Opinie o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Global Work Sp.zo.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Work Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

Kup młotek i wybij sobie robote zgłowy.

dżordż

najlepjek wnorweskiej formie się zatrudnić i kase trzepać

jon

myśle ze rok spokojnie roboty w norwegii jest na stordzie nie>? super?

jonek

hehe d... 30 w morze mózniej 1 rok roboty na niej jest i co nic jedni pojadą inni nie i tyle a firma płaci

Monter rusztowan

Rekrutacja właściwie nie istnieje, oczekują wyłącznie pełnej uległości wobec ich absurdalnych warunków i zgody na cały plik aneksów łamiących prawa pracownika. Przez to zrezygnowałem z tej pracy w momencie otrzymania wymaganych dokumentów.

Obecnie jedynymi pytaniami są te o certyfikat covidowy i śmieszny test z j.angielskiego na poziomie wczesnego b1. Nikogo nie interesują kompetencje, czy jakość pracownika. Poziom rozmowy określiłem jako bardzo trudny przez dramatyczny standard dialogu - bezczelny i cyniczny. Pomimo wnoszenia zerowej wartości zachowują się jakby posiadali człowieka od momentu podpisania ich cyrografów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
DOW JOW

ej a macie nowy prjekt czy nie jak platforma wróci to pewnie wsjo do remontu będzie, a duprewizjor to myśli ze forever nie

Bywalec Stord

Oj jak ja bym cie wziął pod skrzydełko to byś dowiedział się co to robota jest:)

do superwizjora

superizjorze dojechali do ciebie ci co z polski w środe wyjechali potwierdź czy platforma 30 kwietnia wypływa?????

SUPERVISOR ze Stord

Za robotę się weź a nie za pisanie na forum(o tej godz.z rana to powinieneś być w pracy). A wyjdzie w morze jak przyjdzie jej czas. I nie pytaj o następną robotę-prawie wszyscy z tego Stord jesteście na "czarnej liście"-za wichrzycielstwo i nieróbstwo.

superwizjorze

superwizjorze a dużo tam u ciebie roboty? kiedy ta platforma wypływa w morze?

SUPERVISOR ze Stord

Ja Wam w p...dę wstawię!Do roboty-platforma musi w morze wyjść,a nie pierdołami się zajmować. A tego poetę-formana to jak go namierzę to mnie zapamięta! A komu sie nie podoba to won do kraju!Na Wasze miejsca jest full chętnych. Albo zgłaszać się do mnie.

FORMAN

Tarnowiaki to bogobojne chłopaki, lecz za skórą diabła mają. Zabrzu w biurze niektórzy rodziny mają, i tam dopiero podpierdalają.W biurze jest pewna pani,która chowie się za innymi paniami.Ta wszystko przyjmuje do wiadomości od tych tarnowskich gości.A jaka to pani ,dowiedzcie się sami.

nowy projekt globala w norwegii jest jak kto�� tam jesze niech si�� skontaktuje KTO� Z NOWEGO PRJEKTU ODEZWIJ SI� PROSZ� .... NIECH KTO� DA ZNAKA Z NORWEGII

fr

a jest ktoś z nowego prejktu globala w norwegii????// jak to jest z tym nowym projektem jak ktoś jest niech napiszę proszę o odpowiedź

nie zapłącili

za nadodziny niec za noce nic jest 00000zł' nasakra jak tak można 8 tys NIE MA LUDZIE

ej a gdzie 4 tyssiące

ej a co z 4 tysiacam przecież to tak być nie może 4+ 4 = 8 tyle powinnieniem mieć noj co nic jak można nie płacić za pracę jak można ! ludzie to nie .... wypłać czu nie wypłąćą wam wypłacili???????????????????????????????????????????????????????????????????

do pana z nowundf.pl

takiej strony nie ma jest coś o bankach http://www.novum.pl/ ale moznterów to chyba tam nie zatrudnisz? co z tym stordem?

DO ELWISA

ELWIS A TAM JESZCZE PRACA BĘDZIE? W SORD? A CO Z PIENIĘDZMI. i co to znaczy z gow..najnowszee informacje, jak możesz napisz. coś odp.

ktoś

A skad wiesz,ze juz nie wyplaca-skad masz takie wiadomosci kolego?

z kraju

a co się stało?wyrzucili wreszcie tych przekrętów z Norwegii?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Work Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w Global Work Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Global Work Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Work Sp.zo.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Work Sp.zo.o?

Kandydaci do pracy w Global Work Sp.zo.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Work Sp.zo.o
3.1/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Padlewskiego 6
    41-800 Zabrze