Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. w Płock

Super premia

Roboty na maxa premia super dzięki tak się robi ludzi w konia szkoda gadać.

Oto Raj

Szukasz pracy tylko tu zdobędziesz wszelkie sprawności surwiwalowe. Jest luks zero przeszkolenia ucz się szybko sam pod okiem najlepszych pracowników wozisz towar za czyjaś (usunięte przez administratora) tak wyglądają pierwsze dni pracy kto jest dowodzącym nie wiadomo niby kierownik magazynu mówi to magazyn tu zbieramy towar i do pakowania szooookkk krzyki wrzaski zawsze coś źle towar sprawdza jakaś blondyna co mówi że jej zimno w nogi idzie się podgrzać i wraca. Zwalniam się nara ????????????

NICK
@Oto Raj

Blondyna ma już nowe buty w dodatku różowe. :)

Zniesmaczony

Witam. Chciałbym się podzielić swoją opinią po tygodniowym przepracowaniu na magazynie. Właściciel firmy Pan Tomasz powinien się wrócić do czasów szkolnych i nauczyć podstawowych zwrotów w życiu codziennym jak ``Dzień dobry’’ ``Do widzenia’’ bo w domu rodzinnym chyba się tego nie nauczył !!! Następnie proszę temu człowiekowi nie wierzyć w to co mówi podczas rozmowy o prace. Uważam że każdemu człowiekowi trzeba dać szanse (dłużej niż tydzień) aby mógł się nauczyć, zobaczyć co gdzie się znajduje, leży na półce (brak lokalizacji, zbieranie części na pamięć, totalny bałagan).To człowiek bez jakiegoś doświadczenia pomysłu, wizji w prowadzeniu magazynu, firmy. Na magazynie panuje totalny nieporządek pudełka z zapasami części leżą porozpierdzielane w alejkach, cieżko jest przejechać wózkiem (trzeba uważać aby się nie przewrócić lub zrobić sobie krzywdy) podczas zbierania części, totalny bród i bałagan, na głównej hali kapie woda z góry gdzie niedługo będzie można sobie umyć stopy w tej kałuży. Nie wiadomo kto jest kierownikiem na magazynie, a kto nie, ale raczej nie ma kierownika bo nikt chce nim być !!!( zreszta, ja też bym nie chciał !!). Szatnia jak to szatnia, ale łazienka na magazynie, tam czas się zatrzymał w latach ''80 !!! tam chyba nikt nie sprząta (podobno podczas zimy w muszli klozetowej zamarza woda, nieźle !!! dlatego jest bardzo zimno na magazynie podczas zimy, że trzeba chodzić ubrany w kurtkę zimową, czapkę, szalik i rękawiczki bo oczywiście właściciel firmy powiedział że się nie opłaca grzać, wiadomo oszczędności). Można by było jeszcze więcej napisać, a nawet książkę !!!, gdyby tylko właściciel firmy pozwolił mi popracować dłużej niż tylko tydzień. Moja opisana wyżej opinia nie ma na celu oczywiście do zniechęcenia Was do przyjścia pracy tutaj, bo uważam że trzeba przyjść, spróbować, zobaczyć, popracować, aby później można byłoby się wypowiedzieć na temat tej firmy jak ja to zrobiłem. Pozdrawiam wytrwałych.

Patologia

Totalna masakra przyjmują i zwalniają szok prezes nic Mu nie pasuje (usunięte przez administratora) i co tylko możliwe potrzebna kontrola jakości szef magazynu to jakiś totalny (usunięte przez administratora) nic Mu nie pasuje gościu czas się zwolnić. Magazyn PRL i jeszcze gorzej bo wtedy ogrzewali. Jeden pracownik codziennie pijany krzyczy wrzeszczy alkomat potrzebny.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
Kepski

Uwaga nie dajcie się zrobić lipa totalna zimno brak słów obiecanki cacanki. Magazyn to jakiś absurd brak ogrzewania btak toalety dworze Centralny z lat 90. Brak światła brak drabin, wózkiem widłowym jeździ nawet kurier Dpd szkoda że pracownicy nie jeżdżą jego autem.

Klient 666

Pocałujcie mnie nikt nie odbiera telefonów po godzinie 14 jakaś farsa nikomu nie polecam. Totalne (usunięte przez administratora)

Smutny Tomssz

Robima co możema dostawa 48 godzin.

Potrącony przez życie

Firma sprawnie działającą wypłata zawsze na czas Soboty i Niedziele zawsze wolne socjal pełna opcja godziny pracy 9 - 17 15 lub 9- 17 30 to już zależy gdzie czy biuro czy magazyn. Czas pracy samoistnie ustalany przez Szefa więc może ulec lekkim zmianom może już w Kwietniu.

Zadowolony Klient

Ze względu na totalne braki chętnych do pracy Omega usprawnia odbiór zamówionego towaru, towar można przyjść i ułożyć a następnie zabrać osobiście. Zapraszamy zespół PHT Omega Płock

Szczur

Idealna praca dla Rambo. Totalne wyzwanie polecam osobom które nie mają żadnych problemów psychicznych bo inaczej szpital po 2 godzinach ????????????

Aneta
@Szczur

A możesz napisać dlaczego w taki sposób oceniasz pracę w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy? Niestety ale nie znam warunków zatrudnienia w firmie a chciałabym się czegoś na ten temat dowiedzieć. Czy praca w tym miejscu jest ciężka skoro piszesz, że jest to totalne wyzwanie?

Wirusik2
@Aneta

Zapraszamy do zabawy praca lekka ciepło 9-17 i finito ????????????????????

Zdolny

Przyjdę do roboty za 2 tysie każde warunki

Szczur

Nawet szczury się nie lęgną w tych warunkach. SZOK

Żelazny Herman

Szukam pracy czy warto ????????????

Aneta

W jakim systemie pracujecie w Omega? Trzy zmiany? Bardzo proszę o info.

Ksero

To daj mu ta koronę jak się chlopakowi należy a nie

Puchatek

Również odradzam. Pensje jak były nic się nie zmieniły. Czy robisz od 9 do 17 czy 17.30 masz taką samą kasę. A nawet odcinaja Ci od wypłaty że za mało pozycji ułożysz a to że masz urlop. Warunki katastrofalne, w zimę zimno, w lato Ciepło że chłopaki ręcznikami po czole pot zbierają. Mało tego jeden na magazynie śmierdzi i donosi, drugiego alkoholika przyjął z powrotem a trzeci już o 10 chodzi po magazynie (usunięte przez administratora) Może jakby przyszła jakas kontrol to zrobił by się porządek. Żenada nie polecam nikomu.

rumburak
@Puchatek

slepego przyjal spowrotem ?

Puchatek
@rumburak

Jakiego ślepego? Zalesia?

Weronika

Słyszałam ,że firma ma dobre opinie jako pracodawca. Ktoś może ma informacje czy aktualnie rekrutują?

hm
@Weronika

Bardzo proszę przeczytać niżej zamieszczone opinie, które przedstawiają rzeczywiste warunki zatrudnienia. Na obecna chwile nic sie nie zmieniło na lepsze a wrecz przeciwnie jest coraz gorzej

wp
@Weronika

Omega to firma dla ludzi bez wyjścia , nikt normalny nie pojdzie tam pracować . Pracownika trzeba doceniać, dać mu zarobić i wtedy nie trzeba go pilnować a normy były w prlu

Procentowy Pan
@wp

Nie podejmujcie pracy w tej firmie jeden pracownik równa się wszystkie stanowiska w tej firmie i tak od handlowca po księgową idąc dalej magazynier no i pakowacz pączek. Pozdrawiam wytrwałych trzymcie się idzie zima ????????????

Jaki jest wkład NACZELNEGO SZEFA PHT OMEGA SPJ w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pero

Jaki wkladłł

Po
@Pero

Wkład naczelnego szefa to: tłamszenie,arogancja, tupet, wyniosłość, pycha, i bezczelność wobec pracowników.

hihi

Wkład NACZELNEGO SZEFA PHT OMEGA SPJ w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników jest taki jak Kostka WC Tytan wkład 40g

wirus

Powie mi ktoś czy omega potrzebuje nowych ludzi do pracy w koronawirusie ?

Smerfy
@wirus

Szuka korona zabiła 2 osoby brak normy 60 pozycji dziennie jakiś żart, no i księgowa potrzebna taka co potrafi długi ściągać.

..apsik
@Smerfy

brawo wirus w omedze moze czas na dezynfekcje

Smrodzik

Ile godzin trwa praca w Omega Płock. Czy normalny czas pracy To 9-17 30 podziel się opinią.

Aaasmrodzik
@Smrodzik

W omedze pracuje się od 9 do 17.30. Bo Tomek tak kazał.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.
1.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Graniczna 46
    09-407 Płock

Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy sp.j.