Opinie o PSS Społem w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PSS Społem. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PSS Społem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS Społem w Katowice

@Szczera, dziękuję za Twoją odpowiedź - brzmi to całkiem dobrze! Czy mogłabyś jeszcze napisać na podstawie jakiej umowy pracuje się w pss społem w Katowicach i czy nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego? @Smigoll, dziękuję za Twoją wypowiedź, niemniej przypominam jednak, że wątek dotyczy pracy w Katowicach. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w pss społem w Katowicach? Co możecie powiedzieć na temat pracy w tym miejscu?

Iga

Czy jest jakiś powód, że taka cisza na forum?

@ZNERWICOWANA, może warto poruszyć tę sprawę z kierownictwem? Czy pracujesz jeszcze w pss społem w Katowicach? Może ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na ten temat? Jak wyglądają zmiany w pracy, czy pracodawca zapewnia jakąś odzież roboczą?

Szczera
@Karolina

Pracodawcy oferują odzież roboczą, ochronną, w tym także obuwie antypoślizgowe, wynagrodzenia są zawsze na czas, nie ma z tym żadnych opóźnień, premię także są wliczane w odpowiedniej wysokości co do przepracowanego miesiąca, wypłacają także urlopówki, dodatki do świąt także są przy wypłacie.

Kaska

Dzis zakupilam w sklepie Skarbek paczki z roza dostalam stare MAKABRA.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PSS Społem. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

W przeciwieństwie do opinii innych byłych pracowników byłem zadowolony i wdzięczny za regularne wynagrodzenia,dodatki specjalne i premię. Wszędzie trzeba pracować,pragnę podziękować Zarządowi Spółdzielni za to że dba o załogę pomimo różnych trudności z jakimi borykają się wszyscy pracodawcy,a pracowników to nie interesuje...a szkoda!!!

@były pracownik

Nie warto ,to gniazdo złodziejstwa,kumoterstwa i pijaństwa i płacenia za złodzieji oraz nieuczciwe kierowniczki co kradną ile wlezie a ty idioto płać i płacz Co do kierowniczek to większość z nich to zwykłe proste chamówy ,które wyżywają się na pracownikach.Mają prywatne niepowodzenia,albo i zawodowe bo dalej tkwią na usranym sklepie to wyżyawją się na szmatach czyli szarych pracownikach. Możesz być uczciwy,punktualny ,to nic ,nie liczy się ,jeśli nie wkradłeś się w łaski kierownika będziesz gównem,które trzeba gnębić i drzeć po nim ten paskudny ryj. Za to UWAGA !!!!!! złodziejki I kombinatorki są mile widziane,bo im daje się kolejną szansę a ty uczciwy (usunięte przez administratora) płać. Ty chyba nażarłeś się jakiegoś świństwa albo ci zapłacono za taką "dobą"opinię,ten kto tam pracował wie jak jest.

Agula

Dokladnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????

Iga

Coś się jeszcze dzieje??

Seba

Ja z innej beczk spolem skkepy jak to sklepy szalu nie ma z punktu widzenia klienta,ale jak juz robi sie remont takiego sklepu jak "Zenit" w samym centrum miasta to warto.dbac o to. A tu po remoncie elewacji zewnetrznej popekane plyty granitowe przy samej nswierzchni rynku po szybami wystawowymi psuja ogolny efekt modernizacji elewacji.Dyrekcjo czyz nie mozna tego wymienic,przeciez To Wasza sztsndarowa placowka, wrecz wyizytowka firmy!!!!

kajman kaman

co to konkretnie według ciebie że są słabe zaroki? weź ziomek nie strasz tylko podaj konkretne kwoty, bo każdy jednak ma inny próg bólu i co dla ciebie jest biedą dla mnie może być Wersalem, no wiem o co kaman

zorientowani

Ciekawe gdzie chyba w biurze...

kilka

Sklepy spożywcze to chyba nie bardzo latwy temat, jak ktos nie zna społem to w sumie chyba nigdy w slepie nie był. kiedyś to byłą moc i wielka sieć, teraz pewnie jest troche gorzej ale sa jeszcze miesjca kultowe gdzie nie bedzie tych swiecie. moze powiecie mi czy poszukuja kogos do pracy tutaj niebawem

była pracownik

Zarobki w kwocie najniższej krajowej z tym że wymiar czasu pracy to 7/8 więc wychodzi mniej, do tego prowizja ale to w zależności od sklepu i od kierowniczki. Są też dodatki na pranie, na święta, wczasy pod gruszą. Praca dużo cięższa niż w sklepie odzieżowym, ale plusem jest praca 7 h, co drugą sobotę- do wybrania w tygodniu, bez niedziel- w odróżnieniu od dużych sklepów gdzie każde święto otwarte. Nie narzekałem, dla tych którzy chcą pracować i lubią ludzi jak najbardziej polecam. Wiem że w skarbku potrzebują pracowników na stanowisko mięsne.

