VISEE

Koszalin

Opinie o VISEE

Ziemowit 2016-09-29 12:34
Pracowalem w VISEE, fajna rodzinna atmosfera. Na wynagrodzenie tez nie narzekalem :))
Przemysław 2017-02-28 23:04
Podobnie jak Ziemowit mam pozytywne doświadczenie z firmą VISEE. Fantastyczna atmosfera w pracy, fajni ludzie, bardzo zgrani. Wynagrodzenie oczywiście w terminie i na odpowiednim poziomie. Można powiedzieć, że praca marzenie :)
WojtekH 2017-03-16 15:02
Bardzo fajna atmosfera w pracy. Nie można narzekać na warunki pracy jak i na pensje. Wszystko jak najbardziej ok.
BartekW 2017-03-29 21:33
Nie mogę powiedzieć złego słowa o pracodawcy. Wszystko jest ok, pensja dobra. Atmosfera również fajna, zdarzają się jakieś odstępstwa, ale to jak w każdej firmie. Praca jest dobra, satysfakcjonująca, a to chyba najważniejsze.
Marcel 2017-04-17 22:59
Pracuję w Visee i jak do tej pory nie narzekam. Miła atmosfera, prawie rodzinna, warunki pracy dobre. Warunki płacowe (każdego to najwięcej interesuje) są również ok.
Bartosz 2017-04-27 22:44
Przyjemna praca, dobre warunki. Fajna, rodzinna atmosfera w firmie, co nie zdarza się aż tak często. Płaca jest dobra, człowiek nie zastanawia się czy starczy do kolejnej i zawsze jest w terminie.
Jacek 2017-05-10 22:38
Spokojna praca, każdy robi co do niego należy, szefostwo ok. Atmosfera bardziej niż pozytywna.
TomaszW 2017-06-24 21:35
Praca jest dobra. Odpowiednie warunki, jeżeli chodzi o płacę to też nie mogę narzekać. Standard zachowany :)
Zostaw swoją opinię o VISEE - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VISEE