Opinie o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Global Work Sp.zo.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Work Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Work Sp.zo.o w Zabrze

Pyły Pracownik

Firma Global, po za wypłacaniu w terminie wypłat ale wiecznie z pomyłkami, to jedyny plus. Firma to jedno wielkie nie porozumienie, a pracujące tam kadry to wielka pomyłka!!! Oszukali setki ludzi swoimi śmieciowymi umowami i w obecnej sytuacji Koronowirusa, wszyscy mają problem z otrzymanie Permittering w Norwegii. Mam nadziej i jestem przekonany że w końcu, oczywiście Ci pracownicy którzy mają jaja i znają swoja wartość i kwalifikacje, skrzynka się i zrobią wspólnie porządek z tą pseudo firmą. A z tego co mi wiadomo, niebawem będzie głośno. Co pracowników, pseudo żałosne, że nawet nie chce nie tego komentować. Wystarczyło by polecieć na projekt Martin Linge. Dodam że to jest nowa platforma a wygląda jak by wydobyła miliardy metrów sześciennych gazu. Malarze którzy nie mają kompletnie żadnego doświadczenia. Bez urazy dla fachowców. Ja pracuje w przemyśle ponad 20 lat takiego szajsu nie widziałem. Co do Kordynatora projektu, czytającym ten post, nie musze za dużo pisać. A dla nowych, którzy to czytają to ta Pani powinna wypasać owce a nie być kordynatorem. Ps.Morze i stocznie mamy na północy a malarzy przemysłowych najwiecej na południu :):)

@Pyły Pracownik

A co kolego uważasz się za fachure z 25 letnim doświadczeniem na stoczni widziałem takich gagatkow co malowali później siekiera i trzeba było obcinać stalagnity a prawda jest taka ze nauczyć się malowania nie jest zbyt trudno trzeba chcieć i się uczyć szybko nie róbmy z (usunięte przez administratora) rakiety

Nars
@Pyły Pracownik

(usunięte przez administratora) idź do ventora !!!!

ZAPYTANIE PRACA

Witam! Czy firma prowadzi aktualnie nabór nowych pracowników pod Norweskie projekty ?

Malarz

W Global work jest bardzo dużo ofert pracy, w szczególności dla malarzy z językiem angielskim, dużo projektów, pewne zatrudnienie na kilka lat. Polecam kontakt z biurem

Malarz 82
@Malarz

Czy może się ktoś podzielić opinią na temat site testu dla malarzy?Jak to wygląda? Test tylko praktyczny czy również teoria?

@Malarz

masz zupełną rację nie odpisują na maile nie odbierają telefonów a jak cie potrzebują to wtedy oddzwania bardzo miła pani naobiecuje i znowóż urywa się kontakt w gorszej firmie pod tym względem jeszcze nie pracowałem brak szacunku dla pracownika rzuca się w oczy

Sylwek

Bzdury. Praca na 3-6 miesiecy i znow 6miesiecy w domu

Chyba sobie jaja robisz

@Serb

Proszę, abyście wypowiadali się w sposób merytoryczny i publikowali wyłącznie sprawdzone informacje. Dla użytkowników niektóre z powyższych komentarzy mogą być niezrozumiałe. Czy ktoś może powiedzieć, jak rzeczywiście wygląda praca w tym miejscu?

serb
@Iza

firma (usunięte przez administratora) i nic więcej jeżdżą pupile i ściemniacze

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Global Work Sp.zo.o? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Maro

problemy nadgodzin jak również problem zaległych godzin rozwiązywane są w bardzo prosty sposób poprzez nieodbieranie telefonów jak i ignorowanie wiadomości mailowych na ten temat.

Monter rusztowan

Rekrutacja właściwie nie istnieje, oczekują wyłącznie pełnej uległości wobec ich absurdalnych warunków i zgody na cały plik aneksów łamiących prawa pracownika. Przez to zrezygnowałem z tej pracy w momencie otrzymania wymaganych dokumentów.

Obecnie jedynymi pytaniami są te o certyfikat covidowy i śmieszny test z j.angielskiego na poziomie wczesnego b1. Nikogo nie interesują kompetencje, czy jakość pracownika. Poziom rozmowy określiłem jako bardzo trudny przez dramatyczny standard dialogu - bezczelny i cyniczny. Pomimo wnoszenia zerowej wartości zachowują się jakby posiadali człowieka od momentu podpisania ich cyrografów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Stanley

Firma Global Work a raczej wypożyczalnia ludzi, bo to określenie bardziej pasuje do Globala, zostawiła na lodzie swoich pracowników bez prawa do permiteringu ani zasiłku. Prowadząc politykę taniej siły roboczej i śmieciowych umów pozbawiła źródła dochodu setki ludzi i ich rodziny na nieokreślony czas.

