Opinie o Avita (Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. w Kraków

Milka

Ile zarabia się na kasie w avicie?

haha macie teraz temat, co? zabawne:P nie dość,że nie potraficie poprawnie pisać to jeszcze obgadujecie kogoś...żałosne

magda

to ty chyba nie znasz pracy w innych firmAch. Albo jestes jednym z [usunięte przez admina]zmianowych... wszystko co tu pisza osobiscie moge potwierdzic. i znam kilka osob ktore tez odeszly z avity i mialy to samo...

;-)))))

czemu takie głupoty piszecie.pewnie was zwolnili i teraz macie wyrzuty że nie wypełnialiście swoich obowiązków.Nie prawda ja jakoś pracuje i nie narzekam.Nie słuchajcie niektórych głupot durnych wypowiedzi nierobów!!!!

Kasjer

A gdzie była rekrutacja? W Krakowie? Bo ja byłam niedawno i rekrutacja była w porządku. Normalna rozmowa... Nic wydziwianego. Denerwowałam się strasznie przed spotkaniem ale trafiłam na osobę, która starała się rozluźnić sytuację. Gdyby rozmowa przebiegała tak jak w ostatnim miejscu gdzie starałam się o pracę to na pewno bym się nie dostała bo byłam tak zdenerwowana dodatkowo tą naburmuszoną osobą, że bym słowa nie wydusiła. Z Avity wyszłam zadowolona :) no i dostałam pracę. Jeżeli ktoś idzie na rozmowę to nie ma się czym stresować :)

Opowiadałam o obowiązkach w poprzednich pracach, o pracy pod presją czasu i dyspozycyjności.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
:):)

W każdej avicie jest tak samo [usunięte przez admina] marne płace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asas

czy ktoś pracował lub pracuje w tej firmie na stanowisku specjalisty ds. rozwoju rynku, poszukiwania nowych punktów sprzedazy?

oleńka

Porażka!!! Opiekun sklepu[usunięte przez admina]i tyle z niej pożytku... Zarobki śmiech a praca orka. Wielkie Panie kontrole stara blondyna która zna się tylko na plotkach a mięsa nie odróżnia druga szafa przychodzi by posiedzieć na sklepie i pokazać jaka to mądra jest i jakie ma układy w biurze... Ostatnie spotkanie płacowe to żebranie o pieniądze ...

pani oswald

Powiedzcie mi mili ludzie warto wogóle się pakować bo miałabym pracę w Avicie na osiedlu Albertyńskim ale za ile to tak naprawdę nie wiem. Pomóżcie...

nsa

Avita fajna firma tylko [usunięte przez moderatora] i spółka doprowadziła firmę do ruiny finansowej teraz właściciel oszczędza na pracownikach i tnie im wypłaty bo bieda na rynku ..koniec tej groteski jest już bardzo bliski !!

:):):)

Ciekawa jestem czy pracuje jeszcze pani [usunięte przez moderatora] :):) bo jak wywalili wkońcu przemądrzałą [usunięte przez moderatora] to teraz pora na cichą[usunięte przez moderatora]

ja wlasnie niedawno sie przyjelam do jednej Avity i faktycznie nieciekawie. Zarobki jak slyszalam w okolicach 1000 - 1100 premii nie ma zazwyczaj, a same warunki pracy tez beznadziejne. stoisz 8 h na kasie ciezko zejsc nawet do ubikacji, nie mna drobnych bo w kasie zawsze sie odlicza tylko 100 zl w bilonie(bezsens) i meczysz sie cala zmiane z pusta kasa i nikogo to nie obchodzi...zeby usunac pozycje z paragonu jak cos sie nabije 2 razy musisz czekac az kierowniczka laskawie przyjdzie i usunie i taki klient czeka nawet 10 minut i sie wyzywa na kasjerce:) zalosne. po co tak utrudniac prace|?? przeciez powinno sie robic wszystko tak aby ulatwic. ja juz wczesniej pracowalam w kilku sklepach ale nigdzie nie bylo tak jak w avicie. szkoda slow. szukam czegos innego i nie zamierzam tam zostac dluzej niz ten jeden miesiac na umowe zlecenie!!piszcie do mnie jak chcecie cos wiedziec[usunięte przez moderatora]

a w której AVICIE pracujesz, bo staram się o pracę a nie chciałabym tam trafić...

anooooonim

niestety ale większość z tego co ludzie piszą na tym forum to prawda. pewnie nie w każdym sklepie AVITA tak jest jednak warunki pracy są po prostu masakryczne. chciałabym się zapytać kogoś bardziej zorientowanego co z kosztami tego szkolenia (bez ciągania po sądach itp) bo na to już chyba nie mam siły. Czy po wygaśnięciu miesięcznej umowie zlecenie trzeba płacić za 3 dni przygotowania do pracy ? bo nawet trudno mi to szkoleniem nazwać ;/

aaaaaaaaaaaaaaaaa

Pani [usunięte przez moderatora] tak wojowała w Avicie i na co jej to było jak i tak ją wyrzucili z pracy...takiego zamieszania i konfliktów jak wprowadzała ta kobieta w firmie to nikt tego już nie powtórzy siedziała u właściciela całymi godzinami dzień w dzień i mieszała człowiekowi w głowie chciała walczyć z Tesco z Kauflandem i wywalczyła ze firma zamyka sklepy:D pozdrawiam tych którzy jej w tym pomagali i uważali ze ta pani ma pojecie o handlu teraz pewnie plują sobie w brodę.

aaaaaaaaaaaaaaaaa

W Meganie w centrali pracują ludzie którzy muszą wyznawać kult i uwielbienie do Jarka Kaczyńskiego i jego PIS u ..pan tak kazał i nie ma gadania inna wersja tam nie przechodzi. Ludzie z PO nie są tam mile widziani ale jak widać na po sklepach niewiele to pomaga Avicie :D

cała ta firma to jeden wielki rodziny bałagan ..praca w centrali to walka o stołki i ciągłe kutnie i udowadnianie kto jest głupszy a tak wogóle to nikt tam nie ma pojęcia o zarządzaniu i handlu nie mówiąc o robieniu kasy( czystej kasy) konkurencja drwi i śmieje się ze avita to prywatne ranczo pewnej rodziny która najlepsza jest w zamykaniu sklepów lub doprowadzaniu ich do ruiny. dziś zwolnili jednia panią która tam najwięcej mieszała ale w końcu ktoś się wyznał na tym ze jej rządy prowadza do bankructwa i jej podziękowali trochę za późno!!

(usunięte przez administratora) lepiej niech sie zajmie praca i swoimi obowiazkami,a nie wtyka nos tam gdzie jej nie chca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) nieładnie wchodzic nowemu kierownikowi do [usunięte przez moderatora]

:):):):)

swieta racja kolezanko,w biurach sobie siedza a kaza tyrac biednym ludziom za marne grosze,a i tak jest zawsze wszystko zle !!!!!!!! prezesom i szefom nigdy nie dogodzi,jakby tak poszli na pre dni popracowac na sklep w takich warunkach jak nam kaza to uciekli by szybciej niz im sie zdaje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

avitka

Witam pracowalam tam 7 lat i wkoncu ucieklam ta firma to jedno wielkie nieporozumienie,sama sie dziwie ze tak dlugo sie tu meczylam!!!!!!!!!!!!!!!koszmar uciekajcie z tej firmy szybciej niz tu przyszliscie............................pozdrawiam wszystkich odwaznych ktorzy postanowili odejsc z tego bagna........................

macie wszyscy rację.Nie avita powinna zniknąć tylko ludzie którzy siedzą w biurach między innymi:(usunięte przez administratora) na prezesa a prezes ma to gdzieś.Traktują ich jak parobków,(usunięte przez administratora) na porządku dziennym.Prezes powinien zorganizować kurs szacunku do innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.