Apart

Suchy Las

Opinie o Apart

Ups...wymknęło mi się 2017-04-12 22:31
A sprzedajesz usługi finansowe czy zegarki i biżuterie? Chcesz instrukcje jak sprzedać pierścionek?
Ups...wymknęło mi się 2017-04-12 22:34
A jak wygląda twoja obsługa? Wyjąć z gabloty i zanieść do kasy?
Sprzedawca 2017-04-12 22:43
A Twoja? Tylko skracasz czy robisz tez cos pozytecznego? Np.gwarantujesz duze obroty firmie jak ja?
Check 2017-04-12 22:46
Ha ha znam to wszystko. Wychodzi mi to dobrze. Mam za sobą wiele szkoleń w tej firmie.Nawet je lubię. Ze skracania bransolet również tylko szkoda że nie wszyscy mieli ten przywilej. Powinni bo zasługują. Nie tylko wybrani. Bez pytań.
Detektyw 2017-04-12 22:48
Komplwksowo......
Obłok 2017-04-12 22:53
Rany..... Myślisz że jesteś najlepszy????? Niestety są lepsi. Tak to już jest.
Ups...wymknęło mi się 2017-04-13 07:29
Czyli jesteś nie wiarygodny. Najpierw piszesz o braku szkoleń a potem o ich dużej ilości. Szkolenia przejdą wszyscy i bardzo dobrze wiesz o tym.
Ups...wymknęło mi się 2017-04-13 07:39
Oczywiście, że są lepsi, bo takie jest życie. Ale rzucanie się komuś go gardła, bo napisał co myśli i nie w smak to leserom, którym nic się nie chce to kolejny dowód,że firma powinna wprowadzić bardzo dokładną weryfikację pracowników na wszytkie stanowiska, testy wiedzy z asortymentu, obsługi sprzedażnej i po sprzedażowej. Wszyscy wiedzą, że szkolenia są. Więcej szkoleń jest na salonach wiodących w sprzedaży. Szkolenia zegarkowe są najczęściej z marek ekskluzywnych i jadą Ci co mają te marki w salonie.
Ups...wymknęło mi się 2017-04-13 07:50
Tylko ty gwarantujesz? Brawo!!! Twoi współpracownicy noszą Cię na rękach, bo dzięki Tobie mają ekstra pensję. Trochę skromności.
Kinia 2017-04-13 08:18
W moim mieście nie ma leni zespół jest zgrany i pomaga sobie dobrze wiemy że często przypadek decyduje kto zrobi transakcja dnia nie trzeba zadzierac nosa i przechwalac się szkolenia były sprzedażowe ze skracania czy produktowe nigdy to co umiemy i chętnie robimy nauczyliśmy się sami po co w tych postach tyle zawiści i jadu:(((
Agnieszka 2017-04-13 09:24
@Check, czy w takim razie nie wszyscy pracownicy mają zapewnione szkolenia od firmy? Jak to wygląda w praktyce?
Junior 2017-04-13 11:37
Ja pracując prawie 10 lat miałem 2 szkolenia z zegarków. Pierwsze z Aztorina jak wprowadzali markę na rynek- uważam że powinni robić takie szkolenia z pozostałych marek jakie potem wprowadzali.... Drugie z Edoxa -szkolenie 4 godz chyba reszta podróży nie wliczona do godzin pracy, a podróż była długa. Jeszcze szkolenie z obsługi klienta w zeszłym roku. Zero szkoleń z biżuterii tylko mail-wykuć na blachę i zastosować. Myślę że to na tyle lat trochę mało skoro wymaga się od nas oprawy diamentów z których odroznieniem ma problem praktycznie każdy.
Sprzedawca 2017-04-13 11:42
To zacznij od siebie z ta skromnoscia bo od wczoraj drazysz temat i lamentujesz, ze tylko ty potrafisz skracac bransolety. Bylo sie zatrudnic u zegarmistrza a nie w salonie jubilerskim, gdzie przynajmniej u mnie 90% towaru to jednak bizuteria a nie zegarki , to bylby z Ciebie pozytek.
