Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Grazyba

No to się dowiedzielismy...

@Grazyba

I jak okkkk???

H
@Ola

Chyba nie ma jeszcze info.

Dmdmdkdj
@H

No nie bylo tylko zj%÷ebki za pytanie kadr o nasze etaty.

@Dmdmdkdj

Całe kadry - ale takie były wytyczne góry pewnie!!!!!

Eve
@Dmdmdkdj

A to norma w tej firmie, zawsze jak ludzie myślący wysyłają zapytania do działów w konkretnych sprawach i tych pytań jest za dużo, to przychodzi mail, że mamy maili nie wysyłać itp Generalnie mo..RD.a w kubeł i dalej za.p.Erdalać

W niepewności

Czy coś już wiadomo?

F.
@W niepewności

Nic!!!! Mamy czekać... może do 10 czerwca???? Zrobią przelewy to się dowiemy! Skandal, w ten sposób traktować pracowników. Chodzimy do pracy i nie wiemy na jakich warunkach!!!

@F.

Skandal !!!!!!!!!!!! Co za firma!!!!!!

ech...

CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM! "Po weekendzie" nie oznacza w poniedziałek. :P

Prawo pracy

Jeśli mam mieć obniżona pensję o 20% za miesiąc bieżący to chce mieć umniejszony czas pracy również w tym miesiącu. Nie za 3 miesiące. Tak mówi tarcza. Poza tym czy prawo działa wstecz? Pracujemy od 2.05.2020 salon prosperuje dobrze a pracownik 14 dnia pracy dowiaduje się że pracuje za inna stawkę niż na umowie? Coś nie tak z tym działaniem zgodnie z prawem. Postojowe już dostaliśmy bo był salon nieczynny. To jest zrozumiałe. W marcu mimo zamkniętego salonu jezdzilismy na każde wezwanie przecież. Jak zwykle autorytarne decyzje. Skoro salony generują 93% przychodów firmy to dlaczego sprzedawcy byli i są nadal tak niedoceniani? Nawet świadczy o tym infolinia, która nie poradziła sobie w trakcie zamkniętych salonów. I to uzasadnienie przeciwdziałanie zwolnieniom. Przecież już od stycznia jest umniejszona liczba osób w salonach.Odwolanie się do egzaminów maturalnych słabe trochę. Lepsze jest przypomnienie marchewki i kija.

x
@Prawo pracy

Oczywiście,że chcemy mniej pracować i to już w tym miesiącu,problem się zacznie jak ktoś urlop będzie chciał wybrać,ale co nas to obchodzi.....

ala
@x

oczywiscie, ze tak! nie ma innej opcji, niech kierownicy rozpisuja nowe grafiki!

Lol
@Prawo pracy

W zupełności się zgadzam prawo nie działa wstecz. Przykra prawda jest taka że firma chce naszym kosztem odbić sobie straty na to wygląda i tak to odczuwam. Firma uzyska dofinansowanie a nam kto odda za te miesiące pracy i starań za taką pensje? Wracaliśmy pełni nadziei że wrócimy na stare tory ale skutecznie podcięto nam skrzydła...niech nikt się później nie dziwi że nie ma tutaj pozytywnych opinii o rodzinnej firmie jaką jest Apart.

@Prawo pracy

Salony generują 93% przychodu? Skąd takie informacje?

Belmondo
@Prawo pracy

Rozumiem ze ta obniżka pensji ma na celu skorzystanie z rządowej tarczy antykryzysowej i rozumiem ze taki manewr można wykonać kiedy faktycznie firma stoi i nie przynosi dochodu, ale w sytuacji kiedy firma ruszyła obroty w salonach są (w niektórych salonach lepsze niż z przed pandemii)czy w takiej sytuacji pracodawca by móc skorzystać z tarczy nie powinien udowodnić ze ma drastyczny spadek obrotów za miesiące o które się stara?!mocno wątpliwe!! Jak to w kochanej Polsce bywa dać polskiemu pracodawcy możliwość to człowieka wyjeb.... a kogo?najlepiej najsłabszego!!!przypominam to Apart a nie firma krzak takie praktyki poprostu nie pasują do wizerunku tej firmy!

Mrówka
@Prawo pracy

Dokładnie tak. Jak dla mnie 80% etatu = 80% godzin do wypracowania = 80% dawnej wypłaty. A tymczasem w grafiku tego zbytnio nie widać. Czyli co, wychodzi na to że godzin będzie prawie tyle co wcześniej a wypłata -20%? Bo na szybko licząc, miesięcznie powinnismy mieć przynajmniej 2-3 dni mniej w pracy. Chyba że grafiki zostaną na szybko zaktualizowane...

Azzi
@123

Bo sam guru tak napisał :) w meilu w którym jeszcze opisał pięknie jak to firma działa na korzyść pracownika :)

Wiola
@Prawo pracy

Ale na reklamy i nagrody w tvp2 - bransoletki pieniądze są a dla pracowników nie ma.... Brawo apart cudowna postawa!

zły
@Mrówka

Ja tez uważam ,że firma powinna nam wypłacić 80% wyliczonego średniego wynagrodzenia, a i tak niewiele by ich to kosztowało skoro z tarczy dostaną na pracownika dość sporą kwotę,utargi w końcu jakieś są ,więc jakby od siebie dołożyli po kilka stówek to wg mnie byłoby to w porządku,tak robią inne firmy,które rozumieją sytuację w jakiej znaleźli się również pracownicy,mający do zapłacenia czynsze,kredyty .....a do pracy tez trzeba dojechać,to również jest koszt.Przekonamy się już wkrótce czy zarząd tworzą ludzie ....

@Belmondo

Wizerunek firmy;-))))) hahahaha Wizerunek tej firmy jest tekturowy jak te wszystkie bilbordy, to iluzja, którą sprzedaje się nieświadomym klientom. Tak jak napisała Wiola " (...) na reklamy i nagrody w tvp2-bransoletki pieniądze są a dla pracowników nie ma" Na celebrytów i influenserów pieniądze są i na głupie programy typu top model, gdzie traktuje się ludzi przedmiotowo. Reklama jest ważna, ale prawdziwy wizerunek firmy to zadowolenie PRACOWNIKÓW. Zadowolenie, że ich pracodawca jest najzwyczajniej w świecie w porządku w stosunku do nich. Tego prostego faktu niestety lider jubilerstwa spod Poznania nie nauczył się od 20 lat. Tak od 20 LAT, bo te 40 lat ;-))))))) dobre:-))))))

belmondo
@FreedFromApart

jaki jest to ja doskonale :):::)")

Julia
@FreedFromApart

W samo sedno w większości salonów obroty są większe . A straszne jest to że tyle kasy lądują w reklamę firmy która każdy zna a prawnika nie szanuje .!!

@Belmondo

Myślisz że ktoś się przejmuje tym?

taaa
@Prawo pracy

skoro obniżą etat to i mniej bedziemy pracowali,proste

@Azzi

To może tak kiedyś było ,ale te czasy już nie wrócą.

kris

Jak tam Mark trzyma rzeszę pracowników w niepewności?!!!! On to kocha Władca Pierścieni ???? Będzie dobrze oni mają serce zobaczycie!

@kris

Przez wiele lat różne określenia się słyszało, ale powiem szczerze: WŁADCA PIERŚCIENI przebija wszystko!;-)!;-)!!!:-))))) tylko za żadne skarby nie kojarzy mi się z sercem:-)

