Opinie o Pretty Girl (LPW S.A.) w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pretty Girl (LPW S.A.). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pretty Girl (LPW S.A.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pretty Girl (LPW S.A.) w Łódź

Iwka75

czy ktoś pracował na stanowisku konstruktora w tej firmie? jeśli,tak ,to proszę o info dotyczące warunków i płacy.W ciągu1,5 roku widzę chyba trzecie ogłoszenie,jest tyle pracy czy chodzi o rotację.

czaja

kto ma/mial okolo 2000 w pretty girl reka do gory..... !!!! oprocz kierownikow

kleo

A ty baska jestes jakims obronca pretty girl, a...moze zatrudnii tutaj kogos zeby lagodzil atm...buhahahah zadna praca nie jest sielanka, jak wszedzie, raz lepiej a raz gorzej. ale w pretty girl to.... mala przeginka: jezeli chodzi o inwentaryzacje /sciagali kase z cen z metki I ozkarzanie pracownikow o kradzieze/ a juz wogle cosjal wyklada sie na lopatki... ps, bylam bardzo dobrym pracownikiem, bardzo chwalonym :)

patka

Zdecydowanie odradzam, praca w tej firmie gwarantuje wyniszczenie psychiczne. Firma nie ma żadnego szacunku do pracownika, etyka pracy na poziomie -1, wyzysk, stawka głodowa, a nadgodziny płatne jeszcze gorzej (6zł/h)! Kierowniczka regionalna jest niekulturalna, dla przełożonych liczą się tylko cyferki w tabelkach, a nie komfort klientów i pracowników. Przez całą zmianę musisz na siłę udawać że coś robisz, nawet gdy wszystko lśni w sklepie, podczas wizyty prezesa kazano nam układać bluzki w stosy, po czy te stosy rozwalać i robić to od nowa tylko po to żeby prezes widział że coś robisz!! Parodia. Nie wspominając o comiesięcznych inwentaryzacjach, po których za kradzieże po pierwsze oskarżano losowo pracowników, a po drugie braki były obcinane z pensji i to po cenach sprzedażowych a nie hurtowych, tak aby firma tak czy siak mogła zarobić! Bardzo źle wspominam pracę w tej firmie, pomimo szczerych chęci i starań, aby nadążyć za standardami narzucanymi przez szefostwo nie otrzymałam nic w zamian oprócz ciągłego stresu.

Sprzedawca

Rozmowa z Kierowniczką Salonu przebiegła w naprawdę miłej atmosferze, pytania o moje zainteresowania, wiadomo trzeba umieć coś powiedzieć na swój temat. Następnie czemu chcę pracować w tym akurat sklepie? Jakie są aktualne trendy w modzie? Miałam też zaprezentować jedną sukienkę w taki sposób w jaki bym ją chciała sprzedać. Ogólnie rozmowa trwała ok 20 minut. Odpowiedź pozytywną dostałam jeszcze tego samego dnia :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kleo

totalny wyzysk czlowieka, brak praw pracownika, normy godzinowe, graficzki 2, na legal I 2 nieoficjalny !!!! najgorzej wspominam prace w tej firmie na skale calej Polski. brak premii, presja I nasick odgorny powoduja ze czlowiek sie stresuje, cale te tabeleczki I wyliczenia. dobra praca na tzw przezimowanie...

xxx

Praca na stanowisku sprzedawcy to równocześnie praca jako: wykładacz towaru, kasjer, sprzątacz, magazynier, służący od noszenia wieszaków, pracownik ochrony mienia. Grafiki faktycznie dwa jeden "legalny zgodny z prawem pracy", drugi placówkowy, w którym zdarzy się pracować powyżej dopuszczalnej dziennej normy godzinowej. Nie wolno stać bezczynnie, nawet jak nie ma klienta (poprawianie już poprawionych wieszaków itd), nie wolno siedzieć (bo i nie ma na czym) W innych butikach nawet tych luksusowych dla sprzedawcy jest zawsze krzesełko, bo za operację żylaków nikt ci nie zapłaci. Pracownik jest jak koń na wyścigu lub bohater gry komputerowej- liczy mu się wszystkie parametry, statystyki. Do tego włażenie klientkom do tyłka, noszenie jak sługa wieszaczków.Bardzo często ten zabieg nagonki skutkuje odstraszaniem i klientki pospiesznie porzucają przeglądany towar i wychodzą (nie każdy lubi taki atak!) Tajemniczy klient dla którego trzeba wyklepać wszystkie formułki i niczym robocik wykonywać kolejno kroki ABC.(tu skojarzenie z pewnymi sieciami spożywczymi i teksty "siateczka, gumy do żucia, lodzik itd") A to wszystko za najniższą krajową….plus śmieszna premia z 2ką z przodu i tu nie mówimy o tysiącach! Brak jakiegokolwiek socjala (paczki dla dzieci, dodatek świąteczny lub wakacyjny, pakiet sport, a należy się, gdyż firma zatrudnia powyżej odpowiedniej ilości pracowników, więc może czas pomyśleć o związkach zawodowych ?) Często nie ma możliwości zjeść posiłek, a o wyjściu do toalety można też pomarzyć (ale też nie zawsze, gdyż to zależy od ruchu na sklepie). Brak paska pay slip, więc nie wiadomo czy składki są czy nie i za co jest zapłacone. Nadgodziny płatne 6 zł? Mniej niż podstawowa stawka godzinowa?!(a gdzie przepisowa płatność 100% ?) Przydałaby się jakaś odgórna kontrola, ale jak to wykazać jeśli nie dostaje się żadnego wypisu z wypłaty, a wszystkie dodatki są „pod stołem.” Jeden weekend wolny w miesiącu- porażka na całej linii…. Odpowiedzialność materialna przy inwentaryzacji do kwoty nie zakupu z hurtowni, a do kwoty sprzedaży jak dla klienta, czyli jak zawsze firma ma zapłacone kosztem pracownika. Podsumowując: Jest to praca w której Polak dopuszcza się standardowego wyzysku, czyli nihil novi. Z plusów: umowa o pracę, płacą na czas tę pensję głodową, jak się dobrze trafi to miła atmosfera w zespole, możliwość nauczenia doboru stroju do sylwetki- jeśli kogoś interesuje ten temat, bo jest na kim „potrenować”. Z minusów: łamanie prawa pracy, WYNAGROZDENIE, brak socjala, Pracę można traktować jako tymczasową, do momentu znalezienia lepszej oferty.

Warszawianka

Umowa o pracę, a zarobki mogą być różne bo zależne od tego czy wyrobi się np. budżet itd. także wszystko zależy od pracy zespołu, ale są spoko.

natusssia

Hej! Czy ktoś mi może powiedzieć coś więcej o zarobkach w tej firmie i czy umowy śmieciowe czy normalnie o pracę?

Kaśka

Cześć Wszystkim. Poczytałam trochę tych komentarzy na temat PG. Powiem Wam szczerze, że jestem naprawdę zaskoczona ilością negatywnych opinii. Mnie pracuje się tutaj naprawdę dobrze. Słuchajcie, jeśli będziecie się przykładać do pracy przede wszystkim z pozytywnym nastawieniem to wszyscy będą zadowoleni. Sama wiem po sobie, że praca z poświęceniem daje dużo satysfakcji (wiąże się to również z premiami ;) ). No i oczywiście dopełnieniem wszystkiego jest zgrany zespół. A w takim właśnie pracuję :) To nie jest miejsce dla osób, które chcą tylko odbębnić swoje godziny i mają wszystko gdzieś. A wymaga się w każdej pracy. Wystarczy trochę kreatywności ;) Ja polecam pracę w PG. Ale to już same musicie się przekonać składając CV jeśli będziecie mieć okazję ;)

xxx
@Kaśka

Do Kaśka : 200 zł premii za 100% wyśróbowanej normy to dla ciebie satysfakcja i najniższa krajowa? zero socjala (no właśnie ciekawe co firma robi z tymi pieniędzmi, które należą się pracownikom! jak "na lewo" wykazują te pieniądze? Polak zawsze drugiego rodaka oskubie!

Olka

Hej! W ogóle nie rozumiem tej nagonki, która panuje na tym forum i zaczynam się zastanawiać czy są to komentarze wstawiane przez rozgniewane zwolnione byłe pracownice, bądź osoby mające awersję do tej (jednej z niewielu na naszym rynku) polskich firm. Pracuję w jednym z salonów PG. Atmosfera w pracy jest przyjazna. Jak w każdej pracy i tak jak wszędzie(!) są dobre i złe chwile, ale mamy bardzo fajną panią manager, która potrafi docenić, na którą można liczyć i która zawsze, ale to zawsze traktuje nas na równo. Jeżeli nie chce się komuś pracować to szuka dziury w całym i w żadnej pracy znajdzie coś, do czego będzie chciał się przyczepić niezależnie od tego czy będzie to firma PG, Reserved, TRL czy inne tego typu sieciówki. Może pora zmienić branżę skoro praca w handlu jest taka dla Was ciężka? Pozdrawiam serdecznie i wszystkim szukającym pracy polecam poświęcić czas na przyjście na godziny próbne do nas a nie tracenie go na wyczytywanie zmyślonych opinii na temat naszych salonów.

nikita

ja rowniez mialam przyjemnosc pracowac w PRETTY GIRL i to co sie tam dzieje to jest wielkie nieporozumienie walka sprzedawcow o klienta bo pracuja na swoich loginach grafiki robione sa dwa jeden dla kadr co by nikt sie nie czepnol z kontroli i trefny dla kierownika i kierownika regionalnegon zrobiony oczywiscie pod kierownika praca nawet nie za najnizsza krajowa 1200 i nic poza dodatkowo dochodza obowiazki przekladania sklepu gdzie powinien tym sie zajmowac dekorator a takiego nie uswiadczysz nie ma chwili aby spokojnie zjesc a co dopiero usiasc pracujesz nie ukrywajac caly dzien na nogach a jak klientow brak masz palic glupa i wieszaczki wyrownywac tak aby tylko bezczynnie nie stac bo moze wpasc audyt tzw tajny klient ...ogolnie rozliczanym sie jest z tego ile klientow weszlo na ilosc sprzedanych szt i paragonow i kwota i to wychodzi skutecznosc to wiemy ze w sklepach wylaczaja licznik klientow tak aby miec wieksza skutecznosc bo to jest nie do przejscia i dostajesz od razu telefon co to za skutecznosc prosze o raport o np12:00 o 14:00 o16:00 i tak co dwie godz a jak cos to odgorny nalot ot tak sie pracuje w pretty zalosne nie polecam masz okazje miec inna prace to zrezygnuj z pretty bo to dno

ololo

Zgadzam się i potwierdzam wszystko co napisał "były pacownik" !! chamstwo , prostactwo i wyzysk !!

Oferty Pracy

ASYSTENT SPRZEDAŻY 3/4 ETATU PRETTY GIRL S.A. 2015-02-15 Żródło: Gowork.pl Radom (mazowieckie) Wymagania:  doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej); wysoka kultura osobista; wysokie zdolności interpersonalne; zainteresowanie modą i aktualnymi trendami; umiejętność pracy w zespole; odpowiedzialność; zaangażowanie; kreatywność; Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres e-mail: aleksandra.ziolek@prettygirl.p

zza
@Oferty Pracy

Zgadzam sie, gdy tylko przedszkoli sie Regionalnych i kierowników praca w tej firmie stanie nie więzienie i obozem.

terweew

możesz załapać w tym sklepiku nerwice a nie zniżki.

alezenada

nie polecam!! w szczególnosci dla początkujących dziewczyn, starsze doświadczone sfrustrowane tą pensyjkaaa i zyciem w tym kraju panie cie zeszmaca tak ze sie odehce wszystkiego. przyzwolenie na mobbing nawet podczas szkolen inwentaryzacyjnych o polnocy. okradaja wlasnego pracownika..kierownicy pewnie sami podbieraja szmaty..(usunięte przez administratora)robote za wszystkich i dostajesz i tak zjebe..nie polecam! proponuje szukac pracy w zagranicznej firmie o godnych standardach.

HP HPHHP

WSZYSCY REGIONALNI TEGO SKLEPU TACY SAMI. Cały ten sklep to chamstwo i te prostackie zachowanie.( dział reklamacji..też parodia). Robią co chcą, traktują ludzi jak g**no. Kierownicy nie lepsi.. Ty pracuj bo musisz a ta se bierze godziny tak jak jej odpowiada. Z takim traktowaniem ludzi upadną na dno..wczesniej czy później. bo karma wraca.! A TU JESZCZE DO PANA TOMASZA : NIECH PAN PRZESZKOLI REGIONALNYCH I KIEROWNIKÓW BO NADAJĄ SIĘ DO PRACY ALE NA KASIE W BIEDRONCE.

Magda
@HP HPHHP

przepracowałam w tej firmie 5 i pół roku i na początku była sielanka.. kasa super, naprawde! niestety po pewnym czasie weszly mega standardy obslugi klienta zaczal pracowac Pan T.L. i zrobiła sie jakas masakra. Praca z pania M.K. to pryszcz w porównaniu do pracy z R.R. z M.K. dalo sie pogadac jak z babka a nim to bez dyskusji i tylko taki osrany byl ze jak cos mu sie mowilo to nawet w oczy nie umial spojrzec. z tego co wiem to zarobki teraz to jakas masakra. Ogolnie polecam ale tylko zdesperowanym. Jak masz szanse to szukaj pracy gdzie indziej. aaa jesli chodzi o M.K. to jej mąż owszem pracuje w firmie ale informatyk to juz nie rodzina tylko zbierznosc nazwisk. pozdrawim

