Opinie o sewera polska chemia Katowice w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy sewera polska chemia Katowice. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie sewera polska chemia Katowice o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sewera polska chemia Katowice w Katowice

klient

Właściciel wprowadził nowy system sprzedaży..... konkurencja już zaciera ręce i liczy zyski! W tej branży liczy się cena i szybkość obsługi a teraz w Sewerze przez nowy " lepszy " system obsługa klienta to po prostu dramat!! Nie zazdroszczę pracownikom tej " firmy "

Cezary

Może ktoś napisze jakieś wskazówki dla chętnych do pracy w firmie?

Były

Byłem klientem tej firmy. Byłem. I to wiele lat. Sprawnie i szybko realizowano zmówienia. Zawsze byłem fachowo obsłużony przez jednego z przedstawicieli handlowych. Teraz od jakiegoś czasu nie mogę się doczekać realizacji zamówienia. Chyba ktoś tu oszalał, wprowadzając przesadną biurokrację, która uniemożliwia realizację zamówienia "od ręki", na szybko. Konkurencja nie śpi, a ja nie mam czasu na zabawy z systemem komputerowym, który mnie nie wiedzieć czemu blokuje. Żegnam.

Olek

Czy jest jakiś ważny powód, że już od dawna nikt nie pisze?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
Waldi

Firma ma opinię dobrego pracodawcy . Czytajac niektóre wpisy mam wrażenie, że ludzie chcieliby dobrze zarabiać i nic nie robić!!

Nie Polecam tej Firmy. (usunięte przez administratora) jak głupi strasz się jak najlepiej wykonać pracę a po miesiącu Ciebie zwolnią. Jak firma tak postępuje to nie powinna istnieć. Sewera wstydźcie się za takie postępowanie. Dodatkowo kłamią że po miesiącu po umowie zleceniu podpiszą z Tobą umowę o pracę i co się okazuje po miesiącu że Ciebie wyrolowali i po prostu zostajesz na lodzie bez pracy. Omijajcie tą firmę szerokim kołem i szukajcie innej oferty pracy.

ex pracownik

Nie pchajcie się do Sewery ta firma to jedno wielkie nieporozumienie!!pracowałem tam i oszukują jak tylko mogą.Na rozmowie całkiem inna stawka obiecują złote góry a przy wypłacie całkiem inne pieniądze...na pytanie czemu tak mało wzruszenie ramionami...i tak łapią ludzi:/ rotacja bardzo duża czemu się nie ma co dziwić bo kierownik to idiota który nie ma pojęcia o logistyce układaniu tras i w ogóle o czymkolwiek.Jazda od rana do wieczora za psie pieniądze!!Nie liczą się z ludźmi nie miła atmosfera jeden wielki bałagan, nikt nic nie wie, chaos, stres,nieterminowe wynagrodzenie.Pracowałem w wielu firmach, ale nigdzie nie było tak źle jak tu!Firma się sypie i tylko patrzeć kiedy splajtuje.NIE POLECAM!!!!!!!!Trzymajcie się od tej firmy jak najdalej!!

yo
@ex pracownik

jakoś jeszcze istnieje he he

mm1391

Czy ktoś wie jak wygląda praca w biurze? Logistyka / transport? Możecie coś powiedzieć?

Agata

Firma dno zostawiaja czlowieka do przezycia z 900 zł na miesiac !!!

kazik

Znowu wysylaja oferty pracy i szukaja frajerow na lato...nie dajcie sie nabrac na opowiesci ze dostaniecie umowe o prace...wycisna jak cytryne i wyrzuca...

