Opinie o Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łeba

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łeba

TadiMar

Pozostawię opinię po wyjezdzie z ośrodka tj.24.07.2021Pozdrawiam Załogę

Sławomir
@TadiMar

Dobrze. Mam nadzieję, że będziesz o tym pamiętał. Jak przypuszczam po Twoim wpisie będzie to Twój pierwszy wyjazd za pośrednictwem Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”? Chętnie się tego dowiem, wiec liczę, że mi to napiszesz.

dobosz
@TadiMar

no i co? fajnie było?????

Krysia z Wąbrzeźna

Tak, tak, tak... Z całego serca polecam pobyt. Dzisiaj wróciłam z tygodniowego pobytu i jestem maga zadowolona. Serdeczne podziękowania dla dziewczyn z recepcji, Pani sprzątającej i ekipie z kuchni za fantastyczny żurek. Za rok na pewno tam wrócę, ogromny plus za dalszą walkę z COVIDem.

Jeżdżę praktycznie co roku do ,,Górnika,,i jesteśmy z małżonką mega zadowoleni.Świetna obsługa ,uczynna i pomocna na każdym kroku.Obiekt świetnie położony,Domki wyremontowane i czyściutkie.Obiekt godny polecenia.Tak trzymać!!!

jolanta i tadeusz

byłam z partnerem we wrześniu 2019 i nie mamy żadnych zastrzeżeń jesteśmy bardzo zadowoleni domki czyste po remoncie jedzenie bardzo smaczne obsługa uprzejma i uczynna były poślizgi z rehabilitacją ale dało się przeżyć nie wiemy po co te złośliwe komentarze od niektórych szczególnie przemiła pani kaowiec która chciała zadowolić wszystkich bardzo chętnie jeszcze wrócimy jolanta i tadeusz

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Iwo

Z pewnością wszystkie turnusy są uzależnione od aktualnej sytuacji z pandemią.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Prześlij CV albo zadzwoń i umów się na rozmowę z Panią dyrektor. Pewnie już szukają ludzi, bo zbliża się sezon

Sławomir

Znalazłem, że na stronie https://www.gornik.pl/praca.html ośrodek szuka szefa kuchni, zastępców szefa kuchni, pomoce kuchenne i kierownika żywienia. Czy jest możliwość dłuższej współpracy, czy to tylko oferta sezonowa, kiedy jest więcej wczasowiczów?

Wczasowicz
@Sławomir

Jadę na wczasy do górnika. Z rozmowy z sekretarką, przemiłą dziewczyną dowiedziałem się, że wczasy są od maja do września. Po sezonie njest możliwość zarezerwowania pokoju na same noclegi bez wyżwienia. Więc jest to raczej praca tylko sezonowa

Katarzyna

Uwielbiam to miejsce... rok rocznie tu przyjeżdżamy, za każdym razem zadowoleni z pobytu. Personel pomocny w każdej sytuacji, ośrodek duży i ogrodzony, dzieci mają zapewnioną swobodę i bezpieczeństwo, teren zadbany, domki czyste w odległości zapewniającej intymność, sprzątanie i wymiana pościeli na prośbę, kuchnia... marzenie; pyszne, obfite i pełnowartościowe posiłki. Super atmosfera. Polecam!

8 o8 2018 Krystyna Przebywałam z mężem na wczasach od 14czerwca byliśmy zadowoleni z wypoczynku w Gorniku domki czyste blisko plaży co chodzi o posiłki to było wystarczające obsługa miła. Panie z recepcji bardzo miłe. A teraz chciałabym bardzo podziękować pani Hani którą prowadziła zabawy i wycieczki to kobita do tańca i do różańca jeszcze takiej prowadzącej w tym ośrodku nie było jak pani (usunięte przez administratora)tz w Gorniku

6.08 2018 Przebywałam z rodziną na wczasach w Gorniku od 14 czerwca byliśmy zadowoleni .Panie z recepcji bardzo miłe co do kuchni jedzenie dobre i wystarczające a najlepsza to była pani (usunięte przez administratora) którą prowadziła zabawy i wycieczki jeszcze takiej osoby w tym ośrodku nie było jak pani Hania

Aneta

Od dawna nie wypowiadał się na forum nikt z pracowników Ośrodek rehabilitacyjny ''GÓRNIK''. A może jednak ktoś zatrudniony w tym miejscu czasem tu zagląda? Jeśli tak, to zachęcam do wypowiadania się na temat warunków pracy i proszę o informację czy od czasu opinii, którą zamieściła @Martyna1976 nastąpiły jakieś zmiany.

