NPA "Skawina"

Skawina

Opinie o NPA "Skawina"

uczciwy 2010-09-07 18:00:19
kolego który dostałeś już rzekomo dwie podwyżki po pierwsze nie wiem ile pracujesz w tej firmie ale na pewno krótko po drugie pracuje kilka lat i to co pisze ten gościu to autentyczna prawda ostatni raz jak nasz wspaniały prezes dał nam do podpisania papier a w zamian obiecał premie ludziom cztery lata temu faktycznie dostalismy ale od tego czasu dostajemy tylko normy po za tym nic ja tez osobiście nie dostałem od ostatniej premii żadnej podwyżki to lepiej kolego nie pisz tutaj na tym forum głupot po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi z szacunkiem pozdrawiam człowieka który tak często dostaje podwyżki chłopie jesteś wyjątkiem gratulacje
ZIBI 2010-09-08 19:07:12
Wicie co koledzy zanim przyjąłem się do pracy w NPA pracowałem w innej firmie . Tam nam norm nie podnosili bo te co były to były tak podniesione że nie dało się ich podnięść.Tam dopiero był kamieniołom pracowałem za trzech a wypłata za jednego . Pacodawca płacił wypłatę w porywach raz na kwartał .A delegacje rozliczał raz w roku na koniec . Żadnych dodatków nocnych nic tylko harówa .
Tu mam robotę na miejscu płacą mi w terminie mam zapewnioną prace zgodnie z BHP pracuje pod dachem za kołnierz mi się nie leje - Prosze kolegów nie narzekajcie dziś nikt nie daje podwyżek bo podrożała śmietana w sklepie - podwyżka płac wynika z bilansu ekonomicznego jest kasa w firmie dają podwyżkę nie ma nie dają .Zobaczcie do czego doprowadziły żadania podwyżek w stoczniach że Niemcy mają 25 stoczni a my ani jedej .
Chcecie żeby z NPA stało sie to samo .Nie wiem czy ten Prezes jest super ale jedno jest pewne jest od początku NPA chyba najlepszy .
Sam pracuję na najbardzej zwariowanym wydziale jak mi przestanie odpowiadać praca to któregoś dnia przyjdę popatrzę komu trzeba w oczy i powiem PA
pracownik 2010-09-08 19:32:13
Zibi możesz dać mi namiar na tą firmę bo może złoze tam podanie
pracownik 2010-09-08 19:33:53
i jeszcze jedno mozesz mi napisac dlaczego próbujesz zaśmiecic to forum
robol 2010-09-10 15:08:40
kolego ja od 2007 zarabiam około 1800 zl jak na taki zakład i taką prace czysty śmiech kiedys było naprawde dobrze stosunkowo zarabialiśmy mało ale dodatki które dochodziły człowiek wychodził nie żle jestesmy juz wiekowymi pracownikami i dlatego wiedzą ze nam bedzie ciężko zmienic posadę z miłą checią bym to zrobił ale swoje lata juz mam dlatego płacą nie pensje tylko jałmużne dlatego kolego poszukaj sobie innej pracy chyba ze chcesz przez cztery lata nie dostac ani złotówki podwyżki
Pracownik ze skręcarek 2010-09-10 21:05:45
Ja zarabiam 3000-3300 zależy jaki miesiąc pracuję na trzy zmiany na Wydziale Skręcarek ale robota ciężka i chyba mam największą stawkę - chyba bo nikt nie wie za ile kto pracuje. Buziaczki dla wszystkich z mojego wydziału.
do pracownika ze skręcarek 2010-09-11 13:51:21
skrętaczu albo masz bujną wyobraznie albo jestes nienormalny to co piszesz ze zarabiasz trzy tys po tym wnioskuje ze jestes prawdziwym skrętaczem bo takich stawek w npa nie ma i buziaczków nam nie przesyłaj bo nie jesteśmy gejami dział linek
skrętacz 2010-09-11 21:51:51
Skąd ty wiesz jakie są stawki w NPA skoro wynagrodzenie nie jest jawne.A swoją drogą to twoja odwaga jest mizerna boisz się nawet podpisać - żenada
Patrzący z boku 2010-09-13 21:17:01
Każdy ma taką kasę jaką sobie wynegocjował przy przyjęciu.Pretensje o pensje - do siebie pretensje.Nie pasuje szukaj lepszej a nie narzekaj świat się przecież na NPA nie kończy.Dla niektórych chyba się kończy na NPA .Linki górą!!!!!
bezrobotny 2010-09-14 22:35:32
Czy są jakieś przyjęcia do firmy jestem po metalurgi.
Misiek 2010-09-17 19:26:30
Ja też nieźle zarabiam jestem zadowolony.Nie jest tak że są złe zarobki.Premię extra dostałem już dwa razy w tym roku.
anonim 2010-09-20 18:53:29
Pracując w tej firmie chciałbym podzielić się natepującymi uwagami:
Zarząd firmy jest bardzo kompetentny i doświadczony wie co robi i zna kierunki rozwoju i rozwija firmę.Rosną obroty i zyski firmy firma staje się coraz bardziej nowoczesna .Wprowadza się nowe technologie i szuka się nowych rozwiązań .Zarząd nie ma problemu z wymianą mysli technicznej w zakładzie ,ale jak technicznie zmienić myslenie niektórych osób u których 3+3 = 10. Sporym problemem jest też grupa aktywnych osób nie w robocie ale w robieniu szumu koło tematu.O kim mowa każdy kto pracuje wie .
Misiek 2010-09-24 21:50:02
Czego ci żal trzeba było się ustawić jak należy to byś nie zapiepszał.
Pajacowałeś, to teraz zapiepszaj ,bo po to tam jesteś a nie wypisuj tu pierdoł że ci kogoś żal . Zal to może być ale ciebie żeś się w porę nie ustawił .Pamiętaj o żelaznej zasadzie każdy ma swoje pięć minut w życiu - jak je wykorzystasz twoja sprawa . Dziś może jesteś śmieciarzem co nie znaczy że nie możesz być jutro kierownikiem.
Do roboty ........do roboty .........śpiewano przed laty.
Staszek 2012-05-16 21:22:04
Zgoda skoro w USA zdarzył się cud i murzyn został prezydentem to dlaczego w Skawinie nie można zrobić kariery bedąc sprzątaczką .
Mydło szmatka ciepła woda tak się zaczeła kogoś przygoda .
Od czegoś trzeba zacząć nie zazdroście tego sami spróbójcie trzeba wierzyć w sukces ale droga do niego jest daleka ,podziwiam tą Panią i jej determinację w dążeniu do rozwoju .
Życzę aby to nie był koniec kariery .
UG 2013-06-21 15:32:59
Praca do przeżycia
Atmosfera totalne dno i zawiść
ano 2013-09-01 20:02:32
socjal zero, atomosfera kicha, ciekawe co teraz bedzie i jaki prezes przyjedzie, pensja glodowa
2013-09-12 12:35:16
a kto tam teraz dyr jest?
hasacz 2014-04-26 15:58:19
proszą u siebie na stronie, aby wysłać im CV. Pewnie jak kogoś będą potrzebowali to wtedy możesz liczyć na rozmowę
pracownik 2014-05-30 17:39:53
zarobki głodwe od kilku lat bez podwyrzek, atmosera fatalna, starzy się boją a młodzi uciekają, pracy coraz więcej a kasa w miejscue
pracownik 2014-06-02 10:59:12
dziadostwo nie życze najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie panowie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z NPA szkoda życia
fukaz 2015-01-24 21:54:41
a cos wiecej na temat rozmowy kwalifikacyjnej mozecie powiedziec bardzo wazna kwestia dla mnie poniewaz poszukuje pracy i chce wiedziec jak to jest w tej firmie..jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia?
dreik 2015-03-26 01:59:47
Żeby zrobić dobre wrażenia na pracodawcy to musisz przede wszystkim wyglądać jak człowiek z klasą. To zawsze robi wrażenie, co do kwestii tego żeby dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej to po prostu musisz się do niej dobrze przygotować. Zbierz informacje o firmie, żebyś coś o niej wiedział. Reszta wyjdzie w praktyce. Ja się zastanawiam nad tą firmą, jest coś co może mnie do niej przekonać ?
H 2016-05-18 17:36:56
Pracowałem w tej firmie dwa lata temu 1,5 miesiąca ale musiałem spiepszać, są w skawinie dużo lepsze firmy
Precownik 2016-07-19 13:18:54
Pracuje w tej firmie od początku to co teraz się dzieje to już jest dziadostwo do potęgi. Nowa miotła z Platformy pan Budzanowski zabrał premie, nadgodziny. Atmosfera jest fatalna żadnych podwyżek płac zwłaszcza dla starych pracowników i są zdziwieni że się ludzie zwalniają. Nie polecam.
H H 2016-09-12 20:39:56
muszę cię gościu zmartwić bo mnie mylisz z kimś innym sam złożyłem wypowiedzenie
Pracownik 2016-10-07 13:03:03
Po miesięcznym obiecywaniu podwyżek pensji wczoraj dowiedzieliśmy się że to była kolejna kłamliwa paplanina naszych kierowników. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, obłuda, kłamstwa i obietnice bez pokrycia.
Pracownik 2016-10-12 10:51:44
A kiedy będzie miała, To poco przez cały miesiąc obiecywali już, już podpisane atu nagle NIE bo NIE, jaki budżet wielka obłuda i obiecanki. Dali premia żeby ludzi uspokoić. A premia dziś jest a jutro. Pozdrawiam Alberta
wer 2016-10-12 13:02:36
No to skoro pojawiają się odpowiednie premie @tmek, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne, bo wiedzą, że trzeba zadbać o zadowolenie pracowników. W końcu pozytywna atmosfera jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o NPA "Skawina" - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NPA "Skawina"