Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

Witam! Widziałem,że jest ogłoszenie do pracy w biurze w dziale sprzedaży. Czy ktoś sie orientuje ile można tam zarobić i jaka panuje atmosfera? Z góry dziękuję Marek

Malaa
@Zainteresowany

Zapewne lepsza niż na produkcji. Szczerze to szukaj dalej roboty z dala od pretla

pyton

Witam, chcę się zatrudnić u was, słyszałem, że pracują tutaj fajne i frywolne kobiety, można nawet je walić, to prawda? /Jak tak, to super bonus

@pyton

do walenia zatrudnij się w (usunięte przez administratora)

Sam się wal kretynie

@pyton

wypnij się suko to ci zapakuje po same jaja

@anonymous

Trzeba jeszcze mieć jaja trolu

@anonymous

morda lafiryndo obciągasz każdemu i buczysz hahaha

@anonymous

Tobie nie trolu więc nie każdemu

ela
@pyton

Moderator radzę ci usunąć te seksistowskie wpisy bo zgłoszę gdzie indziej...

Malaa
@anonymous

Ty ośle w pretlu czy w tyco pracujesz. Twoje durne wypociny są w tych dwóch miejscach

Prettl Adion Moderator

Szanowni Państwo, dziękujemy, że czytacie opinie o naszym przedsiebiorstwie. To oznacza, że jesteście zainteresowani praca u nas. Pragniemy poinformować, że od 1.11.2017 wzrasta do 500 zł premia frekfencyjna. Wynagrodzenie operatora pracującego w systemie trzyzmianowym przedstawia się zatem następująco: 2200 zł brutto podstawy, 500 zł premii frekfencyjnej, 20% dodatek za 40 godzin pracy w nocy (ok. 105 pln). Oferujemy zatem ponad 2800 brutto, oraz umowę o pracę bez pośrednictwa Agencji Zatrudnienia Tymczasowego-po trzymiesiecznym okresie próbnym dostajesz umowę na czas określony wynoszący 2 lata. Dodatkowo zapewniamy pełne wsparcie szkoleniowe dla nowozatrudnionych pracowników, miła atmosferę oraz gwarancję wypłaty wynagrodzenia bez żadnych opóźnień.

@Prettl Adion Moderator

Moderator czytasz te opinie i powiedz co z tego wynika...

j24
@Prettl Adion Moderator

pierwszy raz widzę żeby na opinie ludzi firma musiała się bronić w dodatku nie bardzo ma czym sie obronić ŻAŁOSNE :D

@Prettl Adion Moderator

Moderator nie umiesz nic sensownego to usuwasz posty...

Maciej
@Prettl Adion Moderator

Na waszą złą opinie robią źli kierownicy np . Adrian Krajewski w Opalenicy na dziale K + V

muauahhaaa
@Prettl Adion Moderator

A składka emerytalna to od 2200 czy od 2800? L4 od 2200 czy od 2800?

Gadka Fanka.

W końcu mamy porządnego kierasa na wtrysku. Widać, że gość zna się na rzeczy! Nie to co jego poprzednik! Teraz aż chce się pracować!

Miłośnik lizusów
@Gadka Fanka.

Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Podejrzewam że od jutra poprosisz o dodatkową maszynę.

@Gadka Fanka.

Ha ha ha dobre

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Wojtuś

A Osioł jeszcze pracuje?

@Wojtuś

Pracuje i ma sie dobrze

Gadek

Głowy do góry. Dla wtrysku idą nowe lepsze czasy.

Ta co pracuje
@Gadek

Chyba dla Was lepsze

Pretlanka

Nowy kierownik nowi pomocnicy kierownika nowi pomocnicy pomocników fartuchów nie wystarczy a robić nie ma komu za 2800 brutto

Gumi

witam jak teraz jest w tej firmie ? Dobrze płacą ? Opłaca się przyjść ?

Albert

Wyruchal.em, wyruchal.em. Normy nie spełnione polaczki p...d....e. Kasy Wam się za nic zachciało. Do roboty się weźta, to oszczendzajnosci bendom.

@Albert

hahahahaha...

@Albert

Za 13_nastą pensję pracowników mamy nowe podgrzewacze .Więc kupiliśmy firmie w prezencie

Gądek

Czy to prawda ze Apollo wyruchal znowu ludzi i nie da obiecanej premii rócznej?

@Gądek

Żal. PL

Zenek

Słyszałem , że Prettl Polska to super pracodawca. Podpowiedzcie czy potrzebuje pracowników? Może coś jeszcze się dowiem?

