Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Grzesiek

A ja polecam, wypłaty są zawsze koło 15-go, jak do tej pory wszystko mi się zgadzało.

Para z Polski

Poraz kolejny zostaliśmy obrzydliwie (usunięte przez administratora) przez agencje "pracy". Ostrzegamy chętnych do podjęcia współpracy z tą pseudo agencją

Iwona
@Para z Polski

No ale mogłabyś napisać coś więcej, bo takie jedno zdanie to niczego konkretnego nie mówi, a dobrze by było napisać ze szczegółami, zwłaszcza że piszesz że to "po raz kolejny". Każda opinia jest ważna :)

Kam
@Para z Polski

Kolejny raz? Możesz powiedzieć coś więcej?

Ku 9

Okropna firma. Odradzam.

Mikołaj

Praca za granicą wiadomo średnio ok, ale z firmą Zeitmann mam dobry kontakt i chęć do pracy i wszystko jest ok. Wypłata na czas, mieszkania spoko - nawet dbają o to by była pralka a nie zawsze agencje dbają o takie szczegóły. Ważna jest chęć do pracy - są ludzie, którym nie chce się pracować po 3 dniach i są zdziwieni, że mają dyscyplinarkę jak nie zjawiają się w pracy i muszą płacić całą stawkę za mieszkanie. Wystarczy przeczytać umowę i stosować się do niej i jak jedziesz do pracy to pracować.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Polecam.

Natalia

Wypłaty na czas. Lokum tanie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pani Kasia zawsze służy pomocą:)

Jasiek

Polecam. Firma w porządku.

janek
@Jasiek

Witam zobaczymy

Typowy pracownik

(gratuluję że czytasz sekcje komentarzy) Pani karolina... Stosuje techniki manipulacji wywierania wpływu, Hieny z zaitmana nie polecam, kłamstwo hipokryzja , okradanie niewypłacanie wynagrodzenia w całości , powinienem otrzymać 900 euro otrzymałem 260 1/5 jest to zdecydowanie zbyt dużo cóż firma regularnie (usunięte przez administratora) stosują niezgodne z prawem kary umowne w wysokości 1000 złotych, doświadczyłem przykrej sytuacji gdy zostałem postaw postawiony przed faktem braku loahna po otrzymaniu wynagrodzenia skontaktowałem się w tej sprawie z prawnikiem i czekam na dalszy rozwój sytua

Praca ciężka ale mieszkania mają naprawdę dobre i w bliskiej odległości.

Firma OK. Polecam.

Czy ktoś pracuje w magazynie z małym sprzętem elektronicznym i mógłby się wypowiedzieć?

Czesiek

Uwaga na (usunięte przez administratora) Firmę Zeitman firma oszukuję na dietach wypłatach odradzam współpracę z tymi oszustami

Agencja jak agencja, jak dobrze żyjesz z konsultantkami to OK a jak zaczniesz podskakiwać to różnie jest... Ja mam dobry kontakt i wszystko jest na czas, kolega z którym byłem zadzierał i już go nie ma w pracy...

Zawiedziona

Firma nie jest w stanie zapewnić godzin pracy choć w umowie jest zagwarantowane 151.Są przestoje za co firma nie chce oczywiście płacić, a ogłoszenia do VW EMDEN cały czas się ukazują nie dajcie się podejść tej agencji pięknie opowiadają, zapewniają, obiecują, a wychodzi wielka lipa, a i stawka bez rewelacji jak na taką fabrykę.

Ktoś pracuje albo pracował w fabryce VW blisko granicy z Holandią? Jakieś opinie? Pzdr

Danielo

Cześć pracuje juz drugi miesiąc wszystko ok, godziny 8-9 na dzień, sa też nocki, mieszkanie po 4 osoby warunki bardzo dobre . Polecam

Misio
@Danielo

Jak daleko mieszkasz od VW w Emden i czy są na miejscu koordynatorzy mówiący po polsku. Daj znać proszę POZDRAWIAM

Sebastian

Dorcia

Dorcia

Agnieszka Klima

Firma ok na czas wypłaty. Tanie kwatery. Jedyny minus przerywane umowy. Reszta jest ok.

Ja też uważam że firmę można polecać.

Ja93

Czy ktoś pracuję w magazynie z lampami,? Jakie warunki mieksznie?

Para
@Ja93

Cześć pracujemy od dwóch tygodni w firmie z lampami praca bardzo fajna tak jak było mówione zakwaterowanie tez przyzwoite. Naprawdę polecam

Ja 93
@Para

@Para my mieliśmy wyjechać teraz we wtorek ale Pani z rekrutacji p. Kowu* dzwoniła że nie mam tyle pracy teraz tam i że poleca magazyn z paczkami na sortowni. MY JUZ SPAKOWANI ITP A TU TAKA AKCJA.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA