Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j. w Gdynia

No coz..., daja tyle co kot naplakal, praca na poczatek po zakonczeniu szkoly sredniej ( i to pewnie na jakis czas, bo ilez mozna pracowac za 3 tys. badz mniej - chodzi o podstawę.) zeby miec cos w cv hehe :) dla ludzi co maja jakies pojecie i szanuja siebie to 4 tys na poczatek co tam jest odległa planeta, ba inna galaktyka????????????????, ale kazdy ma swoje priorytety, niestety, na pewno kogos znajda, tylko pytanie na jak dluga za taka marna kase

Paulina
@Rozmowa kwalifikacyjna

Pracujesz tam? Możesz powiedzieć, co należy do Twoich obowiązków? Może jak na swoje stanowisko ta płaca na początek jest w porządku i może z biegiem czasu po prostu dostaniesz podwyżkę, jeśli będziesz sprawdzać się dobrze. :-)

Rozmowa kwalifikacyjna Nowy wpis
@Paulina

Nie pracuje tam i chyba cale szczescie, nawet mi nie powiedzieli ile dostane na poczatek, a kwota 3,5 jaką im zaproponowalam(em)na poczatek jak pisalem jest czyms odleglym.

Alicja Nowy wpis
@Rozmowa kwalifikacyjna

Ale skoro nie powiedzieli ile dostaniesz na początek to skąd wiesz że ta kwota jest czymś odległym? Trochę tego nie rozumiem co mówisz.

Rozmowa kwalifikacyjna Nowy wpis
@Alicja

Odleglym poniewaz reakcja szefa mowila sama za siebie, cytuje " uuuuu to sie nie dogadamy" teraz juz rozumiesz? Hehe :) ogloszenie jest ponownie w sieci i tak w kólko

Wojtek

Czy firma jest uważana za rozwojową?

Grizzlee
@Wojtek

Jak lubisz posłusznie kiwać głową i łechtać ego szefostwa to zostaniesz żołnierzem, niestety bez perspektyw rozwoju. Nie polecam. Fałszywi potakiwacze wokół plus ciasna "kierownicza" klika szeptająca na uszko. Szefostwo oderwane od rzeczywistości, duży problem w zarządzaniu. Takie chorągiewki - jak im wygodniej tak zawieje.

Były
@Grizzlee

Raz lepiej raz gorzej jak w każdej pracy...pewnie, że wiele do poprawy, ale cóż - żyćko.

Mieczysław Nowy wpis
@Były

Wiadomo że nikomu się nie dogodzi żeby było super. Co według ciebie jest do poprawy? Wypłaty czy zarządzenie?

Aha

@Grizzlee aha czyli bez 'podlizywania się' szefom to nie ma szans na jakieś perspektywy?

Grizzlee
@Aha

Sprawdź :) może dołączysz do grona pupilków.

diako

zastnawiam się jak wyglad au nich praca teraz, ale wydaje mi się, ze spokojnie można u nich zarobić do 4000 zł, tak średnio no i chodzi mi o prace w biurze jednak.

derdevil
@diako

Nie jest to możliwe, realia nie zahaczają nawet o 3 tyś.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Marcelina

@szczepan nadal szukają kierowcy?

Szczepan
@Marcelina

Od zawsze i nigdy nie mogą znaleźć na dłużej niż 2-3 m-ce, bo średnio co tyle pokazuje się ogłoszenie

Szczepan

Chyba najlepiej nie jest w KAS bo od kilku lat regularnie pojawiają się ogłoszenia o poszukiwaniu kierowcy. Może któryś z byłych lub wciąż pracujących by się wypowiedział na temat warunków, szefostwa itp.?

Wanda

Od kilku miesięcy nie pojawiają się opinie na temat pracy w KAS Artykuły Biurowe. Może ktoś się orientuje jak obecnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o aktualne oferty pracy? Czy jakieś są? Jeśli tak, to wpisujcie na forum. Również informacje dotyczące samego przebiegu rozmowy rekrutacyjnej będą bardzo przydatne. Dzielcie się wszystkimi informacjami, ponieważ osoby zainteresowane pracą w KAS pewnie szukają na tym forum odpowiedzi na swoje pytania.

Na szczęście to już były

Na twoim miejscu nawet bym się nie interesował tą ofertą chyba że koniecznie potrzebujesz pracy/pieniędzy.... 1/2 etatu i 1000 zł brutto czyli na cały etat 2000 zł brutto licząc netto 1400 zł + jakieś grosze bo tyle ci zaproponuje szanowny "prezes" niby na początek ale szczerze śmiem wątpić czy będziesz zarabiał po roku/latach pracy coś więcej.... Co do atmosfery panującej tam na magazynie nie mogę złego słowa powiedzieć na ludzi bo są bardzo w porządku, a jeśli chodzi o inne działy firmy no cóż tu większość też jest w porządku pomogą jeśli potrzeba i pogadać też można ale co innego pracownicy a co innego "kierownictwo" oraz osoby "wyżej" bo pozostawia to wiele do życzenia ba są to krótko mówiąc osoby nie poważne.... Z mojej strony krótko mówiąc jeśli szukasz czegoś na dłużej i na poważnie to nie polecam szczerze szkoda twojego czasu . Pozdrawiam

K.

Witam odświeżam temat szukają magazyniera na 1/2 etatu. Jak z pracą atmosfera wypłata na czas?

obecna

Z reguly ci co są "byli" lub "niedoszli" zazwyczaj sa niezadowoleni. Zapraszamy wszystkich ciekawych . pozdrawiam

byly

A kto tam pracuje pow.10lat-tylko Ci co nie znaja sie na innej robociei przewaznie nie z Gdyni. wlasciciel jest skapy do tego stopnia ze jak szybko sie zwolnilem to potracil mi za ubranie robocze bo tlumaczyl sie ze we mnie zainwestowal.Pracowalem jeszcze na hutniczej przed przenosinami ale brak elementarnej wiedzy wsrod zalogi mnie porazil

Zakupowiec

w tej firmie ponad połowa pracownikow pracuje dłużej niż 10 lat. Ja jestem bardzo zadowolona pracodawca jest uczciwy i wszystko dzieje sie zgodnie z założeniami.Polecam!

ex niedoszły

Kierownik jest niepoważną i nie dojrzałą osoba. Jednego dnia mówi co innego drugiego zmienia zdanie argumentując to... no właśnie, szkoda pisać. Pan chyba jest schizofrenikiem. Stawki śmieszne, umowy... właśnie kobinacja alpejska, aby ominac jak najwecej przepisow, praw nie masz

handlowiec
@ex niedoszły

Niestety kolega ma rację, trzymać się z dala od tej firmy. Pracowałem i nie polecam, właściciel niestety zmienia zdanie jak chorągiewka na wietrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j. - Gdynia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j.
  • Janka Wiśniewskiego 20/B-1 lok. 6
    81-969 Gdynia
  • NIP: 9581272979 REGON: 191679510 KRS: 0000003370

Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j.