Opinie o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Apteka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Dyana

Szukają do EA obecnie tylko Magistrów Farmacji, czy Techników również? Interesuje mnie praca w Krakowie/okolicach.

Cze
@Dyana

Szukają i magistrów i techników na przeróżne lokalizacje

@Cze

Okej, czyli muszę sobie po prostu poszukać czy na Kraków też się tam coś znajdzie :)

Mia

zmartwię Cię, ale chyba nie znalazłam oferty dla Krakowa

Mela
@Dyana

Napisałam odp, że na Kraków nie, na Olkusz najbliżej, ale nie wiem gdzie mi ją wcięło

Mia
@Mela

a no to nawet nie zdążyłam jej zobaczyć dlatego napisałam, tak też widziałam na Olkusz, ale to jednak kawałek żeby tak jeździć

Mela
@Mia

Jakby się uprzeć, to zalicza się do "okolic" ;)

@Mela

Dzięki za odpowiedzi ;)

As

Sporo ogłoszeń na stanowiska kierownika. Zastanawia mnie skąd nagle takie zapotrzebowanie?

Hilda

Ilu etapowa jest rekrutacja do Euro?

odp
@Hilda

1 lub 2 etapowa. do biura zazwyczaj najpierw jest taka telefoniczna weryfikacja i potem ewentualnie zaproszenie na spotkanie wybranych kandydatów, a jak chodzi o apteki to zwykle od razu umawia się spotkanie na żywo

Hilda
@odp

O, to dobrze, że nie rozciąga się tego w nieskończoność. Dziękuję.

odp
@Hilda

Nie ma po co, jak mają zatrudnić to zatrudnią i zrobią to szybko

Pytanko

Czy w EA zatrudnia się też na stanowiska pomocy aptecznej?

KiKa
@Pytanko

śledzę rekrutację i z tego wnioskuję, że nie - niemniej nie jestem pracownikiem z wewnątrz, więc nie jest to pewna informacja, opieram się tylko na własnych obserwacjach

Workhard
@Pytanko

Praktycznie we wszystkich EA zlikwidowano stanowisko pomocy aptecznej. Jeśli już jest to na UZ, 3-4 h dziennie

Pytanko
@Workhard

Aha, czyli gdzieś tam jeszcze może się zdarzyć na UZ, ale tak to nie ma co szukać. Dziękuję bardzo ;)

Alicja
@Workhard

Czyli tutaj funkcjonuje też zleceniówka?

Mona
@Alicja

W niektórych przypadkach owszem, jeśli obie strony tego chcą, albo jeśli potrzebują kogoś chwilowo na zastępstwo, bo ktoś tam np ma urlop, to wtedy faktycznie podpisują zleceniówke, ale tak to raczej tylko umowa o prace

Alicja
@Mona

Napisałam odpowiedź, ale widzę że zniknęła... Dzięki za informację, bo mnie właśnie interesuje umowa o pracę, ale dobrze wiedzieć, że są też inne opcje.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Roundabout

Pssst. Breaking news - to nie EA usuwa fragmenty wpisów. Przeczytaj sobie regulamin platformy, na której się wypowiadasz, a potem wyleć z tekstem, że "sobie nie życzysz".

Mgr
@Roundabout

Tak się składa, że nie hejtuję nikogo, nie wymieniam z nazwiska. Co jest niezgodne z regulaminem? Stwierdziłam fakt i wyraziłam opinię na temat współpracy. Tyle.

Ciri
@Mgr

No to zażalenia składaj do administratora goworka, bo tylko on może usuwać wpisy, a takie fragmenty z usuwane z automatu? Czemu? nie mam pojęcia, tak to tutaj po prostu działa

Roundabout
@Mgr

Ale wiesz, że regulamin nie reguluje tylko tych wspomnianych przez Ciebie kwestii? Mnóstwo wypowiedzi może pod niego podpaść. Odwoływanie się "od decyzji" na goworku mija się z celem kompletnie.

Jak jest z pakietem medycznym w Euro-Apteka Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Mona

Tak, jak najbardziej można dołączyć

Pakiet Med

Tak można, mają 3 naprawdę fajne warianty do wyboru

Margo

Jak jest z pakietem? Ano tak, że płacisz za konkretny pakiet w konkretnej firmie, a jak chcesz się zapisać na wizytę do placówki z pakietu to... nie możesz. Bo firma bez żadnej informacji przeniosła pakiet gdzie indziej...

Blana
@Margo

no to chyba wystarczy się jakoś dowiedzieć i wyjaśnić sprawę nie? takie rzeczy raczej się osobiście załatwia, a nie poprzez wypisywanie tego w internecie :) pozdrawiam

Wiolka

Pracuję tutaj już od ok. pół roku, więc stwierdziłam, że mogę się już śmiało wypowiedzieć i poprzeć to doświadczeniem (krótkim, bo krótkim, ale jednak jakąś podstawę do wypowiedzi mam). Zwlekałam z napisaniem opinii, bo przyznam szczerze trochę się bałam, że dobry stan utrzyma się krótko (często na początku wydaje się być super, po czym do czasie wszystko spada równią pochyłą w dół) trochę mnie niektórzy na tym forum nastraszyli, ale minęło już te kilka miesięcy a tu nadal jest...dobrze. Po prostu dobrze. Warunki są jak najbardziej w porządku, nikt nie traktuje mnie z góry, nikt mną nie "pomiata", fakt, że czasem czuję się przytłoczona liczbą obowiązków, zwłaszcza przy dużym ruchu, ale to nie wpływa znacząco na moją opinię, to akurat jest cecha wspólna w każdej aptece jak mniemam. Ja od siebie polecam pracę, ale chyba grunt to odpowiednie nastawienie.

@Wiolka

Czemu Cię wystraszyli? oj kobieto, nie ma się totalnie czym przejmować, ale osobiście powiem że podziwiam i doceniam za otwartość w kwestii opisu pracy, brakowało tu takiego głosu rozsądku, który szczerze powie jak to widzi ze swojej perspektywy ;)

@Rita

A tak w ogóle to podzielam Twoje zdanie całkowicie, ale nie piszę nic tutaj, bo wolę pozostać biernym obserwatorem i zająć się pracą w rzeczywistości ;)

Wiolka
@Rita

Wiesz, sporo było jakichś złowróżbnych tekstów, starałam się nie brać tego na poważnie, bo wiem jak działa internet i zdaję sobie sprawę, że opinia to subiektywna kwestia, ale no mimo wszystko jakieś ziarenko niepokoju w głowie urosło.

@Wiolka

Wszędzie są takie teksty, bo przecież zawsze się znajdzie ktoś komu jedna kwestia nie spasuje, więc postanowi obsmarować również wszystko inne.. ale jak widać już wiesz, że nie ma powodu żadnego by się tym przejmować

tu też ???

Trochę się uśmiałem bo chcę zmienić pracę i chodzę po Aptekach sieciowych i zbieram opinie, takie teksty sa na każdej stronie WSZYSTKICH sieciówek. Nie polecam, strata życia, każą sprzedawać itp - W sumie tez chętnie znajdę Aptekę w której nie będą rozliczali za sprzedaż i nie trzeba się będzie angażować a będą dobrze płacić. Jak ktoś znajdzie coś takiego dla mgr to proszę o namiar.

Giselle

Jeśli jesteś w stanie tak prostu stracić wiarę w farmację, to chyba nie był to jednak zawód dla Ciebie.

@Giselle

Może to nawet nie chodzi o samą farmację, a o ludzi którzy tworzą taką atmosferę i taki odbiór tej pracy.. Jednak czy naprawdę warto się tym sugerować? Gdyby tak każdy robił tak jak inni mówią, to nikt by niczego na tym świecie nie osiągnął. Trzeba iść, sprawdzić i ocenić według własnych kryteriów, bo tylko taka ocena jest pewna na 100 %..

@Wera

Ja interpretuję dosłownie, tak jak zostało to napisane, kawa na ławę. Ale też uważam, że ocena podług własnych kryteriów, jak to ujęłaś, jest najlepszym rozwiązaniem. Jakiekolwiek by nie było, ja jestem zdania, że każde doświadczenie jest warte i buduje mnie jako osobę, co pozwala mi uniknąć plucia sobie w brodę. Ja rozumiem, że komuś praca w Euro może się nie podobać, ale opinia opinii nierówna.

@Giselle

Dokładnie to chciałam przekazać, dzięki za zrozumienie i dopowiedzenie w tej kwestii, może to kiedyś da komuś do myślenia :)

Wera

Program jest głupi - to się nazywa dojrzały argument dorosłego człowieka ;) Z jeden strony wymieniasz wszystkie rzeczy, które Ci się nie podobają, a na koniec stwierdzasz, że dobrze jest pracować u nich ale na UZ. Trochę sprzeczne to jest z całą Twoją wypowiedzią i stawia pod znakiem to co tak naprawdę chcesz tym osiągnąć? Ale tak jak mówiłam, ja się nie sugeruję opiniami, ja tworzę własną ;)

zyta
@Wera

-nie chce mi się opisywać (usunięte przez administratora) eurosoftu, bo książkę trzeba by pisać -skoro nie interesują cie opinie, to po co tu wchodzisz -na uz tylko odwala sie to co najważniejsze, czyli głownie obsługa...papierki cię nie obchodzą -pracowałam u nich w latach 2006-2007 i potem 2015-2018...sądziłam,że coś sie poprawiło,ale nie

@zyta

"Nie sugeruję się opiniami" nie jest równoznaczne z "nie interesują mnie opinie".

@.

Otóż to, trzeba być na bieżąco z tym co się dzieje tutaj na profilu, a jak widać dzieje się czasem dużo. Co do Twojej wypowiedzi @zyta zastanawia mnie tylko fakt, że skoro nie pracujesz tu od 4 lat, zakładam że masz inną pracę, jaki jest powód Twojego pisania tutaj? Pracować nie musisz, nikt Cię do tego nie zmusza, z firmą nie jesteś w żaden sposób związana, więc po co? Mi by się nie chciało wchodzić i obsmarowywać byłą firmę z niewiadomego powodu

@Wera

Podejrzewam, że tu w grę wchodzi moje ulubione "chcę ostrzec innych", eh ;)

Jaga

Wciąż trwają zintensyfikowane przyjęcia do pracy?

Lena
@Jaga

A były takie? Tzn no były jakieś oferty to fakt, ale nie wiem czy nazwałabym to zintensyfikowaną rekrutacją, raczej taką normalną :)

@Lena

Takie odniosłam wrażenie, bo faktycznie w ostatnim czasie zapotrzebowanie było dosyć spore, więc taki też wniosek wysnułam.

Lena

No w sumie

Ewelina
@Jaga

No jakby nie patrząc to jedna z nielicznych branży, która potrzebuje więcej pracowników i robi rekrutacje, a nie ma zwolnień i redukcji

@Ewelina

Właśnie jestem po drugiej rozmowie rekrutacyjnej - mam nadzieję że się na mnie zdecydują bo stawki oferują naprawdę fajne. Jestem mile zaskoczony

@Kandydat

Hej, opiszesz mniej więcej jak wyglądały rozmowy? :)

@Jaga

Rozmowy były normalne... Pierw telefonicznie zadzwoniła pani z Kadr i wypytała mnie o podstawy: gdzie wcześniej pracowałem, czemu chce zmienić pracę, czemu chcę u nich pracować, ogólnie jakie mam doświadczenie, na jakim programie pracowałem, Potem oddzwonił do mnie pan Dyrektor i zaprosił na spotkanie. Dyrektor zadawał konkretne pytania (podejrzewam, że może mieć wykształcenie farmaceutyczne bo pytał o fachowe rzeczy przydane w pracy w Aptece). Rozmowa trwała około 40 - 45 min w miłej ale profesjonalnej atmosferze.

zyta
@Jaga

szukają tańszych pracowników i tyle

@zyta

Ej to ile oni płacili wcześniej??? Bo to co mi proponują (mówię o samej zasadniczej) to naprawdę spore pieniądze.....

Bella
@Kandydat

Nie wiem ile było kiedyś tam, ale już od dłuższego czasu na zarobki w EA na pewno nie można narzekać i mówię to także na swoim przykładzie ;)

Bella

Wika

Z tego co pamiętam, to kilka osób (na pewno więcej niż jedna) pytało o pracę w Krakowie. Pewnie nieaktualne, ale nie szkodzi rzucić info, że w Krk poszukiwany jest magister farmacji :) To tak jakby ktoś był zainteresowany nadal. Niestety nie wiem na jaki konkretny punkt, ale aż tak dużo ich w Krk nie ma, więc łatwiej "strzelić" :)

@Wika

O, ja byłam jedną z osób, która o to pytała, miło, że wrzuciłaś informację

Majka
@Wika

No w Krakowie są dokładnie 3, na dodatek w całkowicie różnych lokalizacjach, więc ciężko "strzelać" :p

Wika
@Majka

3 a np. 10 jak w Warszawie to jednak znaczna różnica. Ja obstawiam przy swoim, iż "strzelić" jest stosunkowo łatwo, mimo wszystko.

Majka
@Wika

Myślę, że wystarczy zapytać w kadrach o jakie lokalizacje chodzi i już nie trzeba będzie strzelać

Kryzysowo

Żadna branża nie rządzi światem jak ta - dlatego kryzys ich nie dosięga i nawet nowych rekrutują.

freela
@Kryzysowo

Może z tym kryzysem trochę na wyrost, bo odbić się może na każdej branży, ale fakt, że ta jest wyjątkowo "ponadczasowa" i nie grozi nam zniknięcie z rynku

Lula
@freela

no w obecnej sytuacji to każda apteka myślę, że normalnie pracuje albo nawet lepiej niż zwykle, akurat temu przemysłowi żaden kryzys nie straszny ;)

freela
@Lula

Ciężko powiedzieć, statystyki nie są mi znane, ale wydaje mi się, że nikogo całkowicie nie oszczędzi, takie sytuacja zazwyczaj odbijają się na każdej gałęzi gospodarki. Ale nie ma co dywagować, bo to już trochę odejście od tematu. Oczywiście cieszę się, że apteki trzymają się na powierzchni, i że nie grozi mi póki co utrata pracy.

Lula
@freela

no tu Ci przyznam rację, że w większym lub mniejszym stopniu dotknie każdą branże, ale tak jak mówisz nie ma się co nad tym rozwodzić. Tak naprawdę będzie co ma być i nie jesteśmy za bardzo w stanie jakkolwiek temu zaradzić, czy zapobiec, bo nie jest to od nas zależne. Oby wszystko było dobrze i w EA i wszędzie indziej, pozdrawiam

Kora
@Kryzysowo

Jak to pięknie ktoś powiedział "ogólnopolska akcja rekrutacyjna jest to zabieg wymiany nieefektywnych zespołów".

mgr

Czy wiecie jak mniej więcej netto się kształtują zarobki na stanowisku mgr?

Bogus
@mgr

Pewnie okolo 4 tys. netto. To standardowa stawka

farmeceuta
@Bogus

no to całkiem imponująca i zachęcająca kwota jak dla mnie ;)

Miska
@farmeceuta

Pewnie. Szczególnie imponująca jak w aptece jest około 500 pacjentów na dzień, a Ty jesteś tylko w dwie osoby na zmianie. Wtedy jest najlepiej.

farmaceuta
@Miska

a to przepraszam lepiej by było jakby były pustki żeby sobie stać i ucinać pogawędki? Chyba jest się tam po to żeby pracować. Praca farmaceuty to też jest praca dla ludzi i trzeba było się z tym liczyć wybierając ten zawód, ja tam nie mam problemu z takimi rzeczami.

potwierdzam
@farmaceuta

Myślę, że czas aby sobie uświadomić, że jak w Aptece brak jest pacjentów to i brak sprzedaży czyli dochodów. A jak Apteka nie zarabia to jest nierentowna i trzeba pomyśleć o jakimś wyjściu bo w chwili obecnej nikt nie będzie trzymał miejsca do którego musi dopłacać....

farmaceuta
@potwierdzam

zgadzam się w pełni z Tobą, chociaż wydawałoby się to logiczne, że apteka się utrzymuje ze sprzedaży i przybywających klientów, a pieniądze nie lecą z nieba.. chociaż teraz to już nawet takie rzeczy trzeba tłumaczyć

Bera
@farmeceuta

Z czystej ciekawości- w jakim mieście albo chociaż rejonie 4 tys. dla magistra to atrakcyjna stawka?

Donka
@Bera

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Dla jednego to jest atrakcyjna stawka, a dla Ciebie może nie być i nie ma tu miejsca na osądzanie kogokolwiek.

zdziwiony

Takie pytano: Skoro nie miałaś/miałeś szkolenia to skąd informacja że trener bez doświadczenie i więcej mówi niż robi???? Ktoś tu chyba trochę ściemnia i specjalnie złe informacje podaje. Trener jest z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w Aptekach i to widać po jej wynikach. Jeśli chodzi o zatrudnionych po znajomości to bardzo jestem ciekaw o kim moga..... Jeśli chodzi o podwyżki to osoby które na to zasługują nawet teraz w ciężkich czasach je otrzymują (a w innych firmach jest to zawieszone).

trener

A kto powiedział, że firma zakończyła? Może dostała lepszą propozycje od konkurencji ?

xyz
@trener

a czemu tak was interesuje co się stało? widocznie jakieś powody ważne były, po co to roztrząsać

no

a nie brałaś udziału w tele?

Czy Euro-Apteka prowadzi obecnie rekrutacje w trybie zdalnym?

Rekrutacja

Tak

@Rekrutacja

Czy na wszystkie stanowiska? Dużo jest ofert?

Chick

no jest trochę tego, musisz sobie zobaczyć na tych wszystkich stronach, które udostępniają oferty pracy, może coś wybierzesz dla siebie ;p

Trela

Powiem tak - ofert jest sporo, pod tym względem, że na wiele lokalizacji szukają, ale raczej skupiają się wokół jednego/dwóch stanowisk (technik/magister farmacji), więc no, co do ilości ofert, to i tak i nie, zależy jak spojrzeć

@Trela

są tez stażyści poszukiwani wejdź na fb euro apteka hr

Lana
@Kasia

no ale stażyści pewnie też do aptek? czy może do biura również się coś znalazło?

@Lana

Z tego co widziałam, to tylko Technicy Stażyści.

Rekrutacja
@Margo

Szukają wszystkich (techników, magistrów i kierowników).

@Rekrutacja

Na staż magistrów i kierowników? Moja wypowiedź tyczyła się wspomnianego wcześniej stażu tylko i wyłącznie, a nie rekrutacji ogólnie.

Path
@Margo

ale informacja o rekrutacji ogólnie również do zbędnych nie należy, więc nie zaszkodzi, jeśli i taka informacja się pojawi, nawet jeśli jest bez związku z komentarzem, do którego się odnosi ;)

Aaa

A pleksi już wszędzie pozakladane? Deputat na ręczniki papierowe i środki czystości zwiększony? A maseczki są? Czy dalej pozostajemy "otwarci" na pacjenta?

dociekliwy
@Aaa

Zdania nie zaczyna się od "A" :-) A skąd takie pytania? Jeślibyś tam pracował/ pracowała to byś wiedział/ wiedziała. A tak to mam wrażenie że ktoś szuka dziury w całym. Myślę, że firma robi wszystko aby pracownicy byli bezpieczni. To jest w interesie pracowników i Zarządu.

Sabina
@dociekliwy

otóż to. Takie pytania nie pojawiałyby się od pracownika, który jest ze wszystkim na bieżąco. Ktoś tu próbuje na siłę zaszkodzić firmie.

@Sabina

to akurat nic nowego ;) niestety.

Pracownica
@Midori

ważne że my wszyscy wiemy jak jest naprawdę

@Pracownica

zgadzam się z Tobą i nie ma tu nic więcej do dodania. Pozdrawiam :)

Bbb
@Midori

(usunięte przez administratora) Zadbajcie lepiej o pracowników a nie tworzycie sztuczne monologi...

@Bbb

wszystko spoko, gdybym tylko była z kadr, a nie jestem, upss ;)

Zosia
@Bbb

Tradycyjna zagrywka. Jak ktoś tylko się odważy powiedzieć coś dobrego, czy po prostu neutralnego to od razu jest z biura albo z kadr.. oj ludzie ludzie

COVID
@Zosia

Tak sobie myślę, że biorąc pod uwagę obecną sytuację w Polsce to na pewno kadry mają czas żeby na gowork siedzieć i na posty odpowiadać....

Etna
@COVID

z pewnością, bo przecież nie ma nic innego do zrobienia ;) weź się zastanów trochę

AS

Tradycyjnie kadra z EA tworzy, jak ktoś to zauważył, sztuczne monologi. Opamiętajcie się trochę, bo te wzajemne przytakiwania to już się robią żałosne. No ale jaki poziom tego pracodawcy to taki poziom monologicznych komentarzy.

Guido

Czy staże w Euro Aptece organizowane są w ciągu roku, czy tylko w jakichś konkretnych okresach, np. latem w lipcu jak gdzieniegdzie?

Ula
@Guido

W ciągu roku też, znaczy to też od konkretnych aptek pewnie zależy, gdzieś ostatnio widziałam, że chyba w kujawsko pomorskiem szukali stażystów, więc teraz też idzie się załapać. Chyba, że chodziło Ci o centralę, w takim wypadku nie pomogę, bo nie wiem.

madi
@Ula

a to gdzieś na internecie była oferta, tak?

Ula
@madi

Tak, nie pamiętam teraz na jakiej konkretnie stronie, ale raczej szło szybko znaleźć wpisując frazę

Johhny

Jak wygląda sprawa ze stażem jako Technik Farmacji? Czy jest szansa przejść w późniejszym czasie na zatrudnienie na etat?

dina
@Johhny

myślę, że jeśli się sprawdzisz to dlaczego nie?

Janek
@Johhny

szukają aktualnie chyba techników farmacji, więc jak najbardziej

@Janek

no to dobrze by się składało, pytanie czy dalej będą szukać jak skończę staż

Janek
@Johhny

na to już ja ci nie odpowiem

@Janek

no tak tak wiem, tak tylko sobie gdybam i się zastanawiam, dzięki

Krystyna
@Johhny

Dokładnie o to samo chciałam zapytać, jak również czy jest możliwość awansu do innej apteki z sieci?

Tina
@Krystyna

pewnie się awansuje tam gdzie akurat mają wolny wakat

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

nika

w sumie ciekawa kwestia. też mnie zastanawialo, czy np kierownikow aptek wybierają z załogi, czy może przysyłają kogoś z zewnątrz? wie ktoś?

podbijam ;)

Janka
@nika

obawiam się że może być ciężko z odpowiedzią, teraz to pewnie pełne ręce roboty mają

@Janka

masz rację, ale nikogo nie pospieszam, nie zależy mi w sumie na natychmiastowej odpowiedzi

Janka
@nika

najwyżej podbijesz znowu za jakiś czas :) pozdrawiam

Coś próbują

Firma, może nie jest idealna ale stara się aby wszystkim było OK, Teraz z tego co widzę nawet dali za free ubezpieczenie OC dla wszystkich pracowników (magistrów i techników). Dają fajne szkolenia dla farmaceutów (jest super trener wewnętrzny), Na spotkaniu rocznym powiedzieli, że od 01.04 Multi Sport wchodzi Widać, że próbują

kandydatka
@Coś próbują

czyli wszystko idzie tak naprawdę w dobrym kierunku, bo firma zaczyna słuchać potrzeb pracownika i stara się sprostać oczekiwaniom.. fajnie, że i tutaj wprowadzają multisporta, bo widać ze naprawdę coraz wiecej osób chce z niego korzystać ;) a co do reszty punktów no to już wgl niezła poprawa, oby tak pozostało, a nawet rozwijało się w jeszcze lepszym kierunku. Bo prawda jest taka, że jak pracownik jest zadowolony, to i pracodawca będzie. Pozdrawiam

Marino
@Coś próbują

dobrze, dobrze, że idzie do przodu.

rydz
@Coś próbują

ciekawa sprawa z tym ubezpieczeniem, można jakieś większe info uzyskać?

Boy
@rydz

A co więcej potrzebujesz wiedzieć? Wiadomo, że OC i że za darmo, to chyba najistotniejsze informacje ;)

rydz
@Boy

w sumie co racja to racja :D myslalem, ze moze wiadomo z jakiej konkretnie firmy czy coś, ale nie jest to taka konieczna informacja jak tak dłużej nad tym myśle

midia
@kandydatka

od siebie dodam że w biurze jeszcze są telefony i laptopy służbowe, także jak ktoś chcialby tam zacząć pracę to myślę że dla niego to będzie bardzo na plus

nicola
@Coś próbują

Skąd info, że OC dla wszystkich pracowników, techników także? Mi HRy powiedziały, że tylko dla farmaceutów. Farmaceuci mają też darmowe OC z izby (przynajmniej w moim regionie), więc niby fajne bo coś dają, a praktycznie nic to nie zmienia...

Almond
@Coś próbują

Co to za szkolenia? Co to za trener wewnętrzny? Ubezpieczenie OC dla wszystkich pracowników.Rozumiem,że dla pomocy aptecznej również.

Zorientowana...
@nicola

No HR to tak na 100% nie powiedziały :-) OC dla techników tez jest bezpłatne i na tych samych warunkach.

zdziwiona
@Almond

A pomoc wydaje i robi leki? Od czego Twoim zdaniem ma być ubezpieczona?

Almond
@Coś próbują

Co to za szkolenia wewnętrzne?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Apteka Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 821 ocen.

Euro-Apteka Sp. z o.o.