Opinie o Hotel Kozi Gród w Pomlewo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Kozi Gród. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Kozi Gród o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Kozi Gród w Pomlewo

Stella

Brak szacunku do pracownika objawia się tym, że pracodawca wymaga pracy??

@Stella

Nie wiesz co to brak szacunku?!? Wymóg pracy, czy forma zwracania uwagi!

Sylwia

@anonymous, moim zadaniem jest pomóc potencjalnym kandydatom w dotarciu do wiarygodnych informacji. Twój wpis warto rozwinąć. Zawiera negatywną ocenę, ale nie popartą żadnym konkretnym przykładem. Inni użytkownicy mogą go uznać za niewiarygodny. Czy długo pracowałaś w Hotelu Kozi Gród? Może warto było dać sobie jeszcze trochę czasu, na lepsze poznanie tej firmy?

@Sylwia

Więcej niż ty Sylwio! Nie warto tam pracować! Ostatecznie potraktują ciebie jak śmiecia, przykłady ostatecznie usuniesz bo będą nie po twojej myśli. Pierwsze to zero szacunku ....

XXX

Zależy od działu. Recepcja i dział sprzedaży przeważnie 8 godzinny system pracy.

Nie warto. Brak szacunku dla pracownika, minimalizacja kosztów. Od kiedy to administrator aktywnie chroni, wypowiada się jednej stronie. Nie wiesz, nie pracowałaś, a mówisz że dobrze że warto. Nie warto. Wiele innych miejsc gdzie z szacunkiem traktuje się ludzi.

Sylwia

@XXX Zaangażowani emocjonalnie pracownicy, to często największa wartość dla firmy i jej impuls do rozwoju. Twoja opinia o firmie Hotel Kozi Gród jest pozytywna. Czy wiesz może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do firmy Hotel Kozi Gród i czy firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie lub posiłki pracownicze? @rum z colą Zauważyłam, że nie zgadzasz się z opinią @XXX. Czy miałeś okazję pracować w firmie Hotel Kozi Gród? Z jakiego aspektu pracy byłeś konkretnie niezadowolony? Może istniało jakieś wyjście z tej sytuacji?

@Sylwia

Nie wiem jak teraz wygląda tam rozmowa kwalifikacyjna. Moja wyglądała na zasadzie przekazania przez kierownictwo ważnych aspektów pracy, obowiązków oraz zadawania pytań w celu określenia twoich umiejętności i dyspozycyjności. W wielu aspektach łatwo się dogadać. Również możliwość zadawania pytań kierowano do mnie co było bardzo przydatne ze względu na to, że była to moja pierwsza praca w hotelarstwie i wiedza posiadana przeze mnie była niewielka. Wszystkiego nauczono mnie tutaj i to z efektem pozytywnym. Jak ktoś chce pracować to pracować będzie. Posiłki pracownicze jak najbardziej obecne oraz wynagrodzenie zadowalające. Najlepiej przyjść na rozmowę i przekonać się samemu. To niczemu nie zaszkodzi, a łatwo przekonać się samemu co oferuje Kozi Gród.

Rum z kola
@Sylwia

Pani Sylwio PR wymyślono juz dawno, ale w takim stopniu jak pani to stosuje nazywa się poprostu kłamstwem. Proszę odpowiedzieć jak wyglada rotacja na kluczowych stanowiskach. Dlaczego miejscowi nie pracują w hotelu itd. Nie warto. Do pani PR najlepsza reklama jest uczciwa postawa pracodawcy. Tylko to jest najtrudniejsze, zwyczajnie zostańcie najlepszym pracodawcom w czynach a nie w słowach.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Hotel Kozi Gród po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MICE B2B Sprzedawca w Hotelu Kozi Gród. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Stach

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Stach

Można wypisać wiele pozytywnych aspektów pracy w Kozim Grodzie. Jak każda praca ma swoje pozytywy i negatywy. Ludzie przeważnie napiszą złą opinie niż tą dobrą. Nie wiem jaki jest tego powód. W moim odczuciu praca w Kozim Grodzie, była jedną z najlepszych z moich dotychczasowych prac - głównie dzięki ludziom, którzy tam pracują. Odczuć można było wsparcie od współpracowników i kierownictwa. Wiadomo, że jest to praca - więc trzeba było się do niej przyłożyć, ale pochwały ze strony szefostwa czy gości rekompensowały zmęczenie. W kwestii godzin pracy czasami było ich mniej a czasami więcej. Zdarzały się różne sytuacje awaryjne typu, iż ktoś zachorował ale zawsze znalazło się jakieś rozwiązanie. Wynagrodzenie zadowalające. Współpracownicy wspaniali. Nigdy nie dotknęło mnie to o czym wiele osób tutaj pisze. Pieniądze zawsze wypłacone na czas, zawsze mi się zgadzały, za nadgodziny również. Obiady dla pracowników świetne, koszt to zaledwie 5 zł a można się najeść. Nigdy nie było problemu z wyjściem na przerwę, gdy nic się nie działo. Tak wyglądało to z mojej perspektywy, nie wiem kto miał jakie doświadczenia z tym hotelem, ale moje oceniam na pewno na pozytywne.

Xyz
@XXX

O matko, co to za farmazony. Uśmiałem się jak nigdy. Gołym okiem widać tutaj wypowiedź dyrekcji / właścicieli. Brawo Wy. Ludzie nie są tacy głupi. Ale nie pozostało Wam nic innego jak podszywać się pod „zadowolonych” pracowników, bo tacy w realnym świecie nie istnieją. Pozdrawiam.

@Xyz

Istnieją, to że ktoś potrafi się z sensem wypowiedzieć na jakiś temat - nie tylko negatywnie nie oznacza, że musi być kimś z szefostwa, chociaż nie powiem, że to porównanie bardzo mi pochlebiło. Dziękuję :* Tak jak wyżej zostało już napisane to powtórzę jeszcze raz : Każda praca ma swoje pozytywy i negatywy. Do jakiej pracy nie pójdziesz zawsze będzie się coś nie podobało, nie może być idealnie.

ZZ
@Xyz

Co za bzdura Xyz. To już jest naprawdę istny hejt pracodawcy. Oczywiście, że są zadowoleni pracownicy, inaczej byśmy tu nie pracowali!!!! Naprawdę żle się czyta takie jednostronne opinie o swoim miejscu pracy, do którego się codziennie przyjeżdża i wcale nie za karę.

@XXX

Wow, xxx według ciebie to dobre miejsce?! Piszesz jak ktoś bliski i nadal tam pracujący. Wystarczy zapytać . Która to z córek?:) Jeśli to dobre miejsce to ile osób na 30 pracujących pracuje dłużej niż rok? Jeśli mniej niż 10% to nie jest to dobre miejsce, a tym bardziej przyjazne.

@rum z colą

Żadne więzy rodzinne czy też znajomości nie łączą mnie z właścicielami, czy osobami pracującymi w Kozim Grodzie. Moja opinia jest bezstronna. Znam to miejsce i wiem jak wygląda praca w tym miejscu i wbrew tego co większość osób tu piszę nie jest to zła praca. Nie każdy umie dostosować się do zasad panujących w miejscu pracy, ale pracy w Kozim Grodzie naprawdę nie trzeba się bać.

@XXX

Ciekawe:)?! Twoje wypowiedzi to "dobre i koniec dyskusji" a dlaczego? "bo tak". Argumentowanie bez argumentów tak piszą osoby zaangażowane emocjonalnie. To złe miejsce do pracy i żadna z wypowiedzi XXX nie zmienia obrazu. Dorobiliście się już szef szefa kuchni? czy ciągle szukacie? Może Indie?

@rum z colą

Wszystko co zostało tu napisane jest z mojej perspektywy. Mi pracowało się tam dobrze. Nie mówię, że każdemu ma się tam świetnie pracować. Jeśli przeczytasz pierwszą moją opinię, która została tu zamieszczona dopatrzeć możesz się wielu argumentów. Osobiście zawsze angażuje się w powierzaną mi pracę ( również emocjonalnie) to jest już indywidualna kwestia. Podsumowując to co zostało przeze mnie napisane na forum jest tylko i wyłącznie moją opinią, której nikomu nie narzucam. Każdy ma jakieś inne doświadczenia z tym czy innym miejscem pracy i od tego jest ta strona, aby się z nimi podzielić. :)

Ppp
@XXX

Xxx skoro tak dobrze Ci się tam pracowało to dla już tam nie pracujesz?

@Ppp

Bo za daleko mieszkam :) To że ktoś nie pracuje gdzie mu się dobrze pracowało, nie musi oznaczać czegoś negatywnego z miejscem pracy. :)

PF

To b. słabe miejsce. Nie szanuje się pracowników. Wiem ze zatrudniony został nowy szef kuchni, profesjnonalny i z głową na karku. . Niech Pan da sobie spokoj z tym miejscem ! Szkoda nerwów i czasu !

@PF

nowy szef kuchni ja co trzy miesiące. Co widać na zdjęciach na stronie

Fakt że admin tak często i skrupulatnie usuwa opinie wyrażające przykrą dla Właścicieli rzeczywistość, świadczy dokładnie o tym jacy to są ludzie... szkoda słów, jedyne co można powiedzieć, TO MIEJSCE TO DRAMAT

Xxxx

Tak właśnie wszyscy w tym hotelu boja się przykrej i brutalnej prawdy.

Xxxx

Co za absurd ,człowiek wyraża swoją opinie a administrator to usuwa... wcale nie było tam żadnych obraźliwych słow tylko sama prawda jak było .

Jak jest tak źle to zmieńcie pracę. Spoko robota i co jeszcze oczekujecie?

@Piotr

Pracy nie roboty :)

Koger
@Piotr

Hmm moze szacunku do pracownika? Moze normalnych warunkow pracy a nie ciaglego patrzenia na rece? I Nikt nie powiedzial ze dalej tam pracuje. Nikt o zdrowych zmysłach by tam nie zostal. To jest strona aby ostrzec innych przed takim pracodawcom jakimi sa ci ludzie

rzeczywiście praca trudna, szefowie wymagający, no i dojazd uciążliwy, ale ogólnie polecam, bo wypłaty dobre, no i jak ktoś się stara, to naprawdę zostaje doceniony i dostaje dużą dowolność, zespół mały i przez to można się zakumplować

LGBT
@pracownik

Hahaha śmieszne to ciekawe czemu ciągle sie ludzie z różnych działów zwalniają...

@LGBT

ja wciąż pracuję i jestem zadowolony, więc takie luźno rzucane opinie bez poparcia są niefajne, bo jak do tej pory szef wywiązuje się z umowy, płatności zawsze na czas i ogólnie pracy nie mam zamiaru zmieniać, więc szkoda, że te zarzuty nie są poparte faktami

jacy wszyscy? ja nadal pracuję.. nie mierz innych swoją miarą

Przyłączam się do ostatniej wypowiedzi, bo niby czemu zadowolony "pracownik" miałby tak regularnie śledzić opinie o pracodawcy, chodzi o wybielenie wizerunku Właścicieli i własny interes... Żenada

admin

Ze wszystkimi pracownikami zatrudnianymi w hotelu podpisujemy umowy. Hotel jest firmą rodzinną, w której pracują członkowie rodziny. Każdy z pracowników hotelu ma określone umową stanowisko oraz obowiązki pracy, z których się rozlicza. Dyrektor działu technicznego, o którym mowa, odpowiedzialny jest za nadzorowanie i koordynowanie prac działu technicznego (odpowiedzialnego za stan techniczny hotelu i ogrodu) i jak do tej pory wywiązuje się ze swoich obowiązków bez zarzutów.

wz34

Sory ale musisz liczyć się z tym, że branża gastronomiczna czy hotelarska to nie jest praca biurowa od 8 do 16, poniedziałek piątek, jak takiej pracy szukasz to nie w hotelu, ani w restauracji. Kompletną bzdurą jest również, że nie płacą, a jak płacą to 1000 zł. Szkoda, że wypowiadają się osoby, które nie wniosły do pracy nic swoją osobą, a tylko mają pretensje, że ktoś kto ich zatrudnił miał "czelność" im mówić, że mają pracować. śmiech na sali.

@admin

Jak może wykonywać swoją pracę bez zarzutu, skoro na niczym się nie zna???

....
@admin

Ze wszystkimi pracownikami podpisujemy umowy...to jakaś totalna bzdura... Brak umowy plus Max 10zl na godz ,jak człowiek sie zbuntuje i doprosi to 2,3 zł więcej... na stanowisku kelnerka/kelner !! Co równa się dla hotelu czysty zysk na samych pracownikach.

M60B44

Dokładnie tak jak osoba wyżej napisała, plus zapomniała dodać ze godziny pracy tam obowiązują jedynie na papierze... To najgorsza praca w jakiej pracowałam, nikomu nie polecam, szkoda zdrowia i nerwów... pozdrawiam

Krzysiek

Witam :) Napiszę tu kilka słów prawdy o hotelu Kozi Gród Pracowałem w hotelu siedem miesięcy na stanowisku recepcjonista. Skusiły mnie zarobki jakie mi zaproponowano i godziny pracy. Oczywiście na początku okres 3 msc. Po czym przedłużenie umowy na rok czasu. I umowa najniższa krajowa + reszte do reki + zwrot za dojazdy. Skład jaki był do końca wakacji był fajny, sympatyczni, uśmiechnięci , młodzi i pomocni ludzie, których pozdrawiam :) Na recepcji był odwieczny problem by znaleźć pełną obsadę. Ludzie zmieniali się tak często, że był problem z zapamiętaniem ludzi. ( mowa o całym hotelu ) Bywały czasem takie sytuacje, że wymagali rzeczy nie możliwych. Ale zacznę pisać o największych wadach. (usunięte przez administratora) . Począwszy od tego gdy poprosiłem o zwolnienie z pracy ( miałem miesięczne wypowiedzenie i musiałem zwolnić się z pracy z powodów osobistych ). Doszliśmy do "porozumienia", że otrzymam za porozumieniem stron. (usunięte przez administratora) Sprawa skończyła się na tym, że pracodawca został zgłoszony to odpowiednich organów :) (usunięte przez administratora) Wiele rzeczy można by wypisać o tym miejscu pracy, ale nie tylko ja mam złe wspomnienia z tym hotelem :)

Mir

A realnie, jak jest a praca w administracji sprzedaży - godziny i dni pracy, umowa?

admin
@Mir

Biuro pracuje od poniedzialku do piatku- standardowe godziny pracy

@admin

A to ciekawe, może niech admin napisze jakie właściciele nakładają "standardowe" godziny pracy, średnio o 20h w miesiącu więcej niż kodeks pracy przewiduje - oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia. Wystrzegajcie się tego miejsca. WSZĘDZIE TYLKO NIE TAM!!!!

Malinka82

A takie ładne oferty pracy mają napisane na różnych stronach internetowych, szczerze mówiąc nawet zachęcające. Z opini tutaj widzę, że nic ciekawego! Jednak praca u prywaciarzy to najgorsze z najgorszych. Pozdrawiam i współczuje takich sytuacji - głowa do góry

dzik

to do inspekcji pracy trzeba by zgosić

KICIA

Te piękne słowa właścicieli tu na portalu ehhh. Umowy? Dodatek za prace w nocy? Szkolenia dla pracowników? Pozdrawiam I

Lalka

Droga Aloha, tu się mylisz posiadam wyższe wykształcenie znam języki obce nie raz ratowalam sytuację i posiadam dość dlugi staż pracy w tym miejscu Ale co było to było trudno ale właśnie dlatego posiadam szacunek dla samej siebie i nie nie bede stać cicho w chwili gdy kogoś lub mnie próbują mieszać z błotem! Sorry jak kto lubi

Lalka

A co do zwolnień to oni nikogo nie zwalniają tylko ludzie sami się zwalniają (usunięte przez administratora)!! Brak słów

Aloha
@Lalka

Jako pracownik z dłuższym stażem, mogę powiedzieć że nigdy nie spotkałem się z tak niekompetentnymi ludźmi... przyjmujemy ludzi bez doświadczenia, ale to jacy ludzie się zgłaszają przechodzi ludzkie pojęcie. Nawet zdania nie umieją skleić, a co dopiero wymagać od nich rzetelnej obsługi gościa. Także "droga" Lalko pewnie należysz do tych ludzi, którzy zarzekali się, że szukają pracy na stałe, a jak przyszło co do czego to tydzień wytrzymali bo się nie spodziewali, że będą musieli pracować i okazali się po prostu człowiekiem o bardzo niskim ilorazie inteligencji. Więc nie dziwota, że nie wytrzmałeś/aś psychicznie skoro nie nadajesz się do wyznaczonej pracy. Pozdrawiam

ejka

pracuje od dluzszego czasu i fakt: szef jest wymagajacy, szefowa upierdliwa, praca ciezka, ale poki co najlepsza jaka mialam i nie wydaje mi sie zebym ja w najblizszym czasie zmieniala

nie jest źle.. co prawda działy moglyby sie miedzy soba lepiej dogadywac i by sie nam przez to latwiej pracowalo, ale generalnie praca spoko..

takitam

pracuje sie tu ok, zupelnie nie rozumiem opinii o tym, ze to miejsce to dno i porazka.. mysle, ze to pisze kilka osob, ktore zostaly zwolnione, bo nie pracowaly jak nalezy.. zespol, ktory jest obecnie sie dogaduje i dobrze nam sie pracuje, zwlaszcza bez tych, ktorzy nic nie robili i narzekali na wlascicieli, ze czegos wymagaja.. powodzenia w znalezieniu pracy gdzie sie placi za nicnierobienie!! he he

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Kozi Gród - Pomlewo

Hotel Kozi Gród
1.9/5 Na podstawie 69 ocen.
  • ul. Leśników 3
    83-047 Pomlewo