Przeszkolona 2017-04-13 20:20
Pracuję w firmie 9 lat i miałam jedno szkolenie, to ostatnie sprzedażowe. Produktowego nigdy i żadnego. Dlatego dziwi mnie brak maili szczegółowych o produktach , coś tam jest ale nie ma ciekawostek o danej linii , jest opisowy marketing itp. Ostatnio dowiedziałam się o oprawach kamieni( ile tego jest!) bo było na szkoleniu kierowników. Do tej pory uczyli mnie tego niektórzy klienci działający w branży. Oczywiście w domu nie można sie uczyć bo kierowniczka każdemu nie będzie tego drukować , a w pracy nie można bo "nie będziesz ślęczeć nad tym jak jest tyle roboty. " wiec ręce opadają.
Check 2017-04-13 22:52
Nie jestem egoistą. Uważam że pokrzywdzeni są ci, którzy nie mieli szkoleń. Staję zawsze w ich obronie. Trzeba nauczyć i dopiero wtedy wymagać.
Ups...wymknęło mi się 2017-04-14 07:42
Jakbyś nie zauważyła mój wcześnieszy post był bardzo obszerny odnośnie zmian w firmie. Więc skracanie należy do jednej z nich. Ty natomiast uparcie próbujesz się przed tym bronić, wymyślając setki głupot, chyba tylko aby zaistnieć na forum. I nie będziesz mi mówić gdzie mam pracować. Bo ty ze swoich podejściem i wyrośniętym ego pomyliłaś branżę. Współczuje Twoim współpracownikom, mieć na salonie taką osobę ja Ty.
Ups...wymknęło mi się 2017-04-14 07:44
Więc, jak wcześniej to zostało ujęte, jest to do zmiany w tej firmie.
miki 2017-04-14 12:12
Chyba Cie trochę poniosło z tymi zmianami w firmie,ale na pewno zgodzę się z niektórymi np.anonimowe ankiety na temat załogi salonu a szczególnie kierowników i zastępców ,powinny być wyszczególnione rzeczy za które jest odpowiednia punktacja .
Ups...wymknęło mi się 2017-04-14 14:55
To są moje propozycje zmian, każdy może mieć inne zdanie.
Alleluja........ 2017-04-14 23:17
Alleluja!!!!!!!!! Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych. Mokrego Dyngusa i...... Spokoju. Wszystkim Wam Życzę ....... Redaktorce Agnieszce również i jej pracodawcom oraz klientom, którzy tu zaglądają. Alleluja, Alleluja......
Owca 2017-04-18 00:49
A może związki zawodowe utworzymy będzie nam łatwiej wywalczyć coś ......bo narazie to kiełbasa.....
Tutaj wpisz swój nick 2017-04-18 04:10
Juz wcześniej była taka propozycja wystarczy 10 osób żeby otworzyć związek zawodowy i skończy się łamanie prawa przez pracodawcę. Póki tego nie zrobicie to dalej będziecie bezradnie stać w miejscu. Macie możliwości a nie korzystacie czego rezultatem są powyższe posty, sami do siebie miejcie pretensje bo jesteście maulutcy i dajecie się oszukiwać zachowujecie się jak zastraszone dzieci. Prędzej czy później i tak stracicie te robotę, siedzicie i na to czekacie zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Szczerze żal mi was
Bolo 2017-04-18 08:14
Po takich zenujacych tekstach wszystkich tu opisujacych te paczki nie zdziwię sie jak firma nie da już nic... Dali choć nie musieli. Wszystko w temacie!
Bolo 2017-04-18 08:15
były 2017-04-18 11:42
I tu się właśnie mylisz. Dali, bo musieli. Pokazali za kogo Was drodzy pracownicy mają. Rzucą ochłap i myślą, że będzie spokój.
Plusem ich bezczelnego zachowania jest to, że ludzie coraz mniej się boją i różnego rodzaju kontrole będą się sypały...
Szynka i krakowska 2017-04-19 04:28
Sorry to nie były paczki świąteczne to była kiełbasa jak dla bezdomnych Apart po raz kolejny udowadnia ze jest PRL-owskim zakładem pracy zarządzanych przez januszy biznesu. W nowoczesnych firmach nawet nie daje się już bonów tylko dodatek świąteczny w postaci gotówki. Bosze jak ja się cieszę że już tam nie stoję 13 godzin i nie wracam do domu z kiełbasą
Były worker 2017-04-19 11:09
Temat kiełbasy niczym z komedii Bareji, nie ma co się stresować ludziska. Już wiele osób się zwalnia zostaną tylko Ci dla których praca w Apart jest szczytem bo więcej już nie są w stanie osiągnąć, a potem i tak im podziekują, albo Ci którzy się boją.