Janusz
@Stanley

Jak znam życie to będziesz pierwszy żeby tam wrócić jak wszystko wróci wmiare do normalności

@Stanley

Chyba Ciebie pozbawiła. Wszystko zostało wypłacone proszę nie pisać takich bzdur bo to kompletna bzdura. Osobiście otrzymałem zasiłek.

Stanley

Tak mnie i wszystkich pracujących na projekcie ML. Przestań ściemniać że coś dostałeś bo ze śmieciową umową którą daje global to nic nie załatwisz. Pozatym o czym ty piszesz? jaki zasiłek? będąc na zasiłku musisz siedzieć w Norwegii a na pewno tam cię nie ma. Jeżeli nie rozróżniasz permitteringu od zasiłku to nie udzielaj się. Żadnej kasy nikt z projektu nie dostał.

@Janusz

nie zamierzam bo mam już inną pracę i w odróżnieniu od 90 % ludzi pracujących w Globalu znam angielski i potrafię sobie podzwonić do różnych firm i coś samemu załatwić i pracować na normalnej umowie żeby dostać permitering.

Pytaanie

Jaki jest aktualny kontaktowy numer telefonu? Dzwonie na ten podany na stronie internetowej ale oczywiście nikt nie odbiera.

maro
@Pytaanie

ale oni potrzebują twojego dzwonienia więc nie odbierają

Nie wiem, kto wystawia świadectwa pracy dla pracowników, ale moje jest błędne i nie mogę nic zrobić bo minęło ponad 7 dni! żenada. Firma (usunięte przez administratora) Telefony wiecznie nieodbierane, a jeśli już to odbierają je tam jak za karę.

To ciekawe, bo firma robi korekty świadectw pracy w każdym momencie, niezależnie od tego, czy minęło 7 czy 70 dni, wystarczy zgłosić pomyłkę - nawet mailem.

Poldek

@Były pracownik Z pewnością na forum nikt nie pomoże ale pewnie konkurencja zainspirowała?

Ferdek

Co wy pier... Cię firma ok pracuje półtora roku na jednym kontrakcie bez _żadnych przerw i dodam że nie mam żadnych układów.

@Ferdek

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że inwestuje ona w pracowników ciągle podnosząc ich kwalifikacje. Czy możesz napisać użytkownikom w jaki sposób się to odbywa? Interesuje mnie, czy Global Work oferuje jakieś wewnętrzne szkolenia lub udział w certyfikowanych kursach.

Norsok, kursy
@Ferdek

Hejka Ferdek daj namiar jak dostać się do pracy w Norwegii przez firmę Global Zabrze mam Morska i kursy na malarz, wałek, pędzel będę Ci bardzo wdzięczny złożyłem tam CV i czekam do kogo zadzwonić? Pozdrawiam

@Iza

Nie prawda nic nie inwestują i nie robią żadnych kursów

Jarosław
@Adam

Rozumiem, że brak możliwości kształcenia się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych jest dla Ciebie dużą niedogodnością. Czy pracodawca oferuje jakieś benefity motywujące, które mogłyby podnieść Twoje zadowolenie z zatrudnienia?

Roman

(usunięte przez administratora)Opinie tu pisane są zasadne:dodzwonić się tam graniczy cudem,tabele podatkowe typu Global nie doliczysz się niczego,nie wyplacaja w Nok,uklad tam był, jest i będzie ot taki pośrednik pracy powiązany z firmą Kufer A kufer nie lubi być pusty stąd to wszystko tak jest poukładane.

NOWY PO KURSACH

Witam , trzeba do firmy dzwonić i się upominać , czy wystarczy aplikować na ich stronie ? Jest szansa na wyjazd w styczniowym okresie , czy trzeba czekać na wiosnę ? Pozdrawiam.

Przem

Witam szukam namiarow na jaka firme mam 10 letnie doswiadczenie

Janek
@Przem

Tak to nic nie znajdziesz na norwegie, tu tylko i wylacznie po znajomosci mozesz sie dostac i to nie mowie tylko o global work, ale kazdej firmie, ktora ma tam prace

Wiktor
@Przem

Złóż tam CV, mają swoją stronę internetową, jak dobrze wiem to teraz szukają izolerów na offshory.

Ryszard

Jak zwykle sciema mial byc wylot w stycxniu na rafinerie, a dzis dostalem smsa, ze jednak nie dojdzie do skutku, typowe zagranie tej firmy

Tencomaluje

Firma jak firma. Kontakt z Paniami w biurze ciężki, lecz nie do tej to do tej albo do tamtej i zawsze cos mozna bylo sie dowiedzieć lub wyjaśnić. Nie to co w YABIMO.. Wypłata zawsze na czas i to bylo najważniejsze! Z miłą chęcią wrocilbym na stare smieci

Wąs

Najpierw wydzwaniają żebyś szedł do pracy, za grosze, dziwna tabela podatkowa, potem nie odbierają tel, zero kontaktu, taka typowa wąsowbia

Serb

Praca na parę miesięcy obiecują złote góry i nic poza tym jeżdżą ludzie po układach lub dupo włazy i lizusy a dobrzy pracownicy siedzą w domu firma tragedia

Malarz piaskarz
@Serb

Nic dodać nic ująć! Pracowici nie mają szans na współpracę bez przestoju czego nie można powiedzieć o,, koleżkach wybrańcach,,

Malcolm

Panie pracujace w biurze tej firmy to jest jakaś katastrofa ,niczym meteoryt ,ktory pier.... w ziemie i zabil dinozaury.Pracownik ktory dzwoni do biura zaznaczam pracownik ktory nigdy nie podpadl,juz na powitanie uslyszy w sluchawce :Czego pan ode mnie chce,ja teraz nie mam czasu.Buractwo to malo powiedziane,caly ten personel nadaje sie bardziej do sklepu monopolowego a nie do takie powaznej na 1 rzut oka firmy.Kobiety z biura to powciagana rodzina ,kolezaneczki itp zero jakiegokolwiek szacunku do pracownika ,no chyba ze czegos sie chce to obiecuje sie zlote gory.Dodzwonic sie do kogokolwiek graniczy z cudem a jesli jakims sie uda to jak wyzej wspomnialem.Kolejny smiech na sali to sposob rozliczania podatku do wyplat ,zatrudnienie jakiejs firmy bo to zbyt duze wyzwanie by samemu to zrobic i ucinanie stalego wysokiego podatku ktorego i tak nie odzyskamy przy rozliczeniu rocznym.Feriepenga nie dosc ze opodatkowana to dodatkowo w wysokosci ponad 40 procent co jest nielegalne.Panie z biura nagminnie klamia i mowia to co chcemy uslyszec ,znajomosc ich angielskiego jest na poziomie podstawowki albo gorzej co jest absurdem we wspolpracy z zagraniczna firmą.Zatrudnijcie sie tam ale tylko jesli nie macie nic lepszego na oku czyli ostatecznosc...

@Malcolm

Czy próbowałeś zwrócić jakąkolwiek uwagę pracownicom, jeśli uznałeś, że ich zachowanie było nie na miejscu? Zawsze warto w takich sytuacjach podjąć dyskusję i przedstawić swoje uwagi. Rozmowa często dużo wyjaśnia. Czy warto więc wypowiadać się o pracownikach tak surowo? Być może byłeś świadkiem jedynie kilku sytuacji, które nie mogą wpłynąć na całokształt działań firmy. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Iza

@Sylwek, możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? @Pati, na oficjalnej stronie firmy można zapoznać się z treścią zakładki Strefa Kandydata. Są tam informacje na temat bieżących ofert pracy i możliwość aplikowania bezpośrednio do firmy a nie na konkretne stanowisko. https://globalwork.com.pl/pl/strefa-kandydata/pracuj-z-nami.htm Jesteś zainteresowana aplikowaniem do Global Work? A może wysłałaś już swoje CV?

Pati

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

MM

Jak kogoś przerasta odbieranie telefonów i odpisywanie na majle to może trzeba poszukać czegoś na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Work Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w Global Work Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Global Work Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Work Sp.zo.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Work Sp.zo.o?

Kandydaci do pracy w Global Work Sp.zo.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Work Sp.zo.o
3.1/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Padlewskiego 6
    41-800 Zabrze