Opinie o Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Poznań Piekary 19

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Poznań Piekary 19

Anna Nowy wpis

można dopytać ile osób tu obecnie pracuje i ile to ci z niższych szczebli? pytam, bo ktoś pisał, że ci to na pewno się tu dogadują, ciekawa jestem liczności ekipy w takim wypadku. Czy jakieś integracje się tu odbywają?

Kasztan2 Nowy wpis
@Anna

jakieś +- 100. Dział zawsze składa się z Dyrektora, Vice Dyrektora i/lub Kierownika, i minimum jednego pracownika, są też działy tworzone dla pupili składające się z dyrektora/kierownika i braku pracowników - działy nie robiące nic. Działy większe kontrolowane są przez mobbing (krzyki, groźny oraz wjazd na psychikę), działy mniejsze zrzucają całą robotę na pojedynczego/dwóch pracowników i robią wielkie jazdy w momencie kiedy pracownik jest chory lub ma opiekę nad dzieckiem. Integracja (fikcyjna) jest na poziomie pracowników niższego stopnia gdzie dogadują się żeby w miarę współpracować, góra odcina się od wszystkich sprawa... pieniędzy jest zawsze za mało, na podwyżki, chyba że trzeba "swoim" wypłacić premie. Aktualnie firma rekrutuje wewnętrznie "przyjaciół" z Urzędu Miasta Poznań (połowa administracja, dyrektorzy dużych działów), Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz środowisk zaprzyjaźnionych z PO/KO (pracuje tam Przewodniczący Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej)

Czy w Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kasztan Nowy wpis

nie, okres próbny jest na umowę o pracę 3mc.

Czy pracownicy w Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Kasztan Nowy wpis

To zależy, niżsi szczeblem pracownicy tak, ale w spółce panuje napięta atmosfera

MARTA

Wielokrotnie współpracowałam z WARP i jestem bardzo zadowolona. Zarówno ze wsparcia jakie otrzymałam oraz obsługi. Pracownicy bardzo pomocni. Polecam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Klient

Wszystkim, którzy zastanawiają się czy wystąpić o dofinansowanie na szkolenia czy nie, szczerze odradzam. Przez cztery miesiące pod rząd próbowałam się zalogować do systemu i wypełnić formularz i zawsze było za późno, w końcu jednak się udało. Nie sądziłam, że za chwilę będę tego żałować. Współpraca z WARP to prawdziwa "droga przez mękę", zabierająca tyle czasu i nerwów, że jest to po prostu nieopłacalne. Każdy, kto prowadzi swoją działalność ma świadomość, że "czas to pieniądz", ja straciłam więc bardzo dużo czasu, a tym samym pieniędzy. Każdorazowo zawoziłam dokumenty osobiście, do biura nadawczego, żeby mieć potwierdzenie na kopiach. Niestety, pomimo tego dokumenty ginęły, a ja otrzymywałam maile z informacją, iż nie otrzymam dofinansowania. Mój "opiekun" w ogóle nie odbiera telefonów. Kilkadziesiąt prób dodzwonienia się, każdorazowo kończyło się fiaskiem. Pani nie ma zwyczaju odbierać telefonu. Poziom współpracy jest taki, że zastanawiam się czy możliwa jest aż tak duża ignorancja, czy osoba ta przeszła specjalne szkolenie, którego celem jest utrudnianie życia osobie występującej o dofinansowanie i zniechęcanie do ewentualnego wystąpienia o dotację w przyszłości. Złożyłam wszystkie wymagane regulaminem dokumenty, tymczasem prawie codziennie otrzymuję informację, że coś jeszcze powinnam dostarczyć, celem uzyskania zwrotu środków. Najciekawsze jest to, że WARP powołuje się na tym na paragrafy nie istniejące w regulaminie występowania o dofinansowanie! Do dziś nie otrzymałam podpisanej umowy. Obsługująca mnie osoba przez ponad tydzień potwierdzała, że dokument został wysłany. Mimo moich wielu monitów, nie mogłam otrzymać poprawnego numeru nadania listu poleconego. Otrzymałam jakiś absurdalny numer, który - już gołym okiem było widać - nie przypominał numeru pocztowego. Jak się okazało - ponad tydzień byłam oszukiwana przez pracownika WARp, podczas gdy list został wysłany z tygodniowym opóźnieniem. Od trzech tygodni tracę codziennie kilka godzin na wyjaśnianie z WARP-em różnych abstrakcyjnych problemów, związanych z takimi kwestiami jak: zgubienie dokumentów przez WARP, nie umiejętność znalezienie wypełnionych przeze mnie on line dokumentów czy konieczność dostarczania jakichś dodatkowych dokumentów, o których nic nie wspomin regulamin. Kilkakrotnie prosiłam "opiekuna" o podanie podstawy prawnej i informacji, gdzie ją znajdę. Codziennie tracę więc czas na wysyłanie print screenów, skanów itp., zadaję pytania, na które nie otrzymuję odpowiedzi. Współpraca z WARP to po prostu KOSZMAR. Nie zdawałam sobie dotychczas sprawy z tego, że mogą istnieć jeszcze tak działające instytucje. Szczerze odradzam więc występowanie o dofinansowanie, chyba, że ktoś ma bardzo dużo czasu, mocne nerwy i dużą dozę tolerancji dla ludzkiej niekompetencji.

Przedsiębiorca

30% spadku obrotów w jednym miesiącu ????? KPINA - po zwolnieniu składek ZUS, dofinansowaniu wynagrodzeń pracowników oraz subwencji z PFR - firma jeszcze ma problemy z płynnością ????? BREDNIE - jeśli tak to taka firma nie powinna istnieć - WARUNKI GRANTU TO MIN. 30% w 2 KOLEJNYCH MIESIĄCACH DO ROKU UBIEGŁEGO -to daje jakiś obraz - warunki które były to rozdawnictwo kolesiom a nie pomoc potrzebującym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przedsiębiorca

Mam pytanie do WARP O SPOSÓB NADAWANIA NR ID ( W ZAŁĄCZENIU INFORMACJE Z MAILA) 1. Informujemy, że wniosek o grant serwer generatora zarejestrował 2020-08-24 09:02:44.413366000. Informujemy, że dla złożonego wniosku nadano nr ID 11438. 2. Informujemy, że wniosek o grant serwer generatora zarejestrował 2020-08-24 09:04:34.749077000. Informujemy, że dla złożonego wniosku nadano nr ID 9057. DLACZEGO WNIOSEK ZAREJESTROWANY PRAWIE 2 MINUTY WCZEŚNIEJ MA NR O 2381 WIĘKSZY ??????????? DLA MNIE TO DZIWNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DLACZEGO SKŁADANIE WNIOSKÓW MA BYĆ KONTROLOWANE I PEWNIE ANULOWANE? BEZ POMOCY HAKERÓW, INFORMATYKÓW UDAŁO SIĘ RAZ W ŻYCIU DOSTAĆ POMOC. TERAZ CI CO PRZEGRALI TEŻ MNIE TEGO POZBAWIĄ. TO JEST WŁAŚNIE NIESPRAWIEDLIWOŚĆ CZASÓW’

Krzysztof

Hej, Brałem udział w konkursie na grant na kapitał obrotowy. Nikt mi nie pomagał, sam złożyłem wniosek, kliknąlem w punkt 9.00 (zacząłem procedurę kliknięcia pewnie 0,2 sek przed 09:00:00 choć to zależy jeszcze wg jakiego zegara(!)) i zdobyłem grant. Każdy znał regulamin, wiedział, że liczy się kolejność zgłoszeń, jakoś wcześniej nie było protestów, a każdy liczył, że może dostanie, bo wniosek prosty, trzeba tylko kliknąć etc. Teraz gównoburza, przecież nawet jak powtórzą, to i tak będzie 47 tys przedsiębiorców niezadowolonych, bo tylko 3 tys. osób otrzyma. Prawda jest taka, że zapotrzebowanie (17 miliardów) jest zbyt duże do kwoty alokacji (90 milionów zł), więc 5% może tylko cieszyć się, a reszta będzie niezadowolona. Prawda jest taka, że był to totolotek.

Przedsiębiorca

Czy ktoś z tu publikujących naprawdę liczył że przy przedstawionych przez WARP zasadach przyznawania grantów procedura odbędzie się transparentnie, uczciwe i bez problemów technicznych?? :)) Przykry to tylko sposób traktowania przedsiębiorców i faktycznie nie powinien zostać pominięty milczeniem

ZBB

Witam, Ten rozdział GRANTÓW to granda ! Jak zauważył jeden z komentatorów, jaki komputer w kilka sekund obliczył kto ma dostać dotację ? Przecież nawet otwarcie linku i przesłanie to co najmniej 2 sekundy. A o godz 9:00:10 było już niby pozamiatane. Prokuratura DO ROBOTY ! Zobaczymy co z tego wyjdzie , ale niezadowolonych przedsiębiorcow będzie kilka tysięcy, no cóż może będzie trzeba się ruszyć ?

Właściciel firmy

Szanowni Państwo. Jedyna szansa w zgłoszeniu do prokuratury. Nie odpuszczajcie i poświęćcie godzinkę na napisanie zgłoszenia do prokuratury. Ja będę pisać jeszcze dziś. Kliknąłem w link o 9:00:01 wg czasu światowego. Jaki komputer obliczył w czasie poniżej 1 sekundy, przeanalizował wszystkie wnioski i wyliczył sumę wnioskowanych grantów, że wyczerpała się kwota 90 000 000 zł ? Czy NASA ma taki komputer z taką mocą obliczeniową? Bardzo prawdopodobnym jest, że doszło do nieprawidłowości i możliwości popełnienia przestępstwa. Tak naprawdę nikt z nas składających wniosek nie ma nawet dowodu, że złożył wniosek i o jakiej godzinie. Wszystko jest na serwerze firmy WARP, a to może sprawdzić tylko prokurator. Nikt nie otrzymał żadnego maila, z kolejnym numerem złożenia wniosku i datą przyjęcia wniosku. Jeżeli decydujący jest czas złożenia wniosku, a 1 sekunda w moim przypadku okazało się za późno, to znaczy, że decydowały nanosekundy? Czy ich program i komputer miał zdolność operacyjną to wyliczyć i ocenić? Nie otrzymałem żadnego potwierdzenia oprócz wyświetlonego komunikatu na przeglądarce internetowej bez żadnego numeru, daty, godziny, minuty i sekundy. Skoro wnioski rozpatrywane były wg kolejności zgłoszeń, a decydować miały nawet sekundy to dlaczego odpowiedź nie zawierała kolejnego nr zgłoszenia ani podania godziny z dokładnością do sekundy, skoro sekundy miały decydować. Czy ktoś z Państwa był na tyle odważny i kliknął w link przed godziną 9.00 dnia 24 sierpnia? Podejrzewam, że nie. A być może link był aktywny już wcześniej, można było w niego kliknąć i "ustawić się w kolejce", tylko trzeba było to wiedzieć. pozdrawiam

Złożyłem 10 sekund po 9 i też komunikat że środki wyczerpane. Wierzyć mi się nie chce. Zastanawiam się czy nie złożyć zawiadomienia do prokuratury bo źle to wygląda. Kto pierwszy ten lepszy... To jest chory podział. Dający pole do naduzyc.

Zwykła ściema. Środki powinny być przyznane propoecjonalnie do ilości wnniosków. Brak słów punktualnie o 9.00 brak kasy. Kradli i dalwj bedą kraść.

Wkurzona

(usunięte przez administratora) ! Kto wziął do kieszeni ?! Swoi !! Wielkopolska Tarcza Kryzysowa fundowana przez WARP. Kliknięcie o 9:00 rano w link aktywacyjny. Klikam o punkt 9:00 rano (wg zegara światowego) i komunikat, że wszystko rozdane ?! Z ludzi durniów robią !!! Do tego są tchórzami, bo wszystkie telefony są nieaktywne. Boją się tak wkurzonych jak ja !

We.j
@Wkurzona

To samo zrobiłam godz. 9.00 i wniosek nie przyjety . To jest jakaś ustawka. SZOK kto mógł tak nas oszukać. My potrzebujemy POMOCY!!!

Masakra
@Wkurzona

Mnie spotkało to samo. Będę kierował wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przy rozpatrywaniu wniosków. To jest mega granda. Myślą, że jak ktoś zrobił automat za 5-10% wartości wsparcia i to jest nie do wykrycia to jest w dużym błędzie.

Przedsiebiorca
@Wkurzona

Ma Pani 100 % racje. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Miałem dokładnie tak samo. Punkt 9.00 klikam. o 9.00.30. dostaje odpowiedz, że brak środków. Śmiech na sali. Mam nadzieje, że ujawnia listę przedsiębiorstw które dostały się na te pieniądze.

Mick
@Wkurzona

To totalna ściema ten GRANT . Wszyscy kliknęliśmy o 9:00 i oni wiedzieli że serwery się zablokują. Dla wtajemniczonych pewnie będzie ,,brama dojścia" o której wiedzą tylko znajomi urzędników od 9:00 do 15:00 . Trzy razy klikniesz i odpadasz a brama może być np o godzinie 10:01. Kombinacji mogli zrobić tyle że nikt z szaraków nie dostanie ,, bez zwrotnej pożyczki". Urzędnicy bawią się ,,motłochem" i się śmieją.

Why??

Dlaczego usuneliscie komentarz osoby oszukanej przez WARP??

Agata
@Why??

Był to wpis osoby oszukanej przez inną firmę Wielkopolską Agencję WSPIERANIA Przedsiębiorczości ... firmę, która pod WARP się podszywa

Gutek

Może ktoś podpowie jak się pracuje i czy warto aplikować?

Agata

@były, napiszesz dlaczego sądzisz, że większość ludzi się pozwalniało? Jaka atmosfera panuje w Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości? Kto jeszcze wyrazi swoją opinię? Pomóżmy innym użytkownikom forum podjąć decyzję odnośnie tego pracodawcy.

Cezary

Czy możecie wyjaśnić co to jest - INICJATYWA JEREMIE?

pozyczkadlatwojejfirmy
@Cezary

Inicjatywa JEREMIE to projekt z UE, oferujący pożyczki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. To pożyczki nisko oprocentowane i nie wymagają wkładu własnego. Szczegóły można znaleźć na stronie warp.org.pl

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Były

Pewnie wszyscy co mądrzejsi już się pozwalniali:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.?

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.