Zainteresowana

Szkoda, że na forum nie pisze nikt z pracowników.

aliennew

Ośrodek ,,Górnik" to taki OWP po liftingu. Położenie dla odpoczynku -super,bliskość do plaży-super. Bliskość do miasta,dla starszych już nie super, ktoś nieźle kombinuje i może zarabia na meleksach...a można zrobić i warto, wypożyczalnię rowerów ,już w samym ośrodku. Posiłki wystarczające,aczkolwiek lekko monotonne porcje śniadań i kolacji (warto pomyśleć o szwedzkim stole). Obsługa sprawna. Najmocniejszy punkt to Pani Ania (Hania)...typowy KO-wiec..polecam jak ktoś ma miłe wspomnienia z czasów minionych...zarąbista kobieta. Teraz co do socjalu. Pokoje po lifcie ,skromne ale wystarczające,łazienki również. Minusy....niestety nie są sprzątane podczas pobytu (własny zakres),co za tym idzie worki na śmieci i papier toaletowy trzeba pobierać samemu z recepcji,zero wzmianki o wymianie pościeli i ręczników.Pod tym względem ośrodek odstaje od innych tego typu.Baza zabiegowa ...jak na środkowo-wschodnie wybrzeże,nie nastawione na niemieckich kuracjuszy,znośna,ale szału nie ma w porównaniu z zachodnim wybrzeżem. W skali 1-10 oceniam ogólnie na niepełne 7.

Iza

Ośrodek rehabilitacyjny ''GÓRNIK'' ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy może ktoś podpowie czy firma szuka pracowników?

Maryla

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Aneta

Pracujesz w Ośrodku rehabilitacyjnym ''GÓRNIK''? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki pracy. Na co mogą liczyć pracownicy ośrodka? Jakie benefity oferuje pracodawca? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad złożeniem swojego CV i trafiły właśnie na ten wątek.

edrf

@poli no niestety nie maja w sumie ale nigdy nic nie wiadomo kiedy się pojawi tak na prawde cos nowego

jola

a ja jestem zakochana w tym osrodku. cudowne domki, wyposażenie, bardzo miła obsługa. Cudowne położenie ośrodka. Byłam 3 razy, pojadę i 4 raz. dla mnie rewelacja.

wczasowiczka

Ośrodek Górnik w Łebie to wielka tragedia, powinna już dawno zainteresować się inspekcja. Być w tym ośrodku to wielka pomyłka i tragedia- smród, bród i ubóstwo. Nikomu nie polecam, nawet wrogowi.

kp

Typowy Polak na wczasach, jak się nie ma czego czepiać, to się czepia, że się stresuje przy posiłakach. Żenada! Byłąm w tym ośrodku i mimio moich dosyć wygórowanych wymagań oceniam go bardzo wysoko. Pozdrawiam serdecznie przemiłą obsługę. Halina Pala

kp

Wioleta

Już czwarty raz byłam w tym ośrodku z rodziną i muszę przyzna, że wróciłam rozczarowana. Oczywiście lokalizacja, obsługa i jedzenie jest super. Niestety stołówka (duszno, gorąco i trudność przedostania się do własnego stolika) pozostawia wiele do życzenia. Najgorszy jest czas oczekiwania na posiłek (śniadanie 20-30 min trzeba odsiedzieć, obiad to 30-40 min na dostanie drugiego dania po zjedzeniu już pierwszego i 20-30 min oczekiwania na ciepłą kolację. Katastrofa !!! To właśnie ten czas spędzony w dusznym, zatłoczonym pomieszczeniu skutecznie pomógł mi podjąć decyzję, ze już więcej tam nie jadę.Za dużo stresu przy posiłkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” - Łeba

• Jak się pracuje w Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”?

Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”
3.4/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Klonowa 16
    97-213 Łeba
  • NIP: 7732205366 KRS: 0000124516

Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK”