Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Wojtek

A jak wyglada sprawa ze zniżkami dla pracowników. Są jakieś ?

Fama

Co sądzicie o zleceniu nie mieszania zmian w związku z potencjalną kwarantanną? Czy dużo jest przypadków i jak wtedy wygląda praca, 2 tygodni non stop raczej ciężko wytrzymać.

Bergstern
@Fama

Jest do jakiś środek zapobiegawczy, ale na stałe jestem przeciwna. Wolę pracować rotacyjnie i ze wszystkimi bez podziałów

?
@Fama

To chyba już nie obowiązuje,skoro inwentaryzacje się zaczęły i wtedy już wszyscy są wymieszani

Ala
@Fama

Są wakacje,nie da się utrzymać stałych zmian bo ludzie chodzą na urlopy i grafik trzeba dostosować do tych właśnie osób i żeby kto poza tym miał pracować:)

ojoj
@Ala

oczywiście, że się da. Planujesz 2 zmiany stałe na nabliższe 2 miesiące, biorąc pod uwagę urlopy, to banał. a co do konieczności takiej decyzji, sorki ale większość naszej konurencji tak pracuje. W przypadku Covid na quarantine idzie jedna zmiana, ale salon funkcjonuje, np. po kilka godzin dziennie ale jednak zarabia.

?
@ojoj

A jeŚli ktoś pójdzie na l4?i jest zbyt mało osób na jednej zmianie,to niestety ale trzeba mieszać.

Pracownik centrala
@ojoj

Jak widac da sie ulozyc taki grafik. Juz wczesniej pisalam zeby koordynatorzy przejrzeli grafiki szczegolnie male miasta, tam jak widac w grafikach jest bezsens zatrudnienia zastepcy kierownika skoro i tak pracuja razem na zmianie. Po co ten funkcyjny dodatek dla zastepcy lub p.o. ale w tej sprawie szykuja sie duuuze zmiany!!!

Szok
@Pracownik centrala

O nareszcie jest poruszony temat grafikow! Tak w tych malych miastach jest tak, ze jezeli lubi cie kierownik to masz dobry a nawet super grafik a jak nie to tyrasz wiekszosc sobot w miesiacu i masz przewalony grafik w czasie urlopu. Moze w koncu koordynatorzy to zauwaza albo kadry!!!

@Szok

Ja tego nie rozumiem. U mnie wszyscy pracujemy tak samo. Ta sama ilość godzin, ta sama ilość weedendów wolnych i pracujących.

Lilia
@Fama

U nas zmiany czesto sie mieszaja .ile macie wolnych weekendów? U nas kordynator kaze niedonory godzin wpisywac w weekendy... często jest tak ze mamy tylko jedna sobotę wolna. Przykre To jest

Roma
@Szok

U nas też kierownik tylko "swoim" wpisuje tak żeby byli zadowoleni Mało tego,uzgadnia z nimi czy im taki a taki dzień pasuje!!! Też bym chciała żeby koordynator się tym zainteresował bo to jest przegięcie!

@Lilia

Na wschodzie Polski w sierpniu nie lubiany pracownik 1 sobote wolna a pozostale w pracy. Fajnie co? Ale tak to jest jak nie jest sie ulubienica/ulubiencem kierownika. Szkoda ze nie wezmie sie gora za przeglad grafikow!!!

Nie lubiany pracownik

Mam nadzieje ze niedlugo sie dowiem????

@Nie lubiany pracownik

Niewiele trzeba, żeby kierownik Cię nie lubił. Wystarczy być mądrzejszym i/lub ładniejszym.

@FreedFromApart

W tym przypadku nie chodzi o urode czy madrosc. Chodzi o to, zeby osoby popierajace i podlizujace sie osobie kierujacej salonem mialy wolne soboty tak w podziekowaniu!! Wierze w to , ze koordynator zauwazy to i wezmie sie za grafiki na wschodzie!!!

Spokojny

Firma z tarczy antykryzysowej wyszła w miarę z twarzą. Może dobrze, że Pan Dyrektor dał sobie więcej czasu na przemyślenia i podjął taką decyzję. Mogło być gorzej. Jeśli chodzi o wypłaty, to potrafią się w jednym mieście, na dwóch różnych salonach drastycznie różnić. W tym lepszym z wyższymi utargami wyciąga się spokojnie 3 tys. a w mniejszym z gorszą lokalizacją ledwo 2000-2200. Życie. Nie ma przychodów nie ma rozchodów ????. Choć to nie często nie załogi wina. Zmniejszony etat tylko do końca czerwca. Jakoś damy radę. Powodzenia Aparciaki.

Jola
@Spokojny

No , Ameryki z tymi różnicami nie odkryłeś...

Robak
@Spokojny

Poczekajcie aż przystąpią do tarczy 4.0 znając ich to wykorzystają każdą możliwość ...

kris kros
@Spokojny

No niestety ciąg dalszy obcinania pensjii!!!! Frajerzy korzystają z tarczy 4.0 i będą robić to co dla nich najlepsze a nie dla pracownika. Możecie podziękować 12 prezydentowi tak dba o pracowników.

@kris kros

Mam dziś wolne, była wiadomość z centrali?

Hannna

W jakim sensie?

Hanja
@kris kros

Apart przystąpiłal do 4.0?

Spokojny
@kris kros

W jakim sensie, ciąg dalszy obcinania pensji? Coś mnie ominęło? Nic nie wiem.

Ciekawa

A co to się dzieje w tym Poznaniu ? (Porządek służbowy)

Otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa odbywała się w salonie galerii w kąciku sali sprzedażowej. Była obezna kierowniczka salonu i dyrektor regionalny. Na rozmowę czekałam ok 20 min. Rozmowa przebiegała kulturalnie. Przedstawiono mi firmę, charakterystykę pracy i obowiązki oraz zarobki. Miałam czas na swoje pytania. Miałam dostać odpowiedź niezależnie od wyniku. Nikt nawet smsa nie napisał.

1. Co wiem o firmie. 2. Jakie jest moje doświadczenie. 3. Dlaczego wybrałam ich ofertę pracy

logo firmy Serwisant rowerowy
Polka

Czy firma planuje cięcie etatów?

Singbad

Hej czy mozećie mi cos napisac o pracy w Apart w central ? Jestem wykonawcą bizuteri unikatowej I nie tylko, jakie są Tam mniej wiecej zarobki, jestem z pomorskiego wiec musial bym sie Tam wyprowadzic czy to MA sens, dzieki za szczere odpowiedzi

Central
@Singbad

Odradzam pracę w tym (mordorze) zakładzie.

K.

Dwa pytania; 1.Czy osoby będące na obniżonym etacie orientują się kiedy można odebrać nadprogramowe godziny za miesiąc maj? 2.czy firma przystąpiła do tarczy 4.0? Pozdrawiam

@K.

Odbiory godzin do końca września.

Robbion
@Tulipan

Pytanie tylko kiedy w systemie zostaną te godziny zmienione,bo wciąż widnieją Jakby kazdy miał cały etat

Eve

Do wszystkich co pracują min 5 lat i więcej, jeżeli od tego czasu Wasze wynagrodzenia stoją w miejscu tzn,że coś chyba jest nie tak... życie podrożało i to bardzo, jeżeli np chleb kosztował 2 zł a teraz ten sam chleb kosztuje 4 to ? Wnioski wyciągnijcie sami.

@Eve

Wypłaty stoją w miejscu zgadzam się z tym!!!

Żenada
@Eve

Do wszystkich tych którzy wyrażają Swoje zdanie na temat własnego miejsca pracy w sposób negatywny skoro nadal tam jesteście to znaczy godzicie się z tym co jest jeżeli nie to sami się osmiszacie dajcie już spokój było za dobrze bo Firma płaciła zbyt wiele sami nie wiecie czego chcecie

Była
@Żenada

Nie pracuje w Apart od kilku lat i dobrze mi z tym, pracowałam ponad kilkanaście lat, na stanowisku sprzedawcy i z-kier., 15 min przed końcem pracy wręczono mi śmieszną karteczkę z podziękowaniami za spędzony czas. Tak, wiedziałam,że umowa nie zostanie mi przedłużona, bo sama tego chciałam tzn. głośno mówiłam o tym co mi się nie podoba. Żałuje tylko jednego,że w momencie kiedy salon przechodził zmiany personalne tzn kierownik odchodził i nie było wiadomo kto u nas wyląduje, nie złożyłam wypowiedzenia. Nie byłam w oczach firmy zbyt dobra na kolejny awans, ale byłam na tyle dobra, aby zadbać o grafiki,załogę,urlopy i utargi do czasu ,aż szanowny koordynator oznajmił mi kto zostanie kierownikiem. Kierowniczką została osoba z trochę dłuższym stażem pracy niż ja, nie wiedziała podstawowych rzeczy i pytała mnie zastępcy jak coś ma zrobić. Tak więc moi mili, nie liczy się Wasza wiedza i zaangażowanie tylko, jakie macie układy z koordynatorem.

@Była

Pięknie i szczerze. Bardzo Dobrze wiem o czym napisałaś. W moim przypadku to ja złożyłam wypowiedzenie ale żałuję, że nie parę lat wcześniej. Cóż przeszłości nie zmienimy. Ważne, żeby z przeszłości wyciągać wnioski i bezcenną życiową naukę, dawać sobie radę w teraźniejszości i realnie planować przyszłość. Pozdrawiam "Byłą" serdecznie:-))) Nie pracuje w Apart i dobrze mi z tym - doskonale to rozumiem:-)))

@FreedFromApart

Jak widać nie możesz żyć spokojnie bez zaglądania na forum bidulka a przecież tak Ci dobrze bez Aparatu może czas odbyć jakąś terapię buziol

cała prawda
@Była

Potwierdzam,na stanowisko wchodzi osoba nie mająca pojęcia o wszystkim a konsultanci muszą Jej pomagać bo sama nie dałaby rady,czy funkcyjne nie powinno być wtedy podzielone

Rysio

Jak widać trafiłem w czuły punkt... No cóż prawda boli

@Rysio

Rysio, o czym ty bredzisz :-ooooo Ani mnie nie znasz, ani nie wiesz dlaczego tu wchodzę. Używasz terapii jako czynnika obciążającego! Weź ty się zastanów nad sobą. Nie dyskutuje z osobami, które używają argumentum ad personam.

@Eve

Witajcie!!! Co tam w Centrali???

Mama

Ruda się panoszy hehe

@Mama

Znowu się Pani czy??? No co ty

Znowu się Panoszy ???

321 321 tu centrala.
@Ola

W centrali jest spoko , dużo pracy . " Zmęczenie nie ludzkie ale niema czasu odpocząć"

Wera
@Ola

Zadzwoń i się jej zapytaj a nie (usunięte przez administratora) tu piszesz!

@Wera

Kultura obowiązuje jakbyś nie wiedziała!!!

Ada
@Rysio

No właśnie to samo miałam pisać... Tak dużo gada,jak jej to nie wspaniale,że sto wpisów temu przestała być wiarygodna. (usunięte przez administratora) Ja pracuję kilkanaście lat I jestem zadowolona. (usunięte przez administratora) Ale co ja tam wiem,przecież na magazynie trzeba mnie szukać(usunięte przez administratora)

Mamba

Witajcie :-) Czy ktoś słyszał o zwolnieniach pracowników którzy wracają z urlopu macierzyńskiego w czasie coronavirusa?

@Mamba

Was to powinno od razu wywalić. Wracacie A potem wieczne opieki na bąbelki

@Ola

Ludzie czytam i nie wierzę pracowałem w Kruku do lutego tego roku i jak dostałem 2200 to było wszystko a Wy macie tyle płacone i jeszcze źle nie wiem jak to nazwać plotki o Was się potwierdzają jesteście tak roszczeniowi że szok dziwię się że Firma jeszcze Was trzyma mam nadzieję że wysyłając CV. Odezwie się do mnie ktoś bo wiem że takiego pracodawcę będę szanować i z chęcią podejmę pracę na koniec dodam że w Kruku roboty też jest bardzo dużo itp... A różnica w wynagrodzeniu dużo mniejsza nie doceniacie warunków pracy jakie macie

Lil
@Kamil

Tak się składa, że są salony z porównywalnymi pensjami do tych z Kruka.

Star
@Lil

Jakiego kruka ? Czym się zadawalają? Czym coś dają ?

nikita
@Kamil

aby wypowiadać się, na dany temat, powinieneś najpierw zatrudnić się w Aparcie,,,, po przepracowaniu kilku miesięcy ( i obyś trafił na fajną kierowniczkę... zgrany zespół ... bo bywa różnie) dopiero wtedy powinieneś się wypowiadać ponieważ wówczas będziesz miał porównanie... i będziesz mógł wyciągnąć wnioski.... ja zanim zatrudniłam się w Aparcie przeczytałam opinie o tej firmie... i podeszłam do tego z dystansem i stwierdziłam że sama muszę zobaczyć czy to wszystko co piszą ludzie jest prawdą.... (ponieważ ludzie bywają różni) ale niestety z przykrością stwierdzam,,, że to co dzieje się w Aparcie i to co ludzie tu piszą to jest PRAWDA.... przekonałam się na własnej skórze..... a z zarobkami wcale nie jest tak fajnie ... nigdy nie zarobiłam więciej niż 2500

@nikita

Nikita, pięknie napisane! Z miłości DO PRAWDY:-)))

@nikita

To po co pracujesz w tej Firmie i się męczysz zwolnij miejsce dla kogoś kto chce pracować i doceniać swoje miejsce pracy wygląda na to że ile by Wam nie dali to i tak za mało

@Kamil

" (...) Odezwie się do mnie ktoś " Pewność siebie to jednak atut;-))) Jednak z apart nie bądź tego taki pewien. Jeszcze nie przekroczyłeś progu salonu, a już wiesz, że będzie dobrze. Często wypowiadają się tu ludzie. którzy przeżyli w tej firmie po kilkanaście lat i bardzo dobrze wiedzą co piszą. No cóż powodzenia w pracy z miłości do piękna!!! Na szczęście tą nieznośną ciężkość bytu mam za sobą;-)))

@FreedFromApart

Co dokładnie masz za sobą trudno stwierdzić ale jedno jest pewne że nadal żyjesz Firmą Apart i trudno chyba się Tobie odnaleźć w nowej rzeczywistości

@Kamil

To co mam za sobą to jest moja ocena. Tak, apart na długo zostaje w głowie- popracuj u tego pracodawcy, którego tak już teraz chcesz szanować a zobaczysz;-))) W czym mi się trudno odnaleźć??? ( no to już twoje totalne domniemanie) Zmiana pracodawcy na lepszego i zmiana warunków pracy na lepsze to jest ta nowa rzeczywistość:-))))

Kamilka
@Kamil

Kamilu,jak dobrze przeczytasz wszystko to zauważysz,że tu nie tylko o kwestię kasy chodzi,a Ty tylko o tym.....Nie wiem po co się wtrącasz, to jak na razie nie Twoja sprawa,Kruk pewnie tez wymienia się opiniami.

Aga
@Kamil

@Kamil cześć jestem z centrali i raczej taka postawa nie sprzyja zatrudnianiu takich osób...

FreedFromApart

Argumentum ad personam. Bez dalszej dyskusji.

Oaw8d
@Kamil

To zapraszam do apartu, zobaczymy czy będzie zadowolona. G.o w n. O wiesz a się wypowiadasz. Nie jesteś pracownikiem apartu to idź na swojego goworka

Prac.Centrala
@Kamil

Tak wszystkim sprzedawcom Apart zle i malo zarabiaja! Mam propozycje dla koordynatorow niech dokladnie przejrza grafiki ukladane przez kierownikow salonow dla siebie i dla sprzedawcow!!! ile dni pracuja w salonach a ile siedza bez urlopu w domu.

@Ola

Wypowiada się ta co nie ma dzieci, będziesz miała to zobaczysz jak to jest. Apart zatrudnia kobiety młode które jeszcze nie mają dzieci i zdają sobie sprawę że z czasem taka kobieta pójdzie na zwolnienie ,a po powrocie będzie chciała wrócić i na chore dzieci będzie brała opieki czy chce czy nie chce ale musi.Oraz kobiety z dziećmi i Apart nie dyskryminuję takich kobiet ,nie spotkałam się z tym. W żadnej firmię tak nie jest, taka kolej rzeczy .Więc nie wypowiadaj się że taką mamę trzeba wywalić,to oburzające.

@MAMA

No pewnie, szkoda tylko, że wykorzystujecir każda możliwe okazję żeby wziąć zwolnienie czy opiekę, a człowiek musi zasuwac potem,bo kadra mniejsza. Wieczny problem z grafikiem,bo nie ma z kim bachorka zostawić. Siedzieć w domu i tyle

Roksana ACŻ
@Kamil

Kochana oczywiście że doceniamy....... ale jak wychowywałam 2 dzieci i finanse miałam ustawione z miesiąca na miesiąc bez możliwości oszczędzenia i żyłam z kalkulatorem w ręku, skromnie. W tym czasie firma otwierała salon za salonem, wybudowała wielką firmę i rozbudowała dalej całą sieć salonów to jak myślisz dzięki czemu....... właśnie dzięki tym, pracownikom którzy pracują ponad 20 lat. Oczywiście to ich pomysły, ryzyko i pieniądze ..... szacunek, ale po ponad 20 latach właśnie tego oczekuję od firmy ochrony pracownika. I co więcej wychowałam dzieci i one też pracują w firmie Apart....... zarabiają więcej niż ja a to tylko dlatego że jestem w małym salonie. Zdyscyplinowani przez te wszystkie lata, posłuszni i pokorni zawsze na każde zawołanie. Teraz w okresie kryzysu liczę na mojego pracodawcę bo on liczył na mnie przez 20 lat, bez chorobowego, bez urlopu na żądanie i bez opieki na dzieci..Młodzi popracują kilka lat i zarabiają wiecej od starych pracowników a już nie będę się rozpisywała o ich żądaniach bo czujemy się jakbyśmy byli starymi głupcami.

@Ola

Żałosne wiesz, zatrudnij się na budowę są tam tylko panowie, nie będziesz narzekać obsada pełna, w grafiku bez luk. Praca ideał akurat dla narzekających na mamuski.

Aga
@Kamil

To zacznij się cenić .... 3500 netto w dużym mieście to powinna być norma - proste chyba ze mieszkasz z rodzicami którzy cie utrzymują. Zobacz jakie ceny mieszkań są w Poznaniu czy w Warszawie

www
@Prac.Centrala

Myślę że poleciały by głowy wielu kierownikom.... bo to oni robią największe wały.

Jestem mamą
@MAMA

Jestem mamą i mogę pogodzić pracę w apart i zorganizować opieke dla moich dzieci. Niektóre MADKI, wybierają siedzenie na opiece bo bardziej się opłaca niż przyjść do pracy. Gratulacje.

Kris
@MAMA

Same się prosicie o narzekanie na Was, inne matki mogą poradzić sobie z zorganizowaniem opieki.

@Jestem mamą

Oczywiście najlepiej zorganizować opiekę byle by dzieckiem się nie zajmować, znam takie mamuski. Gratulację.

Jestem mamą
@MAMA

Popadasz w skrajność moja droga :))) ja rozumie, że lepiej przez 3-4 miesiące non stop siedzieć w domu i robić sobie z opieki drugi urlop macierzyński, ale w tym czasie okrojona załoga na salonie być może też Twoim ciężko pracuje. Ty zarobisz na byciu cwaną więcej a "osły" pracują po 12h za kwotę z tabelki pewnie mniejsza :) zajmuje się moim dzieckiem na każdym dniu wolnym więc nie wmówisz mi, że byle nie zajmować się dzieckiem :)))) bardzo błędny tok rozumowania. Pozdrawiam ciepło

Mamka
@Kris

Tak, siedzę kolejny miesiąc na opiece.Tak, wiem że w pracy za mnie pracują.I wiesz co?Mam to gdzieś.Panstwo mi płaci więc będę siedziała z dziećmi ile będę mogła.A potem wrócę.Co,prawda boli?

@Mamka

Typowa roszczeniowa madka. Powinni robić badania i wycinać takim jajniki nim się to tałatajstwo rozmnoży. Tfuuu

Maja
@Ola

Zgadzam się z Tobą. Takich matek to nie powinni w ogóle przyjmować. Cieszcie się matki, że tarcza Was chroni, bo guru planuje od jakiegoś czasu redukcję etató w salonach. Praktycznie w każdym salonie do odstrzału jest jedną lub dwie osoby. Skonczy sie ochrona tarczy i zaczną się wypowiedzenia. Mam nadzieję, że w pierwszej kolejności odpadną te co siedzą na opiece. I tak zero z Was pożytku.

Miśka
@Ola

Piszę się Matka a nie Madka z jakiego słownika korzystasz? A za te słowa co napisałaś to mi wstyd że taka osoba pracuję w Apart,i że to być może jedna z moich koleżanek.Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.

www
@Ola

Jestem facetem i jak czytam że kobieta piesze o dzieciach " bachory " to żal mi cię i twojej rodziny ,tylko zły człowiek używa takich słów o dzieciach WSTYD!!!

Piotrek

Cześć Jest ogłoszenie dotyczące stanowiska kierownika działu reklamacji. Czy możecie napisać coś więcej na temat tego stanowiska? Warunków pracy, wynagrodzenia, wielkości zespołu pracującego w dziale, atmosfery w dziale. Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informacje.

Rozbawiony
@Piotrek

Ha ha ha ha ha życzę powodzenia

@Rozbawiony

Życzysz powodzenia w konkretnie czym? Twoja odpowiedź niewiele wnosi.

123.
@Piotrek

Niestety na tym forum nic się nie dowiesz odnośnie pracodawcy i stanowiska pracy , wiem coś o tym bo sam prosiłem o pomoc i nic się nie dowiedziałem . Jedynym i ostatecznym rozwiązaniem jest wysłać CV i LM a na rozmowie wszystko się dowiesz, tak było w moim przypadku. Wysyłaj nic nie masz do stracenia.

@123.

Dziękuję za odpowiedź. Liczyłem, że jakies informacje uda, się uzyskać, zwłaszcza że forum o Apart wręcz tętni życiem. Ale oczywiscie tak jak piszesz bez cv i aplikacji szczegółów się nie dowiem.

Odpowiedź
@Piotrek

Może dlatego trudno o odpowiedź, ponieważ na forum więcej pracowników z salonów niż z centrali. Kierowników w dziale reklamacji w mojej historii było chyba dwóch. Salonów dużo, reklamacji dużo, coraz więcej roszczeń ze strony klientów, często nieuzasadnionych, ale polityka proklientowska firmy więc spory trzeba załatwiać pozytywnie. Dużo pracy, stresu i odpowiedzialności w pilnowaniu terminów. Tak to widzę z perspektywy salonu. Jak jest na prawdę - trudno powiedzieć. Faktem jest, że tu mało konkretów ostatnio, a więcej wylewania żalów i pomyj na siebie na wzajem. Poziom konwersacji niziutki, aż przykro czytać. Szkoda, bo to jak ze sobą tu rozmawiamy nie świadczy o nas najlepiej. Utwierdza tylko pracodawców w przekonaniu, że mogą z nami robić, co chcą, a my tu będziemy tylko straszyć, narzekać i kłucić między sobą.

@Odpowiedź

Dziękuję za informacje. Czasy trudne w wielu firmach cięcia i zwolnienia, także pracownicy są sfrustrowani. Trudno się temu w sumie dziwić bo zawsze kryzys najbardziej uderza w pracownika.

exEmployee

Tak na prawdę co się tu dzieje, to jest burza w szklance wody. Zostało tu podniesione wile tematów. Jedne to, że Apart jawnie gwałcił prawa pracownicze, a być może robi to wciąż (vide 15 minut przed pracą .Rozkładania biżuterii, nie wliczone w czas pracy ), inne na granicy. Waśnie pan napisze, czy, nie napisze, jaką dostaniecie wypłatę. Nie wspominając o ewidentnym mobbingu, który jest w tej firmie. Są salony w których wszystko gra, ale są też też takie w których pracownicy ewidentnie są pod presją i i nie tylko w godzinach pracy, ale np także kiedy jest wolne, a jest call i presja, która ewidentnie wykracza poza normy społeczne, jakie mieć powinien pracodawca - pracownik Nie wiem kochani, co wam poradzi, ale byli tacy co zmienili tą firmę. Vide casus wykrywacza kłamstw około 2003 , czy też inny przypadek, to ,że płacili pod stołem, ale najwidoczniej potrzebują kolejny bodziec do zmian, ale już nie będący wynikiem presji mediów, a być może waszej. Bardziej jawnej. Związek zawodowy,?uderzenie do braci R? płaszczyźnie

JOLA

Czy my na prawdę nie możemy zarabia po 3000-3500. Koleżanki chodzą do fryzjera, kosmetyczki pazury robić ( takie zgodne z zarządzeniem) ale buty też wszyscy kupujemy nie najtańsze tylko skórzane aby przez 12 godzin nogi jak najmniej ucierpiały i robimy to nie z myślą o sobie tylko żeby dobrze wyglądać w pracy. Bo to trzeba przyznać że dziewczyny wszystkie sa zawsze zadbane , a to przecież kosztuje. Nie rozumiem tego że tym bardziej że pracownik hiszpański na pewnio zarabia dużo więcej..... wiem wiem zaraz ktoś powie że oni tam mają droższe życie na pewno ale ceny produktów sa takie jak u nas i jakoś firmie to się opłaca. Ponadto Hiszpanie są bardziej zamożniejsi niż Polacy......

Wyluzowany

Jakie wynagrodzenia dla pracowników ,taka obsługa w salonach. Rybnik i Jastrzębie Zdrój to porażka Panie ewidentnie pracują tam za kare

Massimo
@Wyluzowany

Ja kupuje w Focusie i obsługa na wysokim poziomie.

Zadowolony
@Wyluzowany

A jakie konkretnie zarzuty do obsługi? To jest forum o pracodawcy, a nie o pracownikach. Często kupuję w salonie w Jastrzębiu Zdroju jak i w Rybniku i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Panie mile, uśmiechnięte i pomocne. Jak czegoś nie na, to sprowadzają dla mnie, jak nie trafię w gust żony, to wymiana też bez problemu. Szukam aktualnie pracy w swoim zawodzie i natrafiłem na ten post. Nie zgadzam się z nim.

Las Vegas

Dużo spraw się nasuwa czytając opinie... Niestety negatywnych na temat Apart. Moje spostrzeżenia jeśli chodzi o wynagrodzenia.... A może Mareczek nie mógł inaczej policzyć że względu na dotację jaką chcieli otrzymać? Jaka podstawa taka pomoc od państwa. Mogli zrobić średnią z 2019 roku... Ale tutaj pracownik dostałby w miarę wynagrodzenie a firma wyszła by gorzej... Tak sobie wyślę. Ps. Szkoda że nie można dać pozytywnej opinii ????????‍♂️... Pozdrawiam

Zmartwiony

Wie może ktoś jak to jest z urlopem za miesiące w obniżonym czasie pracy? Czy wymiar godzin urlopowych będzie również obniżony?

Xyz
@Zmartwiony

No raczej. Była informacja w którymś z maili.

Zmartwiony
@Xyz

No raczej nie. Nic takiego nie znaleźliśmy. A jak była to napisz ile to jest godzinowo. 32h?

Ghjk
@Zmartwiony

Tu działa system 1:1 jeśli obniżony jest etat to proporcjonalnie z nim wymiar urlopu. To nie jest czarna magia. Mało wiecie o kodeksie pracy.

karmatowrednasuka

Rzeczywiście sytuacja w kraju kiepska, przeczekajmy i zobaczymy co wymyślą (choć na nic nie liczę bo skoro przez ponad 10 lat zarobki praktycznie te same :(...?!?). Bo szału nigdy nie było: powyżej 2500 prócz grudnia to na palcach ręki (no może dwóch) policzyć można. Nigdy nas nie rozpieszczali, a o manewrach "tabelkowych" to nie wspomnę - pan Sławcio czaruje na audytach jak Merlin ("logarytmy to, logarytmy tamto... :D")dobrze wiedząc o czym mowa i co ludziom na sercu leży... sami zresztą wiecie - nikt nie jest głupi. Pozdrawiam wytrwałych weteranów ;)

Pier

Ludzie skąd wy te kwoty bierzecie ja zarabiam 1900 do 2300 to znaczy że "kominy płacowe" tak bardzo odbiegają od różnych salonów. Mam dość Panie Mark dlaczego tak robicie, czy to dla was zabawa...

S
@Pier

W Trójmieście 3500 w jednym z salonów

Centralna Polska 3500 na rękę kiedyś było więcej ale to i tak może być

Glizda
@Pier

2450-2800 zależy od miesiąca. Zachód.

iii

2100 - 2600 Podkarpacie

@Pier

U nas od 2300 max 2500zl Więc jestem w szoku????To dlatego nie pozwalają nam rozmawiać o zarobkach!!!

Caroline

Co z przedłużaniem umów? Mam szansę na umowę, jeżeli za miesiąc mi ona wygasa?

@Caroline

Skoro są zwolnienia to wątpię że przedłużą ????????

pracuś
@Caroline

Wszystko zależy od kierownika salonu. W drugiej kolejności od nadstanu pracowników w danym mieście. Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia (a tym bardziej Twój kierownik Tobie) to uważam że możesz spać spokojnie.

ella:)
@Caroline

mam prośbę napisz pózniej czy została przedłużona Tobie umowy... jestem w podobnej sytuacji... pozdrawiam

@pracuś

A skąd wiesz że to o salon chodzi ?

@Caroline

W Gdyni nie przedłużali umów

@ella:)

W Gdyni nie przedłużali umów mimo że pracownicy mieli kilka lat stażu i byli dobrymi pracownikami, ale w Trójmieście się kara za dobrą pracę i dyspozycyjność, preferowani są podlizywacze więc może Tobie jednak się uda

S
@Edit

A może Firma wreszcie zaczęła weryfikować tych pracowników którzy podobno są zadowoleni a za plecami robią czarny pijar po kilku letnim stażu nareszcie znajdą wymarzoną pracę i będą szczęśliwi

@S

No to pewnie połowa wyleci...

Nova
@pracuś

Nic nie zależy od kierownika, ja błagałam żeby przedłużyli dziewczynie umowę. Chciałam oddać jej pół swojego etatu nie zgodzili się. Nic nie dały prośby i błagania. Niech żałują, takich jak ona ze świecą szukać!

Miki
@pracuś

Wszystko zależy od kierownika??? Dobre,..

@Miki

Niech wreszcie wezmą się za tych funkcyjnych bo ich zdaniem nikt ich nie ruszy pracują przecież tyle lat i wiele im uchodzi na sucho potrafią nieźle ściemniać przy koordynatorze oczywiście nie wszyscy bez urazy

Przedłużono mi umowę

@Caroline

Super. gratulacje. Nie jest Was w salonie? Duzy metraż?

@Kasia

Chodziło mi ile jest Was w salonie.

@Kasia

Zachód Polski , z tego co wiem to na naszej czesci wszyscy maja przedluzone umowy

Badi
@Caroline

Do kiedy miałaś umowę i ile jest Was na salonie?Przyszła umowa na salon?

@Badi

Do końca m-ca, tak

Robbion
@Caroline

Ciekawa jestem czy mi przedłuża, utargow nie ma, ludzi nie ma ,towaru nie ma. Jeszcze miesiąc umowy, zobaczymy co to będzie. Do tego czasu mam wszytko w (usunięte przez administratora)

Jaga
@ella:)

Nie chce Cie dolowac,ale mnie nie przedluzyli.

Luiza

I co gdzie teraz wszyscy którzy opluwają dobre imię naszej firmy . Co Pan Detektor w piękny sposób was uciszył . Brawo szach mat

Marianoitaliano
@Luiza

Jestem również miło zaskoczony.

Luzia
@Luiza

Poczytal goworka to nie miał wyjscia

Xyz
@Luzia

Mniejsze salony, którym nie uda się zrobić lepszego utargu dostaną najniższą krajową a pracują na cały etat :(

Miloo
@Xyz

Dokładnie ,więc kto się cieszy to się cieszy. My dziękować Wodzowi nie będziemy.

@Luiza

Nie ma utargow, nie ma ludzi. I tak będzie najniższą krajowa

GARMINEK :)

BRAWO FIRMA!????????????. Jednak warto wierzyc w ludzi nawet jesli inni mysla inaczej☺.

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 15 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.