PTTK Schronisko Górskie Szyndzielnia

Bielsko-biała

Opinie o PTTK Schronisko Górskie Szyndzielnia

Patka

Nie wiem jak teraz jest, ale jak pracowalam to tydzień pracowałam, a drugi tydzień miałyśmy wolny, więc wcale nie było tak źle.

iwona55

potwierdzam haruwa po 14 godz za grosz nie zycze najgorszemu wrogowi zastanuwcie sie sto razy totalny oboz pracy zero szacunku dla pracownika

gumis

nie radze tam pracowac wyzysk za grosze

Czy zrobienie wielkiej kariery w firmie PTTK Schronisko Górskie Szyndzielnia jest możliwe? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o PTTK Schronisko Górskie Szyndzielnia - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTTK Schronisko Górskie Szyndzielnia