Jeszcze kilka lat tem był to prestiż dziś marketingowy smutek
Agnieszka 2017-04-19 12:14
@Przeszkolona, a czy zgłaszaliście swojemu pracodawcy zapotrzebowanie na szkolenia, o których wspominacie? Może warto podzielić się z przełożonym swoimi pomysłami.
Kmicic 2017-04-19 19:44
Agnieszko to idź i zgłoś w Aparcie jest inaczej niż w normalnych firmach tam nie można czegoś zgłaszać bo zaraz będziesz nominowany do nie przedłużenia umowy. Kierownicy zgłaszają ale informacje z prywatnego życia pracowników. Apart to prywatna polska firma do tego z poznania.
Były 2017-04-19 22:29
Do następnej wielkanocy zostaną tylko ci,którzy lubią szynkę .
zielonomi 2017-04-20 13:54
a jakie sa zarobki w firmie?ile dostaje sie na poczatek?
zielonomi 2017-04-20 13:55
a jakie sa zarobki w firmie?ile dostaje sie na poczatek?
E. 2017-04-20 14:21
Poczytaj posty to się dowiesz.
2017 2017-04-20 14:22
Cześć, dostałem właśnie pracę w APART, mógłbyś mi przybliżyć wszystko.
Agnieszka 2017-04-20 14:32
@2017, na jakim stanowisku zostałeś zatrudniony? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera w zależności od obejmowanego stanowiska mogą się od siebie różnić. Może powiesz również kilka słów więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy coś może szczególnie Cię zaskoczyło?
zielonomi 2017-04-20 17:45
poczytałam,poczytałam.....i odechciało mi sie isc nawet na rozmowe.....
Przeszkolona 2017-04-21 12:11
Agnieszko, tutaj w Apart jest trochę inna komunikacja, ciezko się dogadać nawet na pierwszej linii regionalny-pracownik. Czasem coś przekazujemy ale wiemy, ze i tak nie będzie to rozpatrzone. Raczej odgórny przekaz idzie. Jak ktoś napisał- Taki Pijongjang. Firma ma świetny marketing, to jest baza sukcesu i na inne problemy nie zwraca jeszcze uwagi.
bill 2017-04-22 09:38
Ups.... To zwkły trener który podpina się pod pracownika a wy wchodzicie w dyskusje. Są osoby którym placa za obronę imienia firmy.
Ups...wymknęło mi się 2017-04-22 13:24
no rozczaruję Cię, nie jestem trenerem i mam gdzieś dobro firmy, zależy mi tylko na normalnych układach w tej firmie, a zwłaszcza na RÓWNYM TRAKTOWANIU PRACOWNIKÓW BEZ WZGLĘDU NA ZAJMOWANE STANOWISKO.
Klara 2017-04-23 22:32

Nowe szkolenia w firmie już niebawem ...
-Dzień dobry, jak mogę pomóc ?
-Poproszę kilogram szynki z sokołowa
-A jaka ma być szyneczka ? Wędzona , gotowana, a może lubi Pani lekko zielonkawą?Ukroić nożem a może odgryźć?
Konsultant...... 2017-04-23 23:28
A kto jest z utworzeniem tych związków zawodowych w firmie Apart i wywalczenie coś dla nas pracowników.....
ŻABKA MAŁA 2017-04-24 12:04
Moi drodzy czy ktoś z Was czytał Regulamin Pracy i Wynagrodzenia i wie co jest w nim zawarte?
Agnieszka 2017-04-24 12:37
@Przeszkolona w swoim komentarzu wspominasz, że czasem coś przekazujecie swoim przełożonym. Co takiego? Czy nie zdarzyła się jeszcze sytuacja, żeby Wasz pomysł/prośba została rozpatrzona pozytywnie?
Nick 2017-04-24 20:02
Związki zawodowe są od wielu lat
rab 2017-04-24 22:28
A kto je założył i kto jest ich szefem?
Stefania 2017-04-24 22:37
Jakby były to by nie było przekrętów z funduszem socjalnym...
Ha ha 2017-04-24 23:02
Szef szefów Marek.S. dlatego jest jak jest.
rab 2017-04-25 15:01
No ciekawe, dyrektor przewodniczącym związku????
Hi hi ha 2017-04-25 22:39
W taki sposób ma kontrolę nad tym. Może ktoś się orientuje czy można go odwołać?????
Zaciekawiona 2017-04-26 10:54
Specjalista ds. logistyki, jakie stawki? jakie warunki? Polecacie?
Zostaw swoją opinię o Apart - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apart