Kierownik Sklepu

Jestem rozczarowana, zdegustowana...takiej rozmowy dawno nie miałam. Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjna nie wiem czy starał się być profesjonalista lecz nie wychodziło mu to zupełnie. Zabawa długopisem, patrzenie w okno oraz przeglądanie własnych notatek było dla mnie lekceważące w trakcie mojej prezentacji przerwała na chwile by sprawdzić czy pan z drugiej strony biura cokolwiek słyszy no i nie myliłam się po chwili zorientował się że nic nie mowie . Byłam zdenerwowana przed rozmowa i w trakcie uważam za normalne , ale takie zachowanie zniechęciło mnie do jakiejkolwiek prezentacji. Bo jeśli firma zaprasza mnie na rozmowę to jest zainteresowana moja osoba to kultura wymaga by wysłuchać ze skupieniem co mam do powiedzenia. Po wysłuchaniu mnie pan specjalista od rozmów kwalifikacyjnych wyklepał formułkę dosłownie o warunkach umowy pracy firmie, zapytał czy mam jakieś pytania,oczywiście odpowiedział mi bardzo szybo. Wstał podziękował za rozmowę.Składałam aplikację na dwa stanowiska na kierownika i na sprzedawcę. Nie zapytano mnie na o żadne z tych stanowisk, wiec tak naprawdę nie wiem na jakie stanowisku była mowa. Odniosłam wrażenie że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę Zastanawiałam się starałam się zrozumieć to zachowanie. Stwierdziłam ze jestem ostatnia osoba na tej rozmowie wiec pan miał prawo być zmęczony po całym dniu rozmów była to godzina 15.30. Ale mnie to tak naprawdę nie interesuje to jest jego praca i niech wywiązuje się z niej profesjonalnie. Bo jeśli wymaga się od zwykłych sprzedawców lub kierowników profesjonalizmu i reprezentowania firmy na najwyższym poziomie, to może trzeba zacząć od osób, które maja za zadanie pozyskiwać jak najlepszych pracowników które mają zwiększyć zyski firmy. Bo na tym etapie stwierdzam ze ten Pan zyskał zysk do swojej kieszenie za wykonanie swojej pracy. Okazuje się ze nie jestem jedyną a osoba która odniosła takie wrażenie po rozmowie.

żadnego pytania nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Spokojna

Nie ma co panikować skoro ma być podany sposób obliczania wypłaty to znaczy że to będzie zależało od salonu utargu itp. Gdyby miało być tylko 1600 to by ta metodologia byłaby niepotrzebna.

Xxx

Obniżenie pensji o 20% to dla każdego salonu powinno oznaczać coś innego. Skoro pracowaliśmy na prowizji to wszystko zależało od utargu, wiec każdy salon powinien być obliczony indywidualnie. W naszym salonie robimy dobry obrót i to co zaproponowali niestety to jest kradzież w biały dzień !! Wyjdziemy nie - 20% a wiele mniej !!!!! Po co się starać , rozumie że obowiązków też będzie mniej o 20% bo jakoś o tym zapomnieli napisać !!!!!!

Andżelika
@Xxx

Otóż to. Obroty wracają, ludzie kupują, poprzez zmniejszenie czasu pracy nie będziemy pracować mniej a więcej. Na dodatek za mniejszą wypłatę. Dzisiaj ogłoszenie wyników z matury zarządu...aż mnie żołądek skręca:(

Demi
@Andżelika

Zmniejszony wymiar godzin, wymiar wynagrodzenia co będzie z urlopami na które grafik jest zrobiony. Firma nie płaci za czynsz... Utarg jest dobry. Tylko gdzie my w tym wszystkim

Puerto
@Xxx

No własnie ,po co się starać i tak już brak motywacji do pracy.

Las Vegas

Witam, jestem nowy i jestem pracownikiem. Czytając o tarczy jest napisane że pensja nie może być mniejsza od minimum po odjęciu 20%wynagtodzenia Poza tym... Jeśli dobrze zrozumiałem powinno być wyliczone ze średniej pensji lub średniej krajowej z 2019 roku które było około 5500 brutto.

Puerto
@Las Vegas

Tak sprawiedliwie powinno być, ale czy tak będzie zobaczymy, trzymają nas dalej w niepewności.

Ryszarda

Bedzie nas na salonie mniej, a klientow wiadomo ze ilosc sie nie zmniejszy. Czyli bedziemy je...c za grosze... Brak slow taka super firma Wyzysk w bialy dzien

Trio

Wiecie co, no to jest przykre (delikatnie mówiąc) że obniżyli pensje, starają się o tarczę gdzie warunkiem jest między innymi brak zwolnień natomiast bez skrupułów nie przedłużają umów. Ja już nie pracuje, lubiłam pracę ale niestety przez 2 lata zespół kierowniczy robił wszystko żeby mi ją obrzydzić. Na moje żądanie trafiłam w innym salonie na super zespół. Dane mi było ma rok. No ale kara i tak musiała być. Nie będę Apartu miło wspominać , dał mi popalić, mimo ,że lubię bardzo pracę z klientem a najbardziej jak jest tłum. Pozdrawiam i życzę Wam wytrwałości

@Trio

Czyli chcesz powiedzieć,ze nie przedluzyli Ci umowy ? I zostalas innymi slowy zwolniona ?

Ghjj
@Dziewczyna z nad morza

Nie przedłużenie umowy a wypowiedzenie umowy to 2 różne rzeczy.

Trio
@Dziewczyna z nad morza

Dokładnie, prawnie to co innego, ale praktycznie nie widzę różnicy. Chcą dostać kasę od rządu , warunkiem jest utrzymanie pracowników, ale ciekawe ,że nie przedłużanie umów z powodu korony ( jak się dowiedziałam) już pod to nie podlega. Apart zwolni pracowników, spowoduje że część odejdzie sama i zgarnie swoją tarcze.

Zatroskana

Kochani pocieszę Was nie tylko Wy jesteście w takiej sytuacji. Wiele firm zmniejszyło etaty i pensje do komicznego wymiaru 1600 zł. To nie jest pensja to jest kieszonkowe. Ja się zastanawiam skąd wziac motywacje do pracy za takie pieniądze.

Enya
@Zatroskana

Tylko w tym momencie to jest wyzysk. Nie oszukujmy się od otwarcia interes się świetnie kreci.

Zatroskana
@Enya

Oczywiście, ze wyzyska. Nie przeczę dlatego zachodzę w głowę jak wielmożni firm handlowych to widza? Zapłacą grosze a oczekują sprzedaży na najwyższym poziomie i wybitnych wyników.

Fenix

Dokładnie tak jest zasilek dla bezrobotnych jest niezależny od etatu, rok musi być przepracowany, od etatu zależny w naszym przypadku kiedy jesteśmy na zmniejszonym etacie od 2 maja, jest zasilek opiekunczy i chorobowy, nie jest liczona średnia z 12 miesięcy. Dokładnie nie wiem, ale o uszy mi się obiło że tak podobno jest.

ciekawa

Hej, widze że jest rekrutacja do biura jako młodszy księgowy. Jestem zainteresowana pracą, ktos wie jakie zarobki, czy praca zdalna wchodzi w grę ? jaka atmosfera?

Eve
@ciekawa

Aplikuj to się dowiesz :)

@ciekawa

Sluchaj aplikuj , teraz nie jest kolorowo, bo faktycznie zarobimy grosze ale ja wierze ,ze sytuacja wróci w końcu do normy. Mi się dobrze pracuje mam fajną atmosfere w pracy. Ja pracuje ponad rok i jestem zadowolona. ;)

@Dziewczyna z nad morza

I na tym ponad rok się skończy,bo umowy nie są przedłużane

Willy

Miło że Zarząd wreszcie mógł dostrzec że to salony generują 93% przychodów tylko dlaczego w nagrodę jesteśmy za to karani? Sumiennie i rzetelnie podchodzimy do swoich obowiązków a lider jubilerstwa tak nam za to dziękuje...żeby ta decyzja nie odbiła się czkawką firmie Apart...bo zdecydowanie potrzebują pstryczka w nos za ten brak szacunku dla nas osób które stoją na pierwszej linii frontu z klientem

xxx

Jak chcesz spadać to najlepiej zanim wejdziesz w pomniejszony etat ,bo z tego co się orientuję,żeby dostać zasiłek dla bezrobotnych nie możesz mniejszej wypłaty niż najniższa krajowa.Tak Państwo chroni pracownika:(

Rysio

No nareszcie zabierz też że sobą tych wszystkich super lojalnych pracowników dosyć już tych niezadowolonych

belmondo
@Rysio

co tu ma lojalność do rzeczy?????!-

Rysio
@belmondo

Nie dziwi mnie to że nie wiesz co to znaczy lojalność

Gghjk
@xxx

Nieprawda.Zasilek jest wypłacany niezależnie od wymiaru etatu. Proszę sprawdzić a później siać panikę. Ważny jest tez rodzaj zakończenia stosunku pracy.

Smutek

Można wszystko, po partnersku i z godnością, ale nie tu. (usunięte przez administratora)

@Smutek

Niewola. Dzięki za to słowo:-) Kiedy zostawia się pracę, jest mnóstwo argumentów za tym działaniem. Zapomniało mi się o tym poczuciu niewoli. Tak, w tej firmie jest pewna niewola, pewien sposób przywiązania. Cały czas w gotowości, apart na pierwszym miejscy, jakby pracownik- CZŁOWIEK składał się tylko i wyłącznie z pracy dla lidera jubilerstwa z Suchego Lasu. Co tu mówić o partnerstwie i godności:-( jak zarządzający tą firmą nie mają podstawowej wiedzy o człowieku.

Hela

Czy ktoś się orientuje za jaką stawkę pracujemy w tym miesiącu?

Hannnnat

Dokładnie. Też jestem ciekawa

Najniższa krajowa

@Ola

Czyli robimy utarg na pensję np. 2670,- a i tak dostaniemy 1967,- na konto.Zlodziejstwo.

Omg

1967 to przy całym etacie więc odejmij jeszcze 20%

Małpa
@Hela

Jesteś pewna? Najniższa krajowa dla całego etatu a my jesteśmy na zmniejszonym wymiarze o 20%......

Biedronka
@Hela

Ja rozumiem, że tarcza, że tak muszą zrobić, ale bez przesady żebyśmy pracowali za najnizszą, robiąc utargi, sprzedając dobra "luksusowe"i narażając się przy obsłudze stojąc przy kliencie twarzą w twarz. To jakaś farsa!

@Biedronka

A ile godzin teraz pracujecie?

Nova
@Biedronka

Od nas się tylko wymaga, pracy, zrozumienia, poświęcenia... . Po dwóch tygodniach dowiadujemy się o radykalnych zmianach warunków pracy! Firma dostaje dofinansowanie a my.... My mamy z pokorą przyjąć stawiane nam warunki. Dobrze. Nikt nie zmusza. Nie pasuje, odejdź. Ale jak solidarnie my mamy stanąć za firmą to tego samego oczekujemy. Czy cała reszta też ma redukcję etatu, pracownicy działów, kierownicy działów, koordynatorzy, prawnicy, marketing, dyrektorzy etc.? Znam firmy, gdzie prezesi solidarnie z pracownikami obniżyli sobie wynagrodzenia. Wymagajmy! Ale najpierw od siebie. Troche to wszystko smutne, gdy się lubi swoją pracę a coraz częściej się zawodzisz na firmie i dociera do Ciebie, że jesteś tylko pionkiem, numerkiem mającym przynosić zyski. Zdrowia na ciele i na duchu!

Xd
@Nova

No właśnie poświęcamy się dla firmy swoje zdrowie za 1600 zł, zdrowie najbliższych naszych domowników za 1600 zł. Bo jesteśmy na pierwszej lini frontu z klientem. Dbamy o wizerunek naszej firmy. Szkoda , że obowiązków i odpowiedzialności przybywa a pandemie wykorzystuje się od obniżenia nam zarobków i etatów. A przecież firma w czasie kiedy salony były zamknięte to czynszów nie płaciła bo została z tych opłat zwolniona. I co teraz bedziemy zarabiać od 1000 do 1500 mniej a obowiązki , odpowiedzialność , dyspozycyjność itd.to wszystko ma być nadal zachowane. To po prostu kpina. Na pensje nie ma ale nowe reklamy , stendy itd.nadal będzie . Dlaczego w tych tematach nie ma cięć ? Ale za to na pensjach są cięcia. Hmm i ciekawe czy obetna tez dyrekcji pensje. I ciekawe ,że większość firm handlowych swoim pracownikom daje jeszcze dodatkowe premie za to , ze są na lini frontu. A nam zabierają pensję i etat. Przykre. I nie wierzę , że nasza firma nie ma zabezpieczenia na ciężki czas. Ma ale nie dla zwykłych roboli takich jak my.

@Hela

Hej, czy ktos ma jakies rzetelne info ile bedziemy wynosila wyplata przy tym okrojonym etacie ? Czy to bedzie najnizsza krajowa czy najnizsza krajowa minus 20 %?

