Opinie o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Apteka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

sarah

Czy na asystentkę ds. administracji koniecznie trzeba mieć status studenta?

asyst
@sarah

e nieee, chyba może być nawet samo wykształcenie średnie, tutaj chodzi przede wszystkim o dyspozycyjność przez 5 dni w tygodniu od 8-16 :)

@asyst

Ah, źle doczytałam w ogłoszeniu, tak to jest jak się po łebkach przegląda :') Dzięki

asyst
@sarah

każdemu się może zdarzyć ;p aczkolwiek! asystentce nie powinno :D pozdrawiam i powodzenia

@asyst

Ciężko nie przyznać ci racji, eh ;)

renia
@sarah

patrzyłam teraz i nie widzę takiego ogłoszenia, są tylko na magistrów farmacji :((((

magda
@renia

no na asystentkę to podejrzewam że dużo chętnych pań mogło być ;p

Lovecraft
@renia

To ciekawe, gdyż ogłoszenie wciąż jest dostępne i aktualne.

magda
@Lovecraft

niby gdzie? przejrzalam wszystie portale

Lovecraft
@magda

Wtedy kiedy pisałem to jeszcze było. Teraz jest w archiwalnych. Podejrzewam, że ogłoszenie mogło wygasnąć, jest szansa, że pojawi się ponownie. Chyba, że kogoś znaleźli, ale tego nie wiem.

Nadia
@magda

to może zniknęło jakoś na dniach i dlatego już nie ma

Almond

Co to za szkolenia? Co to za trener wewnętrzny? Ubezpieczenia OC dla wszystkich pracowników. Rozumiem dla pomocy aptecznej też.

spongo

prawda, nie prawda. nie dla każdego. to subiektywne czy tego chcesz czy nie.

Druga

wpisy typu prawda, nie prawda, nie polecam, szajs i żenada.. są bez żadnej wartości. Internet rządzi się swoimi prawami, każdy jest tu anonimowy, każdy mówi co mu się podoba, a to nie od razu oznacza, że ma rację i tak jest w rzeczywistości w sytuacji każdego pracownika euroapteki.. to już osoba zadowolona z pracy nie ma prawa głosu i kłamie, ale ktoś kto obraża firmę ma całkowitą rację? Bez przesady :)

spongo
@Druga

dokładnie, to jest bardzo, ale to bardzo irytujące. nie ma jednej prawdy objawionej, to, że komuś się nie podoba nie oznacza od razu, że firma jest zła. dopóki nie sprawdzi się samemu na własnej skórze, nie ma co wydawać osądów, a tak niestety też się zdarza. najważniejsze to zachować dystans i zdrowy rozsądek z tym wszystkim

@spongo

no otóż to!! cieszę się, że ktoś rozumie i podziela moje zdanie. Są tu osoby zadowolone z pracy i też mają prawo głosu i możliwość wyrażania swojej opinii.. bo uwaga wiadomość z ostatniej chwili: ten portal nie służy tylko ciągłemu narzekaniu :D

pracowałem
@Druga

W takim razie, poproszę o konkretne przykłady co takiego dobrego jest w EA. Bo jak na razie to obrońcy EA podają same ogólnikowe hasła typu: "nie jest źle, trzeba się przekonać, te negatywne opinie to takie subiektywne..."

@pracowałem

a nie są subiektywne? są. tak jak i pozytywne.

@pracowałem

ogólna opinia jest taka, że pracuje na biurze. Jestem całkowicie zadowolona z godzin pracy i dodatków które mi tam przysługują. Ważne też zawsze było dla mnie to żeby nie zabierać pracy do domu, w momencie kiedy wychodzę to już o niej nie myślę, a wy jak widać myślicie za dużo skoro macie czas, by tutaj wchodzić i regularnie narzekać. Nie wypowiadam się za wszystkich, nie generalizuje, nie oceniam kto jak pracuje i co z tej pracy ma. Ja mówię tylko i wyłącznie w swoim imieniu i mam prawo pochwalić firmę, skoro spełnia moje oczekiwania - tyle w temacie. Pozdrawiam.

Perso

Dlaczego miała by przyjść do apteki, skoro pracuje w biurze i to pracę w biurze ocenia?

euro

czy w euro-aptece są jakieś dodatkowe szkolenia dla farmaceutów?

szkolenia
@euro

Tak, jest wewnętrzny szkoleniowiec który jeździ do Aptek i szkoli pracowników.

euro
@szkolenia

dziękuję

nina
@szkolenia

i to są szkolenia tylko pod względem farmaceutycznym, czy też takim marketingowo-sprzedażowym?

rr
@nina

jak ja pracowałam to bardziej to były marketingowo-sprzedażowe a byłam wtej firmie prawie 13 lat

nina
@rr

ahha, no to spoko. dzięki Ci bardzo za odpowiedź ;)

@nina

Magister farmacji po studiach raczej nie ma potrzeby szkoleń farmaceutycznych :P Tak mi się wydaje przynajmniej.

Gosia
@Mitty

dlaczego? człowiek uczy się całe życie, przynajmniej ja tak uważam. Przecież leki się zmieniają, jedne wycofują inne wprowadzają, trzeba być też na bieżąco

@Gosia

No dobra, racja.

Gosia
@Mitty

co więcej! nie żeby to był jakiś przytyk do Ciebie czy coś, tylko tak mnie naszła myśl - takie szkolenia farmaceutyczne są dużo ważniejsze niż te sprzedażowe, bo sprzedać każdy jakoś tam potrafi, da sobie radę, ale jak mu wiedzy braknie to dopiero wtedy może być wtopa .. ale to tak tylko luźno rzucam ;) pozdrawiam

@Gosia

no okej okej, już przyznałam rację, nie przemyślałam tego po prostu, również pozdrawiam

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Maciej

Dzień dobry. Mam pytanie odnoście pracownika technicznego ( spec. ds Obsługi Techniczej) Czy jest tu ktoś kto pracował/pracuje na tym stanowisku? Trochę się obawiam, bo obowiązków jest sporo tak samo jak wymagań. Mam doświadczenie, ale nie w takim zakresie, nie w dużej sieci, tylko malutkiej firmie, więc na pewno jakiś rozstrzał jest i różnice wynikające z tego. Czy ciężko jest na tym stanowisku? Czy osoba zielona w branży farmaceutycznej ma szansę dać sobie radę?

Maciej

Hmm, może i trochę frazes z tymi ograniczeniami, ale w sumie masz rację. No cóż, próbę podjąć - podejmę, ale jaki będzie skutek, to się okaże. Dziękuję za opinię :)

Czy w nowym roku Euro-Apteka planuje wzmożone rekrutacje?

Zorientowany

Na chwilę obecną mamy stały sprawdzony i zgrany zespół w Centrali więc na chwilę obecna nie planujemy żadnych rekrutacji. W niektórych Aptekach są rekrutacje ale takie normalne.

@Zorientowany

Dziękuję za rozjaśnienie sytuacji ;)

Hugon
@Zorientowany

A często zdarzają się rekrutacje do Centrali? Czy raczej znikoma rotacja?

Bella
@Hugon

Hmm.. dawno już nie widziałam ogłoszenia do centrali, ale to tylko dobrze świadczy. Trzeba czekać, albo próbować zadzwonić i się czegoś dowiedzieć, to nigdy nie zaszkodzi.

Hugon
@Bella

Dla kogo dobrze, dla tego dobrze :D Nie no, jasna sprawa, że brak rotacji świadczy dobrze, ale jednak z perspektywy zainteresowanej osoby, to nie najlepiej, bo są jednak małe szanse na złapanie posady.

