Opinie o TECHMEKO SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TECHMEKO SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TECHMEKO SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHMEKO SP. Z O.O. w Rybnik

Ukrainec Nowy wpis

Firma składa się z (usunięte przez administratora) kerownik budowy Tomasz emerytowany pojawia się na 15-20 minut kilka razy w tygodniu. wynagrodzenie nie wypłacają około dwóch miesięcy . wymyślają głupie powody. za materiały i usługi nie są płatności. Kierownik firmy Jacek ukrywa się od wierzycieli i od pracowników. Obejrzyj tę firmę. zgniła firma.

Podsumowujący

Techmeko to firma, która zatrudnia głównie świeżych absolwentów. Dzięki temu, że osoby takie nie mają doświadczenia może sobie wybierać wśród zdolnych kandydatów, którzy zgodzą się na mierne warunki i zatrudnienie w zamian za pierwszą pracę. Podjęcie takiej pracy przez młodego inżyniera zderza go z brutalną rzeczywistością. Jeśli jest świadomy swojej wartości i uświadomi sobie gdzie się znalazł to szybko ucieknie. Jeśli nie, to brnie w tym toksycznym związku. Rotacja w firmie jest ogromna więc pewnie niejedna zdolna osoba zaznała goryczy pracując w tej firmie.

@Podsumowujący

Sugerujesz, że firma Techmeko zatrudnia samych absolwentów, ponieważ szukają pracowników, którzy nie będą mieli zbyt wygórowanych wymagań względem pracodawcy. Dlaczego jednak oceniasz oferowane przez pracodawcę warunki jako ,,mierne"?

Podsumowujący
@Marta

Skoro ktoś oferuje ci wynagrodzenie zbliżone do minimalnego, do tego traktuje cię jak śmiecia wypłacając część wypłaty "na czarno" to chyba nie jest normalne w cywilizowanym świecie.

Izabela
@Podsumowujący

Hej, mnie interesuje, czy jako absolwent pracujący w TECHMEKO jestem w stanie się czegoś przydatnego nauczyć. Kwestia wynagrodzenia jest subiektywna, jednak zdobyte doświadczenie zawsze się przydaje. Jak myślisz?

Były Nowy wpis
@Izabela

Możesz się dużo nauczyć… szczególnie aby uważać co masz zapisane w umowie, a nawet i to jest nagminnie łamane. Nie warto składać papierów.

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Projektant można liczyć na 5700 PLN. Czy to prawda?

Ł

Tak ale nie w techmeko. Tutaj nawet wliczając to co jest wypłacane na czarno tyle nie dostaniesz.

Emilia

Czyli sugerujesz że część wypłaty jest na czarno? A na umowie co - najniższa krajowa?

Inżynier z UK Nowy wpis

Hehehehehe 5.7k brutto? Dla projektanta? Idźcie lepiej pracować fizycznie na budowę - do 10k zł brutto

Wanda Nowy wpis
@Inżynier z UK

Czyli nie dostaje się takiej kwoty czy jak bo nie rozumiem.

Izabela

Cześć, w jaki sposób TECHMEKO inwestuje w pracowników? Czy taki temat w ogóle jest tutaj brany pod uwagę? Mam nadzieję, że podacie mi jakieś przydatne informacje.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Kordian

Można się spodziewać dobrej i satysfakcjonującej pracy jeśli oczywiście sami potrafimy dobrze pracować.

szary pracownik
@Kordian

Tę opinie napisał chyba sam prezes zarządu

Bezrobotna

Firma obecnie szuka pracownika na stanowisko Asystenta Zarządu. Czego można się teraz spodziewać po tej firmie? Warto aplikować?

Niewiele pojawia się na forum rzeczowych informacji na temat pracy w firmie TECHMEKO - może któryś z pracowników, obecnie zatrudnionych w firmie, zechciałby jednak podzielić się swoją opinią na temat pracodawcy i oferowanych przez niego warunków? Zachęcam!

@Nie KłOŃ, czy taka sytuacja faktycznie miała miejsce w TECHMEKO? Może to tylko jakieś jednorazowe niedopatrzenie? @zaara1, skąd masz takie informacje? Czy są one w jakiś sposób potwierdzone? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w TECHMEKO?

NIK
@Marta

@marta - KRS się kłania. 6 powiązanych firm na tym samym adresie.... mówi samo za siebie.

Pedro

Skąd w niektórych pracownikach tyle oskarżeń?

Nie KłOŃ

Uwaga nie płacą zusu pracownik niesprawdza bo wypłata jest a tu zong przekonał się gość jak chciał iść na emeryturę a tu lata nieskładkowe a teraz można odzyskać do 2lat wstecz PO zmianie przepisów a było 10 firma kogucik dla pijakfów

zaara1
@Nie KłOŃ

Nie płacą ZUS-u bo jak twierdzi pan "prezes zarządu" to: "złodziejska instytucja" (jego słowa). W tej sprawie toczy się postępowanie. Techmeko to jedna z wielu spółek w których malwersacji i szkód na rzecz Skarbu Państwa dokonuje ta sama osoba.

@Obecny pracownik, jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie i będziesz do niej aplikował, bądź już to zrobiłeś, podziel się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. To bardzo ważne, żeby potencjalni kandydaci do pracy mogli zapoznać się z Twoją opinią.

Obecny pracownik

Może jakieś zmiany zaszły w firmie?

Feliks

Szukałem informacji o firmie od pracowników a tu cisza!! Jak sie pracuje?

A.

Nie polecam.

.kbh

@rozbawiony to jest az tak źle? ale słuchaj, może to jest tak, że zatrudniają na darmowy staż (bo zazwyczaj staż jest albo darmowy, albo bardzo marnie płatny), to może po odbyciu takiego stażu można liczyc na zatrudnienie u nich w późniejszym czasie?

rozbawiony

bazując na darmowych pracownikach-praktykantach-stażystach świetnie sobie "poradzą' z konkurencją...

nikt

@brak & widzacy... atmosferą w pracy nie zatankujesz auta i nie popłacisz rachunków czy raty kredytu za mieszkanie/dom. Jedno pytanie: zarabia tam któryś z uprawnionych projektantów (oprócz "prezesa") pow. 5 tys zł netto/msc (a takie i wyższe są stawki w normalnych firmach...) ? Patrząc na wyniki przetargów z żenująco niskimi kwotami jest to raczej niemożliwe.

pracownica
@nikt

Takich pieniędzy oficjalnie nie zarabia nawet sam Prezes. W końcu utrzymanie biura, wywóz szamba czy ogrzewanie pochłania ogromne środki. Pracownicy chcieliby tylko jeść, rozmawiać czy wychodzić do toalety. Kwoty przetargów są takie jakie są ze względu na to, że projekty robią praktykanci i stażyści. Ci zaś zdobywają cenne doświadczenie i nie potrzeba im wiele. Firma ogólnie świetna, bezkonkurencyjna i polecam wszystkim chcącym w niej pracować wolontariuszom.

Pracuję tam już kilka lat. Atmosfera w pracy super. Prezes jest człowiekiem, który potrafi pracownika wysłuchać, a jeżeli ktoś jest dobry to i odpowiednio docenić.

czary mary?

Kto tam jest "prezesem" możne sprawdzić każdy korzystając z google - KRS spółki z o.o. (usunięte przez administratora)

MandolF

Pracuje tam ktoś jeszczę? Jakie są warunki? Prezesem jest serio baba? - to raczej źle wróży bo się człowiek nigdy nie dogada? Ale powiedziecie swoje doswiadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMEKO SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w TECHMEKO SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMEKO SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMEKO SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHMEKO SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w TECHMEKO SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHMEKO SP. Z O.O.
1.1/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Gliwicka 177 A
    44-207 Rybnik