Opinie o Idea Bank S.A. w Warszawa

Domeną banku jest obsługa finansowa małych podmiotów gospodarczych; mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Sukcesy: - Najlepszy bank dla firm 2015 magazynu Forbes pod względem oferty, jakości obsługi klienta i innowacji - Najlepszy bank dla mikroprzedsiębiorców w plebiscycie Portfele Wprost 2015 - Najszybciej rozwijający się bank w rankingu Gwiazdy Bankowości Dziennika Gazety Prawnej i PwC - Zwycięstwa w wielu międzynarodowych konkursach m.in. Efma Accenture Distribution & Marketing Innovation Awards, BAI-Finacle Global Banking Innovation Awards, Edison Awards, Stevie Awards, Best in Biz, European Business Awards.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Bank S.A. w Warszawa

Damian

Nie polecam pracy w tej firmie. A szczególnie działów typu obdzwanianie portfela klienta na Domaniewskiej. Tam jest taki Piotr G. który trudni się w zwalnianiu ludzi z dnia na dzień. Liże wszystkie możliwe otwory swoim przełożonym. Wszystko za cenę awansu

Łukasz

Po zmianie prezesa i roszadach jakie nastąpiły atmosfera w banku stała się nie do zniesienia i nikt kto się szanuje nie chce tu pracować. Najlepsi odeszli lub zostali wypchnięci z firmy a zostali ci co albo boja się poszukać nowej pracy, bo wiedzą jak nikłe mają umiejętności albo tacy, którzy trzymają stołki po znajomości (ten bank z koneksji słynie). A po aferze z getback, które nagłośniły media klienci omijają tych cwaniaków szerokim łukiem. Zresztą getback to nie pierwszy szwindel tego banku...

@Łukasz

Potwierdzam, wszyscy kumaci odeszli,teraz zatrudniają każdego kto przyjdzie na rozmowe zeby wyrównać.. a po za tym ucinają z prowizji za byle co. Nie polecam.

Joanna

@ŁUCJA nie obrażaj innych użytkowników tylko dlatego, że żywisz urazę do firmy Idea Bank. Taka wypowiedź, jak Twoja łamie regulamin forum. Każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy.

ccc

Prośba o info jakiej pensji można spodziewać się w Windykacji w Lublinie? jest oferta na stanowisko specjalisty.. jak są rozliczani z wyników pracownicy?? za ilość tytułów? odzyskaną kasę?

Fan kredytów-chwilówek
@ccc

Ludzie poza skakaniem sobie do gardeł nie umiecie odpisać na prostego maila jednego czy drugiego?? ktoś was łańcuchami trzyma w tej robocie na Domaniewskiej? jestescie masochistami??jak wam nie pasi iďźcie gdzie indziej w końcu w stolicy pracujecie. Ps nie pracuje w IdeaBank

Doradca inwestycyjny

Była pani rekruterka plus jeden z koordynatorów . kazali mi sprzedać wycieczkę w Sopocie w czasie ferii i zniechęcić do wakacji na Karaibach. Ogólnie przebiegło to zabawnie. dostałam info że podstawa 2100 plus 1000 wszystko brutto do tego procent od sprzedaży w skali 1%. Było to jednak troche naciągane wszystko.....

zadawali pytania w stylu co wiem na temat inwestowania i czy wiem na czym polegają lokaty i jakie rodzaje lokat znam, w odpowiedzi usłyszałam , że bardzo dobrze znam temat, pyrtali o doświadczenie w obsłudze klienta. Ogólnie profesjonalizm był wg mnie na bardzo słabym poziomie i wyczułam, że biora każdego, podjęłam prace tylko dlatego aby doświadczyć jak to jest w sprzedaży i zdobyć nowe doświadczenie

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Taka prawda

Nie polecam, zdecydowanie odradzam te złe opinie które w większości zostały już usunięte to prawda. Niestety zmienili się kierownicy i jest tragicznie źle. Nie będe tu pisał personalnie bo wiadomo te osoby co dalej pracują jak i te które odeszły wiedzą o kogo chodzi. Pozdrawiam serdecznie.

