KAS Artykuły Biurowe

Gdynia

Opinie o KAS Artykuły Biurowe

ex niedoszły 2013-12-23 14:40:04
Kierownik jest niepoważną i nie dojrzałą osoba. Jednego dnia mówi co innego drugiego zmienia zdanie argumentując to... no właśnie, szkoda pisać. Pan chyba jest schizofrenikiem. Stawki śmieszne, umowy... właśnie kobinacja alpejska, aby ominac jak najwecej przepisow, praw nie masz
handlowiec 2014-01-12 18:29:31
Niestety kolega ma rację, trzymać się z dala od tej firmy. Pracowałem i nie polecam, właściciel niestety zmienia zdanie jak chorągiewka na wietrze.
Zakupowiec 2014-02-01 16:22:00
w tej firmie ponad połowa pracownikow pracuje dłużej niż 10 lat. Ja jestem bardzo zadowolona pracodawca jest uczciwy i wszystko dzieje sie zgodnie z założeniami.Polecam!
byly 2015-02-26 13:53:56
A kto tam pracuje pow.10lat-tylko Ci co nie znaja sie na innej robociei przewaznie nie z Gdyni. wlasciciel jest skapy do tego stopnia ze jak szybko sie zwolnilem to potracil mi za ubranie robocze bo tlumaczyl sie ze we mnie zainwestowal.Pracowalem jeszcze na hutniczej przed przenosinami ale brak elementarnej wiedzy wsrod zalogi mnie porazil
obecna 2016-03-22 13:18:31
Z reguly ci co są "byli" lub "niedoszli" zazwyczaj sa niezadowoleni. Zapraszamy wszystkich ciekawych .
pozdrawiam
diako 2016-04-24 15:16:24
zastnawiam się jak wyglad au nich praca teraz, ale wydaje mi się, ze spokojnie można u nich zarobić do 4000 zł, tak średnio no i chodzi mi o prace w biurze jednak.
Zostaw swoją opinię o KAS Artykuły Biurowe - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAS Artykuły Biurowe