Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

Lidia

@Inna niż inni, jeśli jesteś pracownikiem firmy dodaj więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacji jakich pracodawca wymaga od pracownika. Czy relacje z przełożonym są satysfakcjonujące? Firma potrafi docenić pracownika i daje mu szansę na awans lub podwyżkę? Pamiętaj, że to forum istnieje po to, żeby dodawać na nim informacje o pracodawcach i aktualnie trwających rekrutacjach. Nie ma na nim miejsca na komentarze nie na temat.

Inna niż inni
@Lidia

Gdybym się tutaj rozpisala.na temat to mogloby.miejsca zabraknąć

Pracuś
@Lidia

Ten zakład to jakaś porażka nie ma ludzi do zmian na śniadanie nie ma ciągle ustawiaczy wszystkich można spotkać na palarni lub na plotkach kierownik nie potrafi rządzić zakładem nasypowi to nawet po sobie sprzątać nie umieją myślą że są w domu. W domu (usunięte przez administratora) to w pracy to samo nie polecam tego zakładu

Jan

Co tam na ognisku?

Sridia

Bardzo ambitna praca xD Jak widzisz nie zdobywasz żadnych cennych informacji.

Lidia

@lura, Twój komentarz nie zawiera informacji na temat pracy w Prettl Polska. Jeśli pracujesz w tej firmie to zachęcam Cię do wyrażenia opinii o pracy w tym miejscu. Mile widziane będą merytoryczne komentarze, które zawierają konkretne informacje. Może mogłabyś napisać jaka atmosfera panuje w firmie?

Sridia
@Lidia

Lidia ogarnij się. Twoje komentarze w ogóle nic nie wnoszą.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
lura

pracować,pracować nygusy... najlepiej tylko daj daj i daj...

BydgoszczAnka

A chcialam skladac CV ... po opiniach odechcialo sie. Szukam dalej

Lidia

@Lolaaaa, pracujesz już w Prettl Polska czy dopiero masz zamiar aplikować? Przypominam, że na forum nie dozwolone jest opisywanie pracowników o czym mów regulamin strony: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli ktoś z pracowników czyta ten wątek to zachęcam do wyrażenia opinii na temat pracy w tym miejscu.

Jest parking?

A jak wygląda sprawa z parkingiem? Jest gdzie zaparkować pod zakładem za darmo? Chcę złożyc cv ale jestem spoza Bydgoszczy i wolałbym dojeżdżać samochodem

Lolaaaa
@Jest parking?

Tak jest parking darmowy.

Lidia

@Jest parking?, myślę, że takie informacje uzyskasz na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli zdecydujesz się pracować w Prettl Polska to daj znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. To na pewno będzie pomocna informacja, dla tych który są zainteresowani pracą w tej firmie.

Lidia

@LINC, @Ja się zwolniłem niedawno, mobbing to zachowanie polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy aby na pewno macie w firmie do czynienia z takimi zachowaniami? Pamiętajcie, że wypowiadacie się na forum publicznym. Informacje tu zamieszczane powinny być zgodne z prawdą. Jeśli faktycznie tak jest to może należy to zgłosić? @Jerzy, skąd masz takie informacje? Jeśli pracujesz w Prettl Polska to powiedz coś więcej na temat pracy w tym miejscu.

LINC
@Lidia

Być może to odczucie subiektywne, być może inni tak nie myślą. Ja już pracuje w innej firmie. Życzę obecnym i byłym pracownikom samych sukcesów i wszystkiego dobrego

Pretlanka

Bo prawda jest taka że zmiany powinny być pomieszane ale tak naprawdę pomieszane wszyscy pracownicy wrzucenie do maszyny losujacej i losowanie na trzy brygady w tedy myślę że była by rozpacz i lament no ale skończył by się cyrk

Jerzy

Prettl Polska ma opinię świetnego pracodawcy!!

j23
@Jerzy

Dobry żart hahahahahahaha.....

Pretlanka

Co tam nowego plotkarskie i plotkarskie?

Tylko pytam

Jak ma na imię ten paletowy prawiczek?

jhjh
@Tylko pytam

który? to ci powiem

Zuzia

Firma działa bez względu ma takie czy inne święto. Są plany urlopów i tyle!!

Lolo

Biedactwa. Nie do pomyślenia. Firma proponuje 2 długie weekendy!

@Lolo

Które trzeba odpracować

Gądek

Rozpoczęła się nowa telenowela w pretlu. Teraz chcą ludzi zmusić do pracy w majówkę :D

Myślę, że niektóre wpisy to praca konkurencji. Prettl Polska to świetny pracodawca

No co Ty Piotr
@Piotr

Kto to napisał? :D

j23
@No co Ty Piotr

Wazeliniarz albo moderator

yoyo
@Piotr

ja wiem kto! brygadzistka czy jak jej tam fryzjerka? czy już tam nie robi ?

Wariacik

Niepolecam pracy na metalizacji jako paletowy .Człowiek zasuwa cały czas , wywozi i zawozi detale o które jest proszony i słyszy w dodatku od liderki gdzie ty byłeś mam cie znowu szukac .rozumiem jak czlowiek sie opierdziela ale nie w tym przypadku (widac po wyrazie twarzu ze uwaza ze kłamie). A i jak jeszcze usłyszalem od liderki ze mam jej mówic ze ide do toalety czy cos to myślałem ze wybuchne śmiechem. ps. dodała ze dostane telefon słuzbowy bo co chwile mnie szuka .... pff smiech na sali nie dziwie sie ze przedemna bylo okolo 14 osób w 2 miesiace .. Praca Porażka na tym dziale

Kolega
@Wariacik

Masz rację niech robi sama

Zainteresowana pracą

Cześć pytanko mam.Potrzebują może do jakości? Ktoś wie jaka stawka i jacy ludzie ? Proszę o podpowiedź

Panna Nikt
@Zainteresowana pracą

Marna stawka, beznadziejni ludzie (czytaj: konfidenci), irytująca pani prezes.... Nie polecam

@Panna Nikt

Pani prezes????wracając do konfidentow na h..j tam siedzisz skoro Ci nie pasuje nierobie

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska