Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Angel

Nie polecam współpracy z firmą. Na początku została o wszystkim zapewniona że będzie wszystko w porządku a złe opinie są o firmie na wyrost. Ja pracowała przez 4 miesiące i z każda wypłata był problem albo nie w terminie albo godzin brakowało. Ponadto firme nie obowiązują żadne terminy : umowy, rozliczenia wysyłane po terminie nawet była sytuacja że skończyła mi się jedna umowa a kolejna dostałam po tygodniu skończonej poprzedniej. Z racji świat brak ciągłości. Wypłatę na święta miałam dostać przed świętami dostałam we wtorek po południu. ( to ostatecznie można jeszcze przypisać banka) Z firmą skończyłam współprace w maju a jeszcze nie dostałam zapłaty za dzień w lutym. W sumie brakuje mi zapłaty za około 7 dni pracy. Wspomnę że jestem sumiennym pracownikiem i zawsze byłam w pracy. A jako wisienka na tarocie pani kordynator Katarzyna blokuje i utrudnia kontakt ze sobą. Za wrażenie opinii pod postem zostałam całkowicie zablokowana dlatego trudno doszukać się złych opini na Fb.Firmą której pracowałam zapewnia mnie że zapłacila za moje godziny dostałam potwierdzenia a firma zeitmann zaprzecza. Agencja nie potrafi podobno doprosić się o godziny z firma z którą współpracuje, a gdy ja dostarczyłam wykaz godzin od kierownika zmiany z podpisem bo na prośbę o pieczątke która pani kordynator prosiła, kierowniczka powiedział że po prostu nie posiada ale każdy dzień podpisała swoim podpisem. Dodam że na firmie są inne agencje i nikt nie ma problemu z wynagrodzeniem tylko firma Zeitmann stwarza problemy wspomnę że na koniec współpracy firmy rozwiązały umowy nie zostałam zwolniona z swojej winny.

Można jakieś opinie?

Weronika

A o jakiej tematyce sobie życzysz? ;)

delf

nie dajcie sie zwiesc ..firma sama sobie wystawia dobre opinie by miec ludzi do pracy i z nich czerpac korzysci i ich okradac

@delf

Pracuje już 14 miesięcy przez firmę i polecam . Mieszkanie blisko czyste tanie, wynagrodzenia na czas! Polecam

@delf

zgodne z prawdą

Zofia
@Marek

No i super. A to wynagrodzenie to ile? Jakieś premie macie?

D99

(usunięte przez administratora) krętacze i amatorzy. ZERO PROFESJONALIZMU! Ja z żoną miałem to ogromne nieszczęście, że zdecydowaliśmy się na tę firmę. Na domiar złego obsługiwała nas J. Jakubowicz. Chciałem wyjechać z żoną i kuzynem. Ta zakłamana baba rozdzieła naszą trójkę bo uznała, że w VW w Emden mogą pracować tylko mężczyźni zatem kuzyn pojechał sam. Oczywiście na miejscu było inaczej. Mogły być też kobiety. Mnie z żoną wysłała do Ludwigsstadt. Ta kobieta mówiła, że mieszkania są nie większe niż dla 5 osób. Na miejscu okazało się, że osób jest 7 a pokój jest pokojem gościnnym podwójnymi przeszklonymi dzwiami. Zero prywatności. Na dodatek w pokoju cuchnęło jakąś chemia, najprawdopodobniej środkiem grzybobójczym. Odnośnie pensji to niewypłacona na czas. Upominaliśmy się. Gdy już wypłacono to źle bo w oparciu o przypisaną nam wadliwą klasę podatkową mimo iż samemu wysłałem im akt ślubu i uczulałem na przyzanie dobrej klasy podatkowej. Co do kuzyna to na miejscu okazało się, że nie ma godzin a firma Zeitmann w żaden sposób się nie wywiąże z zapisu w umowie gdzie gwarantują 151 godzin miesięcznie. Na dodatek kazali mu się przeprowadzać jak i innym pracownikom. Moim zdaniem firma jest niewarta splunięcia, nie mówic w ogóle o jakiejkolwiek uwadze. Radzę aby unikać tych kłamców jak ognia!

Iwona
@D99

To skąd się biorą te pozytywne komentarze? Ludzie zadowoleni, lokum spoko, kasa na czas i nagle Twój komentarz tak strasznie negatywny? Skąd te wielkie różnice w opiniach? Ciekawa jestem.

Magda

A ile pracowales Ludwigstadt? Możesz coś więcej powiedzieć

Kam
@Magda

Zakładam że D99 pracował parę dni a wywody jakby pracowal z tej firmie 10 lat .. Niestety chyba że się mylę

mysz
@Magda

zaitmann umowy 30 euro za urlop 30 euro za zwolnienie chorobowe 30 euro jak nie pojdzie czlowiek do pracy kary kary kary niech pracownicy koordynatorzy sie wypowiedza

@mysz

zgodna z prawdą

@Iwona

zazwyczaj negatywne opinie o firmach są tu usuwane. Nie usuną trollskich wpisów, bo wiedzą, że ktoś "zdradza swój poziom" i nie będzie poważnie brany. Jeżeli jednak wypowiada się były pracownik i pisze, jak było, co było dobre, a co złe - to jest to niewygodna prawda. Poprzez Zeitmanna pracowałam w Offenburgu - do czasu, kiedy byłam potrzebna, czyli 3 miesiące, a później wypowiedzenie i bez dyskusji. Być może firma niemiecka biorąca nas z agencji potrzebowała ludzi "do roboty na chwilowe większe zamówienia," "na sezon," a kiedy nie byliśmy potrzebni - to dostaliśmy zwolnienia. Agencja nie zatroszczyła się już, żeby zaproponować nam inną pracę, którą chętnie byśmy podjęli, bo wielu z nas zamierzało dłużej pracować w Niemczech. Skoro zgodziłeś się podpisać wypowiedzenie /a zgodziłeś, bo nie będziesz ze swojej kieszeni płacił za pokój i życie, nie mając już pracy , więc siedząc bezczynnie w obcym kraju i "czekając na cud," zwłaszcza, jeżeli mieszkałeś w mieścinie, osadzie lub na wiosce, gdzie z pracą krucho/ - to spadaj

@D99

napisał zgodnie z prawdą.

@Kam

Mylisz się, tym bardziej, że sugerujesz coś komuś... Też pracowałam w Ludwigstadt, ale akurat nie przez Zeitmanna, ale podobną firmę, tylko dużo wcześniej. Teraz już wiem, że w Ludwigstadt rządzi agencja P.... i jeżeli jesteś z tej agencji - to się utrzymasz /nie musisz nawet znać niemieckiego, jak te 2 kobiety z mojego miasteczka, które tam miały szczęście się ostać, bo były "z tej firmy, co trzeba."/, jeżeli jesteś z innych agencji - pogonią, bo agencja P.... powstawiała swoich ludzi wszędzie: są nimi ci, którzy nas przyuczali, są nimi kadry, więc możesz mieć swój "okres próbny," po którym ci podziękują, stwierdzą, że się nie nadajesz. A z tego, co tu śledzę, to widzę, że agencja P... wygryzła już moją K..., bo nawet tam ludzi nie wysyłają, potem załatwiła D..., a teraz wykończyła lub wykańcza Zeitmanna. Szkoda, że rekruterzy z naszych agencji /też i z Zeitmanna/ nie zastanawiają się nawet, dlaczego ich ludzie nie mogą ostać się w Ludwigstadt, kto sabotuje ich okres próbny i jakie to może mieć rozmiary. Albo i nic z tym nie mogą zrobić, może wiedzą, że nie mają nic do gadania.

jest prawdziwa

hxzl
@Iwona

juz ci powiem skad...bo pozytywne opinie o sobie potrafia pisac same firmy a dokladnie pracownicy w biurach maja za to dodatkowo płacone !

Heniu

Odpowiedź jest zaskakująco prosta ! Sami sobie opinie piszą :D

bardzo logiczne pytanie

@Kam

Mylisz się, też pracowałam tam, w Ludwigstadt i jest tak, jak piszą.

@mysz

jest tak, jak pisze

@Heniu

zgodna z prawdą

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kolega

Jakieś opinie na temat pracy Emden lub Bremenhaven? Jak wygląda praca? Zarobki i zakwaterowanie?

Ewelina
@Kolega

A masz jakąś ofertę z tego miejsca? Bo ja nie widzę takich ofert.. Czy tylko się tak pytasz? Opinie na temat warunków są tutaj różne, może ktoś by się mógł jeszcze wypowiedzieć bo nie wiadomo komu ufać...

Kolega
@Ewelina

Tak mam

Jadwiga

Polecam firmę . Zeitman opieka pani Karoliny mega na każdy temat jasno i wyraźnie odpowiadała, mieszkania super czyste i zadbane .

Piotrek

Pracuję w fabryce Tesli w Berlinie, super robota, czysto, schludnie, dobre zarobki. Wszystko OK.

Polecam

Anita

Pracuję na magazynie perla, ostatnia wypłata w porządku, mieszkania też. Polecam.

Magda
@Anita

Ja też pracuje na magazynie pearl z chłopakiem wszystko się zgadza tak jak panie mówiły przed wyjazdem., zakwaterowanie bardzo ladne i tanie. Wynagrodzenie na czas rozliczenie na meila kontakt z biurem na najwyższym poziomie. Polecam!

Dd
@Magda

Opinia pisana z siedziby w Krakowie? ????

Heniu
@Dd

Oczywiście że tak. Hieny

Tomasz

Witam. Chciałbym się zapytać o warunki pracy jak i mieszkaniowe w miejscowości Emden ( volkswagen) na magazynie jako wózkowy

Gacek
@Tomasz

Nie polecam pracuje praca lekka ale za wszystko płacisz nawet za to że jesteś chory zabierają ci 18euro za każdym razem jak zostajesz w domu i urlopy nie płatne (usunięte przez administratora) firma

Anonimus

Nie polecam tej agencji z całego serca! Pracowaliśmy z chłopakiem 3 miesiące. Na początku wszystko było super, bo wiadomo, nowi, to trzeba się pokazać z jak najlepszej strony. Niestety uległo to zmianie po niedługim czasie. Obsługiwała nas cały czas Pani Karolina i delikatnie mówiąc miała w nas wyrąbane. Cały czas mydlila oczy. Na miejscu brak koordynatora, więc wiadomo wszystkie sprawy należało załatwiać przez nią. Z początku w miarę szybko odpowiadała i odbierała telefon. Po czasie przestała odpisywać na sms i odbierać telefony. Zaczęła być bardzo niemiła. Nie ustaliła z nami wcześniej czy nie byłoby dla nas problemem zabierać do pracy dwóch osób tylko od razu zarządziła, że mamy się dogadać i to nie jest jej sprawa, bo oni nie mają transportu, gdzie totalnie nie było to naszym obowiazkiem(!!!). W styczniu podnieśli ceny za mieszkanie, niby suma nie była duża, bo tylko o 50€, ale wynagrodzenie również mogliby podnieść, by tego człowiek nie odczuł za bardzo, ale nic takiego miejsca nie miało. W przypadku L4, urlopu czy po prostu dni, kiedy nie było kogoś w pracy, choć dzień był pracujący potrącali 30€ za dzień. Co do wyplaty. Pieniądze na konto nigdy nie dotarły wcześniej niż 15 każdego miesiąca WIECZOREM. O paski z wypłaty trzeba się prosić I wiercić dziurę w brzuchu, bo sami z siebie nie wysyłają, a i tak zazwyczaj wysyłają tydzien/dwa po otrzymaniu wypłaty.. Śmiech na sali. Kwestia mieszkania wygląda różnie - jedni trafiają na mieszkanie z kimś, inni otrzymują całe mieszkanie dla siebie. My z początku trafiliśmy na mieszkanie, gdzie właściciel niemal codziennie bez naszej wiedzy sobie wchodził. Poinformowaliśmy o tym oczywiście szanowna Panią na co ona jedynie wzruszyła ramionami i powiedziała że wie że takie sytuacje mają miejsce, ale nic nie może z tym zrobić. No i kwestia samej pracy. Było mówione, że do wypracowania będzie 40h tygodniowo, praca od poniedziałku do piątku. Na miejscu okazało się to jednak nieprawdą, praca była od poniedziałku do soboty. Były tygodnie że wychodziło prawie 60h tygodniowo wypracowanych godzin. Cóż, może i fajne by to było, gdyby nie fakt, że przy ponad 200 przepracowanych godzinach wypłaty wychodziło ok 1400€ czystej wypłaty po odtrąceniu już wszystkich składek i za mieszkanie. Dramat. Także praktycznie same minusy, nie polecam z całego serca i przestrzegam

@Anonimus

jest prawdziwa

Polecam.

Jurek

Pracuję od miesiąca na magazynie Pearl, praca normalna jak na magazynie, mieszkania w porządku, wypłaty jeszcze nie dostałem, dostałem parę zaliczek.

Kredens
@Jurek

Panie Jurku. Po jakim czasie dostał Pan pierwsza zaliczkę i ile można wziasc? Czy przy podejmowaniu pracy potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności ?

kk223

Jak na kilka agencji w których pracowałem to Zeitmann nie różni się zbyt wiele od innych ale podoba mi się szybkie załatwienie wszystkich potrzebnych spraw i to że mogę dostać zaliczki.

Tt2

Firma jest OK, wypłata się zgadza a mieszkania przyzwoite

Łukasz
@Tt2

Przy czym pracujesz jeśli mogę zapytać?

Grzesiek

Jak na razie nie mam zastrzeżeń.

NIKO 72
@Grzesiek

Witaj , aplikuję na pracę na wózek widłowy , jakie warunki pracy i zakwaterowanie ?? Bardzo proszę o info . Pozdrawiam

Mario

Stanisław, czy mógłbyś coś więcej napisać o pracy wózkowego. Zastanawiam się.

Dariusz 86

Okropna firma. Radzę nie sugerować się pozytywnymi komentarzami o tej firmie. Można odnieść wrażenie, że pracownicy Zeitmann sami sobie je piszą.

@Dariusz 86

Jestem ciekawy dlaczego tak piszesz, bez żadnych szczegółów.. . Ja pracuje od 14 miesięcy w Firmie Zeitmann i jestem bardzo zadowolony płacą w terminie zakwaterowanie mam bardzo blisko koszt naprawdę niski więc szczerze! Polecam i będę polecał

Iwona
@Tomek

Jak widać po opiniach to zdania są podzielone więc chyba coś jest na rzeczy, może po prostu tego nie widzisz?

biuro

Uwaga na złodzieja i oszusta Firmę Zeitmann GmbH Berlin oraz Zeitman sp.j. firma oszukuję na dietach wypłatach odradzam współpracę z tymi oszustami

@biuro

Zapraszam :) miły

ddr

Pośrednik jak wiele innych, jak robisz i nie podskakujesz to są w porządku a jak wymyślasz to już może być gorzej. Pracuję w Emden i nie ma co narzekać, już kilka innych agencji przerobiłem i jakoś nie widzę wielkiej różnicy. W sumie to polecam ze względu na dobry kontakt, nawet po godzinach idzie załatwić wiele rzeczy. Kasa w porządku, mieszkanie też. Mieliśmy jednego pijaka to go szybko wyrzucili.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA