TECHMEKO SP. Z O.O.

Rybnik

Opinie o TECHMEKO SP. Z O.O.

po przebytym interview 2011-06-19 09:04:00
Niepoważna firemka szukająca jeleni za marne grosze. Odpowiedziawszy na ich ogloszenie, zostałem zaproszony na interview... konkretna rozmoawa do momentu pytania o kwestie finansow. Po uswiadomieniu wlascielce ze nie aplikuje na stanowisko sprzataczki tylko projektanta i to co zaoferowali bylo nizszą stawką niz otrzuja studenci na poczatku kariery szybciutko stawka wzrosla (a jednak "da się"...) do akceptowalnego poziomu. W pełni profesjonalnie dano mi tydzien do namyslu i przemyslenia oferty. Po 4rech dniach zadzwonilem z odpowiedzią i pytaniem kiedy mozna przyjsc dopelnic formalnosci (umowa, badania etc)... w sluchawce zdziwiony glos pani "PREZES" z komentarzem "ale jak to? proces rekrutacyjny jest w toku..." ŻENADA. ps. UWAGA!!! ogłoszenie, na które wysłałem aplikacje wisi na ich stronie www juz dobre 2 lata więc najwidoczniej dalej "proces rekrutacyjny w toku"
po interview 2012-04-14 08:40:13
"postaranie" o skasowanie opinii którą napisałem jakies 2 lata temu "bardzo dobrze" świadczy o tej firmie.

Szefostwo nie dorosło do szefowania firmą - brak jakiegokolwiek poszanowania wiedzy, doświadczenia i czasu ludzi którzy których chcieliby zatrudnić. (to co się dzieje po zatrudnieniu?)

Po usłyszeniu stawki jaką proponowali przy wymaganiach bardzo wygórowanych (które spełniałem aż nad to) zwyczajnie wybuchnąłem śmiechem :D

Nic dziwnego że od 4-rech lat ciągle mają 2 wolne wakaty.
MandolF 2014-03-15 20:03:55
Pracuje tam ktoś jeszczę? Jakie są warunki? Prezesem jest serio baba? - to raczej źle wróży bo się człowiek nigdy nie dogada?
Ale powiedziecie swoje doswiadczenia
czary mary? 2014-04-13 11:26:51
Kto tam jest "prezesem" możne sprawdzić każdy korzystając z google - KRS spółki z o.o.
brak 2015-07-02 07:14:58
Pracuję tam już kilka lat. Atmosfera w pracy super. Prezes jest człowiekiem, który potrafi pracownika wysłuchać, a jeżeli ktoś jest dobry to i odpowiednio docenić.
nikt 2015-12-28 15:00:04
@brak & widzacy... atmosferą w pracy nie zatankujesz auta i nie popłacisz rachunków czy raty kredytu za mieszkanie/dom.

Jedno pytanie: zarabia tam któryś z uprawnionych projektantów (oprócz "prezesa") pow. 5 tys zł netto/msc (a takie i wyższe są stawki w normalnych firmach...) ? Patrząc na wyniki przetargów z żenująco niskimi kwotami jest to raczej niemożliwe.
pracownica 2016-02-03 21:12:02
Takich pieniędzy oficjalnie nie zarabia nawet sam Prezes. W końcu utrzymanie biura, wywóz szamba czy ogrzewanie pochłania ogromne środki. Pracownicy chcieliby tylko jeść, rozmawiać czy wychodzić do toalety. Kwoty przetargów są takie jakie są ze względu na to, że projekty robią praktykanci i stażyści. Ci zaś zdobywają cenne doświadczenie i nie potrzeba im wiele. Firma ogólnie świetna, bezkonkurencyjna i polecam wszystkim chcącym w niej pracować wolontariuszom.
rozbawiony 2016-05-01 18:50:05
bazując na darmowych pracownikach-praktykantach-stażystach świetnie sobie "poradzą' z konkurencją...
.kbh 2016-05-21 19:18:51
@rozbawiony to jest az tak źle? ale słuchaj, może to jest tak, że zatrudniają na darmowy staż (bo zazwyczaj staż jest albo darmowy, albo bardzo marnie płatny), to może po odbyciu takiego stażu można liczyc na zatrudnienie u nich w późniejszym czasie?
Zostaw swoją opinię o TECHMEKO SP. Z O.O. - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHMEKO SP. Z O.O.