Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

Staszek

Bardzo dobry pracodawca więc nie ma chętnych żeby korzystać z forum!!

Bolo

Ochłapy na święta dadzą i premie konfidentom!!!

Miren
@Bolo

700 zl dla zarabiajacych najmniej to nie ochlapy,bez przesady.

cyk cyk będzie MOTOCYKL!
@Bolo

jak co roku...nic się nie zmienia,a może nie jestem na bieżąco?

tytyryty

Odradzamy prace na metalizacji. Pracują tam same księżniczki które donoszą, wydzwaniają do kierownictwa i mówią zmyślone rzeczy. pozdrawiam i uważajcie na osoby z tego działu. Pozdrawiam.

Trytyty
@tytyryty

Która zmiana?

Sławomir
@tytyryty

Jesteś pracownikiem firmy, że masz takie informacje? Czy nie lepiej porozumieć się ze współpracownikami i poprawić atmosferę w pracy? Napisz, czy pracodawca oferuje system premiowy, lub inne dodatki do wynagrodzenia? Czy firma Prettl Polska aktualnie szuka pracowników? Zainteresuje to użytkowników forum.

@Sławomir

Sławek, czemu kasujesz komentarze?

@Sławomir

Durniu

Nicky

Jak tam kaska na święta? Zadowoleni?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kamyk

Witam mam male pytanie . Co się robi na dziale dekoracji ??

@Kamyk

Metalizuje i lakieruje detale.

Plotki

lolo

Mają już nowego kandydata

Lidia

@AAS, na forum GoWork.pl nie wolno nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Na przyszłość staraj się go przestrzegać. Firma szuka pracowników na stanowisko ślusarz narzędziowy o specjalności formy wtryskowe. Pracodawca oferuje interesującą pracę w firmie specjalizującej się w produkcji dla przemysłu samochodowego, możliwość wdrażania najnowszych projektów dla czołowych koncernów, wsparcie w rozwoju zawodowym, satysfakcjonujące wynagrodzenie.

j23
@Lidia

A mieli fajną narzędziownię tylko ją rozłozyli na łopatki

Pretlanka

Jak tam ludziska coś nowego ?może jakieś zmiany?żadnych nowych info?

Kotek

I co będą podwyżki? ?

????

Jaka fajna?? Nic nie robić

Lala

Ludzie dajcie sobie spokój atmosfera fajna!!!

Lidia

@Blondi, od czasu Twojego zatrudnienia w firmie mogło się wiele zmienić. Może obecni pracownicy mogliby wypowiedzieć się na temat atmosfery w pracy i relacji z przełożonym. Obecnie firma Prettl prowadzi rekrutację na stanowisko project manager. Zainteresowanym kandydatom oferują samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, pracę w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Jeśli ktoś z Was będzie na rozmowie rekrutacyjnej, niech napisze więcej szczegółów. Zainteresuje to inne osoby szukające pracy.

LINC

Pracuje w prettlu od zeszłego roku. Zarobki trochę wyższe niż w innych firmach. Atmosfera pracy jest okropna. Czujesz się nikim. Kadra zarządzająca jest niesympatyczna, unosi się i wyzywa po całym zakładzie. To należałoby nagrać i zgłosić do inspekcji pracy. To podchodzi pod mobbing i jeszcze ich seksistowskie podejście do naszych polskich kobiet. Szukam nowej pracy.

Pytający
@LINC

A zglosiles już to do PIP?

Co wy na to?
@Pytający

Prettlanie a może zgłoszenie zbiorowe do biura pracy?

@LINC

Z jakiego działu Prettl jest duży?

@Ciekawa

Co masz na myśli? Nie zrozumiałem

Ta kadra????

@Ciekawa

Jeśli jesteś pracownikiem spółki to masz pojęcie

@LINC

Pojęcie mam ale warto posłuchać opinii innych

@Ciekawa

No napisałem opinię. Czytaj ze zrozumieniem

Ja się zwolniłem niedawno
@LINC

https://bydgoszcz.pip.gov.pl/pl/formularz/142 a to jest gotowy formularz ja już go złożyłem

Blondi
@LINC

Pracowalam tam jakies 8 lat temu atmosfera pozostawiala wiele do zyczenia ale wszedl wtedy system 4 brygadowy i trafilam na super ekipe ktora nie dala soba pomiatac

Lidia

@Pretlanka, dziękuję za Twoją opinię. Mogłabyś dodać jak wygląda atmosfera w pracy i czy relacje ze współpracownikami są koleżeńskie? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Piszesz o pakiecie socjalnym. Czy mogłabyś napisać co wchodzi w jego skład? Mam na myśli prywatną opiekę zdrowotną lub dofinansowanie do wypoczynku letniego. Dodając szczegóły zatrudnienia pomożesz innym osobom szukającym pracy.

5lat
@Lidia

Nie ma żadnej prywatnej opieki ani dofinansowań do urlopu. Najwyżej na święta jakiś ochlap rzucą.

Pretlanka

Tylko ten kto pracuje zna prawdę jak jest.Podwyżki. .....gdzie kto szans nie ma.Tylko kierownictwo ewentualnie żołnierze kierowników jakaś premia.Reszta operator nie ważne ile pracuje. Ty dzień miesiąc czy dziesięć lat magazyn montaż kontrola wszyscy taka sama stawka.Więc nie piszcie o premia ch.A socjalne to tez długa historia .A praca nie jest zła wystarczy słuchać szkoleń i pracować. Pozdrawiam pracujących

Była prettlanka
@Pretlanka

Zgadzam się, że praca nie jest zła. Robiła bym tu do dziś. Zwolniłam się bo mi przeszkadzały docinki na temat ubioru i wyglądu

Lidia

@Ala, jesteś zadowolona z pracy w firmie. Czy pracodawca zapewnia dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Na jakiego rodzaju umowę możesz liczyć? Czy pracodawca zapewnia solidne zatrudnienie i podpisuje umowy długoterminowe? @Panna Nikt, piszesz, że nie ma szkoleń i nowi pracownicy pracują bez odpowiedniego przygotowania. Czy rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić w tej kwestii? Odpowiadając na Twoje pytanie nie jestem pracownikiem firmy tylko moderatorem tego wątku i stąd wynikają moje pytania. Pomagam innym użytkownikom forum w uzyskaniu jak największej ilości informacji dotyczących przyszłego pracodawcy.

Lidia

@Sylwia, piszesz o mobbingu w firmie. To bardzo mocne słowa i poważne oskarżenie, które umieszczasz na forum publicznym. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce w tej firmie?

Panna Nikt
@Lidia

Lidia, mdli mnie już od Twoich wpisów. Notorycznie się powtarzasz. Zdominowałaś forum, a i tak wszyscy Cię lekceważą. Daj sobie spokój. Firma jak każda inna w tej branży. Zarobki przeciętne. Wolne weekendy. Jedyny problem to brak szkoleń dla nowych pracowników i rzucanie ich na głęboką wodę - to akurat wymaga natychmiastowej zmiany...

Monia

Nie polecam tej firmy.

Ala
@Lidia

Ja pracuję i jestem zadowolona. Kasa zawsze na czas, z ludźmi idzie się dogadać, nie narzekam

Lidia

@Inna niż inni, proszę, żebyś się rozpisała, każda Twoja informacja będzie cenna dla osób poszukujących pracy. @Pracuś, jesteś rozczarowany współpracą z firmą. Czy na Twoją opinie wpływa zbyt mała ilość pracowników, którzy powinni znajdować się na stanowisku pracy, a są w palarni? Czy mógłbyś poruszyć ten temat w rozmowie z nimi i dzięki temu poprawić sytuację? Czekam na Twoją opinię?

Sylwia
@Lidia

Stres, mobbing, brak organizacji pracy o ubikacji można zapomnieć, wykorzystywanie ludzi, kierownik to mściwy facet bez serca

Alan
@Sylwia

O którego kierownika chodzi?

Lalka
@Lidia

jak tam sytuacja w prettlu ? słyszałam, że sporo osób ze starej kadry odeszło.. to prawda że firma się wykrusza ?

Inna niż inni

Koniec końców. Burak i wiesniara dostali się do władzy.

Jan
@Inna niż inni

Czyli kto?

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska