Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Czy firma Lubella Sp z o.o. S.K.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Andżela

Ta firma nie kieruje się zasada równości w płacach kobiet i mężczyzn. Proszę zobaczyć sobie ile zarabiają kobiety w labolatorium.

Z wgs
@Andżela

Zgłoś to koleżanko do PIP i sądu pracy mając dowód

Andzela
@Z wgs

Powiedz kogo to tam interesuje ? Wszytsko zgodnie z prawem !

Firma Lubella nie kieruje się nawet zasadą równości plac na tym samym stanowisku. Normalną praktyka jest różnicowanie plac nawet 5 zł .

Mały

Mam pytanie do Lubella możecie państwo odpowiedzieć co się dzieje w firmie jeśli kolejna osoba złożyła wypowiedzenie umowy z magazynu? Na produkcji co kilka tygodni ktoś odchodzi teraz kolejna osoba z op? Co jest spowodowane tym??

aaa
@Mały

A ty jesteś pracownikiem? Bo zastanawiam się skąd masz informację, że co jakiś krótki okres czasu ktoś odchodzi? Może to kwestia zarobków? Widziałem, że nie każdy jest z nich zadowolony. Stawki można tutaj negocjować ( na każdym stanowisku) podczas przyjęcia do pracy?

@Mały

Najważniejsza w pracy to atmosfera. Jeśli jej nie ma nie ma co siedzieć i tkwić w tym (usunięte przez administratora) Kasa też ważna ale nie tak jak atmosfera. Poza tym jak atmosfera w firmie ma być dobra jak zarządzają firmą osoby skrajnie stronnicze zakochane w swoim pionie. Ludzie z magazynu, producji, labolatorium to pionki. Najważniejsi są oni czyli techniczni i nikt poza nimi. Taką zasadę wyznaje wasz wódz i zastępcy wodza. Pozostaje mi wam wszystkim współczuć. Ja z tymi panami już dawno się rozstałem i mam to wszytsko gdzieś.

Ktoś coś

Musicie wiedzieć że poza Lubella można też dobrze zarobić! Lubella to nie jakiś bóg czy magnes że musicie się tego trzymać! Ani kasy ani atmosfery to tu nie znajdziecie. Piękne czasy tu się już skończyły, niestety. Przykład idzie z góry a jaka góra każdy widzi.

Julian
@Ktoś coś

Kilka osób bez Lubelli nie może żyć. Jakby mogli to całą dobę pracowaliby i byli pod telefonem dostępni jak trzeba przyjść. Chodzą do kierownika i pytają się jakby trzeba zostać po pracy to mogą na nich polegać a kierownik się cieszy że kogoś mają tzw.asa w rękawie,

@Julian

Kolego patrz na siebie a nie na innych. Później będziesz żałował. Zawsze znajdzie się ktoś taki jak piszesz ale uwierz nikt tego długofalowo nie doceni. Życie, zdrowie, rodzina jest najważniejsza.

Kartoniaz

Witam drogie panie w związku z tym że jest wasze dziś święto życzę wam wszystkiego najlepszego dużo miłości i spokoju oraz uśmiechu na twarzy.???????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????? Za parę godzin dostaniecie po kwiatku i ciepłe słowo od nas.. mężczyzn a my wieczorem lub na weekend oczekujemy sexu.

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
logo firmy Human Resources Services Associate
Equinix Poland Sp. z o.o.
kierownik

Potrzebne są zmiany dość pracy za grosze wyzysk ludzie obudżmy sie jest potrzebny strajk w firmie pracodawca ma pracowników za (usunięte przez administratora)

Ktoś

Jeżeli to prawda to jaki jest współczynnik jakichś aktualnych wypadków przy pracy? pytacie o kierownika, to nikt tego jeszcze nie zgłaszał czy o co chodzi? nie rozumiem tej sytuacji a będę niedługo aplikować

Kibic motoru Lublin

Mam pytanie do firmy, czy zamierzacie w najbliższym czasie wyprodukować nowe produkty typu chipsy lub krakersy?? Bardzo dużo ludzi interesuje się tym!! Ja również.

Z biura

Służba zdrowia strajkowała bo mało zarabiała później policja nauczyciele również teraz rolnicy strajkują a kiedy wy będziecie strajkować kilka miesięcy temu ktoś napisał żeby zrobić strajk,to gdzie jest ten strajk?? Wy lepiej nie strajkujcie tylko módlcie się by polski rolnik dostarczył zboże nam do produkcji płatków makaronów kaszy itp...bo każdy z nas może stracić pracę. Nawet mając umowę na czas nieokreślony. Widzicie co się dzieje pod wschodnią granicą!!!

Kartoniaz

Słuchajcie widziałem dziś i rozmawiałem z pewnym kolegą z magazynu byłym marines powiedział że złożył u kierownika wypowiedzenie umowy i odchodzi bo znalazł lepszą pracę za lepsze pieniądze. Jeden już złożył wypowiedzenie teraz były marines czyli coś jest nie tak z Lubella jak ludzie odchodzą. Kilka osób z produkcji też odeszło. Jaka jest tego przyczyna??

Pracownik ochrony

Jak można podniecać się tym go workiem, głupoty i kity ludzie tu piszą a inni w to wierzą a najlepsze jest to że nikt nie umie się podpisać imieniem i nazwiskiem bo się boi.

Pracownik ochrony

My pracujemy wzorowo w porównaniu do was. Na stanowisko pracy powinniście być przed każdą zmianą na czas i do tego przychodzicie wczorajsi i palicie papierosy to od kogo mam zacząć??

Nowy z magazynu

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) 39,70 zł / stawka godzinowa POLSKA KORPORACJA RECYKLINGU SP. Z O.O. Słuchajcie taką stawkę mi zaproponowali i zgodziłem się. Złożyłem dziś wypowiedzenie i obowiązuje mnie na szczęście tylko jeden tydzień wypowiedzenia bo na okresie próbnym jestem. Nie będę robił te składanki już ani razu. Niech inni robią je.

GrzegorzMagazyn

Naszą firmę zatakowały alians. Dzisiaj gazowanie całego wm1 ale to nie rozwiąże problemu. Najlepiej winę zwalić na kierownika i podwładnych mu pracowników. Prawda jest taka że kupili i dalej kupują pod przykrywką polskiego rolnika pszenicę z Ukrainy która nie spełnia unijnych norm i jest silnie zanieczyszczona alians. Później pakujemy i wysyłamy prawie do wszystkich marketów w tym do Lidla i powstają takie filmy: (usunięte przez administratora)

Pracownik ochrony

Właśnie bierze dużą kasę....za nic. A ty masz być cicho i harować jak (usunięte przez administratora) i nie płakać bo na twoje miejsce jest dużo innych osób

Zaczynający zmianę dziś o 14.

Kiedy wejdzie 35 dni urlopu? z 35-dniowych urlopów wypoczynkowych będziemy mogli skorzystać już w 2024 roku. A my w Lubelli mamy tylko 20 dni urlopu. Coś mało jego jest.

Pracownik ochrony

Szkoda że tej duzej dziewczyny ze Świdnika nie było,ona była najlepsza we wszystkim. Zaglądała każdemu pytała się o wszystko i była ogarnięta. Podobno wraca do nas jak się jej skończy urlop macierzyński i będzie wtedy firma prosperowała lepiej niż obecnie

ŚciemniaczMP

Bravo. Nasze dzieci dostaną paczki świąteczne! Firma szybko się zrehabilitowała po negatywnym komentarzu na goworku. Mamy nadzieję że też taka szybka reakcja będzie na podwyżki dla pracowników w tym roku. Odrazu oznajmiamy że 1-2zł podwyżki w obecnej sytuacji inflacyjnej w Polsce to jak kropla morzu potrzeb. Jeżeli pracownicy w tej firmie w końcu będą dobrze opłacani i doceniani to i komentarze na goworku będą pozytywne. Proste.

ŚciemniaczMP

Lubella co z paczkami świątecznymi dla dzieci w tym roku? Co mamy swoim dzieciom powiedzieć które się dopytują o paczki? Coraz gorzej w tej firmie. Oszczędzają już na wszystkim. (usunięte przez administratora) Szkoda gadać!

Kartoniaz

1200,1500,2000 kartonów my na produkcji mamy temat teraz... małpy skaczą jak w zoo za 10 groszy za jeden karton. Tyle jesteście warci...10 groszy. Wrócił w październiku do was były marines i powinniście brać z niego przykład teraz bo nie robi tyle co kiedyś bo dał sobie siana i zmądrzał. Chodzicie odbierać produkcję od nas i opowiadacie nam co się dzieje u was itp...a my między sobą rozmawiamy i mamy szczęście że nie musimy u was pracować. Bo nie chcemy być jak wy.... małpy które skaczą o 10 groszy. A pewnego dnia to będzie 5 groszy i też będziecie skakać dalej..... jesteście żałośni.

Nie widziałem tego jeszcze. W jaki sposób ten rozkład prezentuje się względem liczby osób zatrudnionych na poszczególnym dziale? do tego, co rozumiesz pod stwierdzeniem „przeciętny”? wyciągasz tu medianę czy średnią? Może od tego też sporo zależeć? W ogóle te statystyki na zakładzie wam prezentują jakoś?

Pracownik biura

Jednym z sektorów, które znalazły się w trudnej sytuacji, jest m.in. rynek meblarski. Czarna seria w tej branży trwa od ubiegłego roku. Doszło wówczas do zamknięcia po blisko 30 latach polskiej fabryki mebli Klose. Pod koniec ubiegłego roku rozpoczęły się także zwolnienia w polskiej fabryce Ikea w Goleniowie, gdzie pracę ma stracić ponad 130 osób. Z kolei w tym roku decyzję o zwolnieniach grupowych ogłosiła fabryka mebli Forte. Redukcja ma objąć w sumie blisko 237 pracowników. Jednym z takich przykładów jest sytuacja w Bielsku Białej. W tym roku rozpoczęły się tam zwolnienia w fabryce silników, należącej do światowego giganta motoryzacyjnego - firmy Stellantis, która została postawiona w stan likwidacji. W mieście kończy także działalność zakład firmy Signify zajmujący się produkcją m.in. komponentów do tradycyjnego oświetlenia. W najbliższych miesiącach pracę straci 128 osób. Wzrost liczby grupowych zwolnień w Polsce widać od dwóch lat. W 2022 roku doszło m.in. do zwolnienia 860 członków załogi w firmie MAN Bus Starachowice. Z kolei w 2023 roku firma Cersanit, producent wyposażenia łazienek zredukowała załogę o 230 pracowników w kilku zakładach w kraju, m.in. w Wałbrzychu, Opocznie i Kielcach. Zarząd tłumaczył przyczyny zwolnień "drastycznym wzrostem cen na rynku gazu, będącego podstawowym surowcem do produkcji". Koledzy i koleżanki obawiam się że niedługo też i w Lubelli będą negatywne sytuację gdzie będzie redukcja etatów. Kwestia czasu i co kilka dni będziemy słyszeć że komuś wręczono wypowiedzenie. Ja na szczęście pracuje w biurze i jesteśmy chronieni tam bo mamy układy i znajomości

Ja na pewno jeszcze nie wiem, bo u was nie robię, ale może wkrótce będę. Prawko na wózek w zasadzie mam, wózkowych będziecie może przyjmować jakoś grudzień / styczeń? Będzie planowany rozrost czy raczej na rotacje będę musiał czekać? zarobki rynkowe?

Owoc ale nie gruszka

Uderzaj na składanki zarobisz dobre pieniądze praca po 8 godzin 3 zmiany premia miesięczna będziesz happy Nie narobisz się a zarobisz

@Owoc ale nie gruszka

Składanki mówisz? Jedyny warunek który przytaczasz to ósemki a coś więcej? co się konkretnie tam robi, na czym praca polega? przez wszystkie godziny jest to samo?

Owoc ale nie gruszka

Harujesz jak (usunięte przez administratora) by jak najwięcej zrobić składanek by być 1-szym by zrobić jak najwięcej pozycji i być numer 1 w oczach kierownika. Być małpa która skacze za grosze a zarobić tylko 10 groszy brutto.

@Owoc ale nie gruszka

Nie wiem czy dobrze widzę, ale napisałeś 10 groszy i to brutto? Czy to jakieś odniesienie do jakichś podwyżek lub czegokolwiek, bo nie za bardzo lapie? I co z ta premia miesięczna? W przyszłym roku teraz macie w planach jakieś podwyżki w ich zakresie?

@Kasia

Wszędzie jest i będzie podwyżka. 5550 się zarobi ale w Lubelli już nie. To korporacja jest bo rynek płac trzymają 3 firmy gdzie prezesi się spotykają i decydują czy dać ją i ile premi. To Lubella stock i perła, Herbapol to już nie bo tam każdy się zwalnia oo godzinie pracy. Na produkcji mają najwięcej bo koło 4000 złotych co miesiąc plus dodatek za 4 brygadowke to daje ci koło 4600 co miesiąc na rękę. A u nas na magazynie jest tylko 25 brutto i od każdego kartonu 10 groszy brutto

@Owoc ale nie gruszka

A te kartony to jak się tu ogarnia? Opiszecie to? Ja akurat wcale doświadczenia nie mam, fajnie ze przytaczacie warunki finansowe w tak szczegółowy sposób, dobrze wiedzieć. Te kartony zawsze tak były liczone czy może te stawki też zwiększają?

Pracownik produkcji

Hahahah...4600 z dodatkiem....hahahah w życiu tyle nie dostałem

@Pracownik produkcji

Przestań kłamać bo i tak wy na produkcji macie najlepszą stawkę godzinową/miesięczną. Jeśli nie to dlaczego nowy pracownik który przychodzi do was ma na dzień dobry 33 złotych brutto?? A wystarczy że komuś powie że zamierza odejść to szerokim echem to się rozniesie i na drugi dzień gada z kierownikiem który by nie odchodził daje mu tą stawkę który młody chce. Bo nikt nie będzie pracował za free

Sara
@Owoc ale nie gruszka

Czy to jest sprawdzone na 100%? Ze składasz wypowiedzenie i wtedy starają się zaoferować więcej? teraz przy tym tylko się zastanawiam czy to nie jest tak, że na tym samym stanowisku za te same obowiązki zarabia się inaczej?

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 254, z czego 95 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.