Opinie o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Global Work Sp.zo.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Work Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

Jurgen/SS

Pozatym duzy szacunek dla ludzi z Plocka tylko oni potrafia walczyc razem o siebie pokazali to juz niejednokrotnie ostatnio na STORD. Pozdrawiam.

Jurgen/SS

Witam pisze do tego madrego co pisze zeby uwazac na ludzi z tarnowa sam jestem z tarnowa. Nie dawaj wszystkich do jednego worka. Skoro klikasz na tym forum to pewnikiem naginasz dla globala i jestes prostym pomiotem izolera.

borciuch

nooo,próbowali krecic ludzi na kase ale wszystko skonczyło sie prawie strajkiem,[usunięte przez moderatora] przyjechała i darła sie na ludzi...ale czasy takich [usunięte przez moderatora] juz mamy za nami(na szczeście)wiec nikt sie nią nie przejął zbytnio-oprócz kilku [usunięte przez moderatora] ze strachu [usunięte przez moderatora]. Pani [usunięte przez moderatora],Hrabino,Pani Najjasniejsza,Słonce Globalu-a gdzie szacunek dla Borciuchów?Do [usunięte prze moderatora] nędzy!Nie nauczyli w Oxfordzie!?

firma jak firma(kreci jak kazda inna),ale najwiekszy (usunięte przez administratora) iaki widzialem w rotacjach,rezerwacjach,socjalu itp. DNO kompletne.No i kadra ciotowata-towarzystwo wzajemnej adoracji

Monter rusztowan

Rekrutacja właściwie nie istnieje, oczekują wyłącznie pełnej uległości wobec ich absurdalnych warunków i zgody na cały plik aneksów łamiących prawa pracownika. Przez to zrezygnowałem z tej pracy w momencie otrzymania wymaganych dokumentów.

Obecnie jedynymi pytaniami są te o certyfikat covidowy i śmieszny test z j.angielskiego na poziomie wczesnego b1. Nikogo nie interesują kompetencje, czy jakość pracownika. Poziom rozmowy określiłem jako bardzo trudny przez dramatyczny standard dialogu - bezczelny i cyniczny. Pomimo wnoszenia zerowej wartości zachowują się jakby posiadali człowieka od momentu podpisania ich cyrografów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
s.berliński

Firma to kolejny[usunięte przez moderatora] o korzeniach w termoizolacji. Po ostatnich przekrętach na Stord pewnie zakończą norweską karierę. Trudno będzie odzyskać swoją kasę. Dobrze, że wymusili na nich rejestracje pracowników, bo przez 4 miesiące kilkuset ludzi robiło na czarno.

a co z tym kazachstanem jest czy go niema podobna fajna kasa tam by by�a jak to� sie wybiera dajcie znac a co z mongstagiem jest ma jeszcze robota?? a STORG s�yszeli�cie co� o tym?

troll

Z opowiadań kolegów (mniej lub bardziej obiektywnych), wnioskuję, że system rekrutacji w firmie nie jest nastawiony na fachowców z wieloletnim doświadczeniem za granicą. Ja znam dość dobrze trzy języki, w tym angielski i norweski (to rzadkość, ale pracowałem tam ponad 10 lat) i proszę sobie wyobrazic, że mam duże trudności ze znalezieniem pracy. Pracodawcy nie chcą ludzi niezaleznych - tacy są kłopotliwi, za dużo wiedzą i sami mogą załatwić sprawy w urzędach, związkach, oraz nie dadzą sobie dmuchać w kaszę, np. przy podpisywaniu umów "in blanco". . A Supervisorów to oni mają swoich...miałem wątpliwą przyjemność z paroma pracować. Chociaż uczciwie trzeba przyznać, że zdarzają sie tez "normalni".

niech juz nie czeka... Global ma kontrakt do konca marca na stord. Mongstad tez juz koncza... a na kazachstan nie maja szans.. to wszystko.

dorotka

niki - 2010-02-10 19:50:00 zadzowniy, zadzownimy do was wszytskich ! to bardzo pocieszające, tylko to czekanie....mązostatnio dzwonił, i cóż czekać,tylko na coi do kiedy? trochę mało szczegółów. :/

niki

zadzowniy, zadzownimy do was wszytskich !

dorotka

tz że tewszystkie osoby które pisały tu wcześniej zdały ten egzamin po angielsku?? przecież oni po polsku pisać nie potrafią :)

egzaminy dotyczą przepisów bhp w j.angielskim.

dorotka

a czy mugłby Pan coś więcj na ten temat napisać, co to za egzaminy, mój maż złożył tam dokumenty, i nikt nic nie powiedział mu o jakich kolwiek egzaminach :)

SZKLANA

UWAŻAJCIE NA[usunięte przez moderatora] - PERFIDNA CIOTA,SŁODKA ŻMIJA,KARIEROWICZ W FIRMIE ,ZNANY Z PRZEKRĘTÓW NA LUDZIACH W DAWNYM VENTORZE.SZUKA GO MASA LUDZI ZA KŁOPOTY KTÓRYCH NAROBIŁ.POLECAM [usunięte przez moderatora] DUSZA CZŁOWIEK.ODPOWIEDNI TYP NA SWOIM STANOWISKU.

neo

praktyczny 5-6 godz i teoria teraz zima to sie tak nie spocisz jak ja ale sie udalo

koleś

Napiszcie coś o tym teście ,bo mam tam jechać.Podobno jest praktyczny i teoretyczny

TOM

RÓWNIEŻ CZEKAM NA WYJAZD Z GLOBALA

HACEK

JA TEZ CZEKAM NA WYJAZD W STYCZNIU, W WREZŚNIU ZDAŁEM NOROSKA I NIE WIEM CO DALEJ, NIECH KTOŚ ODPWOWIE COŚ WIĘCEJ O STORD I JAK TO WIDZ TEN WYJAZD, KIEDY ONI DZWONIĄ

zdzisek

ja tez czekam mówili,że w styczniu pojadę i nikt do mnie na dzwiołmm ma 20 lat doświadczenia zawodowego, myślić że to prawda,że 12 sycznia jadą i 4 jedą do norwegii ???? jak tam płacą???

do pana leo!!!!

z kąd pan wie ,że kontrat jest do końca marca, jeśli oan nie che na forum to podam e-maila bardzo zależy mi na tych informacjach. czekam na odp. franek

Zostaw merytoryczną opinię o Global Work Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w Global Work Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Global Work Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Work Sp.zo.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Work Sp.zo.o?

Kandydaci do pracy w Global Work Sp.zo.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Work Sp.zo.o
3.1/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Padlewskiego 6
    41-800 Zabrze