Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

capta

Przepraszam czy ktoś z Państwa wie kiedy zamknęli Poznań i jakie wypowiedzenia dostali?

Iq

...nie tylko pracownicy tracą pracę...dostawcy nie dostają od miesięcy przelewów za towar i grozi im ten sam los...

@Iq

Tak nie mają przelewów,ale to nie my pracownicy jesteśmy temu winni.czasami mam wrażenie że to właśnie nas oskarżają co poniektórzy.bo Alma bo Alma tamto.ludzie zastanówcie się.

hgw

Opole zamkneli

gosc
@hgw

Opole juz dawno zamkniete. Teraz w Poznaniu zamkneli.

@gosc

Poznań hula jak narazie....

obserwator
@Gość

Zycie jest ciekawe w lidlu podwyzki dla pracowników , piotr i paweł otwiera 135 sklep w polsce a tu koniec biznesu zamykają sklepy po koleji ....

gpść

Nie zamknęli Puławskiej.Byłam dziś w pracy i nic o tym nie wiem.Natomiast mieliśmy awarie klimatyzacji.Pracownik europlexu :)

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
maria

kolego ta firma już praktycznie nie istnieje, alma nie przyciąga klienta od kilku miesięcy wręcz przeciwnie. podziękowania należą się górze i Jackowi S.

Klient

Po przeniesieniu Almy 24 z Jutrzenki na Bemowo sklep internetowy działa słabo. Chyba strona internetowa nie zgadza się ze stanem magazynu. Trzeba ją uaktualnić. Co z towarem z Jutrzenki?

@r

Czym wy chcecie przyciągnąć tych klientów?klub konesera kończy swoją działalność...to koniec

@@r

Kto powiedział, że Klub konesera kończy działalność? Przyciągnąć można np. rewelacyjnymi belgijskimi czekoladkami Noble, są w Almie 24.

obserwator

Informacja dobra 2 grudnia koniec konesera to mówi dużo jak alma może jako delikatesy bez tego fundamentalnego programu życ co będą mowic kasjerki klientowi. To znak konca pomyslcie

Hahahahaha niezłe poczucie humoru

zielona gora
@obserwator

Dostalam emila ze punktu moge wymienic do 2 grudnia bo tak dziala klub konesera. A sklep zamkniety to gdzie odebrac osukali ludzi

@zielona gora

A gdzie odbierają premie klienci internetowej Almy 24? Trzeba zapytać mailowo w BOK, albo odebrać w Poznaniu/Wrocławiu.

Sytuacja w Warszawie w Almie 24 chyba ulega znaczącej poprawie. Niedawno można było o 10 rano zamówić dostawę na tego samego dnia, dziś nie ma terminów nawet na jutro 14-16.

rock

bardzo adekwatna- praca na trzech działach i wypłata bez premii.

oko

Nie ośmieszaj się, pozytywny PR już nie pomoże i sami to wiemy, bo widzimy co się dzieje w naszych sklepach. Alma zniknie i koniec, to nieuchronne.

...

A ten dalej swoje, no nie wierzę...

aldik

satysfakcjonujące wykształcenie oferują? To akurat nie oferta pracy w Almie.Jak już ktoś pisze na korzyść Almy, to niech się nie ośmiesza w swoich tezach i opiniach. Pracownicy, zarówno ci, którzy już odeszli i ci co pozostali, widzą co się dzieje.

pracownik lubin

Kawa, woda, herbata i wiele innych rzeczy " luksusowych'' firmy własnej u nas na sklepie były do samego końca, więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie..a już nas nie ma. A co do personelu my też byliśmy najlepsi i co to dało. Pozdrawiam najwspanialszych ludzi z którymi pracowałam 6lat.

alex

I przez to dobre zarządzanie jest to co jest:)

gf
@alex

Tak złe zarządzanie doprowadziło do pustych półek aż zal patrzeć ciekawe czy prezes widział efekty pracy swoich ludzi .

Ogłoszenia faktycznie są: (usunięte przez administratora) W Klifie w Warszawie poprawia się zatowarowanie i to w produkty luksusowe: kawa Cellini, bombonierki i czekolady belgijskie, produkty F&J (kawy, woda itp.). Będzie dobrze. To prestiżowa lokalizacja z doskonałym personelem, widocznie to doceniono.

Tak towar z Lublina .nic nowego .pakowany przez nas ekipa z Lublina pozdrawia

Mati
@Gość

Przyjechał towar z almy w nowym targu.

aldik
@Gość

Z Pruszkowa i Piaseczna...

ppppp
@Gość

na klif pojechały 2 tiry towaru z Pruszkowa!!!!!!!!!!!

Warszawo przyjadą do was 2tiry z towarem,będziecie mieć zajęcie ;)

kryś

A który sklep z Trójmiasta będzie " zatowarowany" tzn przyjadą TIR-y z towarem ??

Bemowo

U nas nadal brakuje personelu, trochę pomogą nowe osoby z innych sklepów, ale nadal będą braki. Ciekawe, czy firma kogoś "zatrudni", skoro będzie u nas Alma 24 i niby mamy ruszyć jak dawniej :P Jak na mój gust, nawet z tą Almą 24 nie pociągniemy długo. Ale faktycznie pojawiają się nowe ogłoszenia o pracę, ciekawe, czy to taka zmyła dla konkurencji :P

Ja jestem z zieloeej gory. Wlasnie boimy sie ze jeszcze te wypowiedzenia ktore nam dadza to bedziemy dlugo pamietac. Wydaje mj sie ze oglosza upadlosc a potem my nic nje dostaniemy

...

Idz gdzie indziej. Skoro jest tak dobrze to czemu od roku tylko o tym na forum bazgrzesz, ale nie zatrudnisz się? Niech pluja Ci w twarz a Ty udawaj, że pada deszcz, ale nie mąć w głowach innym. Nie wiem kto Ci za to płaci, może jesteś samym Kedziers*** lub Sobcz*****, co w akcie rozpaczy walczy o reputacje Almy w Internecie, a może jesteś po prostu zwykłym krety*em, co w wolnych chwilach marze swoje wypociny. Jak moga zatrudniać skoro ida zwolnienia grupowe? Ich nie stać nawet na pól pracownika. Ogłoszenia wiszą w Internecie od miesięcy, ale nie przeprowadzają żadnej rekrutacji.

@r

A może to zależne jest z tymi wypowiedzeniem od tego ile osób na sklepie ma umowy na stałe i rzeczywiście czekają do tego 14. Ciekawe czy na 10 zamkniętym sklepie się zakończy???

@@r

Zapewne poleci więcej sklepów. To będzie efekt domina

@@r

Jakie wypowiedzenia dostał Poznań????

@@r

Jakie wypowiedzenia dostał Poznań????

Halo a jakie dostaliscie wypowiedzenia? My w zg nie mamy wypowiedzen tylko przestoj techniczny a wypowiedzenia mamy dostać 14pazdziernika

nik
@pracownik

To Was robia, bo 14 Sąd ma wydać orzeczenie o postepowanie sanacyjne, zapewne pozytywnie rozparzone. Krótsze wypowiedzenia, nizsze odprawy. Jak można robić w ten sposób swoich wieloletnich pracowników... :(

PRACOWNIK LUBLIN
@pracownik

A Z JAKIEGO JESTEŚ MIASTA I KTÓRA TO ALMA , BO WYCHODZI NA TO , ZE NIE TRAKTUJĄ NAS JEDNAKOWO?

@pracownik

My dostaliśmy wypowiedzenia zwolnień grupowych.odprawy w zależności od okresu pracy i odszkodowanie za skrócenie okresu wypowiedzenia z3miesiecy do 2. Łącznie w listopadzie co poniektórzy 5 razy wypłata.nie ma znaczenia rodzaj umowy .czy czas określony czy nie określony.

kama
@Alma1

W Opolu dokładnie ta sama sytuacja

Ktoś

"alma kojarzona była z włoskimi smakami a to nie wróci", ale w 10-12 sklepach plus sklepie internetowym. Alma ze zwykłymi towarami jak w innych sklepach, nie będzie miała przymiotu ekskluzywności i może mieć problemy. Są środki na odprawy - z firmą nie jest źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market