@Magda

Widzę że przez te 5 lat odkad tam nie pracuje jest tylko jeszcze gorzej. Dzieki Bogu że ten R.R mnie zwolnil w sumie to do dzis nie wiem za co ale teraz to jestem przeszczesliwa bo mam (usunięte przez administratora) prace i swietna kierowniczke i choc dalej sie musze użerac z klientami to przynajmiej nie musze im wylizywac tylka byle by miec wiecej poxycji na paragonie i większy koszyk. .. wspolczuje tam pracujacym

byly pracownik

Witam dziewczynki, pracowałam 6 miesięcy w Pretty Girl na stanowisku kierowniczym, zacznę od tego ze to mały burdel na kółkach który chcę się równać z większymi sieciowkami. Miałam przyjemność poznać samego dyrektora Pana Tomasza Lewandowskiego, mężczyzna który nie ma pojęcia o sprzedaży, wizualizacji sklepu bo uważa że sklep musi być zatowarowany po brzegu, wszystko Wporzadku tylko kiedy wyjmujesz ubranie i łamie się przy tym wieszak( oczywiście w firmie nie ma wieszakow dodatkowych kiedy te w salonie się zepsuja) sklep wygląda jak typowy lumpex, ale firmie to nie wadzi. Kierownik regionalny pani Magdalena K. Jest osoba chamska, nie wie co to szacunek do ludzi i nie posiada żadnego doświadczenia z pracą w sklepie odziezowym, swoją karierę rozpoczęła sprzedając ubrania w Łodzi na targu, z czasem otworzyła sklepy i zatrudniła pracowników, w firmie na znaczących stanowiskach pracuje jej maz i szwagier. Teraz krótko i warunkach pracy, masz jeden z laski weekend wolny w miesiącu, najnizsza krajowa + premia od sprzedaży która jest zabierana ze względu na inwentaryzację (bo odpowiadasz materialnie) z dokumentów wynika ze kupują bluzki za 12 zł w i Hurtowni ze zwykłej wizkozy(nie ma w tym sklepie bawełny) a sprzedają za 80 zł przy czym Ty odpowiadasz za kwotę 80 zł nie 12 zł kiedy nastąpi kradzież. Inwentaryzacja jest przeprowadzana w trakcie otwarcia salonu, w obecności klientów i nie masz za to płatne. Nadgodziny są za 6zł na rękę pod stołem i nie możesz odmówić nadgodzin bo firma Cię zwolni, jak to ? Firma chcę ci dac zarobić a Ty odmawiasz? Grafiki są robione 2 jeden dla sklepu i tu panuje samowolka bo grafik jest robiony przez kierownika sklepu ale musi być zaakceptowany przez regionalnego który to zmienia i ten drugi prawidłowy grafik zgodnie z prawem dla kadr. Co tydzień są analizy sprzedawców i kierowników, jest rozliczane ilość sztuk na paragonie, kwota paragonu, kwota na godzinę, paragony na godzinę, jakie produkty sprzedajesz i podsumowanie tygodnia. Masz jak mrówka wyliczone na osobę ile musisz sprzedać ile paragonow itp. Pracowałam w wielu sklepach odzieżowych i żałuję że dla tego sklepu zrezygnowałam z pracy która dawała mi przyjemność. Że względu na to ze jestem Polskim obywatelem i chcę być traktowana jak człowiek oraz tak samo traktować podlegly mi zespół zrezygnowałam z pracy w Pretty Girl... Marka która swoje początki miała na bazarze w Łodzi i sprzedaje ubrania te same co Bułgarzy.

zzz

Nikt o zdrowych zmysłach, tam nie pracuje...chyba ze tylko bladynki...

@zzz

blondynki chyba hahahha.. to jaki masz kolor wlosów ? hahahah

goscfa9P

praca w salonie pg to masakra, nas "asystentow spzedazy" dzieki ktorym maja to co maja traktuja jak najgorsze g... za psie grosze, 1200, premia....zapomni

ololololol

MOBBING i jeszcze raz MOBBING !!!!! PORAŻKA ! nie polecam pracy w tej firmie. szukają jeleni. taka obsługa klienta powinna byc w sklepie ekskluzywnym ..a to zwykła sieciówka. Traktują pracownika jak szmate.

Zostaw merytoryczną opinię o Pretty Girl (LPW S.A.) - Łódź

• Jak się pracuje w Pretty Girl (LPW S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Pretty Girl (LPW S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pretty Girl (LPW S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pretty Girl (LPW S.A.)?

Kandydaci do pracy w Pretty Girl (LPW S.A.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pretty Girl (LPW S.A.)