MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z

Bydgoszcz

Opinie o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z

ogrodnik 2013-10-02 14:04
witam wszystkich przyszłych pracownikow ProNatura /Bydgoszcz ul.prądocińska 28. Powiem tylko tyle,jeśli chcecie popaść w totalne [usunięte przez admina] ze strony dyspozytorów to "szczerze" polecam. Masakra jak nie oni to podwładni czyli dziewczyny ze zmiany A,jeden wielki syf a jak zglosisz co sie dzieje to cie zgnoją.....No cóz tym razem sie im nie udało
Bdg 2014-07-21 20:25
Jeżeli ktoś pisze takie rzeczy jak "ogrodnik" o pracy w ProNaturze to znaczy że nigdy nigdzie ciężko nie pracował. W mojej opinii jeżeli ktoś pisze coś takiego o pracy w Miejskiej Spółce gdzie działają 2 związki zawodowe ,co chwile przeprowadzane są wszystkie możliwe kontrole, nie ma mowy o konieczności zostawania po godzinach(nawet minuty) powinien mocno się zastanowić czy nadaje się do wykonywanej jakiejkolwiek pracy. Proponuję założenie własnej działalności, wtedy nikt nie będzie mówił ci co masz robić.
truskawa 2014-11-26 21:58
Jak można dostać się do pracy na sortownie,itp.?może toś tam pracuje i podpowie coś,z góry dziękuję .
ja 2015-03-03 15:32
ogrodnik trochę racji ma. za czasów prezesa Serafina pracownika się szanowało. od kiedy przyszedł zarząd z Zachemu, pracownik stał się szmatą, wiecznie upominaną i karaną za byle błahostkę. i do tego wieczna inwigilacja !!!!!!!!!!
dede 2015-07-14 13:34
Byłem na rozmowie rekrutacyjnej :) Szukają frajerów :)
Zojk 2015-10-01 11:59
Jak tam spalarnia śmieci ? Daje radę. Ludzi mata ?
Bdgbis 2015-12-18 15:03
Jeżeli ktoś pisze takie rzeczy jak "Bdg" o pracy w ProNaturze to znaczy że nigdy nigdzie ciężko nie pracował. W mojej opinii jeżeli ktoś pisze coś takiego o pracy w Miejskiej Spółce gdzie niedziałają 2 związki zawodowe ,co chwile przeprowadzane są wszystkie niemożliwe kontrole, mówi się o konieczności zostawania po minutach(nawet godziny) powinien mocno się zastanowić czy nadaje się do wykonywanej tej pracy. Proponuję założenie miejskiej spółki, wtedy nikt nie będzie mówił ci co masz robić.
Pracownik 2016-05-07 15:18
Masz rację PRO NATURA to dziady unikać tą firmę.
A to ja 2016-10-09 11:25
Jakie kur... szkolenia??? O czym wy pieprzycie ???
A to ja 2016-10-09 11:25
Jakie kur... szkolenia??? O czym wy pieprzycie ???
szzz 2016-10-09 20:15
No dobra, ale wiecie czy niedługo pokażą sie u nich jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że warunki finansowe każdemu odpowiadają, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.
A to ja 2016-11-04 07:51
Jak chcesz zapieprzac za śmieciarką po 12 h dziennie za 1600 to gratki że ci finanse odpowiadają.
A to ja 2017-02-12 15:47
A teraz nowy dyro idiota zwalnia za byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeden kierowca wyleciał za stłuczkę, jeden za wpis na fejsa i jeden to nawet CH... wie za co. Normalnie tragedia. O ładowacza CH nie wspomnę bo zmieniają się w takim tempie, że nawet nie warto ich imion zapamiętywać.
Obserwator 2017-03-03 14:57
Nowy dyro jest OK zrobił dwunastki i pokazał wszystkim że można dobrze zrobić robotę ze stałymi załogami. Co się najbardziej liczy
żeby każdy wiedział co ma robić
- Nie podoba się to młodym wilczkom takim jak Bartek który liczył na stołek p o Patrycji którą niszczył jak tylko się dało udając przyjaciela z nowym dyro nie może mieszać zmieniać co go bardzo boli bo wszystko zaczyna działać jak trzeba jak w normalnej firmie
- Takie czasy po trupach do celu rannych nie bierzemy
ładowacz1 2017-03-24 20:04
Zarobki jak dla mnie nie adekwatne do pracy. 1600 podstawy za taką fizolke nie satysfakcjonuje..
A to ja. 2017-05-24 20:14
Co ty wiesz . Od kiedy robisz pół roku , czy trochę dłużej? Wice dyro to idiota który zwalnia ludzi Bóg wie za co i po trupach wciela w życie swoje poronione pomysły. Dzieli ludzi na kategorie i hołduje donosicielstwo. Tak chorej atmosfery nie widziałem w żadnej formie. Ludzie podpiera.... się nawzajem za najmniejsze głupoty.
Iza 2017-07-24 13:30
Na stronie firmy pojawiły się oferty pracy dla osób, które zainteresowane pracą w charakterze kierowcy. Co możecie powiedzieć na temat tego stanowiska w PRONATURA? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się przesłaniem swojego CV do firmy?
Zostaw swoją opinię o MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIĘDZYGMINNY KOMPLEKS UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PRONATURA SP. Z