Opinie o PSS Społem w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PSS Społem. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PSS Społem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS Społem w Katowice

ZNERWICOWANA

OBRAŻANE NA PORZADKU DZIENNYM JEDNO KOLESIOSTWO JAK PALISZ I DONOSISZ DO KIEROWNICTWA TO JESTES PUPILKIEM KIEROWNIKOW BRAK PRZERWY NA ŚNIADANIE NIE MOWIAC O CHWILI NA TOALETE..OMIJAC TAKIE SKLEPY Z DALEKA ....BRAK SŁÓW POPROSTU.

Kasia@
@ZNERWICOWANA

Dokładnie nie polecam pracy w tym miejscu kierowniczka z skarba najgorsza z gorszych pracownice boją się odezwać jak im zabiera urlopy pracują tam prawie same kpbiety w wieku 50-60 lat młodsze stamtąd uciekają!!!!

kolega

witam moje zdanie w sprawie sklepu społem jest takie, że nie warto kupować żadnych produktów mięsnych, ponieważ mięso jest stare myte kilka razy w tygodniu i sprzedawane jako świeże i pachnące. A nowe zamówienia gniją w chłodniach i taka sama sytuacja później się dzieje ze świeżym mięsem. sprzedawczyni musi za wszelką cenę sprzedać stary towar bo kierowniczka straszy brakiem premii do wypłaty. sprzedawczynie są traktowane jak najgorszy sort społeczeństwa bez możliwości przerwy na śniadanie czy przerwę na skorzystanie z ubikacji. pytacie czy potrzebują nowe osoby do pracy. tak potrzebują ale z tym że bardzo dużo ludzi nie godzi się na takie warunki pracy i się zwalniają. więc zawsze będą potrzebować pracowników za taką jałmużną jak płacą. praca w społem ogranicza jakiegokolwiek planowanie wolnego. a pozbawia cię zdrowego rozsądku spokoju nerwów i zdrowia. Pozdawiam

@Sprzedawca
@kolega

Zgadzam się . Mięso zaraz po przy więzieniu jest mrożone, potem rozmnażane i tak w kółko aż się sprzeda,wWedliny również myte nawet w płynie do naczyń i posypywane przyprawami. Co do pracy to jest fikcyjny grafik, nie zapłacone nadgodziny, brak przerwy, nigdy nie wiesz kiedy skończysz dniówkę bo o tym decyduje kierownik a nie zegar.

Baha64 Nowy wpis

Delikatesy spolem przy al.korfantego5 w Katowicach to schodzą na (usunięte przez administratora)mieszkam w tym bloku nad sklepem i robię tam zakupy od zawsze ale teraz po ostatniej zmianie personelu to się nawet przejść kolo tego sklepu nie chce panie podparte się nudzą albo plotkują a w piątek przed weekendem o godz.18 jarzyny pochowane po zapytaniu dlaczego nie ma jarzyn odpowiedź brzmi bo jest 18 a za godzinę zamykamy to lepiej od razu zamknąć sklep po co placic hrabinom pensje jak nie chce się pracować

ZNERWICOWANA

@ZNERWICOWANA

W Supersamie Klimczok w Bielsku jest to samo!! Jedno wielkie donoszenie na górę wtedy to najlepszy pracownik!! Na szczęście już tan nie pracuje!

Smigoll
@ZNERWICOWANA

Witam ja pracuję w jednym że sklepów w Zakopanem i wszystko było by super dziewczyny które tam pracują sa pomocne uśmiechnięte do zastępców kierowniczki też nie można niczego zarzucić ale do kierowniczki sklepu już tak ma swoje ulubieniec które oczywiście pracują na jej zmianie sa dni kiedy na zmianę przesiadują z nią w biurze na plotkach nowo przyjętych pracowników mają za intruzów z tego co zauważyłam kierowniczka lubi pomiatac ludźmi i lubi podkreślać to że to ona kierownik a Ty nie masz nic do powiedzenia ma swoje wybranki na które wyrzuca swoje złe nastroje i nie ma dnia żeby nie doczepiła do czegokolwiek bogu winnej osoby jest odpryskliwa jak się na Ciebie popatrzy to idzie w pięty sama nie potrafi sobie kawy zrobić tylko ma od tego służbę na jej zmianie dobrze by było mieć że trzech klonów albo więcej żeby nadążyć za jej wymysłami podzieliła całą załogę na te fajne które" włażą"jej w tyłek i te które są zwykłymi robolami szanuję tylko te swoje ulubieniec chociaż wszystkie pracują tam po kilkanaście długich lat nie wiem dlaczego zarząd w Zakopanem nic z tym nie zrobi kiedy wiedzą o tym że ta Pani to robi najwyraźniej składane skargi na ta panią nic nie dają

@ZNERWICOWANA

No niestety prawda, o przerwie jak sobie na początku nie wywalczysz,to zapomnij..Ciężko wziąsć dzień wolnego bo powiedzą,że nie ma zastępstwa,pracowałam tam 11lat i tylko RAZ udało mi się wziąść urlop na żądanie ,masakra. Powiązania rodzinne,znajomkostwo (usunięte przez administratora)

Kasia@ Nowy wpis

Iga Nowy wpis

Ile klientów tyle opinii. Jestem stałym klientem sklepu PSS przy ul. Kominka 4. Od 20-stu lat. Ja tam chodzę na zakupy, nie szukać sensacji typu kto mnie obserwuje, jak się zachowuje ekspedientka, czy w sklepie jest chaos. Jasne, że zdarzają się nieporozumienia tylko czy w sklepach pracują roboty? czy ludzie?. Chaos w sklepie może być rozumiany przez klienta, który widzi zmianę układu towaru w sklepie. Szanowni klienci, to nie personel robi tylko dostawcy zmieniają miejsca swojego towaru. Prawo reklamy. Mamy narodową cechę - lubimy krytykować. Klienci są jak kryształ tak?? Nie wyżywajmy się na pracownikach sklepów. Ludzie trochę, trochę życzliwości. Kupiłeś(łaś) felerny towar idź do kierownika sklepu i załatw sprawę jak człowiek. To nie tylko PSS -jest masa takich miejsc w Katowicach. Przecież jeśli pracownicy wszyscy się sprzeciwią tym co napisane wyżej to kto wygra? Miejmy trochę kultury osobistej i normalnego zachowania. Nie jest ktoś zadowolony? trzeba zmienić sklep. Po prostu. Przecież to nie personel sklepu zostanie wymieniony na życzenie klienta bo mu się nie podoba pracownik sklepu. Litości skończcie z tym krytykowaniem. Pozdrawiam wszystkich klientów serdecznie. Ponoć uśmiech jest bardzo dobrym lekarstwem. Proszę spróbować.

kolega

@Sprzedawca Nowy wpis
@kolega

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PSS Społem. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katowice
logo firmy Monter Przemysłowy z niemieckim
Katowice
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Jakie godziny pracy obowiązują w PSS Społem?

Jamro

Kupiłem w tym miejscu serek wiejski data była dobra ale po otwarciu serka sam kwas pewnie lodówki wyłączone na noc bo prąd teraz drogi.

azb74

Nie lubię chodzić do tego sklepu, ponieważ zawsze jestem w nim traktowana jak (usunięte przez administratora) - a nigdy w życiu niczego ze sklepu nie ukradłam . Chodzę tam tylko wtedy, kiedy nie mam już czasu pojechać gdzie indziej. Mamy niestety bardzo prymitywne i ograniczone społeczeństwo - jak czytam skład etykiety produktu lub zastanawiam się nad wyborem produktu ze względu na cenę, to jest to postrzegane w następujący sposób : ekspedientka mnie obserwuje, czy przypadkiem nie zastanawiam się jak ukraść dany produkt. W każdym razie tak to odbieram. Poza tym panie pracujące w tym sklepie są bardzo podatne na plotki i sugerują się opiniami oraz nieprawdziwymi oszczerstwami wystawianymi przez inne osoby . Chodzi o sklep w Katowicach, przy ul. Kominka.

elcia

Dzień Dobry ..jestem mieszkanka osiedla Paderewskiego w Katowicach,,,również klientką Pss Społem na w tym osiedlu. Zdumiewa mnie problem noszenia maseczek przez klientów gdyż jest to w tym punkcie nie przestrzegane,a kierownictwo nie reaguje po uprzejmej uwadze.Nie raz jako klient zwracałam uwagę osobom bez maseczek po czym zostałam wyśmiana...a dwa jestem również mama małego synka i nie zamierzam go narażać na zarażenie covid 19...proszę o interwencje.Pozdrwaiam

@elcia

Dzień dobry, ja też jestem mieszkanką osiedla jak i klientka spolem.. Kobieto jeżeli Ty masz maskę to powinnaś się czuć bezpiecznie bo podobno one chronią przed zakażeniem "Covid19" przecież z jakiegoś powodu ja nosisz, to co Cię interesują inni ludzie??? Jeżeli boisz się ludzi bez maski bo się możesz zarazić to po co nosisz swoją?! Niech wyłączy pani telewizor i włączy myślenie. A synek może się zarazić tylko w sklepie? Nigdzie indziej ? PROSZE O INTERWENCJE ????????????

@Grażyna jeśli interesuje Cię praca w pss społem, to na ich stronie internetowej jest informacja, że poszukują ludzi do pracy na stanowisko Sprzedawca - Kasjer. Praca jest w oparciu o umowę o pracę na 7/8 etatu. Wszystkie szczegóły znajdziesz pod linkiem: http://www.spolem.katowice.pl/kariera Czy ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Będziesz aplikować? A może interesuje Cię inna posada?

Wnerwiony
@Karolina

Karolina pseudonim grazyna to rzeczywiscie Grazyna (usunięte przez administratora) ktory w pss spolem (usunięte przez administratora)pracownikow .a twierdzila ze broni broni pracownikow

Xyz

Z zaczerpnietych informacji nareszcie atmosfera wyczyszczona . Juz koronawirus nie drazy kieszen pracownikow juz wrzud na (usunięte przez administratora) zostal zoperowany i wyrzucony i niech dalej gdzie indziej drazy .

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

tak, o to państwówka ,przynajmniej to jest plusem

Snob
@ja

Jaka Panstwówka, ludzie co wy hahahahaha

Mateusz

ale kto obraża?

oli33

Jestem stałą klientką sklepu ZENIT i nie zamierzam tego zmienić.Korzystam z wielu promocji jak również karty klienta.Odpowiada mi duży wybór towarów jak również fachowa i grzeczna obsługa .Mają duży wybór wędlin a także wyśmienite ciasta.

@oli33

Super, że jest Pani zadowolona z zakupów w sklepie PSS Społem i firma może być dumna z profesjonalnego podejścia personelu w kontaktach z klientem. Jako stała klientka może orientuje się Pani czy poszukują akurat nowych pracowników oraz na jaki etat i jakie stanowisko? Pozdrawiam.

@Karolina

najlepiej pytac w kadrach,ale nie polecam tam pracy,pracowałam kiedys w społem,żałuję niestety

SROKA

OBSŁUGA DO BANI OD JEDNEJ PRACOWNIC W BLOND WŁOSACH CZUC BYŁO ALKOCHOL I W DODATKO OD SMIERDZIELI WYZYWA ZWOLNIC SUK..

Madafaka

I najgorsze że wszyscy toleruja

Madafaka

Ciekawi mnie czy koronawirus dalej drąży kieszenie pracowników i nie tylko . mam na myśli osobę która tam pracuje i pożycza kasę nie zwracając jej .

To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Kierowniczki zamiast iść na emeryturę siedzą i gnębią pracowników. Płaca minimalna za takie wykorzystywanie, brak słów. Z całego serca nie polecam.

@Pracownik, szanuję to, że ostrzegasz, tylko nie wiem, czy taka atmosfera panuje na sklepach, na jednym sklepie, a może w biurze? Wyjaśniłbyś może, bo szukają teraz kasjerek i nie wiem, czy warto się starać o pracę: http://www.spolem.katowice.plkariera1

AGULA

JEDNO CHAMSTWO DOKLADNIE

abc
@AGULA

dopoki beda tam uklady to dalej bedzie guwno sa pracownicy co rzadza szefostwem a maja adwokata na sumieniu administrator.tej opini nie wycinaj

Grażyna

Może ktoś wie czy firma potrzebuje ludzi? Warto starać się?

Ciastkarz
@Grażyna

Dzień Dobry, PSS Społem poszukuje także pracownika na ciastkarni. Pozdrawiam.

Zgadzam się niestety z tym iż wypłata jest na czas . Ale niestety układy powiązania rodzinne są Najgorsze że znajdują się tam osoby które nie powolnym tam być i przenoszą problemy rodzinne na zakład a takze pozyczaja kasę od A potem najlepiej niepamietaja

Zostaw merytoryczną opinię o PSS Społem - Katowice

• Jak się pracuje w PSS Społem?

Zobacz opinie na temat firmy PSS Społem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS Społem?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042