@Zenek

Tak super wręcz mega super

@Zenek

Super inaczej...

Kolega

Witam tak się składa że pracuję w firmie którą zarządza Pan I. Hanneman ale od nowego roku odchodzi a na swoje miejsce wybrał człowieka od was czyli Pana Artura R. Proszę o jakieś informację o tym Panu, czy da się z nim pracować i czy w ogóle możemy być spokojni. Pozdrawiam serdecznie.

Możecie być spokojni.

Super macie tylko pozazdrościć

ABC
@Kolega

A co to za firma jeśli można wiedzieć?

kolega
@ABC

Schnee Polska Sp. z O.O. Trojanów

Pretlanka

Wszedzie dobrze gdzie Nas nie ma .W firmie brakuje szacunku kierownictwa do pracownika .Co stołek to inne swoje mądrości nie da się. Ludzie pracują w stresie i dostają za nic tzn.za decyzje innych Mądrzejszych!!!!!!!

hans
@Pretlanka

Ta firma działała super za rządów I.Hannemana

@hans

Dawno dawno temu teraz co nastepny to lepszy ale tylko dla siebie

Twój PRACOWNIK

Szefie ogarnij nam pomieszczenie socjalne bo sam bys tam nie chcial jeść! Toalety godne bo pewnie nawet w nich nie byłeś! Przerwa 20min bo jedzenie w pośpiechu jest okropne. Pensja to nie wszystko gdy do pracy przychodzi się z uśmiechem i bez stresu to ludzie dają też więcej od siebie. Szefie chyba czas na zmiany, POZYTYWNE ZMiANY, jakieś możliwości awansu a przede wszystkim PAMIĘTAJ TWOJA FIRMA TO TEŻ PRACOWNICY NA KAŻDYM SZCZEBLU I WARTO W TO INWESTOWAĆ. POZDRAWIAM;)

Miron

Czy słyszeliście że Pan Piotr odchodzi?

miron ogarnij sie
@Miron

Kto to jest pan piotr?

On 29

Fajne laski najlepsza ta co jej oko ucieka heheheheh

Były

Wszystko nadaje sie do Tvn Interwencja hahaha ludzie co tam się wyprawia

Niezapominajka

Witam robilam w Prettl na montażu, krótko ale i tak opisze moje wrażenia. To co mnie drażniło - to kierownictwo. Chodzili szukajac dziury w całym. Atmosfera nie za ciekawa pracownicy nerwowi rozdraznieni .Duzy wplyw ma na to kierownictwo. Pracownicy stali jak słupy bez wyrazu. Jak pytalam co i jak to najpierw rozgladanie czy ktos nie patrzy a pozniej szybka odpowiec. Tam chyba bija za gadanie :-D :-D dobra ale teraz na poważnie. Tlumaczyłam młodemu pracownikowi co ma robic ,jak ukladac itp. To nam sie oberwalo od kierownika, ze gadamy - żenada. Co do stalych pracownikow sciemniaja tylki obrabiaja i zganiaja bledy na inna zmiane. Kultura u nich jest poniżej zero. Zwlaszcza pewnej blondynki ,ktora szmaci mlodych. Liderke mialam spoko normalna kobietka. Praca ogolnie spoko, cicho bez duszacych zapachow plastiku. Toaleta masakra tego nie da sie opisac.

lolo

Napiszcie coś nowego!

Ciekawa

Hej jak to mozliwe .Kj zarabia mniej niż operator który przyszedł do pracy i jest nie doswiadczony ? Jak to jest że TL siedzący i czekający na wszystkie info z produkcji zarabia taką kasę? Jak to jest że operatorzy są nie równo traktowani jesten ma się zatyrac drugi zaś ma lajtowa robotę? Jak to jest że stary pracownik musi odbić się o czasie o wszyscy nowi wychodzą i przychodzą jak chcą? Jak to jest że przerwa trwa minut piętnaście a np.nasypowi siedzą po czterdziesci? Jak to jest że jeden przychodzi do pracy i uczciwie pracuje drugi aż smierdzi z lenistwa tu chodzi o ustawiaczy .Jak to jest ?????

Lechu
@Ciekawa

Trzeba było się nie uczyć i... Zostać nasypowych lub ustawiaczem albo liderką.

Ciekawa
@Lechu

Yyyyyy ja dopiero się uczę i nie wiem kim zostanę

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska