Apart

Opinie o Apart

Radośnie z pasją 2017-07-08 13:00
Miało być PROCEDEREM - przepraszam
Kejta80 2017-07-09 09:23
Pewnie masz rację, ale nie zapominaj , że Apart tworzą ludzie którzy tam pracują. Gdyby nie Ci ludzie ,to o firmie Apart nikt by pewnie nie słyszał. To ich praca, zaangażowanie, życzliwość do klienta tworzy wizerunek dobrego pracodawcy, to tym ludziom należy się szacunek i godziwe wynagrodzenie, bo to Oni nabijają kasę prezesowi znosząc niejednokrotnie uwagi na niskim pozimie knąbrnych, kapryszących, nowobogackich klientów.
Były pracownik Apart 2017-07-10 10:09
Nie kłam! Wszyscy wiedzą jak było i jest. Tylko wybrane salony miały ten przywilej. Nie pracuje już, no chyba , że coś się zmieniło.
eugen 2017-07-10 22:27
nie zmieniło:/
Masieńki 2017-07-14 22:44
Jeśli jest tak bardzo źle w firmie to przecież nikt nikogo nie trzyma i zawsze można zmienić pracę!. Nie ma idealnej firmy, wszędzie jest raz lepiej a raz gorzej. Trzeba być bardziej tolerancyjnym i tyle.
Były pracownik Apart 2017-07-18 09:13
O! I to jest typowy komentarz kierownika.
Żałosne.
Marc'o Polo 2017-07-18 22:52
Witam, polecam Państwu aplikowanie do Marc'o Polo. To firma, która dobrze traktuje i docenia zaangażowanie pracowników. Standardy mają europejskie. Niestety mają tylko kilka salonów w Polsce.
Radośnie z pasją 2017-07-19 22:17
Nie spotkałam się z takim PROCEDEREM. Pracuję nadal. Nie mam powodów do kłamstw. Jaki powód był twojego odejscia z firmy? Zbytnia uczciwość??
Izolda 2017-07-20 11:55
Sądzę, że niektórzy bardzo chcieliby pracować w firmie ale niestety nie dostali się albo musieli odejść i dlatego teraz chcąc odreagować oskarżają firmę. Wystarczy dobrze i sumiennie pracować nie liczyć każdej minuty dłużej w pracy a ręczę, że zwierzchnicy to zauważą.
CRAIT 2017-07-20 19:42
Czwarty miesiąc poza tym "Szitem" i mam wrażenie że wygrałam na loterii nowe życie... człowiek dopiero poza zgnilizną Apartu docenia c9 miał wcześniej... I dostrzega jak mu zniszczyli psyche. Zero przyjaźni i relacji. Tylko obłuda. Uciekajcie... jeśli chcecie być zdrowi...
A tym którzy mimo wszystko chcą zostać i robić dla klientów za stołki i podnóżki to gratuluję odwagi....
CRAIT 2017-07-20 19:44
anty izolda 2017-07-20 22:48
każdej minuty "przepracowanej z milosci do piekna" nie dla pieniędzy czy czasu pracy, dla dobra... trzeba dodac IZOLDO
Były pracownik Apart 2017-07-21 15:46
Śmieje się jak to czytam, kogo ty chcesz oszukać? W tej firmie syf, gnój i malaria jest.
Zizia 2017-07-24 09:22
Sądziłam, że na tym wątku dowiem się czegoś więcej o firmie a tu jakieś arty sobie robicie. Wprawdzie już dopytywałem o firmę i opinię mają spoko to nie zaszkodzi dopytać. Niestety to forum dla osób mających problemy, nic konkretnego tylko oskarżenia?
Zadowolona:)) 2017-07-24 22:12
A ja chodzę do pracy z ochotą i uśmiechem na twarzy.Cieszy mnie kontakt z ludźmi,załogą,wesoła atmosfera.I nie chodzi o jeden salon,bo parę już zmieniłam,ale o nastawienie.Leniom zawsze coś będzie nie pasowało!Tylko narzekacie i marudzicie a podejrzewam,że jesteście młodsi ode mnie.Młode pokolenie....wszystko wam się należy,wiecznie niezadowoleni.Nigdy się prawdziwą pracą nie shańbiliście,wszystko dostawaliście na talerzu i teraz trudno wam dogodzić.Zero szacunku do pracodawców.Tylko siedzieć i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rąbać.Zwykłe śmierdzące lenie,które piastują ideę "jak zarobić i się nia narobić".
A jeżeli chodzi o "stresujące"spotkania z coachem to kolejna bzdura!Jeżeli masz wiedzę to tylko możesz się sprawdzić i ew.przypomnieć informacje o produktach.Nie wiesz to uzyskasz profesjonalną odpowiedź.
Praca w Aparcie jest dla osób pracowitych,
uśmiechniętych i inteligentnych! I tyle!
Nick 2017-07-25 09:56
Zadowolona - po długich latach wiernej pracy dla Apart w salonie mam uszkodzony kręgosłup (przepukliny wysiękowe w wielu miejscach i osteofity), żylaki i problemy ze stawami kolanowymi i kostkami. Mocno drażni mnie ostre światło. Rwa kulszowa to codzienność. Oczywiście na skierowaniu na badania okresowe brak informacji o jakichkolwiek warunkach szkodliwych. Dorobiłam się orzeczenia o niepełnosprawności. Wszystko przez zakaz siadania przez 12h i wymuszoną pozycję "na baczność". Do dzisiaj mam w pamięci "aferę" gdy koordynator zauważył, że opieram się delikatnie o blat podczas rozmowy z klientem (od 4 dni byłam w pracy po 12h). Dzięki Bogu praca w Apart to przeszłość. Tobie życzę powodzenia, pieniędzy i spełnienia zawodowego. Ale przede wszystkim ZDROWIA, bo tego firma Ci nie zapewni!!!
Karol 2017-07-26 23:22
Niestety, nie sposób się z tym nie zgodzić - brak informacji o warunkach szkodliwych jest dużym niedopatrzeniem . Wielogodzinna konieczność stania jest -czy się to komuś podoba czy nie-tak zwaną pozycją wymuszoną i ortopedzi są zgodni co do tego, iż ma ona bardzo niekorzystny i destrukcyjny wpływ na kręgosłup, stawy kolanowe i mikrokrążenie w kończynach dolnych. Brak informacji o warunkach szkodliwych bardzo utrudnia lub wręcz uniemożliwia staranie się o uznanie nabytych w tych okolicznościach schorzeń, za chorobę zawodową.
Amela 2017-07-26 23:23
A może warto poruszyć temat reklamacji oraz jakości biżuterii, które wszystkie sprzedajemy? Jakie macie doświadczenia, u mnie bywały z tym duże problemy. Klienci chodzi do innych jubilerów i złoto nie miało takiej próby jak na etykiecie , dmuchane obrączki etc.
Karol 2017-07-26 23:23
xxx 2017-07-28 08:22
Niestety to prawda, TA praca odbija się na zdrowiu fizycznym jak i psychicznym.
Myślę,że na okres przejściowy -dwa ,trzy lata jest do wytrzymania.
wszędzie dobrze gdzie nas nie ma 2017-08-02 13:57
A ja się zastanawiam jaka praca nie odbija się na naszym zdrowiu?
Zoja 2017-08-02 23:00
Jeszcze nie słyszłem żeby jakaś firma płaciła za leżenie.
dron 2017-08-04 21:17
hej.Czy ktoś może mi wyjaśnić kto rozporządza nagrodami za 10 letnia pracę we firmie?
Pięć miesięcy temu otrzymałem umowę bez zegarka.
Czy kierownicy w tym maczają palce?
Przyznam sie że nigdy nie było na mnie skarg.
Znajomi którzy dostali też umowy podostawali też zegarki na czas.
Czy ktoś z was też nie dostał od kwietnia ?
Skończyły się?

Pitu - pitu 2017-08-05 11:49
Dron - jaka nagroda???? Przez 10 lat Twojej pracy Apart odprowadza na fundusz socjalny, za każdy rok, około 1000-1100 złotych. Wypracowałeś około 10.000-11.000. Widziałeś te pieniądze??? Jeżeli widziałeś, to jesteś wyjątkiem :)
Ja ja 2017-08-06 22:26
Ja dostałam z dużym opóźnieniem 9 m-cy. Tak to działa ...... Hi hi hi. Teraz żałuję że przyjęłam.
Ona ona 2017-08-06 22:31
Na nasze nieszczęście prawo jest tak skonstruowane że to pracodawca decyduje na jakie cele wydaje Pieniądze z FŚS. Co poradzisz?????? Szukaj pracy w biedronce i tym podobnych.....
Prezesowa 2017-08-06 22:42
Mikro krążenie............nie wytrzymam hi hi hi. Takie cuda może stworzyć tylko LEŃ. Jak dobrze pracujesz to chodzisz cały dzień po salonie. Który z ortopedow i tym podobnych powie ci że chodzenie źle wpływa na zdrowie?????? Kolejny leń patentowany z ciebie. ...... Nie jestes straznikiem w pałacu w Londynie tylko sprzedawcą w salonie jubilerskim .
Zadowolona 2017-08-06 22:50
Szok. Pewnie jesteś już na rencie przez Apart??? Jeśli nie.... to po odejściu z Apart już na drugi dzień wszystkie wymienione i nabyte choroby w tej pracy ustąpiły zapewne....
Nick 2017-08-07 18:22
Zadowolona - aktualnie chodzę w gorsecie ortopedycznym. Na horyzoncie operacja. Rehabilitacji nie będę liczyć. Dzięki Bogu dostałam pracę, gdzie zarabiam nawet więcej niż w Apart i ... nikt nie robi problemu z moją niepełnosprawnością. Aktualnie pracodawca ceni moje kompetencje, a nie czy przestrzegam scenariusza. Mam socjal, opiekę lekarską i zwiększony wymiar urlopu. Na prawdę życzę Ci spełnienia zawodowego w Apart ale i zdrowia, bo ono najcenniejsze. Trzymam za Ciebie kciuki. Też kiedyś mogłam góry przenosić.
Karol 2017-08-07 23:30
Po pierwsze: boisz, że nie wytrzymasz, to udaj się z tym problemem do urologa -tu nikt nie jest w stanie rozwiązać ci tego problemu .Po drugie wyrażamy tu swoje opinie i z jednymi się zgadzamy z innymi nie. Natomiast to co zawsze powinno w ich wyrażaniu obowiązywać to zasady dobrego wychowania. Zanim zaczniesz strzelać obelgami na forum zastanów się czy aby na pewno jesteś tak anonimowa i bezkarna jak ci się wydaje. Mam wrażenie, że przy spotkaniu w realu nie byłabyś tak odważna i elokwentna.
Luna 2017-08-07 23:31
A jaki zegarek jest w prezencie teraz?
Panda 2017-08-07 23:35
Kpiny z cudzych dolegliwości i chorób są poniżej wszelkiej krytyki. Żenujący poziom zaczynają prezentować pracownicy naszej firmy. Z jakich jam niektórzy zostali wykopani że tacy ciemni i nieobyci ?
Koleś 2017-08-08 21:59
Jak sprzątam to stoję lub wygięte wisze w witrynie, jak robię cenki to stoję, jak prezentuje biżuterię to stoję jak klient jest niezdecydowany to potrafi stać w miejscu pól godziny, więc skoro stoję to twoim zdaniem źle pracuje i jestem leniem???twoim zdaniem dobrze pracować to znaczy biegać z klientem po salonie???
Były pracownik Apart 2017-08-09 15:55
Chiński
Ja ja 2017-08-11 00:11
Z Hongkongu dokładnie to lepiej niż Bangladesz gdzie szyją dla Zary.
Prezesowa 2017-08-11 00:21
tak lenistwo totalne. Wpisujesz reklamacje, depozyt, zamówienie, piszesz maila, przyjmujesz za transakcjię w kasie też stoisz na bacznosc. Klienci obraczkowi przy stoliku też stoisz?????? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Poszukaj pracy na poczcie w tzw: okienku. W ogóle zmień poprostu pracę.......bo ta doprowadzi cię do wyczerpania Totalnego.
Prezesowa 2017-08-11 00:27
Tak ta praca wymaga nie biegania a chodzenia od witryny do witryny jak trzeba....i szukania w zapasach, szufladach itp...itd...
M.S 2017-08-11 08:48
Pani Prezesowo, a proporcje stania do siedzenia.
Finalizacja transakcji trwa góra 4 - 5 minut, a sprzedaż na stojąco i czasami 30 min .
Nie wszystkie salony mają stoliki do sprzedaży obrączek, a reklamacje i depozyty spisujemy przy ladach , bo po co blokować kasę. A te ciągłe szukanie w zapasach na zasadzie kucnij wstań bardzo obciąża nasze stawy. Może ty tylko wypisujesz te wszystkie druczki, a inni się lenią wg. Ciebie.
Koleś 2017-08-11 09:52
Nie zgadzam się z tobą praca głównie polega na staniu są salony które nie mają stolików do obrączek depozyty zamówienia i reklamacje piszemy stojąc.Nie rozumiem czemu mnie atakujesz ja lubię swoją pracę i nie chce jej zamieniać na inną,stwierdzam tylko ze warunki mogą i są dla zdrowia szkodliwe każda praca odbija się na zdrowiu, nie pracowałeś że mną więc nie nazywam mnie leniem
Maruda 2017-08-11 13:51
Nie wiem o czym tu niektórzy piszą. Jeśli ktoś nie lubi handlu może popracuje w hucie tam będzie cieplutko?
? 2017-08-11 14:06
ODEZWAŁA SIĘ IDEALNA PRACOWNICA,KTÓRA ZAPEWNE JEST OSOBĄ FUNKCYJNĄ I WIĘKSZOŚĆ PRACY SIEDZI NA ZAPLECZU WYKORZYSTUJĄC SWYCH PODWŁADNYCH,WIĘC NIC JEJ NIE DOLEGA, A NAWET ROZKWITA.
Grizi 2017-08-11 16:45
Na zapleczu to siedzą kierownicy i udają że obowiązki dodatkowe zajmują im pół dnia...a robiąc to samo za nich kiedy są np na urlopie czy zwolnieniu l4 zajmuje to o dziwo 2-3godz. To ściemniacze do ogrzewania krzesła w kasie....
Były pracownik Apart 2017-08-11 21:35
A HK do jakiego kraju należy??? Czyli Chiński.
Madzia 2017-08-14 14:12
Szkoda, że niektórzy nie pracują tylko obserwują zwierzchników.!!!!!
Kinia 2017-08-15 11:03
Inteligentni ludzie mają podzielną uwage:)jak na zmianie pracują 3 osoby w tym taka funkcyjna której jakby nie było to ciężko pracować tylko we 2 osoby:(taka osoba powinna mieć stałą pensje:)
ciko 2017-08-16 22:16
Witam was.
Firma Apart, prestiž.
Ciekawe zlozylam wypowiedzenie po 9 latach pracy.
Szanowna Dyrekcja ani Koordynator nawet nie zadzwonil i nie podziekowal za wspolprace, zenujace zamierzam napisac maila do P.Piotra I P.Adama.
A pisza szanujemy pracownikow ciekawe .
Wszystko piwinno trafic do TV jaki Apart jest wspanialy.
Piotr ek 2017-08-17 11:33
Macie na myśli rudą z browaru? Funkcyjna to ona jest hahaha śmiech na sali, swoją drogą,że też się jeszcze za nią nie wzięli...
Zoja 2017-08-17 21:48
Co by nie mówić Apart to fajna firma, jest mi tu dobrze.
Krokiet 2017-08-18 00:13
Browar Avenida do wymiany... weźcie coś z nimi zróbcie....
Kiti 2017-08-19 11:29
Hej, myślałaś o tym żeby pójść z firmą do sądu pracy żeby zwrócili Ci za codzienne przychodzenie wcześniej żeby tablety powyciągać i zostawanie po 21 żeby to znieść. Napisz co myślisz...
Zostaw swoją opinię o Apart - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apart