VISEE

Koszalin

Opinie o VISEE

Ziemowit 2016-09-29 12:34
Pracowalem w VISEE, fajna rodzinna atmosfera. Na wynagrodzenie tez nie narzekalem :))
Przemysław 2017-02-28 23:04
Podobnie jak Ziemowit mam pozytywne doświadczenie z firmą VISEE. Fantastyczna atmosfera w pracy, fajni ludzie, bardzo zgrani. Wynagrodzenie oczywiście w terminie i na odpowiednim poziomie. Można powiedzieć, że praca marzenie :)
WojtekH 2017-03-16 15:02
Bardzo fajna atmosfera w pracy. Nie można narzekać na warunki pracy jak i na pensje. Wszystko jak najbardziej ok.
BartekW 2017-03-29 21:33
Nie mogę powiedzieć złego słowa o pracodawcy. Wszystko jest ok, pensja dobra. Atmosfera również fajna, zdarzają się jakieś odstępstwa, ale to jak w każdej firmie. Praca jest dobra, satysfakcjonująca, a to chyba najważniejsze.
Marcel 2017-04-17 22:59
Pracuję w Visee i jak do tej pory nie narzekam. Miła atmosfera, prawie rodzinna, warunki pracy dobre. Warunki płacowe (każdego to najwięcej interesuje) są również ok.
Bartosz 2017-04-27 22:44
Przyjemna praca, dobre warunki. Fajna, rodzinna atmosfera w firmie, co nie zdarza się aż tak często. Płaca jest dobra, człowiek nie zastanawia się czy starczy do kolejnej i zawsze jest w terminie.
Jacek 2017-05-10 22:38
Spokojna praca, każdy robi co do niego należy, szefostwo ok. Atmosfera bardziej niż pozytywna.
TomaszW 2017-06-24 21:35
Praca jest dobra. Odpowiednie warunki, jeżeli chodzi o płacę to też nie mogę narzekać. Standard zachowany :)
RadosławBaliński 2017-07-12 08:52
Ja mogę jedynie wypowiedzieć się o jakości wycieraczek i tutaj muszę wychwalić Visee bo sam byłem w szoku że wycieraczki do ciężarówki mogą być aż tak wytrzymałe. Mijają 2 lata a ja nadal używam tych samych, a pomimo mijającego czasu nadal bardzo dobrze ściągają całą wodę.
BorysE28 2017-07-23 23:31
Moi przyjaciele na wspólnym spotkaniu polecali mi wybór wycieraczek od Visee, jednak nie do końca byłem przekonany. Jak juz zmusiła mnie ich wymiana, postanowiłem wybrac właśnie tego producenta. Teraz śmiało powiem, że warto je kupić. Od razu widać różnice w porównaniu do słabych rozwiązań. Czas mija, ale ich jakość nie spada ;)
SebastianNolko 2017-07-25 11:05
W końcu wycieraczki które zostały stworzone z pomysłem i zachowaniem standardów. POrzadne metalowe mocowanie, pieknie wykonane pióro z dobrej jakosci mieszanek gumowych. Do tego doskonale usuwają całą wode z powierzchni szyby. Jestem zadowolony z ich produktow.
MateuszGawrynek 2017-08-01 12:15
Mam firmę transportowa i zdeycowałem się w końcu na zakup wycieraczek od VIsee. Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony i jezeli chodzi o porządne wykonanie to chyba nic mi nie dorównuje. Warto rówinez wspomnieć o porzadnym mocowaniu pióra, czego mi własnie brakowało.
EmilK. 2017-08-15 14:54
Visee jako miejsce do pracy jest jak najbardziej dobrą opcją. Dobre warunki, zgrana ekipa i porządne szefostwo które zawsze płaci na czas z możliwością awansu. Na ten moment nawet nie myślę o zmianie pracodawcy.
Darekk 2017-08-25 10:52
Na pracę nie mogę narzekać, bo wykonuję tylko swoje obowiązki za które odpowiadam. Szef dobrze żyje z pracownikami i nigdy nie było między nami spięć. Wszyscy się szanują i atmosfera między pracownikami również jest odpowiednia, tak powinno być wszedzie.
Patrini 2017-09-08 10:59
Pracuję w Visee od ponad roku. Pracodawca jest bardzo miłą osoba i wie jak zarządzać sporym zespołem. Co do płacy jest ok, a zakres działań jak najbardziej do ogarnięcia w godzinach pracy.
Artkoni 2017-09-15 10:56
Pracuje w Visee od kilku miesięcy, więc jeszcze nie mam tak długiego stażu, ale na razie mam pozytywne zdanie. Kierownicy i szefostwo szanuje pracowników i atmosfera panująca również jest ok. Jeżeli wykonuje się swoje obowiązki rzetelnie to nie ma jakichkolwiek problemów :)
Nofaklen 2017-09-24 22:34
Ze stanowiska jestem zadowolony. Szef zapewnia odpowiednie warunki pracy z możliwością awansu i podwyżki. Atmosfera w firmie również jest bardzo przyjazna ;)
Igorski 2017-10-10 14:49
Mam naprawdę pozytywne zdanie o Visee jako pracodawcy. Atmosfera w pracy jest odpowiednia. Wynagrodzenie jest wypłacane terminowo, także z tym nigdy nie było problemów. Ogólnie jeżeli chodzi o wszystkie warunki pracy to nie mogę narzekać :)
Karlos 2017-10-12 12:09
Pracuje mi sie w Visee przyjemnie. A na to składają się na pewno dobre warunki, rodzinna atmosfera w firmie (co mnie naprawdę zdziwło w porównaniu do hurtowni w której pracowałem wczesniej). Zarobki są odpowiednie i wypłacane zgodnie z ustalonym terminarzem.
Zostaw swoją opinię o VISEE - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VISEE