Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Domi

Pracuje i polecam

Cześć :) Czy planuje ktoś może wyjazd przez tą agencję do pracy na sortowanie do Kassel? Chętnie bym się z taką osobą zabrał, bo ja niestety bez auta :/ Oczywiście dokładam się do paliwa :) Proszę o kontakt na (usunięte przez administratora)

@Marcin

Nie polecam wyjeżdżać z tą agencją. Ja wraz z 4 osobami. Pojechaliśmy do pracy , okazało się że pracy niema. Tak samo było w 2 innych lokalizacjach. Na dodatek (usunięte przez administratora) człowieka. Mieli wpłacić 50e za podróż. Po tygodniu brak kontaktu. Serdecznie odradzam współpracę z tą agencją.

A na tapicera trzeba mieć ukończone szkolenia?

Tak dobrze się pracuje, że zupełnie nie zależy nikomu na korzystaniu z forum?

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
nowynowicjusz

witam, czy ktoś miał do czynienia z lakiernictwem samochodowym ? bo mam propozycję, od 3 tygodni poszukują lakiernika samochodowego/ pomocnika , pytanie jak tam jest ? jakie warunki pracy ? jakie warunki mieszkania ? ? mieszkanie podobno za darmo. ok, ale pani rekrutantka nic nie zdradza , wiec chciał bym dopytać , czy ktoś coś wie ? ? ? praca jest koło Kempten

Iwona

Jak wygląda rekrutacja? Czy sprawdzana jest znajomość języka niemieckiego ,czy wystarczy okazać certyfikat językowy?

Witam czy firma zapewnia dojazd do pracy firmowymi autami ?

Jakie są mocne strony pracodawcy ZEITMANN?

Feder

Praca przy segregacji miasto Werther może jakieś opinie co do pracy ,zakwaterowania itp.

bajbus
@Feder

Podobno pokoje 2 osobowe 1100 Euro przy segregacji śmieci

Barbara
@bajbus

Użytkownik @Feder szukał takich informacji już dosyć dawno, bo w lutym. Ale być może pomogłeś innym osobom, które również interesowała ta kwestia. Przy pracach "wyjazdowych" niezwykle ważne jest ubezpieczenie. Powiedz zatem, czy firma ZEITMANN zapewnia wszystkim pracownikom dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego, czy też należy samemu o nie zadbać?

@Barbara

Mnie została udzielona pomoc z ich strony co do ubezpieczenia nawet kontakt do polskojęzycznej osoby w krankekase ale to było dawno temu na innym projekcie. Ciekawi mnie ta oferta że się pojawiła segregacja śmieci "odpady" budowlane elektyczno-elektroniczne telewizory demontaż urządzenia czy jakie no właśnie, ale to już raczej nie ważne bo tej pracy już chyba niema.

Paulina
@xxx

Dziękuję Ci za odpowiedź. Faktycznie, nie widziałam nigdzie oferty pracy, o której wspomniałaś, ale być może nie szukałam we wszystkich miejscach. Aktualne i sprawdzone oferty pracy od ZEITMANN znajdziesz na pewno na portalu pracodawcy.pracuj.pl: https://pracodawcy.pracuj.pl/zeitmann-zenczuk-michura-sp-j,24119 oraz na ich oficjalnej stronie internetowej: http://zeitmann.pl/?search_d=1&showall=1#results Może zechcesz podjąć jeszcze raz pracę za ich pośrednictwem?

Gruby
@Barbara

Wszystko ogarniaja całe pełne ubezpieczenie. Czy cie boli jajo czy ząb masz prawo do lekarza za Free ale ..... Na kontrakcie wilhelmshaven jak nie znasz języka i pani x czy y czy z. Ma cie w du..... To musisz radzić sam chyba ze Marko ma ok humor i cie zawiezie .......

Krystyna

Obrażanie innych osób oraz podawanie ich danych osobowych jest niezgodne z regulaminem forum, proszę Cię abyś nie robił tego dodając kolejne wypowiedzi. Takie opinie mogą być usuwane. Może jako pracownik firmy chciałbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w firmie ZEITMANN? Odpowiadają Ci zarobki?

Bolek

Witam praca Nurnberg (kubki,opakowania na lody itd) macie jakas wiedze prosze o info djbeat1980@gmail.com dzieki,pozdrooo.

Krystyna
@Bolek

Trzymam kciuki za to, by ktoś się do Ciebie odezwał. Jednak warto jest też tutaj, na forum, przedyskutować pewne kwestie. Widzę, że niedługo podejmiesz pracę dzięki agencji ZEITMANN. Jestem ciekawa, czy agencja zapewnia pracownikom dostęp do nieodpłatnej opieki lekarskiej na miejscu pracy?

Dawid

Polecam agencję pracy zeitman są wypłacalni i nie mam żadnych zastrzeżeń

Jan
@Dawid

Jak trafiłeś do pracy za pośrednictwem agencji ZEITMANN? Jestem ciekaw, czy sam odpowiedziałeś na ogłoszenie, które Cię zainteresowało, czy może agencję polecił Ci znajomy, który pracował u nich wcześniej? Daj znać, jak to w Twoim przypadku wyglądało. Jestem ciekaw.

Iza

warunki zatrudnienia dalekie od ustaleń, miejsce mieszkania i pracy tragiczne pod kątem bhp

konkretniej
@Iza

Brak konkretów, argumenty ogólnikowe, wyssane z palca. Gdzie praca? Jako kto? Co konkretnie się nie zgadzało?

@Iza

Tragicznych to chyba jeszcze nie widziałaś do konkurencji się przejdź

Lewi

Mam pytanie. Czy był ktoś jako operator wózka widłowego w Rostocku, chce wiedzieć jak wygląda praca oraz płacą

Edward
@Lewi

Rozważasz kandydowanie na opisane przez Ciebie stanowisko w firmie ZEITMANN? Mam nadzieję, że w wątku wypowie się osoba, która odpowie na Twoje pytanie. Przez ten czas chciałbym, abyś odpowiedział, dlaczego praca akurat w tej firmie Cię zainteresowała? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć i poznać Twoje wymagania względem nowego miejsca pracy.

Karol
@Lewi

to nie lepiej najpierw zadzwonić do firmy i zapytać o 'pracę i płacę' , a potem weryfikować to na forum?

Lewi
@Karol

Za wiele razy się sparzyłem , w agencji mówią jedno a na miejscu okazuje się bubel. Dlatego pytam o opinie może ktoś pracował.

@Lewi

Tu raczej bubel ci się nie trafi a gdzieś tak u konkurencji i to z nowym tworem patoli którzy będą wciskać kit że meldunku niema na drugim końcu niemiec lub karty ubezpieczeniowej nie masz i nie będziesz mieć wstyd mi za nich że tak klepią bez pytania odpowiedźi z góry dostaniesz kosmiczne. Także jak jesteś tu już w pracy to jesteś napewno w dobrych warunkach, pod ofertę wszystko się zgadza i szacunku.

NaPlus

Byłem z nimi, ogólnie polecam.. Widzę że w każdej ofercie opłacają mieszkanie. Standard spoko, nie ma zastrzeżeń.. Wiadomo, wszystko zależy od chęci do pracy

@NaPlus

Pracując na kontrakcie miałeś teź w pakiecie ubezpieczenie? A kontakt z koordynatorem projektu był według Ciebie zadowalający? Na stronie http://zeitmann.pl/ firma oferuje zatrudnienia w Holandii, Finlandii i Norwegii. Jeżeli zainteresują Was te oferty, dodajcie swoje komentarze na temat rekrutacji. Może ktoś z Was już ją przeszedł i zechce opisać tutaj swoje odczucia?

Iza

Nie polecam

Ciekawski
@Iza

coś więcej na temat, czemu nie polecasz firmy? Trochę mało konkretna opinia.

Czy Państwo posiadają oferty pracy dla kobiet? Pozdrawiam

ZeitmannOfficial
@Monika

Wszystkie nasze oferty można znaleźć na stronie internetowej lub kontaktując się z naszą infolinią. Oferty bardzo często się zmieniają, więc najlepiej przesłać swoją kandydaturę a nasi rekruterzy skontaktują się z Panią, jeżeli będzie odpowiednia oferta.

Edyta

Wiele osób w wątku korzysta z usług firmy jako pośrednika, ale może znajdą się też na forum osoby, które są zatrudnione bezpośrednio w ZEITMANN? Na stronie internetowej można przeczytać, że pracodawca zapewnia prywatą opiekę medyczną czy paczki świąteczne, jak też inne dodatki. Jak to w rzeczywistości wygląda? Czy atmosfera jest przyjazna? Jakie umiejętności są najbardziej cenione?

była prac. z kier. pracy w DE
@Edyta

atmosfera przyjazna była i nadal niech trwa, traktowanie b .dobre samo to że po godzinach pracy odpoczynek i jedzenie gdzie nikt nie pędził zaraz do domu widać z Facebook'a a przy okazji dziękuję za lekcje niem. umieszczone na nim; były też takie akcje gdzie udzielali się sami pracownicy w oddawaniu krwi czy pomoc przy zbieraniu ..dla osób potrzebujących był nawet organizowany konkurs z nagrodami do wszystkich pracowników i byłych życzę to żeby nikt się nie zjawił tam i zatrudnił obrzydliwy

Edyta
@była prac. z kier. pracy w DE

Nie bardzo jestem w stanie "wyłapać" ogólnego sensu Twojej wypowiedzi. Wydawać by się mogło, że masz pozytywną opinię o pracy w ZEITMANN, ale ostatnie zdanie Twojego komentarza jakoby temu zaprzecza. Mógłbyś to nieco usystematyzować? Widzę, że nie pracujesz już w tym miejscu, ale może masz jakiś kontakt z osobami, które obecnie są zatrudnione w ZEITMANN? Fajnie, gdyby wypowiedziały się na naszym forum.

była pracow.kier. do pr. w DE
@Edyta

Zeitmann to jest dobra firma pośrednicząca była jest i będzie no koment so weiter

Dawid
@była pracow.kier. do pr. w DE

To miło, że masz dobrą opinię o firmie. Czy jako pracownik mógłbyś napisać, jak wyglądają kontrakty zawierane z firmą na wyjazd do pracy do Niemiec? Czy firma Zeitmann zapewnia kontakt z koordynatorem i dobre warunki zakwaterowania? Na swojej stronie: http://zeitmann.pl/ mają sporo ofert pracy, a także informację, jak krok po kroku przebiega proces rekrutacji. Warto tam zajrzeć i znaleźć jakąś ofertę pracy dla siebie. Co o tym myślisz?

Ryszard

Witam, wszystkich zainteresowanych pracą dla Zeitmann.Pracuje dla nich od września,jak do tej pory to wszystko na najwyższym poziomie, pracuję w okolicach Koloni w Niemczech.Praca super , zakwaterowanie super, wypłaty na czas oraz zgodne z umową.Przede wszystkim chcialbym podziekować mojej koordynatorce Pani Dagmarze wspòłpraca z nią to naprawdę przyjemność a wiem co mòwię,bo wczesniej pracowałem 10 lat w Holandii z różnymi ludźmi miałem do czynienia.Ale Pani Dagmara to prawdziwy skarb dla tej firmy pomocna pod każdym względem.Bardzo polecam tę firmę a przede wszystkim, Panią Dagmarę.

Pracowalem dla nich, praca ok ale nie ktore z osob pracujacych w dziale rekrutacji to cos strasznego/smutnego, brak szacunku, dwulicowosc itd. Moglbym ksiazke napisac plus dolaczyc zdjecia.

ania

Powiedziała bym raczej napisała jak jeden kolega gdzieś "ze szon" dlatego zapytam na forum Czy wie ktoś coś zeit..nn wysyłali parę lat temu do pracy magazyn logist. tchibo warehaus, czy nadal współpracują (w Neumarkt..)??? Ja mam namiar na inna agencję która się zajmuję ale "werbują" głównie kierowcy/wózkowi, komisjonerzy wiem że artykuły, towar jest różny i drobnica też idzie, pickerzy, wysyłka, jest norma (do wyrobienia ale nie aż tak "wygórowana" ) tania chata dobra stawka czas pracy normalny, waruki przyzwoite

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA