Opinie o Avita (Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. w Kraków

........ - 2011-05-04 20:42:27 premie???? smieszne hahahahahahahha usmialam sie az bym z krzesla spadala.hahahahahahahaha nie wytrzymam jalmuzna tak mozna nazwac zarobki i wcale sie nie obijamy tylko (usunięte przez administratora) jak dzikie osly zreszta jedz to sie sama przekonasz kazdy kierownik na poczatku jest [usunięte przez moderatora] a potem z (usunięte przez administratora) premie zabiera i daje pupilkowi ktory mu (usunięte przez administratora) lize i tyle na ten temat!!!!!! dokladnie tak jest !!!!!!!!!!!!!!!!!! zgadzam sie z Toba w 100% Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora]!!!!!!

anonim - 2011-04-17 20:44:46 masz racje co do p.[usunięte przez moderatora]. strasznie fałszywa obgaduje tyłki każdemu ile wlezie.na grzegórzkach na jej drugim sklepie to samo robi.nie docenia ludzi.pieniądze daje większe tylko tym co ich uważa za swoje pupilki a reszcie daje ochłapy.a ten nowy magazynier to pożal się boże co za nierób tylko patrzy aby mu szybko czas zleciał i mógł iśc do domu.kierownik zmiany zarabia tyle co kasjer a ma cały sklep na głowie.oczywiście są zmianowe które zarabiają wiecej ale to są pupilki p[usunięte przez moderatora].nowy pracownik zarabia tyle co stary pracownik.ale sprawiedliwość aż sie nie dobrze robi od tego wszystkiego.niech kierownik sklepu weżmie tak mało to zobaczymy jak długo popracuje za te marne grosze...... co ty [usunięte przez moderatora] chcesz od naszego magazyniera?????

KD - 2010-12-07 14:55:22 Witam!Ostatnio byłam na rozmowie w biurze Avity dali mi szkolenie trzy dniowe na Grzegórzeckiej a pózniej miałam pracować na Czarnowiejskiej. Nie dość że na tym szkoleniu nic mi nie pokazano praktycznie oprócz tego jak sie bułki w folie zawija to na dodatek byłam tam jeden dzień w który sie nacharowałam co chwila musiałam coś robić a na kasie nic w ogóle nie umiem nacharowałam się wczoraj i nawet na przerwie nie byłam a kierowniczka jak widzi że coś jest nie tak to nawet nie zapyta czy wszystko w porządku,narobiłam się a niczego mnie nienauczyli i jeszcze podczas drugiego dnia szkolenia zostałam chamsko wyrzucona i jeszcze mnie sprawdzali jak złodzieja.Zostałam wyrzucona bo za wolno bułki zawijałam i wg.niej nie poradziłabym sobie.Nie dziwię się jak oni niczego nie uczą i nie pokazują tylko wymagają od nie doświadczonego jak to oni maja mnie uczyć.Wg. mnie to [usunięte przez moderatora] szukają taniej siły roboczej.Lepej jest im przecież zapłacić komuś mniej i go wyrzucić to raz a ja w pracy byłam nawet wcześniej niż ona.Ją to nie obchodzi ale to ja przez cały dzień nie jadłam i nie piłam a ona zamiast zapytać czy wszystko ok bo ledwo na nogach stałam to powiedziała że jestem powolna i roztargniona.Zresztą nie ma to jak kogoś wyrzucić i to z kursów na dodatek ledwo przed świętami przecież ją nie obchodzi to że człowiek nie ma co w wigilię do garnka włożyć za to ona ma co.ŻYCZĘ JEJ SMACZNEGO W KAŻDYM RAZIE ale smuty (usunięte przez administratora) sz

Franczyzowa

cikawe kto pisze pozytywne komentarz, ktora Pani z biura jest na tyle znudzona ziewaniem do paznokci ze tu zaglada i wypisuje takie brednie...jakie premie. wyplata co najwyzej 1200 z nadgodzinami to ma kierowniczka zmiany kasjerka 1100 no chyba ze nadgodziny sa, ludzie obudzcie sie jak nie bedzie mial kto robic to i wyplaty podniosa mobilizacja i tyle ale na to trzeba odwaznych a nie anonimow. przykre to jest ze tak dajecie sie wykorzystywac!!!!! powodzenia. byla pracownica:)

Kasjer

A gdzie była rekrutacja? W Krakowie? Bo ja byłam niedawno i rekrutacja była w porządku. Normalna rozmowa... Nic wydziwianego. Denerwowałam się strasznie przed spotkaniem ale trafiłam na osobę, która starała się rozluźnić sytuację. Gdyby rozmowa przebiegała tak jak w ostatnim miejscu gdzie starałam się o pracę to na pewno bym się nie dostała bo byłam tak zdenerwowana dodatkowo tą naburmuszoną osobą, że bym słowa nie wydusiła. Z Avity wyszłam zadowolona :) no i dostałam pracę. Jeżeli ktoś idzie na rozmowę to nie ma się czym stresować :)

Opowiadałam o obowiązkach w poprzednich pracach, o pracy pod presją czasu i dyspozycyjności.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
........

A może byś tak powiedziała jej to prosto w oczy, a nie pisała na forum i udawała odważną. W sieci każdy jest anonimowy i mysli, że może obrażać kogo sie da i ile się da. Zastanówcie się co wy wogóle robicie. dorosłe osoby. Obrażacie same siebie pisząc te wszystkie rzeczy. Za grosz wstydu, odwagi i godności. Same niby co nie kradniecie? Nie obrabiacie tyłków? Jesteście pierwsze od tego. Nie na tym polega życie aby przezyć je w ten sposób. Praca to nie wszystko a same sobie ją uprzykrzacie. Pamietajcie, że ktoś za waszymi plecami mówi o was to samo co Wy tutaj. Miłego dnia życzę wszystkim nieżyczliwym.

masz racje co do p.[usunięte przez moderatora] z [usunięte przez moderatora]j. strasznie fałszywa obgaduje tyłki każdemu ile wlezie.na grzegórzkach na jej drugim sklepie to samo robi.nie docenia ludzi.pieniądze daje większe tylko tym co ich uważa za swoje pupilki a reszcie daje ochłapy.a ten nowy magazynier to pożal się boże co za nierób tylko patrzy aby mu szybko czas zleciał i mógł iśc do domu.kierownik zmiany zarabia tyle co kasjer a ma cały sklep na głowie.oczywiście są zmianowe które zarabiają wiecej ale to są pupilki p.[usunięte przez moderatora].nowy pracownik zarabia tyle co stary pracownik.ale sprawiedliwość aż sie nie dobrze robi od tego wszystkiego.niech kierownik sklepu weżmie tak mało to zobaczymy jak długo popracuje za te marne grosze......

a pani [usunięte przez moderatora] z [usunięte przez moderatora] wzieła sobie do serca obelgi ???po co ??? dalej udaje ze sie nic nie stało!!!!! Nie mądra starsza pani-inaczej mówiąc [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx - 2011-04-14 13:00:10 A wiecie jak jest na ulicy Pilotów jacy pracownicy i jak jest? na pilotow kierowniczka jest beznadziejna,szczerzy zeby i pokazuje [usunięte przez moderatora],,,,masakra wydziera sie na personel jakby byla bogiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hm... - 2011-04-13 18:13:32 akurat tak się składa że pracowałam i to dużej niż Ci sie wydaje oczywiscie ze sie doczekamy bo ja z tym ide do telewizji,dobrze ze mam znajoma w tvn popamietaja sobie wszyscy teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx

A wiecie jak jest na ulicy Pilotów jacy pracownicy i jak jest?

uciekajcie jak najdalej z tej firmy!!! To naprawde dobra rada!!! Program powinni o nich nakrecici i tyle!!! moze sie kiedys doczekamy....

hm...

akurat tak się składa że pracowałam i to dużej niż Ci sie wydaje

Bez pracy

jak widac po moim przykładzie,takie jaja z praca ze nawet do Avity każdego nie przyjmują, zgroza, moze zaważyło to że nie mam doświadczenia w branży spozywczej, na rozmowie chyba wyszłam dobrze, a człowiek dalej bez pracy i zmuszony szukac dalej

ola - 2011-04-12 16:37:37 Czy kierowników też wam potrzeba/mam doświadczenie i lubię wyzwania...popytajcie i odpiszcie, kierownikow potrzeba jak najbardziej , wolny etat jest na milkowskiego

avita

dlaczego robicie ludziom okrutne przykrości skoro ich nawet nie znacie ??????? Jakbyście byli choć trochę kulturalni to powiedzielibyście tym osobą o których piszecie,prosto w oczy "całą prawdę",nie macie odwagi,bo to co tu piszecie to są zwykłe brednie i kłamstwa !!!!!!!Robicie jakieś SHOW i myślicie,że to jest zabawne !!!!! Ta strona to jest w ogóle jakaś kpina !!!!!

hmm... - 2011-04-13 14:05:29 Tak a to pisze jakas pupilka [usunięte przez moderatora] albo ona sama nie osmieszajcie sie napisalam cala prawde!!!! Nie pracowalas z Nia to sie nie wypowiadaj,nie ocenia sie ludzi ktorych sie nie zna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hmm...

pracownik miłkowskiego

Szkoda tylko,że odkąd nie ma naszej wspaniałej kierowniczki [usunięte przez moderatora],nikt nie chodzi na kontrole i nie widzi jak straszny jest teraz ten sklep.Kierowniczka poświęciła się tej pracy ponad swoje siły i nikt jej nie doceniał!!!!!Proponuje(usunięte przez administratora) przejechać się do nas i zobaczyć jak jest brudno,brzydko i koszmarnie!!!!!Klienci się skarżą i pytają o naszą kierowniczke smutne to jest:(:(Nie doceniacie tego co macie !!!! Mam nadzieje,że ktoś z biura to przeczyta !!!! Takiej kierowniczki wspaniałej już nigdy nie będzie - szkoda że odeszła:(

pracownik avity

Witam wszystkich :):) ja pracuje w sklepie na Miłkowskiego 3,powiem tak dokąd była tam kierowniczka [usunięte przez moderatora],to było naprawde super,było czysto,praca zawsze była zorganizowana,sklep był zawsze pięknie ułożony,wystawki paletowe pięknie zrobione,jarzyniak kolorowy wszystko świeże,czyste,poukładane.Ta osoba była bardzo sprawiedliwa,każdemu umiała pomóc w gorszych chwilach,zawsze każdy mógł na Nią liczyć.Niestety w tym momencie jest okropnie!(usunięte przez administratora) wszystkie rozumy pozjadała,nie ma o niczym bladego pojęcia!Sklep wygląda tragicznie,jarzyniak wstrętny,brudno i nie ma wystawek paletowych takich pięknych,no poprostu koszmar !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.