Beti

Praca w Społem to jeden wielki wyzysk,Płacenie manka to norma masz za mało płacisz,zarabiasz 1100,00 jak dobrze idzie zależy na jakim sklepie pracujesz i czy ci kierowniczka kapne premią maskra !nie masz nic do powiedzenia ,siedz cicho płacz i płać nie wiadomo za co,albo i wiadomo ,ale jak wiesz to i tak siedz cicho!

becik

Czesc ja obecnie pracuje w społem, to co do tej pory zaobserwowałam to musze stwierdzic ze nigdy takiego chamstwa, nie widzialam. Wciaz zagladaja mi na rece ale nie po to by sprawdzic czy kradne ale jak szybko pracuje. Wiadomo nie mam takiego doswiadczenia jak inne ktore tam pracuja 3 lata a nie tak jak ja 4 miesiace. Mimo ze staje na glowie wciaz slysze negatywne opinie mimo ze plecow juz nie czuje slysze ze nic nie robie. Ja tam ciagle cos robie bo tam nie mozna bezczynnie stac a wiecie moze co to przerwa bo my chcac cos zjesc jemy na stanowisku kucajac. Szybciej, szybciej ale szybciej sie nie da. Babki ktore tam pracuja lotaja bo mi powiedzieli ze tam sie nie robi tam sie loco:)Ja z siebie biegajacej kaczki nie bede robic bo tak wygladaja z tymi kuprami z tylu. Wciaz dostaje uagi raz dziewczynom podalam wozek z towarem i dostalam reprymende bo to nie wozek z mojego dzialu. Ci co tam pracuja to wiedza ze tam sie dostaje opieprz za wszystko. Tam robia szum z tak blachych rzeczy ze musze stwierdzic chyba wszystkie przechodza menopalze!!

szczesliwa ze tam nie pracuje juz

Serce znana marka to juz bylo teraz zyja tylko dzieki dzierzawom czyli majatkowi kiedys wypracowanemu zadnego szacunku ;bogow; dla ludzi pracy zaluje ze tak pozno dojrzalam by odejsc a do pracy zawsze kogos znajda

szczesliwa ze tam nie pracuje juz

dalej tam kier.kadr trzesie a propo co wy ludzie od sprzedawczyn-trutni chcecie jak tam w biurze w stolki pierdza nieuki kier-srednie no i kilka innych zawodowe trzy razy tyle maja pensji niz trutnie a jakie prezenty wynosza dyrektor w tym wiedzie prym

Tadziu

A zapomniałem dodać chodzi o sklep w katowicach

tadziu

Witaj jestem klientem społem nie znam od środka tematu lecz chciałem się poskarźyć na Panią paźal się boźe kierowniczke na katowickiej12 jest nie kulturalna nie szanuje klientów a do tego byłem świadkiem jak mobing przeprowadzała na pracownicy,zero poszanowania jakby to była jej własność.A co do mojej osoby wyrzuciła mnie ze sklepu po tym jak jej zwróciłem uwage i tu mam prośbe do panów kierującymi tymi obozami prosze o jakąś reakcje.Z pozdowieniami klient

?

[usunięte przez moderatora] ,WYŚCIG SZCZURÓW,PRACOWNIK HARUJE ZA DWÓCH A PENSJA BEZNADZIEJNA A DO TEGO ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA .PRZEDE WSZYSTKIM BRUDDD

abc

Warto by było w społem w katowicach gdyby nie rodzinne układy pewnych wysoko postawionych osób i gdyby rzeczywiście stare baby i nie tylko poszłyby na zasłużoną emeryturę a pewien osobnik po przyjściu do społem z komornikiem pracując w społem wybudował dom i niektórzy ............ szkoda , że ludzi którzy coś wiedzą odsuwa się od wszystkiego i głuptoków bez szkół toleruje się .

Zostaw merytoryczną opinię o PSS Społem - Katowice

• Jak się pracuje w PSS Społem?

Zobacz opinie na temat firmy PSS Społem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS Społem?

PSS Społem