Obecny pracownik

Pracuje w IB juz kilka lat i nigdy nie byłem na żadnym stanowisku koordynatora ani kierowniczym. Tzw. Szary pracownik. Uważam że to co pisze jedna osoba - wg mojego mniemania sama ze sobą - jest krzywdzące. Wracam właśnie z pracy z Domaniewskiej do domu a wszedłem na to forum bo kolega z pracy powiedział że złe rzeczy piszą o pracy. Ogólnie bywały gorsze i lepsze momenty ale ogólnie uważam że jest w porządku. Kasa jest w miarę ok(choć fajnie by było zarabiać więcej). Po dużych zmianach od maja atmosfera się jeszcze poprawiła. Teraz jest czas przemian z których jestem bardzo zadowolony. Podstawy wzrosły. Zaraz pewnie posypia się komentarze że jestem z HR itd... Odpowiadam: Nie jestem. Ogólnie nie ma żadnych dużych rotacji. Choć fakt że jak to w każdej korporacji części osób z czasem taka praca gdzie są cele nie odpowiada i sami odchodzą. W swojej grupie mam kierownika od którego mam pełne wsparcie, który bardzo nam pomaga w realizowaniu celu. Miłego weekendu życzę a temu co obsmarowuje Ideę polecam by gdzieś wyjechał i odpoczął by głowa lepiej zaczęła pracować.

Lol

Była pracownica
@Obecny pracownik

Ale tu jest wiele komentarzy z oskarżeniem o mobbing, które mają po kilkanaście lajków. Więc ja nie mam pojęcia czemu ma służyć Twój hymn pochwalny?

Obecny pracownik
@Była pracownica

Nie lubię hejterów którzy anonimowo piszą. Używają konkretnych imion i nazwisk a nie wymieniają swoich. Skoro tak uważa jedna z drugą osobą to czemu nie pójdziecie z tym wyżej zamiast pisać na forum. Hmm... Bo do tego trzeba mieć odwagę...

S.
@Obecny pracownik

Bardzo zabawny wpis. Pozdrawiam.

Zostały usunięte komentarze w których wskazywano kto na jaką skalę stosuje na Domaniewskiej na 4 piętrze mobbing. Co za czasy że ofiara (nie jedna!) ma się bać i wstydzić, że kata palcem wskazuje.

potwierdzam. Pracowałem w jej teamie. Została zwolniona dyscyplinarnie, ale zanim do tego doszło odeszło wielu pracowników wykonczonych psychicznie, którzy zgłaszali problem mobbingu. NIkt absolutnie nic z tym nie robił.

Zadowolony pracownik
@były pracownik

Co za bzdury :) świetnie jesteście zorientowani. Agnieszka poszła na urlop macierzyński od listopada 2017:) brawo

Byly pracownik
@Zadowolony pracownik

Cześć Agnieszka :)

Była pracownica.
@Zadowolony pracownik

Moja droga jest Ci źle że ludzie tu napisali o Tobie takie rzeczy, ale nie ma czegoś takiego jak bezkarność za nękanie. Każdy się boi wielkiej korporacji i odchodzi za porozumieniem stron, ale trauma po poniżaniu przez Ciebie pozostaje. Byłaś bezwzględna i to nie może widocznie minąć bez echa. Musisz się uczyć na błędach. Wykańczasz jedną osobę to przychodzi nowa, tylko że ludzie to nie figurki z cukru.

Adam S...

Na wstępie bardzo proszę aby autor tej opinii chociaż się przedstawił sokor pisze takie słowa. A tak w ogóle to Agnieszka Król i Darek Kaczorowski jeśli ktos ich w ogóle zna a nie piszę takie głupoty, to sa bardzo wartościowi ludzie. Autorze powyższej wypowiedzi za obrażanie ludzi w necie jest paragraf i nie nie jesteś anonimowy

@Adam S...

Myślę że komentarze z tego forum mówią same za siebie. Wyraz mobbing w co 2 komentarzu. Wszystko to na tym forum już było.

Domaniewska - 4 pietro mobbing - nowe władze żal. Mega niski poziom zarządzania. (usunięte przez administratora) i ściema. 2018 - rotacja, zwalniają się nawet bardzo doświadczeni i wartościowi pracownicy. Po getbacku to już tonąca łajba. Wstyd w CV wpisywać.

Ryba

Jestem przed rozmową do działu IT, na niższy szczebel. Uważacie, że warto? Po tylu negatywnych opiniach to nastawiam się tylko na zdobycie doświadczenia i ucieczkę gdzieś indziej..

Miśka

Czy ktoś może coś opowiedzieć o pracy w reklamacjach? Jaka kasa, praca, przełożeni i ogólna atmosfera?

Joanna

@Adam pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Mógłbyś podzielić się swoją opinią w merytoryczny sposób, z poszanowaniem kultury osobistej członków tego forum oraz pracowników Idea Bank?

iga

czy moge uzyskać informacyje odnosnie zarobków w ib?STANOWISKO sprzedaż produktów inwestycyjnych oczywiscie plany atmosfera realne mozliwosci wykonania planów ,klienci wew czy raczej szukanie na zew?pozdrawiam

PanJan

Kolejna afera z udziałem Idea Banku - afera obligacji getbacku. Już media zaczynają o tym trąbić. Czasy się zmieniły i władza też - teraz wam to nie ujdzie na sucho. Nie tylko góra ale też i zwykły doradca wciskający te obligacje odpowie karnie !

Zuza

Czy bank prowadzi aktualnie rekrutacje?

@@@@

to teraz praxownicy IdeaBanku tak płaczący napiszcie jak wciskaliście swietny produkt zwany obligacją GetBacku. Jakie mieliście plany i premie?

@@@@@

tak, wciskaliśmy. A myślisz, że bank nas informuje, że produkt jest lipny? nie ! oni nas motywują tym jaki jest świetny i konkurencyjny na rynku. Nie chce ciebie nigdy oszukać szeregowy pracownik, któremu na szkoleniach kładą propagande do głowy, ale kierownictwo , które najpierw oszukuje pracownika a potem klienta.

Biedronka, Simply, Lidl, Mokpol i inni oferują lepsze wynagrodzenie i opieke socjalna niz ten bank. Nie dorabiajcie zło...ja

Joanna

@Monika, na forum obowiązuje ochrona danych osobowych i, niestety, żaden pracownik Idea Bank nie przekaże Ci kontaktu do wspomnianej osoby. @Quba, udało Ci się czegoś dowiedzieć? Brałeś już udział w aplikacji? Warto? @Były pracownik, jak oceniasz Idea Bank jako pracodawcę poza kwestiami finansowymi? Czy na swoim stanowisku miałeś okazję do rozwoju, perspektywę awansu? Czy Idea Bank organizuje dla pracowników szkolenia podnoszące kwalifikacje? @Były pracownik (Drugi użytkownik o tym nicku), piszesz o mobbingu. To poważne oskarżenie (przypominam że wypowiadasz się na forum publicznym). Według definicji mobbing to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.". Czy jesteś pewien że tego typu sytuacje właśnie miały miejsce?

Helena Chęć.
@Joanna

Żeby tylko mobbing. Doradcy uprawiają misseling i pakują starsze osoby w obligacje - zapewniając, że mają 100% gwarancję kapitału. To jest przestępstwo, to jest oszustwo, to wywieranie presji na klientów swojego banku na osoby po 65 roku życia nie znające tych produktów, które im "opiekun klienta" wciska. Takie osoby, jak ja 68 latka przychodzę do banku, żeby bezpiecznie ulokować swoje oszczędności na dożycie, na płatne wizyty u lekarza, na leki… a wychodzimy z Banku z obligacjami. Gdybym chciała kupić nieznany mi produkt, to sięgnęłabym do Internetu, najpierw poczytać o tym, potem poszłabym do Domu Maklerskiego i byłabym przygotowana do zakupu. A ja poszłam do Banku, do zaufanego doradcy klienta… i do instytucji zaufania społecznego. Posiadanie przez banki tego szczególnego statusu wiąże się z ich odpowiedzialnością za prowadzoną przez nich działalność gospodarczą. Ustawodawca zadbał o to, by objąć regulacjami wszystkie fazy „życia” banku. Aprobacja przez ustawodawcę przepisów dotyczących istnienia i działalności banku świadczy o potrzebie ochrony interesu publicznego. Sąd Najwyższy w uchwale z 30.04.1999 r.3 , określając najważniejsze cechy instytucji zaufania publicznego, zwrócił uwagę na istotne powiązanie pomiędzy działalnością instytucji zaufania publicznego a dobrem publicznym podlegającym szczególnej ochronie. Bank pełniąc funkcje dostawcy płynności dla różnych podmiotów, przejmując część ryzyka, dokonując mobilizacji oszczędności , przyczynia się do zaspokojenia potrzeb ludności , czy aprecjacji wartości jej oszczędności. Więc można zgodzić się ze stwierdzeniem, że banki to instytucje zaufania publicznego, gdyż są one poddane szczegółowym regulacjom i kontroli ze strony organów państwowych. A ja w wieku 68 lat jestem ostrożnym „ciułaczem”, rezygnującym z przyjemności i z bieżącej konsumpcji - na rzecz późniejszych, bądź przyszłych oszczędności. Przecież ja przyszłam ulokować swoje pieniądze bankowi, a nie żadnemu oszustowi! ! Wg mnie instytucje zaufania publicznego to podmioty, których działalność podlega regulacjom ustawowym. A tu widać, że zaufanie w dzisiejszych czasach to mit! nawet w Banku.

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Idea Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Idea Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idea Bank S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Idea Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Idea Bank S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Idea Bank S.A.