Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. w Płock

Smrodzik

Lubię lody, zimny magazyn brak ogrzewania polecam. Jak można tak katować pracowników za 2400 do ręki.

Lodzik
@Smrodzik

Biuro ma 3 tys i jeszcze narzeka. Szef nawet grzejniki przykręca, że trzeba czasami w kurtce siedzieć.

pytanie

Jaka jest kultura pracy w Omega.? Obowiązuje typowy dress code?

Jak wygląda podstawa w Umega?

dym

Czy Omega zatrudnia palaczy ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Wd 40

Moglibyście napisać ile zarabia początkujący magazynier i czy dostaje ubranie robocze?

Ing
@Wd 40

I czy są przestrzegane PRAWA PRACOWNIKA!ING

Szcze
@Ing

Prawa pracownika to pikuś dla jaśnie wielmoznego pracodawcy LT. On ma swoje wzorce praw do których tzw. szara strefa musi się dopasować. W tej firmie nie obowiązuje KODEKS PRACY !!!. Zakodujcie to sobie dobrze przed zatrudnieniem się w tej spółce bo potem będzie za póżno. Pozdrowienia dla niepełnosprawnych.

mcltzm
@Wd 40

pierwszy miesiac 1920 drugi 2100 pozniej conajmniej 2300 A przynajmniej tak mowili na rozmowie ubranie dostajesz

wok
@mcltzm

Zdecydowanie nie polecam, strata czasu, niedoceniająca pracowników częsta rotacja nowo zatrudnionych i zwolnienie pracowników po 1 roku czasu. Wynagrodzeni nie zgodne co miesiąc, brak stabilnej pracy.Pic

Wuhan

(usunięte przez administratora)Na magazynie jest towar sprowadzany z Chin z Wuhan który truje tam pracujących pracowników poniewaz strasznie śmierdzi. Powinna się tym zainteresować PIP. Magazynierzy powinni mieć płacone szkodliwe za uszczerbek na zdrowiu. Ale pracodawca się tym wcale nie przejmuje bo ma ludzi w głębokim poważaniu. Poszukujący pracy dobrze się zastanówcie zanim podejmie w tej firmie pracę.

...@
@Wuhan

UWAGA!!! UWAGA!!!!! UWAGA!!!! Niedługo W FIRMIE OMEGA zapanuje KORONAWIRUS przez sprowadzany chiński towar !!!

.....

Pracodawco... A Ty? Dbasz o pracowników?

@
@.....

Porażka Pracodawca nadpobudliwy zero szacunku dla pracowników

wirus

Pracodawco... A Ty? Jak dbasz o pracowników?

Smerfy w Omega

Ogrzewanie nadal nie działa ,całe biuro zamarza .Pozdrawiam

górna

witam ostrzegam przed firmą omega kupiliśmy mieszkanie u nich i czekamy już rok czasu na oddanie to co ta firma wyprawia jest karygodne ludzie nie kupujcie mieszkań od nich bo przeżyjecie koszmar tak jak my teraz Moje sugestie dla P.H.T. Omega sp.j.: omega ostrzegam

3 Maja 17 klatka b
@górna

Potwierdzam, u nas podobnie. Z tym, że opóźnienie wynosi już 1 rok i 3 miesiące. Druga sprawa, to że deweloper o niczym nie informuje. Traktuje Ciebie jak zło konieczne. Skoro warunki pracy tragiczne, wynik pracy również, klienci nie zadowoleni, to deweloper musi upaść. Nie ma innego wyjścia.

@górna

Współczuję.widzialam jak budowano te.bloki i dlatego nie dxiwie sie ze jeszcze po ponad roku od terminu oddania brak lokatorow.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

ok

Bardzo proszę przeczytać niżej zamieszczone opinie, które przedstawiają rzeczywiste warunki zatrudnienia. Na obecna chwile nic sie nie zmieniło na lepsze.

Zenek

Powie mi ktoś czy firma potrzebuje nowych ludzi do pracy?

Pilnuj sie tomus

Bezpieczeństwo to ceniona wartość w NTN-SNR. Jesteśmy aktywnym członkiem "Światowego Stowarzyszenia Łożysk", walczymy z podróbkami na wiele sposobów: Podnoszenie świadomości użytkowników (producentów przemysłowych i dystrybutorów) i związków profesjonalnych użytkowników łożysk o ryzykach wynikających z używania podróbek. Szkolenie pracowników kontroli celnej, dystrybutorów i producentów oryginalnego sprzętu (OEM) o tym jak identyfikować podrabiane łożyska. Nieustanne innowacje, które umożliwiają produkcję potężnych produktów, niemożliwych do podrobienia. Marketing produktów NTN-SNR poprzez oficjalne sieci i usługi akredytowane, co wzmacnia ich pozycję i zaufanie dostawców na rynku. Konkretna identyfikacja produktów (oznaczenia, etykiety, które regularnie ulegają zmianom), by znacznie utrudnić ich podrobienie. You are here Strona główna Firma Produkty oryginalne NTN-SNR footerNTN-SNR footer links Dostawcy Prasa Aktualności/ Wiadomości Oferty pracy NTN-SNR footer Ogólne Warunki Użytkowania OWS Polityka Prywatności Informacje prawne Mapa strony NTN Global © NTN-SNR 2017 Używamy ciasteczek, aby zwiększyć

Smutni

PORAŻKA! PRACODAWCA NADPOBUDLIWY! ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW TEJ FIRMY S!!!!!!

acotomuś

Ta firma i ten koleś to kompletne dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tragedia totalna

Stanowczo odradzam, głodowe pensje. Warunki pracy tragicznie. Zimą mróz latem upał. Nie dajcie się złapać. Państwowa Inspekcja Pracy w Płocku nie istnieje, tylko łapówki brać potrafią ale są juz nagrania na nich które niebawem znajdą się w sieci . Zatrudnieni niepełnosprawni pracują po 8 godz i więcej . Mają zablokowane ręce bo dostają na lewo kasę (koperty) i nie są wykazane do ZUSU. Częśc osób pracuje na lewo. Wszystko jest do sprawdzenia. Pracodawca ma tylko swoich pupilów tzw. donosicieli którzy maja za to dodatkową kasę i oni sie tylko liczą, a reszta to (usunięte przez administratora) całkowite . Sprzedają wyczyszczony chiński towar.

Gmo

Czy znajdą się na forum osoby, które pracują w P.H.T. OMEGA w Płocku? Może wiecie coś na temat obecnie prowadzonych rekrutacji w tej firmie lub nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert? Warto podzielić się takimi informacjami na forum, bo może zainteresują one osoby z okolic, które szukają nowego miejsca pracy. Na jakie warunki można liczyć na początek?

Nowoczesny

Witam czy zmieniło sie coś w tej firmie? Widziałem ze właściciel szuka nowych pracowników, też z grupą. Czy ktoś może dać jakie są warunki na dzień dzisiejszy? Pozdrawiam

magazyn
@Nowoczesny

Tak właściciel znów chce zatrudnić do pracy na magazynie w pełnym wymiarze 8 godz. od 9.00 do 17.00 i to osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. A od kiedy to osoba niepełnosprawna może pracować 8 godzin a nie 7. Ale w tej firmie tak pracują te osoby po 8 i jak potrzeba w lecie to i więcej. Nie mają prawa się przeciwstawić. Gdzie jest Inspekcja PRACY. Szukający pracy zastanówcie się się nad tym problemem bo pózniej jest tylko depresja

Mikołaj
@Helena

Chyba (usunięte przez administratora)nie umie czytać ze zrozumieniem poniższych opinii !!!!!!. Jasno są opisane warunki pracy które nie uległy wcale poprawie .Niektóre opinie które już były zamieszczone wcześniej zostały pokasowane przez właściciela T. ponieważ w 100% przedstawiały prawdę. Nie ma co więcej pisać bo i tak skasują te opinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Mikołaj

Komentarze mogą być usunięte jedynie przez administratora forum przy stwierdzeniu ich rażącej niezgodności z naszym regulaminem (zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin ) - właściciel danej firmy nie ma absolutnie takiej możliwości. Poniżej zamieszczone opinie były napisane już jakiś czas temu, stąd moje pytania o aktualną sytuację firmy, bo przecież mogła ona ulec zmianie.

PW
@Helena

W dalszym ciagu nic się nie zmieniło. Kasa jaka była tak jest. Zimno smród i ciężkie warunki. Ludzie przychodzą i rezygnują po dniu lub po paru godzinach.

@PW

Wygląda więc na to, że w firmie jest spora rotacja. Czy pracodawca robi coś, aby zapobiec takiej sytuacji? Może warto wspólnie spróbować znaleźć jakieś rozwiązanie problemu. Czy w P.H.T. OMEGA jest w ogóle możliwość dyskusji z pracodawcą?

Alicja
@Helena

Rotacja zawsze będzie. Tego zjawiska nikt nie powstrzyma. Pracodawca musi zrozumieć, że jak on nie da, to ktoś inny da więcej. Inwestowanie w pracownika to przyszłość każdej firmy.

rdc
@Helena

Ja również nie polecam tej firmy. Atmosfera beznadziejna, a ludzie jeszcze gorsi. Jedno- drugiego utopiłoby w łyżce wody, zero pomocy, wsparcia, tylko zazdrość, zawiść i donosicielstwo. No cóż tu dużo pisać................ ryba psuje się od głowy............ Najszczęśliwszy dzień w moim życiu, to dzień, w którym odszedłem z tej firmy. Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi.

rdc

haze
@Helena

Porażka Pracodawca nadpobudliwy zero szacunku dla pracowników

Stalowy Stachu
@Helena

Zdecydowanie odradzam, pracowałem tam ,(usunięte przez administratora) , przyjmujesz się nieokreślonych warunkach A później ktoś ma nową wizję i Masz nowe warunki premiowania , ogólnie dość niejasny system premiowania ,stworzona tabelka w Excelu której nikt nie rozumie za co dodaje za co odejmuje , druga sprawa to najbardziej rozbudowany CRM w Polsce , siedzisz i klepiesz w komputer -zaznaczasz każdy postój nawet na siku, tyle w temacie

Lucky Luke'a

Hehe co Wy wypisujecie przecież można by tu film nakręcić o tej firmie czysty horor co tu się wyprawia... Niskie pensje złe warunki wręcz szkodliwe smród taki że pralka ma problemu z pozbycie się tego smród z ciuchów wiecej nie będę tu pisał bo szkoda mojego i waszego czasu jak ktoś chce surwiwalu to zapraszam z C...V...

Ryś

W Omedze takie są realia wynagrodzeń-dlaczego tzw.wódz miałby płacić więcej, jeżeli już ma pracowników "JELENI" z kilkuletnim stażem za minimum? Podwyżka albo trzasnąć drzwiami i na tym koniec

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.
1.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Graniczna 46
    09-407 Płock

Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.