Informator

Wyzysk. I tyle w temacie

kazik

Haha motywacja na umowie zlecenie,bez urlopu,L4, o czym Ty piszesz...wieksze pieniadze?...bylem tam niedawno i gadalem z kumplami wiec nie pisz bzdur.

mazi

Ja o kozie a Ty o wozie...z pewnoscia biurokracja kwitnie ale wszystko i tak zalezy od magazynjerow a najmniej zarabiaja i maja prze..ana robote.Do tego zero BHP i sluchanie kretyna kieriwnika o ambicjach mlodego wilczka...dla nowych smieciowki i bajki o rozwoju firmy a po 2-3 miesuacach kop w (usunięte przez administratora) firma dno.

mazi

z pewnością chodzi i zarobki ale kompletnie nie zgadzam się z tym że jest odpowiednia liczba pracowników bo na magazynie przydałoby się raz tyle a idzie sezon hmmm...znowu będzie szukanie frajerów i obiecanki kierownika ...firma dno i nic więcej do dodania.

Mądrala
@mazi

Chodzi o to, że w biurach siedzą osoby, które mogłyby wspierać bezpośrednio obsługę klienta. Jest tyle różnych specjalistek od byle czego, jednym słowem biurokracja kwitnie. A na te osoby trzeba po prostu zapracować sprzedażą.I tyle

[Marek - uznaję, że nie w tym temacie piszesz :)] Przyznaję, doradcy handlowi są specjalistami, sprzedawcy i magazynierzy, ci z dłuższym stażem, też mają sporą wiedzę. Większość pracujących tam ludzi jest na prawdę w porządku. Starają się by klient był zadowolony, od siebie - system premiowania w tej firmie, to mrzonka. To co Pan Ireneusz potrafi doskonale, to dobieranie pracowników. Pewnie, że zdarzają się sympatie i antypatie - jak wszędzie ale biorąc pod uwagę średnią, ludzie są fajni. Przynajmniej ja większość osób wspominam często z sympatią. Masz rację podejrzewając, że winne jest kierownictwo. Kierownictwo jest głuche na sugestię. Pan i Pani Kierownik, stworzyli towarzystwo wzajemnej adoracji, skupiają się na sobie, by dobrze wypaść kosztem innych. Prezes jakoś niespecjalnie zaś interesuję się informacjami od reszty pracowników, bo tak wygodniej. Jest to układ nie do ruszenia. Z tego co mówione było wśród pracowników, z długim stażem, większość problemów wynika z niewystarczającej liczby rąk do pracy. Ale po co iść w koszty i zatrudnić dodatkowe osoby, lepiej tych co się ma docisnąć... i zaoszczędzić. Podobno chytry dwa razy traci...

Mądrala

Tutaj nie chodzi o małą liczbę pracowników, a o ich odpowiednie wykorzystanie. Szefowie chyba nie zdawają sobie sprawy, że aby utrzymać tych wszystkich pracowników biurowych, a jest ich coraz więcej, ci bezpośrednio mający wpływ na sprzedaż muszą też więcej "zarobić".

Były Klient

Ja jestem, a właściwie byłem wieloletnim klientem firmy Sewera.Obsługiwał mnie przedstawiciel handlowy z bardzo długim stażem, chyba najstarszy nich. Zawsze był do dyspozycji, zawsze dobrze doradził, miał niesłychaną wiedzę na temat asortymentu. Wiele razy coś potrzebowałem,, nawet porady, gdy miał urlop. Nigdy jego komórka nie była wyłączona, zawsze mi pomógł. Wspaniały człowiek. Robił dla mnie mnóstwo kalkulacji, które na pewno zabierały mu wiele czasu. Lecz od jakiegoś czasu ceny w tej hurtowni stały się mało konkurencyjne.Nie wiem, co jest na rzeczy, ale zacząłem kupować tam, gdzie taniej.Widzę tutaj dużo złych opinii o firmie. Problem chyba leży w kierownictwie.