Bella
@Hugon

No na pewno trzeba być bardziej czujnym żeby coś wyłapać, często ludzie dają tutaj znać, że pojawiają się ogłoszenia :)

Kostaryka

Nie, to nie tak wygląda. Regulamin to regulamin, nie ma przebacz. Nie potrzeba wulgaryzmów, żeby wpis nadawał się do zmoderowania czy usunięcia przez admina. A to, że 50 osób zgłosi naruszenie nie oznacza wcale, że wpis zostanie usunięty, bo była u mnie w poprzedniej firmie taka sytuacja i nic nie zniknęło, także to akurat jest nieprawdopodobne

ad

Możesz napisać jak to tutaj weszłeś bo próbuję i jakoś mi nie wychodzi. A tak to w ogóle to pracujesz w aptece czy w centrali :)

SuziQ

To prawda, wystarczy sobie wejść na profile innych popularnych sieci. Tyle frustratów to nigdzie nie widziałam, dlatego wybierając gdzie podejmę pracę, wszystko dzieliłam przez pół, bo wiadomo jak to z wiarygodnością w internecie

...
@SuziQ

to nie kwestia branży tylko mentalności

SuziQ
@...

Nie no, oczywiście, że tak, ja nie zwalam nic na samą branżę, po prostu mnie dziwi, że tyle osób na nią narzeka, skoro samo ją sobie wybrało i tyle się kształciło w tym kierunku, no to jest środowisko, do którego z przypadku wejść się nie da, a tylko z pełną premedytacją. Ale to wszystko zależy od człowieka, a frustratów znajdzie się w każdej branży.

Izabela

Była mgr. Temat był już był poruszany na łamach forum, szkoda, że nie pokwapiłaś się zjechać nieco niżej i doczytać. Przypominam wszystkich użytkownikom forum o regulaminie portalu GoWork, z którym każdy ma obowiązek zapoznać się zanim zechce podzielić się swoją opinią z innymi forumowiczami.

logic

Odebrali Ci tytuł magistra?

Jak to?

To firma nie płaci na czas wynagrodzenia?

Msciwi
@Jak to?

Firma płaci na czas !!! A ta nagonka negatywnych komentarzy jest spowodowana zmianami w firmie i co za tym idzie kilkoma zwolnieniami. Niestety ludzie tracący dobrze płatną pracę muszą się gdzieś wyżalić .....

Zatrudniony
@Jak to?

Pracuje tam od 17 miesięcy na stanowisku technika raz jeden jedyny nie dostałem wypłaty przed 10 ( w umówię płatne do 10) wypłata wpłynęła 11 rano ( 09 i 10 to był weekend). Poprzednio pracowałem w prywatnej Aptece i tam wynagrodzenia były .... ostro ruchome i żądło na czas dlatego przeszłam do dużej sieci ( wypłacalne).

Pracownica2
@Zatrudniony

A mnie przez to odrzucił 1 Przelew zdefiniowany i niewiele brakowało bo 1 dzień jeśli chodzi o kredyt hipoteczny. Jakby to nie przeszło to zrobiłabym niezły dym.

Jam
@Jak to?

Kilkukrotnie otrzymalem wynagrodzenie z opoznieniem.

Zatrudniony

Z tego co wiem to pracowników nie brakuje a już napewno nie w centrali.

Zazula

Dajmy sobie spokój z tymi przepychankami, co? To się mija z celem, takie kłótnie. Komuś może się podobać, a komuś nie. Nie każda pozytywna opinia to komentarz kogoś z centrali, a nie każda negatywna to frustrat, który został zwolniony. WIem, że to frazesy, ale dajmy ludziom mieć swoją opinię i tyle. Byle bez jadu i hejtu, bo to nigdy nie wychodzi na dobre. Trzymajcie się, wesołych świąt Wam życzę ;)

Mikaduchna
@Zazula

a i owszem mija się. Ciężko, żeby zawsze było peace & love, ale zawsze warto o to walczyć :D W każdym razie, też życzę wesołych i zdrowych i samych dobroci w Nowym Roku.

Msciwi

O dobrze płatną pracę???? Czy o to się nie walczy tylko czeka się aż samo z nieba spadnie ?

Pracownica2

Potwierdzam wszystko co Pani napisała. Praca po 12h jeden magister i technik na kilka godzin. Do tego dochodzi zmęczenie i o błąd nie trudno.

Expracownica

Spora ilość hejtu ostatnio tu wpadła. Ustosunkuję się ze swojej strony, skoro osoby wypowiadające się mogą się wypowiedzieć, to co mi tam - ja też się wypowiem. Pracowałam jako szeregowy magister farmacji w jednym z punktów. Lokalizacji nie podam, nie chcę ryzykować swojej anonimowości, do której tak jak cała reszta mam prawo. Jak chodzi o samą pracę - apteka jaka jest, każdy widzi. Atmosfera danego dnia tak naprawdę zależała od pacjentów, a ci potrafili rozgrzać serduszko na resztę dnia, a nawet i dłużej czasem. Tak samo niektórzy potrafili rozgrzać nerwy ;) No wiemy jak jest. Pracy mało nie było, skłamałabym mówiąc, że wracałam do domu zrelaksowana i wypoczęta, ale nigdy nie było to ponad miarę. W każdej pracy człowiek może się zmęczyć. Co do zarządzania - nie będę się wypowiadać, nie skończyłam zarządzania, żeby mieć rzetelną wiedzę w temacie. Wiem tyle, że nie celowałabym takich ostrych słów w tym kierunku - w centrali też pracują ludzie, też wykonują swoje obowiązki, też mają prawo do gorszych dni. Mówienie, że tam mają "sielankę", a my w aptekach zapiernicz jest chyba trochę niesprawiedliwe, tak mi się wydaje, punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia, a trawa zieleńsza jest po drugiej stronie, czy takie tam. Podsumowując, ja w EA spędziłam sporo czasu i nie żałuję podjęcia się tej pracy. Zanim zacznie się "skoro było tak super, to czemu się zwolniłaś??" to odpowiem krótko, że nie zawsze życie toczy się po myśli danej osoby. Bardziej zagłębiać się nie będę. W każdym razie, cenię sobie zdobyte tu doświadczenie i w życiu nie powiedziałabym, że jest tu w jakikolwiek sposób źle, a wręcz "najgorzej spośród aptek" bo w każdej aptece można się spotkać z takim przeświadczeniem, wystarczy wpaść na ich goworki.

cocacola
@Expracownica

fajnie, że ktoś to powiedział

Jaśmina
@Expracownica

Dziewczyno, w 100% się z tobą zgadzam

Przywiązana

A ktoś trzyma tam siłą? Jak jest tak źle to z tego co wiem Aptek nie brakuje ......

Patrycja

Czy w Euro Aptece zdarzają się też czasem dyżury nocne?

Mikeyla
@Patrycja

W niektórych aptekach owszem.

Patrycja
@Mikeyla

Dziękuję za odpowiedź.

Fish
@Mikeyla

A od czego to zależy?

Mikeyla
@Fish

Nie ma chyba jakiegoś wspólnego wyznacznika zależności

technik

O tak firma nie inwestuje, że właśnie wprowadzają benefity pozapłacowe dla pracowników (właśnie dostaliśmy do Apteki maila w tej sprawie) i to na całkiem dobrych warunkach.

@technik

Wprowadzają? Na razie przysłali ankietę, do wprowadzenia czegokolwiek jeszcze długa droga... Nawet jak dadzą Multi Sporta to do normalnego socjalu jeszcze daleko.

Yen
@Mgr

Co nie zmienia faktu, że zawsze jest to krok do przodu

@Yen

Chyba jednak krok w miejscu, bo jakoś nic się nie zmienia w temacie

Pracownica
@technik

Obiecywali obiecywali i do tej pory nie wprowadzili.........

pracownica2
@Pracownica

cierpliwości, są questy wymagające więcej czasu żeby formalnie działało i się zgadzało w całej biurokracji

@pracownica2

serio? Ogarnięcie karty sportowiej dla firmy to zadnie na więcej niż pół roku? W poprzedniej firmie brałem udział w jej wprowadzaniu i trwało to... miesiąc. Zresztą to nawet nie chodzi o tą kartę. Przez kilka lat w firmie nie widziałem nawet 1 paczki herbaty (nie licząc tej kupionej przez siebie albo przyniesionej przez przedstawiciela), papier toaletowy też trzeba wyliczać co do rolki, bo takie są limity, że jak zamówisz paczkę więcej to zabraknie kasy na rolki fiskalne, albo coś innego. Zresztą do toalety często nie ma nawet kiedy pójśc, więc w sumie to po co komu papier :) W innych firmach na święta się dostaje premie, ewentualnine kartę przedpłaconą albo chociaż jakąś paczkę, a u nas? Pewnie jak co roku dostaniemy maila z życzeniami żeby wyrobić target w przyszłym roku... Dofinansownie do wczasów- zapomnij. Dobrze jak uda Ci się chociaż wziąć urlop na te wczasy, bo personel okrojony do bólu, a zastępstwo też nieraz ciężko znaleźć bo nie każdy chce się uczyć nowego programu jak ma przyjść do pracy na chwilę... Do niedawna miałem nadzieję, że może jeszcze to wszystko pójdzie w dobrą stronę, ale chyba nie ma szans, trzeba się zwijać z tego kołchozu

Pepper
@Mgr

To się zwijaj. Krzyżyk na drogę i te sprawy

Xx
@Mgr

U nas to samo. Ręczniki papierowe zamawiamy raz na 4 miesiące bo kasy by nie starczyło na biuro, a Ajax zamienilysmy na płyn za 3 zł. Żenujące. Nawet jakiegoś drobiazgu na święta nie dadzą. O przepraszam raz był Live well którego bałam się zażywać buahaha

Niki

Euro Apteka to jest już 3 sieć, w której pracuje i jest dokładnie tak samo, może dziewczyny z którymi pracuje są fajniejsze ale jeśli chodzi o organizacje pracy i mój psychiczny komfort to EA naprawdę nieźle wypada. Nie wiem w czym mają problem niektóre dziewczyny co się tu wypowiadają ale ciesze się, że nie pracujemy razem. Pozdrowienia

Expracownica
@Niki

Miło zobaczyć, że nie jestem odosobniona w moim przekonaniu. Też pozdrawiam ;)

Czy punkty Euro-Apteki znajdują się w obrębie całej polski, czy obejmują konkretne rejony?

xeroni

Generalnie są rozsiane po Polsce, ale są rejony, w których ich nie ma, bądź są pojedyncze

Parrot
@xeroni

Generalnie jak wpiszesz w google Euro-Apteka, to pokaże ci wszystkie lokalizacje na mapce, myślę, że lepiej zrobić to, niż pytać na GW ;)

xeroni
@Parrot

A to już swoją drogą ;)

ciekawy

Co się dzieje w centrali?

ciekawa
@ciekawy

Po zmianach w zarządzie robi się czystki żeby było miejsce dla "swoich ludzi". Czystki w centrali już zaczęte, potem w planach są regiony i apteki.

bigotka

tak, są technicy farmacji stażyści

mgr
@bigotka

@bigotka Twoja odpowiedź doskonale pokazuje stopień ogarnięcia(usunięte przez administratora)No ale przecież nie ważne kto pracuje w aptekach, ważne żeby przykasówkę sprzedawac...

Real
@mgr

A to nie jest przypadkiem tak że jak brak sprzedaży i wtedy Apteka jest nie rentowna i się wtedy robi coś aby była rentowna, przynosiła zyski ? Czy do Apteki ludzie nie przychodzą kupić coś? Czemu dziwicie się że oczekuje się od Was że będziecie przynosić firmie zysk???? Firma ma zysk Wy macie zatrudnienie, wynagrodzenie, premie sprzedażowe i inne premie jak również firma może inwestować w Was bo ma finanse na inwestowanie....

mgr
@Real

@Real Mylisz zarabianie hajsu ze sprzdażą (usunięte przez administratora) z przykasówki. Tak samo jak centrala, która jest bardziej zadowolona z aptek, które robią mały obrót i często są nierentowne, ale sprzedają to co akurat sobie góra wymyśliła w danym miesiącu (nie ważne komu i nie ważne, że dla tej osoby lepsze byłoby coś innego- często droższego i z lepszą marżą) niż z aptek, które rzeczywiście zarabiają na tą firmę, generują konkretne zyski, ale nie wciskają(usunięte przez administratora) wszystkim tego samego (może dlatego mają większe obroty- bo ludzie zadowoleni z dobrej porady wracają...

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Apteka Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 821 ocen.

Euro-Apteka Sp. z o.o.