Opinie o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Global Work Sp.zo.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Work Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

bobek

G - 2011-11-04 04:07:05 Powiem tak, Mongstad - może nie jest rajem - ale w Polsce nie znajdzcie nic lepszego a napwno nie Orlen czy Lotos - z (usunięte przez administratora) ... majstrami i wynagrodzeniem na poziomie 3 tys. brutto. Mongstad 1 rok wyplata po zmianie rotacji na 12 na 9 okolo 9 do 12 tys zl netto przy dobrym kursie noka , wakcyjne 8 tys przy 36 % podatku ale za to zwrot 38 tys nok w pp dopłaciłem 5 . w sumie mam na koncie 150 tys i kto tu jest głąbem. :) przydekuję jeszcze rok zobaczymy jak będzie oby się nie spierdzieliło. Firma nie jest super ale w tym całym gównianym rynku pracy to i tak nie jest źle.czy jest mozliwość żebyś powiedział jak podejśc do załatwienia roboty w Mongstad

bobek

Panowie mam pytanie, czy ktoś poinformuje mnie jak podejść do załatwienia pracy w Mongstad, z góry dzięki wielkie

bezpracy

Myślicie że ten nabór co jest teraz na Mongstad to na serio ? Czy tylko podbijają sobie bazę z CV ?

G

Powiem tak, Mongstad - może nie jest rajem - ale w Polsce nie znajdzcie nic lepszego a napwno nie Orlen czy Lotos - z[usunięte przez administratora]majstrami i wynagrodzeniem na poziomie 3 tys. brutto. Mongstad 1 rok wyplata po zmianie rotacji na 12 na 9 okolo 9 do 12 tys zl netto przy dobrym kursie noka , wakcyjne 8 tys przy 36 % podatku ale za to zwrot 38 tys nok w pp dopłaciłem 5 . w sumie mam na koncie 150 tys i kto tu jest głąbem. :) przydekuję jeszcze rok zobaczymy jak będzie oby się nie spierdzieliło. Firma nie jest super ale w tym całym gównianym rynku pracy to i tak nie jest źle.

Monter rusztowan

Rekrutacja właściwie nie istnieje, oczekują wyłącznie pełnej uległości wobec ich absurdalnych warunków i zgody na cały plik aneksów łamiących prawa pracownika. Przez to zrezygnowałem z tej pracy w momencie otrzymania wymaganych dokumentów.

Obecnie jedynymi pytaniami są te o certyfikat covidowy i śmieszny test z j.angielskiego na poziomie wczesnego b1. Nikogo nie interesują kompetencje, czy jakość pracownika. Poziom rozmowy określiłem jako bardzo trudny przez dramatyczny standard dialogu - bezczelny i cyniczny. Pomimo wnoszenia zerowej wartości zachowują się jakby posiadali człowieka od momentu podpisania ich cyrografów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Ja rowniez czekam na prace w Mongstad mieli zadzwonic i nie dzwonia, czekam i nie wiem co robic...Czy ktos wie jakie stawki i jak tam ze sprawami dojazdu, czy placa za przelot ? czy prom? bo nic nie wiem... Bardzo mi zalezy, bo juz tyle firma odmowilem bo mnie zaczarowali swoja oferta ze nie wiem co ja teraz zrobie...

kwiatek

jak tam na rafinerii z rotacja w mongstadt, jakie warunki mieszkalne i jak z dietami i rodzinnym?

firma w której liczą się finanse i zyski a nie CZŁOWIEK

desperat

LEPIEJ SIĘ DOBRZE ZASTANÓW BO MOŻESZ SIĘ WPAKOWAĆ W NAJWIĘKSZE SZAMBO W NORWEGII !!!

wnuczek

WITAM WSZYSTKICH JAKA TAM SYTUACJA W GLOBALU BO MAM ZAMIAR JECHAĆ TAM JAKO MALARZYNA...JAKA TAM SYTUACJA NA TEJ PETROCHEMII I W OGÓLE JAK Z PŁATNOŚCIAMI????? POZDRAWIAM CALA MALARIE

krzysiek

czy jest możliwość znalezienia w firmie tej pracy tylko mając kurs przygotowawczy do zawodu jako izoler bez praktyki ewentualnie gdzie taka praktykę zdobyć

VIRUS

Tak też słyszałem, ponoć w styczniu coś ruszy-oby tak było-bo na dzień dzisiejszy w naszym fachu bryndza.

gery

podobno od stycznia ma być jakiś nowy kontrakt

i co dalej z praca w globalu? bedzie jaka norwegia?

berlinskis

Minimalne stawki w Norwegii obowiązujące od 28 kwietnia 2009r: a) dla pracowników wykwalifikowanych: 142,75 kr. b) dla pracowników niewykwalifikowanych bez doświadczenia w zawodzie: 128,50 kr. dla pracowników niewykwalifikowanych z co najmniej rocznym doświadczeniem w zawodzie: 133,50 kr. Normalny czas pracy nie powinien przeciętnie przekraczać 40 godzin tygodniowo. Można zawierać umowy o innym czasie pracy, zgodnie z rozdziałem 10 Kodeksu Pracy (arbeidsmiljøloven). Za pracę po normalnych godzinach pracy należy się dodatek w wysokości minimalnie 50 procent normalnej płacy godzinowej. Za pracę między godziną 21 a 6 rano, oraz w niedziele i w oficjalne dni świąteczne, należy się dodatek w wysokości 100% stawki godzinowej. I jeszcze kilka ciekawostek: Zatrudnienie Jeżeli jesteś zatrudniony przez firmę norweską, to powinieneś być zatrudniony na stałe. Umowy o zatrudnienie tymczasowe na określony okres czasu lub przy określonym projekcie, mogą być legalnie zawarte w Norwegii jedynie, gdy “są uwarunkowane rodzajem pracy, a praca ta różni się od pracy normalnie wykonywanej w danym przedsiębiorstwie” i mają na celu czasowe zastąpienie określonej osoby. Możesz być zatrudniony z okresem próbnym nie dłuższym niż sześć miesięcy. Okres próbny może zostać przedłużony o okres Twojej nieobecności z powodu choroby. Umowa o pracę Masz prawo do umowy o pracę. Jeżeli zostałeś zatrudniony na dłużej niż jeden miesiąc, to pisemna umowa o pracę powinna zostać zawarta najpóźniej w miesiąc po rozpoczęciu przez Ciebie pracy. Jeżeli stosunek pracy jest krótszy, lub jeżeli zostałeś zatrudniony celem wynajęcia Ciebie innemu przedsiębiorstwu, to umowa o pracę powinna zostać zawarta niezwłocznie. Umowa o pracę musi zawierać nazwę pracodawcy, nazwisko i imię pracownika, miejsce gdzie jesteś zatrudniony i jakie warunki zostały uzgodnione między stronami, włącznie z płacą podstawową i innymi dodatkami, oraz świadczeniami pozapłacowymi, długość okresu za który otrzymasz pensję, terminy wypłaty pensji, dzienny i tygodniowy czas pracy, prawo do urlopu i terminy wypowiedzenia. Umowa o pracę musi być datowana i podpisana przez pracodawcę. Czas pracy Normalny czas pracy w Norwegii wynosi 9 godzin dziennie i 40 godzin tygodniowo. Jeżeli pracujesz dłużej niż normalne godziny pracy, masz prawo do wynagrodzenia za godziny nadliczbowe. Możesz zawrzeć pisemną umowę ze swoim pracodawcą, że będziesz miał dłuższe dni i tygodnie pracy, abyś mógł wykorzystać zapracowane godziny jako dodatkowy czas wolny, tak aby pracodawca nie musiał płacić Ci więcej z tego powodu. Jeżeli jednak Twój przeciętny czas pracy jest dłuższy niż 40 godzin tygodniowo, to nadal należy Ci się wynagrodzenie za godziny nadliczbowe przekraczające normalny tydzień pracy. Twój pracodawca nie może wymagać, abyś pracował w dowolnych dla niego godzinach w ciągu doby. Praca w niedziele i praca nocna jest dozwolona w Norwegii tylko w szczególnych przypadkach. Płatne urlopy Masz prawo do rocznego urlopu wynoszącego cztery tygodnie i jeden dzień. Należy Ci się również bonus urlopowy (feriepenger). Bonus urlopowy (feriepenger) powinien wynosić 10,2 procent zarobionej przez Ciebie płacy brutto za ostatni rok kalendarzowy i powinien on zostać Ci wypłacony w ostatni dzień wypłaty przed urlopem, lub w ostatni dzień wypłaty przed zakończeniem Twojego stosunku pracy. Odcinek pensji Należy Ci się odcinek pensji i powinieneś otrzymać go w dzień wypłaty lub natychmiast potem. Odcinek pensji zawiera informacje o Twojej płacy brutto i podstawie jej obliczenia, o innych świadczeniach, zaliczce na podatek i innych potrąceniach, oraz informacje o podstawie obliczenia bonusu urlopowego. Odcinek pensji jest dowodem tego, że zaliczka na Twój podatek została odciągnięta od Twojej płacy brutto. Na wypadek, gdyby Twój pracodawca nie wpłacił podatku do urzędu podatkowego, chroni Cię to przed podwójną wpłatą podatku. A jeżeli nie otrzymałeś wypłaty lub wypłata była nieprawidłowa, to bardzo ważne jest posiadanie odcinków pensji aby móc zażądać wyrównania. Dlatego nie wyrzucaj Twoich odcinków pensji! Co masz zrobić jeżeli nie otrzymasz pensji w terminie? Jeżeli nie otrzymasz pensji w dniu wypłaty, musisz mieć się na baczności. Powinieneś jak najszybciej wystosować pisemne żądanie zapłaty i przesłać je Twojemu pracodawcy listem poleconym. Nie słuchaj obietnic typu „Otrzymasz pieniądze w przyszłym tygodniu”. Wyegzekwowanie zaległej pensji jest czasochłonne, zwłaszcza jeżeli jesteś zatrudniony w przedsiębiorstwie zagranicznym. Zakończenie stosunku pracy Wypowiedzenie musi mieć formę pisemną. Wypowiedzenie uważa się za podane do Twojej wiadomości w momencie, gdy je otrzymałeś. Należy Ci się pensja w okresie wypowiedzenia nawet jeżeli nie pracujesz, o ile jesteś nieobecny w pracy nie z własnej winy.

Gosciu czy Ty wiesz co piszesz? PC jest najlepszym koordynatorem jakiego mozna znalesc nie to co [usunięte przez admina], ten to mial wszystko w dupie.

J 23

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle.Zwalniaj ,zwalniaj i to biegusiem

do Pani K

Pani Katarzyno! Od straszenia to są duchy... a Pani niech sie zajmie pracą zeby nie bylo takich negatywnych komentarzy na temat tej firmy.

do pana

działaj pan masz pan racyję tak jest nie dość ze tak cięzko o prace i pieniądze to jeszce tak człowieka rzeżbią boś bidny bo nie odezwiesz się , [usunięte przez admina], ... nie [usunięte przez admina] co u góry to na dole nie jest dobrze

SUPER

Niezapłącił bo im tak pasowało

ludzie

global nie zapłacił kasy za nadgodziny i noce? a czy zapłaci ?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Work Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w Global Work Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Global Work Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Work Sp.zo.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Work Sp.zo.o?

Kandydaci do pracy w Global Work Sp.zo.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Work Sp.zo.o
3.1/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Padlewskiego 6
    41-800 Zabrze