Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

PRACOWNIK

CI CO MAJA W MBANKU DOSTALI JUZ W PIATEK

Opole. wypłatę dostałam po 12-tej

halo a jak z wyplatami, dostaliscie???

@pracownik

jestem z Warszawy-jeszcze nie było przelewu. Bynajmniej ja nie mam(niby w piątek puścili) .Po 15 napiszę bo jak wysyłają 10 to mam o tej właśnie godzinie

już mam-wawa

Pracownik Alma

Stańczyk zamknięte.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Hurtowni Danych SAP BW
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ds. kadr i płac
Fudeko S.A.
Ktoś

Jak u was z zatowarowaniem w artykuły typu importowane kawy, czekolady i bomboniery itp.

Almuś

Dobre zarobki - hahahahaha Benefity socjalne - hahahahahahaha

Oczywiście! Prezes Mazgaj znany jest ze swojej polityki filantropijnej wobec swoich pracowników. Żelazną zasada w Alma market jest płaca minimalna na poziomie 150% płacy minimalnej w RP. Fundusz socjalny szeroko rozbudowany(podobno nawet lidl bierze wzorce z almy), oczywiście nie wspomnę o bonach przed świętami. To tyle na temat polityki płacowej w almie. Przez te wszystkie lata klient był oszukiwany przez zarząd, mamiąc Go wysoką jakością obsługi przez pracowników, którzy zarabiali mniej od pracownika w innych marketach. Oczywiście nie możemy pominąć innych faktów: Prezes Mazgaj stworzył kilka tysięcy miejsc pracy za co zasługuje na ogromny szacunek i to w dodatku w sektorze, w którym polskiemu kapitałowi było, jest i jeszcze długo będzie bardzo ciężko. Wielu pracowników miało szanse, poprzez różne szkolenia(również za granicą) na podniesienie swoich kwalifikacji, a co za tym idzie również wartość na rynku pracy, co pozwoli(a niektórym już pozwoliło) znaleźć lepiej płatna prace niż w almie.

hhhaha

Hahahha jakie bzdury ...nigdy alma nie dawala bonow zarobki to najnizsza krajowa ... Moze i praca mniej wymagajaa niz gdzie indziej ale placa ponizajaca ... Dochodzilo do takich kpin iz pracownicy odchodzacy gdzie indziej zarabiali lepiej niz kierownik w almie ( 1700) pracownik (1450)

@hhhaha

słowo "ironia" jest Ci znana?

jakby doczytał do końca to nawet jego/ją by olśniło

PRAC.
@hhhaha

czytaj Czytajac te wszystkie wpisy odnoszę wrażenie że wiekszość ludzi podaje się za pracowników ,a piszą o jakiś paczkach,bonach premiach.Pracuję w almie od 2011 roku i nigdy nie otrzymałam bonu ani żadnej paczki jedynie rabat 15 procent co i tak tworzyło normalną cenę w innym markecie.Pensja w almie to 1450 zł a obecnie 1350.To są ostatnie tygodnie firmy w której pracujemy.Odpowiadam na post bo wreszcie ktoś napisał prawdęJesteśmy przygotwani na utratę pracy, ale napływające wciąż coraz gorsze wiadomości o kondycji firmy obawiamy się ze wypowiedzenia będą na gorszych warunkach.

@PRAC.

To jest święta prawda , ja pracuje w almie 7,5 roku i nigdy nie było żadnego socjalu prócz 15% zniżki na zakupy przed świętami , a premia była przyznawana jeśli na nią zapracowałeś , dziś już premii nie ma , tylko sama podstawa . Nie wiem czego ludzie wymyślają taki bzdury. pozdrawiam wszystkich pracowników almy.

mmmm
@pracownik

W Warszawie pensja 1600...wczesniej z premia było 1700. O socjalu można zapomnieć.

@hhhaha

Tak właśnie było , jestem żywym tego przykładem , jako kierownik miałam na rękę 1700-1800 zależy od miesiąca , a ostatnie dwa miesiące to nawet 1595 - super wynagrodzenie !!!!!

pp

A gdzie towar towar brak brak to po co klienci maj PRZYCHODZIC JUŻ WIEDZĄ ZE OGŁOSZONO upadłość

Firmę stać jeszcze na badania z tajemniczym klientem? Rezygnacja z programu "Klub Konesera" to błąd. Oznacza utratę stałych klientów. Podobnie jak bezpłatna dostawa dopiero od 150 zł.

skleppp

Wypłaty na wrzesień wypłacone - nie jest źle ! Nie wszystkim jeszcze przeszły ale większość dotarła już w piątek

obserwator

Kogo jutro żegnamy wiecie propozycje składamy ja obstawiam konstancin,wilanów

viq
@skleppp

tylko ciekawe ile sklepów dostanie jeszcze premię a ile zostanie z "gołą " pensją ,bo za byle co nie przejdą tajemniczego...

...
@obserwator

Gdybyś dokladnie czytał to wiedzialbys. Jutro żegna się Grójecka i Stańczyka.

klient
@...

a kiedy cz-wa,nie wiesz może ??? przetrwa jak myślisz???zamawiam towary przez almę 24 ...

Jaskółka
@obserwator

Ja Ci dam Konstancin!!!!!Nu nu nu!!!!!Nas póki co nie będą ruszać.....:)

Bemowo

Faktycznie, wypłata na koncie :D Nawet na premię się szarpnęli :P

Alma padnie

obserwator

Miała czas na podnoszenie się z kolan Alma ale czekała na cud no to mamy aq może to taka strategia specjalnie zamykają nie dali rady teraz w biedronce są towary luksusowe widziałes i w innych sklepach Alma juz nie potrzebna na rynku polskim jest zobacz

Klient
@obserwator

Alma ma w ofercie wiele produktów importowanych na wyłączność. Są to produkty znanych producentów, jak rewelacyjne belgijskie czekoladki Noble, których nie ma w jakimkolwiek innym sklepie. Nie chodzi o wmawianie klientowi, że luksusowy jest produkt z nazwą "prestige", lecz o produkt tej klasy, który ma nazwę własną i faktycznie jest najwyższej jakości. Czy na Leksusie lub Infiniti znajdziemy nazwę "samochód luksusowy", czy też on sam nim z siebie jest. A producenci marek, które luksusowe nie są lubią dodawać napis typu "prestige", ale to nie to samo. Dlatego Alma jest potrzebna na rynku, jako delikatesy internetowe z kilkunastoma sklepami stacjonarnymi.

Mat
@Klient

Kiedy ty kliencie byłeś w almie? Nie wiesz co jest a piszesz. Czekoladki belgijskie najmniej są potrzebne do życia . A poza tym nie przesadzaj z tym luksusem

wyplaty dla pracownikow wyplacone !!! m oze nie jest zle jak [pisza

@pracownik

ja jeszcze nie dostałam a Ty JUŻ MASZ???

@ja

Takie są realia zamykają pokoleij sklepy słyszałam ze tylko trzy zostaną rokujące forsę Promrnada ,Skorosze ,kLIF oczywiście pod inną nazwą w centrach handlowych drogich nie będzie biedronki jeszcze to prawdopodobna wersja jak się pomyśli

@obserwator

europlex mimo wysokiej stawki za czynsz całkiem nieźle na siebie zarabiał ,też go zamkną? Nie był nierentownym sklepem-a miał potencjał na jeszcze większe obroty

@pracownik

o jakich wypłatach piszesz?

@capta

o m-cznych czy odprawy i odszkodowania za zwolnienia z pracy ;-) ?

Od jutra bezpłatna dostawa w Almie 24 dopiero od zamówienia za 150 Zł !!! To wyeliminuje sklep z rynku.

ktoś
@Gość

Spokojnie możesz zamówić za 150 zł. I tak pewnie połowy produktów nie dostaniesz. Strony (stanów) chyba nikt nie aktualizuje. Pozycje niedostępne od kilku-kilkunastu dni dalej można zamawiać na stronie, a potem się okazuje, że połowa zakupów nie dojeżdża. Tam chyba nikomu nie zależy, aby to prawidłowo funkcjonowało.

...

Grójecka bye bye

Bardziej teraz interesuje mnie to czy maja pieniądze na wypłaty dla pracowników za wrzesień-poza nabyciem przez Mazgaja 10.000 akcji Vistuli nie było sprzedaży jak w zeszłym miesiącu(sprzedał ponad 3% żeby zapłacic za kredyt i zrobić wypłate dla pracownków) zobaczymy w poniedziałek....

na mapce brakuje europlexu- A sklep działa i ma nawet trochę towaru w półkach..

prac.
@ja

Ale na liście rozwijanej jest.

capta

czy ktoś z Państwa wie czy dzisiaj zamknęli jakąś almę ?z Poznaniem cisza czyżby dalej funkcjonował..hmmm...?

RE

Na stronie Almy zostało 37 sklepów 13 zamknęli , jak sąd klepnie sanację jest szansa że z inwestorem brańżowym jakoś da sie sklecić w całość

Moim zdaniem zdecydowanie przesadna reakcja: umowa od roku 2014, duży zysk przez 2 lata i nagle 2-miesięczne problemy powodują wniosek o ściganie karne? Zdecydowanie przesadna reakcja.

rudy
@Gość

To ty niemniej wypłaty przez 2 miesiące i żyj manną z nieba

@rudy

Wynagrodzenie wypłaca pracodawca - agencja ochrony.

A jakie są nastroje u Państwa nastroje w sklepach. Restrukturyzacja się powiedzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market