?
@Nova

Aż mi się wierzyć nie chce,jaką decyzję Zarząd podjął,już prawie zmieniłam zdanie ,że jednak jest super,że stanęła na wysokości zadania,aż tu jak grom z jasnego nieba" Taka Informacja"-po prostu uwierzyć nie mogę,a jakie wynagrodzenie p.Dyrektor sobie wypłaci,żeby wspomóc firmę?może niech spróbuje przeżyć za 1500 i utrzymać za to jeszcze rodzinę.

Etatowy
@Xd

Konkurs wymyślili. Szkoda że nigdy w akcjach harytatywnych nie uczestniczą klienci pytają.....

Po weekendzie
@Hela

W piśmie było, że metodologię obliczania wynagrodzenia wyślą po weekendzie.

@Po weekendzie

Metodologia;-))) metodologia, to się do badań naukowych odnosi. Sięganie po specjalistyczne słownictwo to ich "skuteczna" metoda podnoszenia wartości(tylko kogo? lub czego? i po co?) Do dziś pamiętam " zutylizować w obrębie salonu" Metodologia- prosto z mostu: nowy sposób obliczania wynagrodzenia. Zutylizować-po prostu wyrzucić (chociaż wyrzucić w obrębie salonu to już może być zabawa;-)))

@Po weekendzie

Metodologicznie to nas firma łupie z uczciwie zarobionych pieniędzy.Kasa z tarczy plus część naszych wypłat i żyć nie umierać.Droga firmo,oczekujemy docenienia naszych starań i dużych premii za naszą ciężką pracę a nie głodowych pensji.

@Xd

Jeżeli nadal wierzysz w tego wirusa to hit !????

Katarzyba

To czy dostaniemy najniższą krajową czy najniższą krajową minus 80% zależy od naszego pracodawcy. Mają wybór, to oni decydują. Czekamy na poniedziałek, zobaczymy jak tak egzamin dojrzałości... prezesów.

kris

Może jak klienci by coś napisali do właścicieli Aparta to może zrozumieliby że to nie przelewki i że tak nie można. Pracownicy robią takie utargu a tam są drogie rzeczy a teraz dają im taką pensję!!!!!

@kris

Wątpię żeby coś to pomogło, by klienci się odezwali w spr wypłat. Taka polityka w tej firmie.

@Ola

Myślę że kołem napędowym takiej znanej marki w całym kraju są właśnie klienci i to oni są zawsze miło obsłużeni i zostawiają tam olbrzymią kasę. Zawsze mogą zmienić markę a już dosyć jest na rynku,ale nie o to chodzi. Pracownik chcę sprzedawać jak najwięcej i jest z tego dumny no ale jak pracodawca zaczyna płacić 1500 zł w Aparacie no to tylko klient może coś pomóc.

Ola

W sumie firma bardzo specyficzna , dbanie o pracownika na niskim poziomie. Zatrzymanie się tam na chwilę ok ale na dłużej nie polecam i do tego podcinanie skrzydeł. Radzę przemyśleć zatrudnienie się w Aparcie.

Dawno temu.....

Pracowalam tam kilka lat i moge z cala pewnoscia powiedziec ze kierownictwo jest totalnie podporzadkowane szefostwu a szeregowi pracownicy nic nie maja do gadania.

@Dawno temu.....

Oczywiście popieram szeregowy pracownik nie ma glosu

Ciekawa

Wg. mojej oceny,mimo zmniejszenia etatu o 20% nie mogą wypłacić mniej niż najniższa krajowa, a nie najnizsza - 20%

Hannna
@Ciekawa

No tak, tylko najniższa krajowa naa cały etat - 20%, no bo obniżone etaty mamy.

Lil
@Hannna

W tarczy jest zapis, że mogą obniżyć etat ale pensja nie może wynieść mniej niż najniższa krajowa.

Mil
@Lil

No tak ale kwota najniższej krajowej dla pół etatu, 3/4 i czy 4/5 jest różn. Proporcjonalnie niższa. Czyli skoro 1970 jest przy całym to trzeba odjąć 20%

Lil
@Mil

Proszę sobie przeczytać w internecie jak to wygląda. Po drugie najniższa krajowa to chyba w tej chwili 1920zl a nie 1970zl

nikt
@Ciekawa

Mogą,jest to w tarczy antykryzysowej ,która chroni pracodawców ale nie pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 15 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.