Opinie o NPA Skawina w Skawina ul. Piłsudskiego 23

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NPA Skawina. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NPA Skawina na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NPA Skawina w Skawina ul. Piłsudskiego 23

Wielka ściema i Obłuda jeszcze zaproszenie na Wigilię zakładową to już chyba przesada w takiej atmosferze robić coś tak OBŁUDNEGO. Co wyjdzie pan Karkosik ze świtą i będą opowiadać bajki. Od bajek był Andersen. Dzięki bardzo i pozdrawiam wszystkich którzy nie idą i nie biorą udziału w tej SZOPCE.

robol

OBŁUDA począwszy od góry na śmiesznym Panie Mocku kończąc.

Taki ja
@robol

Dostał kasę i utarli mu mordy...

wer

No to skoro pojawiają się odpowiednie premie @tmek, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne, bo wiedzą, że trzeba zadbać o zadowolenie pracowników. W końcu pozytywna atmosfera jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam

A kiedy będzie miała, To poco przez cały miesiąc obiecywali już, już podpisane atu nagle NIE bo NIE, jaki budżet wielka obłuda i obiecanki. Dali premia żeby ludzi uspokoić. A premia dziś jest a jutro. Pozdrawiam Alberta

Po miesięcznym obiecywaniu podwyżek pensji wczoraj dowiedzieliśmy się że to była kolejna kłamliwa paplanina naszych kierowników. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, obłuda, kłamstwa i obietnice bez pokrycia.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NPA Skawina się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Precownik

Pracuje w tej firmie od początku to co teraz się dzieje to już jest dziadostwo do potęgi. Nowa miotła z Platformy pan Budzanowski zabrał premie, nadgodziny. Atmosfera jest fatalna żadnych podwyżek płac zwłaszcza dla starych pracowników i są zdziwieni że się ludzie zwalniają. Nie polecam.

H H

muszę cię gościu zmartwić bo mnie mylisz z kimś innym sam złożyłem wypowiedzenie

H

Pracowałem w tej firmie dwa lata temu 1,5 miesiąca ale musiałem spiepszać, są w skawinie dużo lepsze firmy

dreik

Żeby zrobić dobre wrażenia na pracodawcy to musisz przede wszystkim wyglądać jak człowiek z klasą. To zawsze robi wrażenie, co do kwestii tego żeby dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej to po prostu musisz się do niej dobrze przygotować. Zbierz informacje o firmie, żebyś coś o niej wiedział. Reszta wyjdzie w praktyce. Ja się zastanawiam nad tą firmą, jest coś co może mnie do niej przekonać ?

fukaz

a cos wiecej na temat rozmowy kwalifikacyjnej mozecie powiedziec bardzo wazna kwestia dla mnie poniewaz poszukuje pracy i chce wiedziec jak to jest w tej firmie..jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia?

zarobki głodwe od kilku lat bez podwyrzek, atmosera fatalna, starzy się boją a młodzi uciekają, pracy coraz więcej a kasa w miejscue

@pracownik

dziadostwo nie życze najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie panowie (usunięte przez administratora) z NPA szkoda życia

hasacz

proszą u siebie na stronie, aby wysłać im CV. Pewnie jak kogoś będą potrzebowali to wtedy możesz liczyć na rozmowę

?

a kto tam teraz dyr jest?

ano

socjal zero, atomosfera kicha, ciekawe co teraz bedzie i jaki prezes przyjedzie, pensja glodowa

UG

Praca do przeżycia Atmosfera totalne dno i zawiść

Staszek

Zgoda skoro w USA zdarzył się cud i murzyn został prezydentem to dlaczego w Skawinie nie można zrobić kariery bedąc sprzątaczką . Mydło szmatka ciepła woda tak się zaczeła kogoś przygoda . Od czegoś trzeba zacząć nie zazdroście tego sami spróbójcie trzeba wierzyć w sukces ale droga do niego jest daleka ,podziwiam tą Panią i jej determinację w dążeniu do rozwoju . Życzę aby to nie był koniec kariery .

Misiek

Czego ci żal trzeba było się ustawić jak należy to byś nie zapiepszał. Pajacowałeś, to teraz zapiepszaj ,bo po to tam jesteś a nie wypisuj tu pierdoł że ci kogoś żal . Zal to może być ale ciebie żeś się w porę nie ustawił .Pamiętaj o żelaznej zasadzie każdy ma swoje pięć minut w życiu - jak je wykorzystasz twoja sprawa . Dziś może jesteś śmieciarzem co nie znaczy że nie możesz być jutro kierownikiem. Do roboty ........do roboty .........śpiewano przed laty.

Pracując w tej firmie chciałbym podzielić się natepującymi uwagami: Zarząd firmy jest bardzo kompetentny i doświadczony wie co robi i zna kierunki rozwoju i rozwija firmę.Rosną obroty i zyski firmy firma staje się coraz bardziej nowoczesna .Wprowadza się nowe technologie i szuka się nowych rozwiązań .Zarząd nie ma problemu z wymianą mysli technicznej w zakładzie ,ale jak technicznie zmienić myslenie niektórych osób u których 3+3 = 10. Sporym problemem jest też grupa aktywnych osób nie w robocie ale w robieniu szumu koło tematu.O kim mowa każdy kto pracuje wie .

Misiek

Ja też nieźle zarabiam jestem zadowolony.Nie jest tak że są złe zarobki.Premię extra dostałem już dwa razy w tym roku.

bezrobotny

Czy są jakieś przyjęcia do firmy jestem po metalurgi.

Patrzący z boku

Każdy ma taką kasę jaką sobie wynegocjował przy przyjęciu.Pretensje o pensje - do siebie pretensje.Nie pasuje szukaj lepszej a nie narzekaj świat się przecież na NPA nie kończy.Dla niektórych chyba się kończy na NPA .Linki górą!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NPA Skawina - Skawina

• Jak się pracuje w NPA Skawina?

Zobacz opinie na temat firmy NPA Skawina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NPA Skawina?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NPA Skawina?

Kandydaci do pracy w NPA Skawina napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NPA Skawina