Twierdzą, że jak pracowali w firmach które miały 700 aptek to człowiek był tam anonimowy i bez możliwości przebicia. Zero szacunku? A jak Zarząd osobiście jeździ po Aptekach i pyta w czym może pomóc aby się lepiej pracowało pracownikom to rozumiem, że jest ten brak szacunku? Jakieś takie mam wrażenie że to raczej Euro-Apteka pożegnała się z Tobą a nie odwrotnie. W HR od początku 2018 roku nie było żadnej zmiany personalnej. Jeśli chodzi o nowe inwestycje to proszę poczytać poniższe wpisy. A jeśli chodzi o podwyżki to może po prostu Ty jej nie otrzymałeś bo nie wykazałeś się w pracy.......

CENTRALA
@Rozśmieszony

W HR Euro Apteki od początku 2018 nie było żadnej zmiany personalnej? Jeżeli pominąć trzy różne osoby na stanowisku dyrektora (każdą zwolnioną), likwidację części działu HR połączoną z odejściami, jeszcze jedną rekruterkę... to tak, być może więcej zmian nie było ;-) Tak naprawdę to od początku 2018 zmienił się już cały skład działu HR w Euro-Aptece.

Ja do grona osób z HR nie należę i za robienie PR nikt mi nie płaci, a z "górą" nie mam nic wspólnego. A mimo to należę do grona osób zadowolonych z pracy i nie dam sobie wmówić, że jest inaczej (a takie próby się pojawiają, co kto napisze, że praca mu odpowiada, to spotyka się to z negatywnym odbiorem na zasadzie "to nieprawda, nie wierzę ci, niemożliwe". Hm, jednak jest to możliwe. Cud? Nie sądzę. Nie sądzę, abym była jedynym przedstawicielem zadowolonych pracowników, zresztą był już jeden wpis na ten temat, który dobrze to podsumował. Czuję się w obowiązku, żeby prostować informacje, które nie są prawdziwe i żeby wpływać na wizerunek, bo to mój pracodawca, a jeśli nie chce go reprezentowac jak należy - zmieniam pracę. Tylko tyle i aż tyle. Ktoś pisał że w apteki się nie inwestuje, co jest kompletną bzdurą, bo moja apteka (W-wa) jest po solidnym remoncie, ale o tym też ktoś pisał i jest dużo więcej aptek, w które się inwestuje pod kątem remontów (i nie tylko). Wiadomo, że nie będzie to w skali "wszystkie na raz", bo to jest fizycznie nie możliwe, ale widać, że rozwój jest. Nie można spodziewać się efektów od razu - wszyscy jesteśmy ludźmi, ale wieszania psów na firmie, która w moim odczuciu jest uczciwa wobec pracownika, nie zrozumiem.

Nollan
@Anonim

Oczywiście, że nie jesteś jedynym przedstawicielem zadowolonych. Większość z nich po prostu siedzi cicho i robi swoje.

K.
@Nollan

otóż to

Centrala
@Nollan

A te pojawiające się wyżej w tym wątku zwyczajnie nieprawdziwe informacje o braku rotacji kadr? Jak myślisz kto pisał te bzdury, jak nie osoby które mają takie zadanie służbowe?

Basia

Doskonale Cię rozumiem, też przerobiłam EA. Pracę lubiłam bo fajna załoga była w aptece. Niestety często ucinali premie dziewczynom. A jak zaszłam w ciążę i wróciłam po macierzyńskim, to po dwóch tygodniach dostałam wypowiedzenie i tyle w temacie. Bardzo prorodzinna firma(usunięte przez administratora)

Toy
@Rozśmieszony

Bzdury piszesz. Zmiany są tam non stop. Dziwię się ludziom że tam pracują.

Zdziwiona
@Basia

"Bandzior" ??? A skąd takie informacje? Każdy komu się powodzi jest dla Ciebie bandziorem? Z tego co wiem to Euro-Aptekę założyli bracia (jak ją zakładali to około 40-stki) byli więc 18 lat nie mieli. Bez problemu można w internecie znaleźć ich nazwisko i zobaczyć, że to jedni z najbogatszych ludzi na Litwie..... Ktoś tu tworzy własne historyjki które z prawdą nie mają nić wspólnego, no ale opluć trzeba - a może żal że Euro-Apteka się z Tobą pożegnała?

nie zdziwiona
@Toy

A ja się nie dziwię bo naprawdę dobrze płacą.

Marża

A co Cię obchodzi jaką mają marżę? To raczej decyzja i problem albo warunki kontraktu które ustala centrala.

Gdzie znajduje się główna siedziba Euro-Apteki?

Ladymarmelade

Czytałam, że macie w benefitach opiekę medyczną, czy można pod to podpiąć też członka rodziny?

cowboy
@Ladymarmelade

Tak, można

@cowboy

A jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem?

cowboy
@Ladymarmelade

Tak samo ;)

@cowboy

Super, dziękuję :)

Magister_Pigularz

Nie wie ktoś może o wolnych stanowiskach w Krakowie? Tak się rozglądam, ale nigdzie mi w oko nie wpadło, ale może po prostu źle szukam. Najbardziej zależy mi na centrum, apteka na Lubiczu byłaby idealna, bo lokalizacja super. Ktoś coś wie i zarzuci informacją?

Chessy
@Magister_Pigularz

Obecnie wydaje mi się, że nie, na Lubiczu chyba komplet. Ale może podpytaj po prostu, żeby mieć pewność?

Chessy
@Chessy

Poza tym, w Krakowie aptek jest mało, nie powinno być problemem, żeby bezpośrednio w każdej zapytać

@Magister_Pigularz

Z informacji na stronie internetowej Euro-Apteki można wywnioskować, że szukają tam Magistrów farmacji. Ogłoszenie dotyczy wielu lokalizacji - zresztą, sam zobacz: http://www.euroapteka.pl/pl/career/view/id.52 Ale zawsze możesz też do nich napisać i po prostu dopytać. Jak zatem zamierzasz zrobić?

Magister_Pigularz
@Krystyna

Myślę, że zgłoszę się bezpośrednio.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kolia

Cześć, jak oceniacie pracę w biurze? Jak wygląda sprawa z narzędziami do pracy - są zapewniane? Na jakie dodatki można liczyć?

Angelo
@Kolia

Biuro bardzo w porządku, przynajmniej w moim odczuciu. Co do narzędzi to tak, oczywiście są służbowe telefony, laptopy i tutaj akurat nie wszyscy, ale część pracowników z centrali ma do dyspozycji samochody służbowe. Tu wiadomo, że zależy od stanowiska, bo nie wszędzie są potrzebne te same narzędzia. Z dodatków - ubezpieczenie na życie (na bardzo korzystnych warunkach), opieka medyczna

Kolia
@Angelo

Dziękuję pięknie za odpowiedź! :)

Pyt
@Kolia

Ja jeszcze się dołączę z pytankiem o atmosferę. Jak jest pod tym względem?

simmi
@Pyt

W moim odczuciu dobrze, jednak wiadomo, że atmosferę w dej mierze jednak tworzą pracownicy, którzy jak to ludzie mają w zwyczaju, mają nieraz gorszy dzień i to potrafi się nieznacznie odbić na atmosferze. Ale tak jak mówię, w mojej opinii atmosfera jest jak najbardziej w porządku ;)

Pyt
@simmi

Okej, dzięki za odpowiedź

Olga

Jak wygląda tu sprawa ze szkoleniami? Są zapewniane pracownikom firmy?

Eggman
@Olga

Tak. Są szkolenia produktowe i z umiejętności miękkich

@Olga

Ja pracuje kilka lat i nie mialem zadnego szkolenia. Tylko jedynie prezentacje produktowe.

Spoko
@Z apteki

Wszystko przed Tobą od miesiąca mają wewnętrznego trenera ds szkoleń

@Spoko

@Spoko Świetnie w takim razie, że pracownicy mogą liczyć na rozwój w tej firmie. Możesz napisać na czym polegają szkolenia z "umiejętności miękkich"? Dziękuję.

@Spoko

Mialem na mysli powazne szkolenia rozwijajace mnie zawodowo a nie takie jak komukolwiek sprzedac cokolwiek, byle wiecej. Obawiam sie ze wewnetrzny trener tego nie zmieni na lepsze.

ciekawy
@Z apteki

Podaj prosze dokładny przykład takiego szkolenia. Bo dość ogólnie to określasz

@ciekawy

Tzn takie zeby posiadac aktualna wiedze i umiejetnosci w danym zawodzie. Np w ostatnim czasie zmienily sie wytyczne co do postepowania w kilku chorobach z ktorymi ludzie zglaszaja sie do aptek. A zmienily sie bo sa badania okreslajace skutecznosc roznych modeli leczenia. Takie szkolenia sa wrecz niezbedne.

Coonie

Jak długo trwa cały proces rekrutacyjny? Długo czeka się na odpowiedź, czy wszystko raczej sprawnie? Ilu etapowa jest rekrutacja?

Tiger
@Coonie

Na pewno nie ciągnie się w nieskończoność, u mnie było sprawnie. Co do etapów - klasycznie, rozmowa telefoniczna i potem kwalifikacyjna.

Coonie
@Tiger

To dobrze. A masz jakieś wskazówki/sugestie jak przygotować się do tych rozmów?

Tiger
@Coonie

Raczej takie uniwersalne porady. Nic specjalnego ci nie podpowiem, jak się nadajesz, to po prostu dasz radę ;)

@Tiger

Tiger, a możesz dać znać jakie pytania pojawiają się na rozmowie kwalifikacyjnej? Jestem też ciekawa na jaki rodzaj umowy może liczyć nowy pracownik - umowa zlecenie czy umowa o pracę?

poszukująca
@Krystyna

W ofercie o prace zawsze jest na jaką umowę szukają. Jeśli jest to biuro to w 99% szukają na umowę o pracę i jest ona od pierwszego dnia. Nie ma akcji, że pierw na zlecenie a potem umowa o prace. Rekrutacja jest w zależności na jakie stanowisko, jeśli jest szeregowe to jedna rozmowa i odpowiedź tak lub nie. Jeśli stanowisko kierownicze to są 2 rozmowy, pierwsza z rekruterką a druga z zarządem.

@Tigerr
@Krystyna

Rozmowa bardzo spoko, trwała około 40 min. Pytania standardowe, analiza CV, wzajemne oczekiwania co oni oczekują i spytali co ja oczekuję, moje mocne i słabe strony, dokładne obowiązki w poprzedniej pracy. Od pierwszego dnia umowa o pracę (czas próbny) a potem na nieokreślony od razu. Rozmowa zupełnie w przyjaznym klimacie (nawet kawę zaproponowali - faktycznie mają bardzo dobrą). Podobno mają wewnętrzne szkolenia z Excela (dla mnie wielki plus bo chciałem się zapisać na taki kurs prywatnie ale są drogie).

cyna
@@Tigerr

wygląda w takim razie zachęcająco, dzięki, w imieniu wszystkich potencjalnych, że wrzuciłeś bardziej szczegółowe info

heyan
@poszukująca

System z umowami jest w ogóle bardzo w porządku, z reguły praktycznie wszyscy na UoP, ale jak 2 strony się na to zgadzają, to może być i zlecenie i w moim przypadku tak było, bo bardziej mnie to urządzało. Ale tak jak pisze @poszukująca, nie ma akcji, że najpierw zlecenie, a potem dopiero o pracę, tylko wszystko uczciwie i bez niedopowiedzeń

SuzieeQ

Zatrudniłam się ostatnio, miałam trochę obaw, bo jednak opinie są różne, ale zdecydowałam się no i nie taki diabeł straszny, się okazało ;) Pracuję troszkę ponad miesiąc, więc ciężko się wypowiadać jakoś konkretnie, ale nie mam na co narzekać i niczego mi nie brakuje, nie czuję też, żeby moja apteka była w jakikolwiek sposób "niezadbana" czy "niedoinwestowana". To taka opinia ode mnie, na świeżo. Jak coś się zmieni w tej kwestii, to też będę się wypowiadać.

kilimanjaro
@SuzieeQ

Obawy uzasadnione, wiele osób próbuje nastraszyć potencjalnych pracowników ;) Ale nie ma co się sugerować niczyim zdaniem. Fajnie, że ci praca odpowiada.

Api
@SuzieeQ

Moja sytuacja była bardzo podobna, analogiczna wręcz. Póki co wszystko jest ok.

@Api

Widzę, że jak na razie praca w Euro-Aptece Ci odpowiada. Dowiedziałam się, iż dla pracowników wszystkich działów i na każdym stanowisku, zapewniają tam przejrzysty system okresowych ocen pracowniczych powiązany z rozwiniętym systemem motywacyjnym.Nie jest to do końca jasne. Możesz zatem powiedzieć o tym coś więcej?

Karola

W jakich godzinach pracuje biuro? Standardowo, czy jest to trochę bardziej "elastyczne"? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Karola

Generalnie wszystko standardowo, przy czym jest możliwość ustawienia z godzin ruchomych

Karola

Ookej, to mnie cieszy w takim razie. Dzięki za odpowiedź.

Szukam

Powiedzcie proszę czy firma na jakieś wolne wskaty w Szczecinie bądź Geniowie? Na ich stronie info trochę nieaktualne jakby. A może szukają?

@Szukam

Widziałem, że w Starogardzie Gdańskim kogoś szukają w pomorskim

praca
@Tomek

Ooooo i księgowej szukają

Łebeka
@praca

A propos, jak mają u Was księgowe? Warto aplikować?

księgowość
@Łebeka

Praca od 8-16, dojazd bardzo dobry jak na Warszawę, super szefowa, załoga sympatyczna młoda ale z dużym doświadczeniem, pomocna. Pracy jest trochę ale i przyzwoicie płacą.

Mag
@księgowość

Przyzwoicie? Tak mniej więcej jakie widełki?

loka
@Mag

nie wiem ale ksiegowosc to raczej intratny interes

kiki
@księgowość

Brzmi nieźle w takim razie

Stefan

Widzę, że obecnie Euro-Apteka poszukuje techników farmacji. niestety strona nie działa poprawnie. Byłbym wdzięczny za informacje jak wygląda praca na takim stanowisku? Ciężko znaleźć cokolwiek więcej w Internecie

Vicus
@Stefan

Ze stroną wszystko przecież w porządku, poza tym ogłoszenia są jeszcze na innych platformach, o czym jest tu cała dyskusja.

A.S.

Witam. Czy prawdą jest, że w zeszłym roku do jednej z euro-aptek na północy kraju wpadła kontrola WIF i okazało się, że temperatura była dużo powyżej 25st. C?

Poinformowany
@A.S.

Z tego co mi wiadomo to była to awaria klimatyzatora dwu dniowa. Apteka w tym czasie była zamknięta a awaria niestety może zdarzyć się zawsze i wszędzie.

Joko
@Poinformowany

A, to jak się tak miały sprawy to nie ma co kręcić dramatu. Zwłaszcza, skoro jest to dosyć stara sprawa.

@Joko

tak tak, na pewno spółka zamknęła aptekę na czas awarii - ha ha ha Awaria trwała znacznie dłużej niż dwa dni, a aptekę zamknąć nakazał inspektor. I co się tak boicie niewygodnych spraw???

Zdziwiony
@as

Czy ja wiem czy to taka niewygodna sprawa ? Mam wrażenie że wypadek losowy który może się wszędzie i każdemu zdarzyć. Aby nie było takich sytuacji w tym roku wszystkie klimatyzatory były przed sezonem dokładnie przejrzane przez specjalistyczna firmę a tam gdzie była taka potrzeba wymienione na nowe.

Joko
@Zdziwiony

dokładnie, już pomijając fakt, że nawet jeśli nie było tak jak piszesz, to po co rozdrapywać jakąś sprawę sprzed roku? Zwłaszcza, że nie zasługuje na miano większej afery, bo nic specjalnego się nie wydarzyło tak naprawdę

A.S.
@Joko

Hmm, ile wart był towar, który nakazał zutylizować inspektor ? Na pewno nic specjalnego?

Zdziwiony...
@A.S.

A co to ma wspólnego z opinią o firmie albo ze współpraca z firmą? Każda firma ma koszty i przychody na tym to polega. Ja tez mogę napisać, że w drogerii czy innym miejscu coś się popsuło i firma miała prawdopodobnie jakieś straty/koszty ale dla mnie jako konsumenta lub pracownika taka informacja jest nieistotna. Bo tak naprawdę to co mnie to obchodzi?

żiżko
@Zdziwiony...

No to akurat też prawda

ROSA

Jest obecnie jakakolwiek rekrutacja? Zakładka kariera na stronie nie ładuje mi się, a na pracuj.pl pusto, mimo, że ostatnio jak sprawdzałam, to wydawało mi się, że były oferty

@ROSA

Rekrutacja jest ale znalazłem na innych stronach: (usunięte przez administratora)na fb się ogłaszają

@technik

Usunęli link, ale sprawdzę FB. Dziękuję.

@ROSA

chyba strony bardziej farmaceutyczne typu farmacja.hr czy izby aptekarskie, ja aplikowałem poprzez farmacja.hr, szybki odzew

praca.farmacja ;P

@technik

To na złych platformach szukałam w takim razie :) Dzięki wielkie za odpowiedzi

Daria

Jest na forum ktoś z Krakowa może? Jaka jest szansa na dostanie pracy, w którejś krakowskiej euroaptece (bieńczyce/rynek)?

Mowgli
@Daria

Chyba nikt z nas ci na to nie odpowie, musisz zapytać bezpośrednio najlepiej

Ananiasz

Z tego co wiem to zamknęli 3 punkty ale ogólnie firma się rozwija. Jak już było mówione/pisane nierentowne do zamknięcia ale jaki jest obrót w aptekach przy szpitalnych ? Tamtych na bank nie zamkną, a będą inwestować

@Ananiasz

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Inwestowanie w apteki to w tej sieci pojęcie obce. A propos aptek przyszpitalnych. Na głodowej marży daleko nie zajadą. taka prawda.

City Toruń
@as

Ja nie wiem czy i jak inwestują ale jak wchodzę ostatnio do Apteki w Toruniu to na 100% klimatyzatory wymienili bo czuć po temperaturze i widać, że mówka sztuka wisi. A Pani mgr Anna - przeurocza i kompetentna osoba tak jak Ona doradzi to nie doradzi nikt inny - POLECAM

Piątka
@as

Ja pracuje w Puławach i niedawno skończyli remont u nas więc mów za siebie

Zdziwiony poglądami
@as

Trudno mi powiedzieć skąd masz takie wiadomości ale te szpitalne i przy przychodniach właśnie najlepiej prosperują i to w te apteki jest najwięcej inwestowane (remonty, nowy sprzęt IT).

Jammin
@Piątka

w Łodzi na Narutowicza też był remont

Dociekliwy
@Jammin

Jakoś tak dziwne wrażenie odnoszę, że te negatywne opinie to umieszczają osoby które z firmą się rozstały i to raczej nie z własnej woli. Bo na każdy argument negatywny widzę że jest konkretna i to podparty konkretnymi dowodami/przykładami odpowiedź. Obawiam się, że nie istnieje firma w której 100% osób jest zadowolonych szczególnie tych z którymi się rozstano....

M.
@Dociekliwy

Zdecydowanie przychylam się do twojego wrażenia Dociekliwy, wydaje mi się, że to nie są bezpodstawne domysły, tylko faktycznie coś w tym jest

@M.

W ostatnim czasie jakoś dziwnie nasiliły się pozytywy o tej firemce. Faktycznie "coś w tym jest" Wygląda na to, że pracownicy w biurze jak i w terenie dostali dyspozycje od swoich managerów żeby robić dobry PR.

uśmiechnięty
@as

Z tego co wiem to firma w takie rzeczy się nie bawi bo nie ma takiej potrzeby. Ale widzę że kogoś boli jak się dobrze o firmie mówi i jak argumenty negatywne są skutecznie zbijane :-) Może od czasu kiedy Ty pracowałeś/pracowałaś dużo się zmieniło?

B.
@uśmiechnięty

Właśnie tego zupełnie nie rozumiem, bo jasne, nie mam problemu z tym jak ktoś krytykuje, bo praca mu nie odpowiada i zwyczajnie dzieli się swoimi odczuciami, ale nie łapię sytuacji, w której komuś, kto wypowie się pozytywnie, albo po prostu nie negatywnie, wmawia się od razu, że to nie prawda, że na pewno jest z biura, albo inne ceregiele. No naprawdę, pracowników w Euro jest mnóstwo i niemożliwym jest, aby każdy miał taką samą opinię...znajdzie się grono niezadowolonych, ale są i zadowoleni i nie ma co tego negować, a i jedni i drudzy mają możliwość swobodnej wypowiedzi na forum i oczywiście, że zbijanie wzajemnych argumentów i dyskusja jest w porządku, ale wmawianie drugiej stronie, że na pewno tak nie myśli, albo jest przez kogoś podstawiona, mija się w celem zupełnie. Punktów aptecznych też jest wiele, na pewno nie w każdym panują identyczne warunki/atmosfera...czynników jest zbyt dużo, żeby dało się ujednolicić opinię...

szara
@B.

całkowicie się z tobą zgadzam B.

Kamaaaa
@B.

Dokładnie!

@Kamaaaa

Trochę podejrzane jest to wzajemne potakiwanie. Aż tak super jest? Proszę o konkretne przykłady.

B.
@były pracownik

Ja nie wypowiadam się w żaden sposób o pracy w samej sobie, tylko mówię o zachowaniu komentujących, które mnie w jakiś sposób denerwuje (zamknięcie na pogląd innej osoby i przekonanie o słuszności własnego). Nigdzie nikt nie mówi, że jest super i mam jednak wrażenie, że osoby potakujące odnoszą się jedynie to tego co mówię, czyli wypowiedzi dotyczącej zachowań, a nie pracy samej w sobie.

Kamaaaa
@były pracownik

A gdzie ja napisałam, że jest super, przepraszam bardzo? W ogóle się do tego nie odnosiłam.

@Kamaaaa

Sorry, to nie do Ciebie było

THC

Polecam z skąd idziemy

wut
@THC

co?

Minimay
@wut

Chyba nic istotnego na czym należało by się skupić ;) Ale ja tam osobiście też mogę polecić...wiem, że pewnie spotka się to z różnym odbiorem, bo każdy ma inne doświadczenia w tym zakresie, ale na moim przykładzie nic złego do powiedzenia nie mam.

VooVoo
@Minimay

u mnie coś tam by się i pewnie znalazło, ale nie na tyle, żeby się żalić jakoś specjalnie w internecie, w ogólnym rozrachunku w porządku

Aga

Firma mocno się rozwija więc potrzebuje nowych pracowników, fajnie!!!

@Aga

(usunięte przez administratora)nie pisz takich bzdur! Tylko w tym roku zamknięto euro-apteki w Stargardzie, Poznaniu i Wodzisławiu. (usunięte przez administratora)

Log
@Aga

Chyba zwija....

Takie życie
@były pracownik

Nierentowne to zamknęli a jak są rentowne to nie zamykają - życie

d.O
@Takie życie

Dokładnie. Połowa (jak nie więcej) sukcesu to dobra lokalizacja

Vash

Cześć, pozwolę się wstrzelić tu z moim pytaniem, ale dotyczy ono pracy biurowej, nie w aptece jako takiej. Zastanawiam się na stanowiskiem specjalisty od HR, bo generalnie spełniam wymagania i tak dalej. No i w ogłoszeniu stoi, że angielski by się przydał, ale nie jest określony poziom (niby napisano, że "komunikatywny", ale to nie jest wystarczające kryterium jak dla mnie, wolę mieć kawę na ławę wystawione jaki konkretnie ma być). Dużo się tego angielskiego w pracy używa? Czy poziom B2 wystarczy? I ostatnie (sorry, że zamęczam ;) czy na rozmowie sprawdzany jest drugi język właśnie, czy jest w całości prowadzona po polsku?

Stampede
@Vash

Mianem "komunikatywnego" określa się B2 właśnie, C1 to już zaawansowany/płynny. B2 w zupełności wystarczy.

@Stampede

Okej, czyli zgadza si z moimi podejrzeniami. Dziękuję. Jeszcze poproszę o info co do tej rozmowy, jeżeli ktoś może się nim podzielić.

@Vash

W całości po ang na pewno nie będzie, ale raczej sprawdzą znajomość języka

@minio

Czyli standardowo. Dzięki :)

@Vash

Spoko, jak masz jeszcze jakieś pytania, to postaram się odpowiedzieć.

minio

Jest, na praca.pl, podsyłam ci linka (usunięte przez administratora) oferta dodana niedawno z tego co widzę, więc nic dziwnego, że nie widziałaś.

@Vash

Polecam. Po jakosci pracy centrali widze ze nie przemeczaja sie tam nic a nic. Jak lubisz malo robic i za nic nie odpowiadac to miejsce dla Ciebie

Sz123

Jak wyglądają u Was rozmowy rekrutacyjne? Mam się na coś specjalnie nastawić/ przygotować? Jakieś wskazówki? Z góry dzięki ;)

Justy
@Sz123

Wiesz co, raczej nic cię nie zaskoczy, standardowo przebiega, w miłej atmosferze. Po prostu się nie stresuj, przygotuj sobie pytania, które warto zadać, żeby potem nic cię nie zaskoczyło.

Cukinia
@Justy

W sumie to ciężko odpowiedzieć, bo to pewnie zależy, ale generalnie tak jak mówi (usunięte przez administratora). W każdym razie, powodzenia.

Monia

Cześć, czy są u was jakieś ujednolicone godziny otwarcia wszystkich aptek w sieci, czy zależy od lokalizacji i wszędzie inaczej? Pytam po kątem pracy

B3ti
@Monia

Nie nie. Myślę, że to nie będzie nic zadziwiającego, ale godziny nie są ujednolicone. To zależy i to od wielu czynników. Przede wszystkim od tego gdzie się mieści punkt (czy jest to pojedyncza wolnostojąca apteka, czy w jakimś centrum handlowym) wiadomo, że godziny będą różne.

Monia

Dam znać, ale na razie jeszcze nie wysłałam CV, więc chwilę to potrwa ;)

Jasne ;)

Przestroga

Jeśli komukolwiek odpowiada praca w ograniczonym personelu to niech idzie tam pracować.Praca nie warta zdrowia,bo pomimo wszelkich argumentów i ciągłej walki tam się nic nie zmieni.Niegodne warunki pracy,robisz robotę za trzech co niestety nie przekłada się na wynagrodzenie,a więcej ludzi do pracy nie zatrudnią.Brak pomocy aptecznej,sprzątać muszą osoby na każdym stanowisku włącznie z kierownikiem.Śmiech na sali.Ludzie nie zgadzajcie się na takie warunki pracy.(usunięte przez administratora).Jeszcze każą sprzedawać swoje euro-(usunięte przez administratora)za które płacą śmieszne pieniądze i to jest ta zachęta pracownika-"liczne premie",tylko później się okazuje,że dostajesz 40 zł do wypłaty.Sytuacja tam się w ogóle nie zmieni.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Apteka Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 821 ocen.

Euro-Apteka Sp. z o.o.