Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Popieram przedmówcę

Słaba firemka! Żadnych perspektyw.........

To nie jest firma! To prywatny folwark piłkarskiego małżeństwa. Nie dość, że piłkarski mąż był dyrektorem, to teraz piłkarska żona też została dyrektorem. A bardziej mściwej i mniej kompetentej kierowniczki w życiu nie miałem! Najlepsze jest to, że nawet pismo do Zarządu napisałem o wyczynach piłkarskiej żony, ale widocznie piłkarski mąż znowu ją wybronił... Zastanawia mnie jak to możliwe, że wszyscy, a głównie Zarząd, tańczą jak im to perfidne piłkarskie małżeństwo zagra... Uciekajcie od tej firmy jak najdalej!

Kosz

Taaaaa... tylko jakieś branżowe unijne gówna w stylu : jak wypełniać wnioski etc. które potem przy zmianie pracy można wywalić do kosza :///

7uj

@Janek a skad masz takie informacje na ten temat??

Niestety

Faktycznie słabo z kasa. W Poznaniu za doradce czy kierownika mozna bylo dostac w miare kase ale w oddzialach juz bez szalu bylo

Janek

Nic tam nie zarobisz teraz. Firma zwija żagle. Tylko piłkarskie nazwiska jeszcze się trzymają koryta :)

Zarobki

Tna koszty ? To ile teraz tak mniej wiecej mozna zarobic na stanowisku doradcy czy kierownika ?pytam bo widzialem ogloszenia na oba stanowiska

Zzz

Wszyscy uciekaja stad ! Awansowac na kierownika nie ma sensu, wiecej nerwow i odpowiedzialnosci a kasa marniutenka jak na kierownicze stanowisko, w oddzialach szczegolnie

Janek

@kww - jak ktoś ich podpieprzy to się wyjaśni. A wielou jest takich, którym ta "piłkarska" para zalazła za skórę. Firma pada, także nie ma się co napalać na pracę u nich, a który kierownik zostanie do końca? No który? :)

xxx
@Janek 19.05.2016 16:07

kasa może i na czas. Przelewem???? To chyba norma w dzisiejszych czasach!!! Szkoda tylko,że taka marna!!! Szkoda gadać! Ciąć koszty na pracownikach? Tnąć mogą na dyrektorkach i prezesach a nie na biednych pracownikach co ciężko pracują!!!

Janek

Oj tak. Jedno jest dyrektorem, a drugie kierowniczka. Ze za takie rzeczy jeszcze sie nikt nie wzial. (Tylko kto ABW czy CBA powinno?)

Asia

@Bartek na jakie stanowisko aplikujesz? Na stronie http://bip.warp.org.pl/praca-w-warp.html jest tylko jedno ogłoszenie o prace ale z 2012 r. Jeśli "ot tak" zamierzasz wysłać CV to nie liczyłbym że odpiszą. Z tego co pracownicy mówią to obecnie trwa proces zwalniania na szeroką skalę. Podobno już nie pracuje tam ok 15 osób, którzy jeszcze w styczniu byli pracownikami. Czy ktoś może temu zaprzeczyć? Poza tym wielu ludzi opowiada o nepotyzmie, który dręczy firmę już od wielu lat. Podobno szczególnie jedno "piłkarskie" nazwisko przewija się często w firmie...

Opinia

Nie polecam tej firmy

Paul

Oddzial w Kaliszu faktycznie byl slabo zarzadzany i nie rentowny i tyle...

Ola. B

Chyba zle sie dzieje w warp. W Kaliszu oddzial zamkneli bo slabo prosperowal i zaraz kolejny pewnie

Ola

Unia konczy powoli z dobrodziejstwami, szkoleniami, funduszami, dotacjami: nie warto pracowac i tracić czasu na tego typu firmy. Lepiej rozwijać się w innej branży bo praca w funduszach jest mało perspektywiczna.

Nin

Czyli generalnie w kolko klepiesz to samo, nudne tematy grupce znudzonych ludzi ktorzy musza to odbebnic. Nic ambitnego niestety ani rozwojowego

Karat

Kasa tylko fajna w Poznaniu. W oddziałach nic nadzwyczajnego. Płace standardowe

Ziz

Zgrany zespol i cudowna atmosfera?gdzie ja się pytam? Co za brednie? Moze w poznaniu w centrali? Ogolnie nie polecam firmy! Tymbardziej ze slabo stoja

Była pracownica

Warp to slaba firemka, slabo placą, wyzysk i zero rozwoju. Nie polecam jako pracodawcy

nomoreWARP

a przedmówczyni anonimka sama swoją wypowiedzią pokazała poziom;D jako ANONIM pisać nie można ale juz jako ANONIMKA bardzo proszę:) Skoro było tak super i tak prorodzinnie i skoro tak to źle pisać jako ANONIM/ ANONIMKA PODPISZ SIĘ pod swoją opinią!!!

nomoreWARP

Beznadziejny pracodawca, nie polecam tej firmy!!!!!!! a tymbardziej nieistniejącego już oddziału w kaliszu, stracony czas.

Anonimka :)

Łatwo Wam jest pisać jako ANONIM.... Pracowałam w tej firmie ponad 5 lat i nie mam większych zarzutów. Zgrany zespół, wspaniali ludzie i super atmosfera. Oczywiście wszystko zależy od działu i od dyrektora ale ogólnie i jest ok. Firma prorodzinna :) Z sentymentem będę wspominać tamten okres pracy.... A maruderom polecam pracę w korporacji :) i zatęsknicie za WARP.

dołączę się do ww. opinii. Nie ma co tam szukać. Proponuję omijać tą firmę z daleka. Tam nie szanuje się pracownika, tam liczy się tylko firma i jeszcze raz firma. A jak ci się nie podoba to na twoje miejsce jest kilku następnych naiwnych kandydatów. Wystarczy obserwować ich stronę, co jakiś czas poszukują nowych pracowników, bo mądrzejsi już poodchodzili. Pozdrowienia dla pieprzniętego dyrektorka z Poznania:P

były pracownik

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Niskie płace, obiecanki cacanki na rozmowie kwalifikoacyjnej a w rzeczywistości totalny wyzysk i pomiatanie pracownikiem. Kierownictwo to jedna wielka klicha. Na początku zapier....asz jak szalona/y a później w piątek po południu dowiadujesz się, że już Cie nie chcą i dostajesz wypowiedzenie.

Zostaw opinię o Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.