Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

mino

potrzebuję rzetelnej info dot. pracy w tej firmie. Project Manager. Czy ktoś pełnił tam taką funkcję? gdyż opinie na rynku są podzielone

bnys

Może być i tak, że Murapol nie panuje nad tym ogłoszeniami i zwyczajnie mają bałagan. Dziś znów są ogłoszenia o pracy dla kierowników budów na Wrocław, Poznań, dla kk we Wr., Pozn. i Kat. a ciągle są jeszcze te ogłoszenia na te stanowiska z 12 maja te "ogólnopolskie". Ciągle nie znaleźli nikogo do Poznania, Wrocławia, Katowic i muszą się powtarzać albo bałagan jest.

rocznik 76

nie szukają tyle architekta ale gościa, co przyniesie im nowe inwestycje, biznesy i kontakty. szukali wcześniej członka rady nadzorczej, project managera w Anglii, chyba i dyrektora ekspansji i też od nich chcieli załatwiania nowych projektów, w tym ogłoszeniu dla architekta o tym szukaniu inwestycji też piszą.

rocznik 76

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Pisanie w ogłoszeniu o pracy, że się szuka kogoś "wybitnie uzdolnionego, utalentowanego" itd. brzmi śmiesznie i "zaporowo", bo potencjalni kandydaci mogą zwątpić, czy są wystarczająco "wybitni" i w ogóle nie wysłać CV. Wystarczyło opisać wymagania i oczekiwania ("wybitność" byłaby oczywistym wnioskiem, bez jej wymieniania) plus dodać to, co murapol oferuje takiemu "wybitnemu" architektowi, bo tego nie ma w ogłoszeniu. Poza tym w innych ogłoszeniach o pracy w murapolu tego wymogu "wybitności" nie ma, czy to znaczy, że wystarcza tam na innych stanowiskach być "przeciętniakiem"?

Oscypek

może nazwą tę spółkę od architektów "ARCHIPOL"?:)

Blue

a ja myślę, że ten pomysł, żeby szukać kierowników budowy i kierowników kontraktu w całej Polsce, to niezły pomysł. Stworzą sobie przynajmniej coś w rodzaju "banku danych", a poza tym co to teraz za problem pojechać do pracy poza swoje miejsce zamieszkania, jak teraz ludzie do pracy wyjeżdżają za granicę? tylko ci z Murapol mieszkania tym przyjezdnym powinni organizować, zgadzam się, że lepiej mogliby czymś takim zachęcić do pracy, a tego w tych ofertach brakuje, radzę zapytać na rozmowach kwalifikacyjnych, może coś zaproponują.

Rychu
@Blue

Po co mieliby te mieszkania załatwiać? Na brak chętnych do roboty Murapol nie narzeka.

pimpek bimpek

Ale no to jak to? Tylko kadrowy został? To wogóle jeszcze ktoś tam pracuje?

kkmm

(usunięte przez administratora)Czy teraz będzie tak, że każde ogłoszenie o pracy w Murapol będzie 1x16 czyli w każdym województwie będą szukać choćby księgowego czy asystentów "gotowych do przemieszczania się"?

Bolo

Kto w tym murapolu zatwierdza treść tych ogłoszeń?wydają taką kasę na ogłoszenia o pracy, a teraz jeszcze szukają ludzi z całej Polski ciągle na te same stanowiska zresztą, to co im szkodzi napisać, że załatwią wynajęcie i opłacenie mieszkanka służbowego na czas "delegacji"?Nikt tam w murapolu nie pomyślał o tym co może przyciągnąć do pracy daleko od miejsca gdzie się na stałe mieszka.

Ale dzisiaj pojechali. Szukają do pracy KB i KK we wszystkich województwach. Razem 45 ogłoszeń o pracy dzisiaj. To chyba rekord jakiś. Co, już nikt z branży nie chce pracować w Murapolu na wskazanych inwestycjach jako kierownik kontraktu czy kierownik budowy i muszą szukać w całej Polsce, w tym w regionach nie związanych z daną inwestycją?

jasmin45

Nie jest to tajemnicą wśród pracowników,więc z stąd ta wiedza.

Gozer

Do kurii i proboszcza to też trzeba zgłosić!

Witek

Tak tu wszyscy narzekają, a czytam na stronie internetowej Murapolu, że Murapol jest już drugim deweloperem w Polsce co do ilości sprzedaży mieszkań. Czyli wniosek że ta firma musi być bardzo dobrze zarządzana, wbrew tym negatywnym opiniom tutaj, bo niby skąd taki sukces?

Adaś

Witam,mam pytanie jak wynika współpraca z podwykonawcami,bo prowadzę firmę budowlaną i otrzymuję od nich sporo maili z info o nowych budowach żeby je prowadzić i z tego co widzę to są bardzo zdeterminowani.Czyżby mieli jakieś problemy z poprzednimi wykonawcami.Proszę o jakieś opinie bo nie wiem czy się w to pakować.Pozdrawiam

NN

Po co są te forma skoro pisząc prawdę o pracodawcy i nie obrażając nikogo takie wpisy się wykreśla? Rozumiem, że będę zachowane tylko pozytywne wpisy, faktycznie miarodajne informacje można tu uzyskać. Kogo boli prawda?

HaH

usunięto opinię pod nickiem "miejski", dlaczego?

Były kierownik
@HaH

Usunięto trzy moje wpisy pod nickiem "Były kierownik" Nie obrażałem nikogo, nie podawałem fałszywych informacji- wyłącznie albo cytowałem wypowiedzi prezesa unikając wulgaryzmów lub opisywałem fakty, których byłem współuczestnikiem. Jak widać- prawda w oczy kole :D

Lili

Bielsko-Biała to żadna "głęboka prowincja", pracowałam w Bielsku-Białej, a nie pochodzę z tego miasta, więc wcale jako "głębokiej prowincji" nie odbierałam. Takie miasto "na miarę człowieka", gdzie jest wiele różnych szkół, kościołów, lekarzy, sklepów, usług, gdzie są nowoczesne kina z repertuarem jak w całej Polsce, nowoczesna biblioteka i BCentrum Kultury, aquapark, świetne trasy spacerowe/rowerowe, restauracje, "rzut beretem" w góry (Szczyrk to jak dzielnica Bielska-Białej, jakie miasto porównywalnej wielkości ma tak blisko do znanego ośrodka narciarskiego?). Poza tym blisko do Katowic i Krakowa - więc dobre uczelnie w zasięgu ręki i "weekendowe wypady" na zakupy czy po rozrywkę też bez żadnego kłopotu. Tak więc, jeśli ktoś ma niezłą pracę, rodzinę, to BB jest całkiem dobrym miejscem do zamieszkania. Obecnie, w erze internetu, dostępu do motoryzacji (łatwość przemieszczania się), życie w takich mniejszych ośrodkach może być całkiem atrakcyjne. Gorzej z tym, że po upadku zakładów przemysłowych, to BB jest takim miastem "post przemysłowym" - z dużym bezrobociem, bez możliwości znalezienia fajnej pracy. Gdyby był przemysł, to byłyby też miejsca pracy w handlu, usługach, edukacji, bla, bla, bla. Straszą te puste budynki pofabryczne i tyle. Przecież nie można zrobić w każdym z nich centrum handlowego. I tego szkoda - upadku BB jako miasta przemysłowego. Dlatego między innymi Murapol może sobie pozwolić na takie beznadziejne traktowanie ludzi, bo i tak jest dużo chętnych gotowych tam pracować.

Jan F.

Skoro tak źle i beznadziejnie w tym Murapolu, tacy wszyscy prześladowani, wykorzystywani i skrzywdzeni, to dlaczego po prostu wszyscy nie zrezygnujecie z tzw. pracy tam od razu, tego samego dnia? Niech ostatni zgasi światło, nawet bez zamykania drzwi ;) Murapol przestanie istnieć. Skończy się Wasza udręka ;) Dlaczego się męczycie? Dlaczego tyle czasu poświęcacie na wpisy na tym forum? Może mi to ktoś wytłumaczyć?

@Jan F.

Mnie to też interesuje. (usunięte przez administratora)Teraz myślę o Murapolu. Może warto sprawdzić samemu a zawsze można odejść.

Stefek
@Adam

Jak ktoś nie ma od dłuższego czasu żadnej pracy i jest bardzo zdesperowany żeby mieć w końcu jakąkolwiek pracę (usunięte przez administratora) to jak najbardziej można sprawdzać i Murapol. Chociaż ja komuś takiemu radziłbym pracę w "Biedronce" bo to lepsze miejsce na przeczekanie i znalezienie sensownej roboty choćby i za granicą.

kiwi
@Stefek

Napisał ktoś, kto chyba nigdy nie pracował w B. albo innym podobnym hipermarketowym "raju" ... Jak macie robotę w Murapolu i jeszcze Wam za nią płaci to się jej trzymajcie.

EWELINA

Widziałam ofertę do księgowości, ale jak czytam Wasze opinie to nie wiem czy warto aplikować, bardzo proszę o informacje jak wygląda praca w księgowości, jakie zarobki, atmosfera, czy jest duża rotacja. pozdrawiam

@EWELINA

jeżeli masz silny charakter, to próbuj. Jeżeli nie, odpuść.

Uciekaj

Pracowałem Tam to wiem - NIKOMU NIE POLECAM TAM PRACY!!!!!!(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A