Niestety potwierdzam negatywne opinie o pracy w tej firmie. Jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie w dziedzinie "skopali mi tyłek", to trafił pod właściwy adres. Po pół roku pracy w tej firmie, każda inna praca i płaca wydaje się godna i satysfakcjonująca. Proces rekrutacji daje złudne nadzieje, że to dobra firma, każdy dzień pracy nasuwa nowe pytania - o co tu chodzi? Pracownicy "dołowi", czyli magazyn i sprzedaż mają obowiązków za dwóch lub trzech pracowników. Nie odbija się to, ani na wypłacie, ani poczuciu docenienia, wręcz przeciwnie notorycznie obrywa się, że to i tamto nie zrobione... Wielokrotnie zgłaszane było kierownikowi Michałowi oraz samemu Prezesowi, że wózki nie sprawne, że sprzedawcy nie mają badań wysokościowych a palety z towarem trzeba rozpakować i zapakować regały na 3 metry wzwyż (wnosząc kilkunastu kilogramowe kartony po drabinie w pojedynkę)- BEZ ECHA. Robota ma być zrobiona, jak, to nasza sprawa. Jeśli łamiemy przepisy, to na własną odpowiedzialność... a kto z pracowników powie nie - ściągnę towaru z góry bo nie mam badań/bo nie da się tego zrobić zgodnie z przepisami bezpieczeństwa. Wydawało mi się, że mogę być reformatorem i bez strachu zwracać uwagę na nieprawidłowości... nie udało się... Nie żałuję! W tej firmie zostaniecie sponiewierani jak ścierwo, wmówią Wam, ze do niczego się nie nadajecie a tę robotę macie sobie szanować i dać się wykorzystywać... Do pracy trzeba przyjść trochę wcześniej, po pracy... kiedy nie zrobiło się roboty za trzech, bo obowiązki nie pozwoliły, kierownik sprawdzając co zostało zrobione- z uśmiechem na twarzy mówił: "wolałbym, aby to było zrobione dzisiaj, proszę zostać i dokończyć" [charytatywnie]. Firma Sewera w Katowicach, po kontroli BHP oraz PIP - została by zamknięta, lub nie wypłaciła by się z kar. Generalnie panuje tam wyzysk i (usunięte przez administratora) sytuacja, jak już napisane było, była zgłaszana u kierownika i prezesa. Z tego co wiem, kiedyś pracownik wezwał policje do sprawy wewnętrznej ... sprawa została, najprawdopodobniej wycofana przez kierownika. Pracownik, odszedł a temat umilkł... pozostali pracownicy, pewnie dalej s (usunięte przez administratora) przez szacowne grono kierownicze.

klient

jestem klientem sewery...katowice to dramat ile trzeba czasami czekać aż ktoś Cię obsłuży.inne oddziały nawet spoko.magazynierzy zalatani bo jest ich za mało nie mówiąc o tym jak jest w sezonie.po rozmowie z magazynierami w życiu nie robiłbym tam za takie pieniądze przy takiej ilości obowiązków ale widocznie chłopcy nie mają wyjścia i robią.i do tego na halach zimno jak na dworze.podziwiam ich mimo że wkurzam się jak czekam na wydanie materiałów.

mlody

Sluchaj stary nic sie nie zmienilo a wrecz jest gorzej.Ale chcesz sie przekonac to przyjdz .Ja szukam nowej pracy bo tu juz sie nie da.

kazik

cóż za pytanie-oczywiście że w Katowicach.Ze niby mam iść do prezesa?to chyba żart i poda mi dłoń powiedziawszy że życzy mi powodzenia...ale widzę że nie czytasz co piszę bo ja juz tam dawno nie pracuje.I nie chodzi mi żeby pisać kłamstwa czy się jakoś odgryzać na firmie.Piszę żeby ostrzec potencjalnych chętnych jak wygląda tam praca i na co mogą liczyć w takim dziadostwie.A jeżeli chodzi o zwolnienie to tez tak zrobiłem bo szkoda było tam moich nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o sewera polska chemia Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w sewera polska chemia Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy sewera polska chemia Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sewera polska chemia Katowice?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy sewera polska chemia Katowice?

Kandydaci do pracy w sewera polska chemia Katowice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

sewera polska chemia Katowice