Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

Wolna Polska

własnie zaczałem tam p-race byłem na szkoleniu BHP i zostałem od razu na maszynie do 14 pewna pani miła mnie nadzorowalą nikt mi nie dał chełbicy plastikowej nie otrzymałem szafki nie ma kubków zeby moc sobie wlac wode jak narazie lipa w (usunięte przez administratora) zobaczymy jak bedzie dalej bede was informowac pozdro

lilaa
@Wolna Polska

kubków nie można trzymać na stanowisku pracy , a chełbicy lub maseczki nie dostaniesz bo nowy jesteś ...

Asss

Nie polecam. Warunki okropne.Hałas i duchota. W upalne dni tragedia.Nie ma sprawnego wiatraka.Team lider,czy kontroler jakości nie rozumie swojego stanowiska. Traktuje innych niczym znajomych. Rozmawia z każdym o pierdołach szukając co zrobić z czasem,podczas gdy inni szybko muszą pracować, by wyrobić chorą normę. Szukają problemu z byle powodu. Łazienki w opłakanym stanie. Nowych pracowników traktują niczym przygłupów. Najlepiej nie zadawać pytań. Mają problem, gdy ktoś musi naładować telefon. Wymogiem jest pracować w rękawiczkach,w których ręka się grzeje,a żeby storzyć pracownikowi warunki godne do pracy to już problem. PIP jakby się zajęła nimi,to by zaczęli szanować pracownika. Wielka oszczędność na pracowniku.

Prettl Adion Moderator
@Asss

Dziękujemy za Twoją opinię . Dzięki niej postaramy się sprawić by wszystkim pracowało się lepiej. - Zepsute wentylatory zostaną oczywiście naprawione przez nasze niezwykle sprawne Utrzymanie Ruchu, a aby na halach nie było zgłoszonej przez Ciebie duchoty, kupimy i zainstalujemy jonizatory powietrza. Instalacja klimatyzacji na wszystkich halach przewidziana jest w budżecie na 2023 rok, a remonty sanitariatów na 2031- także cierpliwości - to już nie długo. - Co do ładowania telefonów - zainstalujemy przy każdej maszynie ładowarki z końcówkami do najbardziej popularnych typów telefonów. Do tego bezpłatny dostęp dla wszystkich operatorów do ultraszybkiego WiFi. - Team Leaderki i Inspektorki Jakości wyślemy na szkolenia z zakresu asertywności do centrali. - Rękawiczki to wymóg naszych klientów (a wiadomo - klient nasz Pan). Nie pozostaniemy jednak bierni i w tym temacie. Zmienimy typ rękawiczek. Od 1.09 dystrybuować na wydziały będziemy wyłącznie rękawice z żelem chłodzącym. Jeśli macie Państwo inne uwagi - czekamy na Wasze opinie. Zrobimy wszystko co chcecie. Tylko prosimy nie wzywajcie PIP

Łukaszek
@Prettl Adion Moderator

Szacuneczek dla autora tego tekstu... Szkoda tylko, że ładowarek do telefonów nadal nie ma... Rękawiczek z żelem chłodzącym tez nie ma.

Operatorka
@Łukaszek

Uwielbiam autora tego tekstu brawo ???? Najlepsza rozmowa wstępna a raczej jej podsumowanie ręce pani ma nogi Pani ma może Pani pracować haha haha w tamtym czasie gdzie byłam bardzo młoda i potrzebowałam jakiejkolwiek gotówki przyjęłam pracę ale do dziś tą firmę bardzo źle wspominam @Łukaszek oni nigdy z tym nic nie robili, ps nawet ja jako operator dodatkowo sama musiałam czyścić maszyny 3 razy wyższe z których lała się woda, starym czyściwem bez opasek elektrostatycznych , ustawiać maszyne, kleić kartony,być sprzątaczką, a no i kontrolerem bo nigdy nie podawali wymagań a na pytania odpowiadali jak by im ktoś pół rodziny conajmniej wybił widelcem. Odnośnie DETALI nigdy nie było wzoru, szkolenie zapomnij, czyszczenie światłowodu patyczkiem, bo płyn do etykiet się oszczędzało, ps niszczyć swoje paznokcie-ekonomia w biznesie, mobbing przez kontrolerke Magdalenę, próbowała zrobić z kobiet osoby mało myślące, zazdrość straszna, wchodziła w słowo i jej zdanie było najważniejsze bo reszta dam jest mało myślącą a ona robi za wszystkich gadając z swoimi,poganiając innych .Wentylatorów nie było brud i ubustwo w tej firmie, pyłki, chemia naćpać można się za darmo, hałas straszny stoperów nie było, rękawiczki okropne, ciuchy się nie należały. . Zaznaczmy ze na przerwę trzeba było się odbić dopiero minutę po, a wrócić Minute przed żeby się odbić Przerwa 15 minut, gdzie samo dojście do szatni zajmowało wieki. Dlaczego trzeba było się spieszyć? Ponieważ zabierali pół godziny z czasu pracy , dobrze, że krótko tam pracowałam, ale i tak jak sobie pomyślę było to straszne. Firma bez etyki i wartości nie polecam

lilaa
@Prettl Adion Moderator

Ale bzdury ...nic się nie zmieniło wentylatory nie sprawne , nowych pracowników traktujecie jak popychadło brak dla nich zarówno odzieży roboczych jak i szafek , rękawiczki z żelem chłodzącym serio ? kto to pisał :P żart możliwość ładowania telefonu na stanowisk pracy kolejny żart możliwość korzystania z wifi również żart Po co piszecie nie prawdę skoro z czasem to i tak wychodzi na jaw...

Wolna Polska

na starcie juz jestem zalamany ta firma pracuje tam sama patologia i tyle (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tepota i margines dlatego nie ma ubioru dla pracownika nie ma kubków do picia wody zal w (usunięte przez administratora)

@Wolna Polska

Kubek do picia to se możesz przynieś z domu, chyba że to jest problem.

tociekawe

Ile zarabia osoba na montażu na rękę ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Szukający pracy

Dzień dobry @Prettl Adion Moderator jaki jest do Państwa adres email oraz telefon. Posiadanie takich danych zdecydowanie ułatwi kontakt osobom szukających pracy. Te telefony i maile znalezione w internecie są nieaktywne.

TakaSe

Może ktoś chętny na CSL ? Stawka 2600 + premie dwie zmniany Chętne osoby zapraszamy by zgłaszały się do kadrowej ona dalej pokieruje do kierownika wtrysku.

Robotnica

Przez jaką agencję można się zatrudnić w tej firmie?

Karaoke
@Robotnica

Obecnie dziś pani z agencji pracy Work Service zaproponowała mi pracę właśnie w Adion Prettl Wtryskarki

Kto poleciał dzisiaj?

Witam. Czy szukają obecnie do pracy? Gdzie można się zgłaszać?

Irek

@Zaniepokojony a jak jest tak słabo z tym planowaniem produkcji to może szukają kogoś nowego kto by się tym zajął i ogarnął tą firmę i logistykę?

Kaz

Witham, jakie detale sa gownie odbierane przez operatorow wtryskarek? Czy sa to detale agd czy motor za cygnets ?

Naucz się pisać
@Kaz

Motoryzacyjne

Zaniepokojony.

Tylko kilka słów. Firma powoli stacza się na dno.Odpowiedzialni za produkcję olejwają totalnie wszystko. Planowanie produkcji to nieporozumienie. Kierownictwo i technolodzy bez komentarza ale kasę napewno biorą niezłą. Za wszystko co złe według Władzy odpowiedzialni są wszyscy tylko nie oni. Prezes albo nic nie wie albo udaje że nic nie wie albo bardzo skutecznie jest oszukiwany. Za poprzedniej władzy we firmie takie rzeczy nie do pomyślenia . Ciekawe jak długo jeszcze pociągnie ten zaklad , a szkoda bo powoli chyba wychodził na prostą. Może jakimś cudem poprzedni dowodzący tym zakładem dowie się co się obecnie dzieje w firmie.

Magdalena

@stokrotka30 a słyszałaś może czy nie szukają kogoś na staż?

Czy pracodawca Prettl Polska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Stokrotka30

I tak i Nie zależy jakie stanowisko ...

Wiktoria
@Stokrotka30

Jak to? To, które stanowiska w Prettl są bardziej "uprzywilejowane" i mają szkolenia? I jeśli już to jak często się odbywają?

Lolaaaa

Hej Jak tam nowy kierownik na wtrysku Jeśli przyjde powiedzmy pierwszy raz to ktoś mnie szkoli na maszynie czy zostawia sam sobie ? Czy jeśli nie dostanę tej premi to ile mam kasy po odjeciu wszystkich tych dziwnych składek z 2800 zl mam 1300 ? Dziękuję za wszystkie od o wiedzi :)

iuyhiuyhi
@Lolaaaa

dwójeczka na rąsie

lolaaaa
@Lolaaaa

Nie wiem skąd Wy bierzecie te 2800 pierwsze słyszę 2300 to i owszem ale 2800 ?No chyba że się podlizujesz to masz 2600

Ciekawa

Witam Mam pytanie odnośnie pracy przy wtryskarkach przez agencję. Jakie są zarobki ? Czy premie 300 i 500 zł są w całości przyznawane? Dodam że mam doświadczenie pracy przy wtryskarkach.

lolaaaa
@Ciekawa

500 zł jest to premia frekwencyjna czyli jak pójdziesz na chorobowe , opieke na dziecko, urlop na żądanie to jej nie dostaniesz. Jeśli pracujesz cały miesiąc bierzesz urlop wypoczynkowy to normalnie ją dostajesz. Jeśli chodzi o te 300 zł to Ci nie powiem z tego co laski mówią to dostają je te osoby które się podlizują ...

Okidoki

Ten cały Prettl to jeden wielki (usunięte przez administratora) odradzam tam pracę

Zbigniew
@Okidoki

Oczywiście masz prawo mieć takie zdanie o pracy w firmie Prettl Polska, jednak Twoja wypowiedź nie jest w żaden sposób uzasadniona. Czy mógłbyś to zrobić? Chciałbym poznać, co konkretnie wpłynęło na wyrażenie przez Ciebie takiego zdania.

Jak wygląda praca na produkcji ?

Stokrotka30

Tak jak wszędzie Dostajesz maszynę oglądasz detale pakujesz jak coś zauważysz co Ci się nie podoba to zgłaszasz kontroli ustawiaczowi I tyle żadnej filizofi w tym niema

Stokrotka30

Prettl poszukuje studentów I absolwentów na wakacje osoby chętne mogą się zgłaszać do kierownictwa zapraszamy :)

M

Najlepsza zmiana na wtrysku to brygada "A" zamiast dwóch liderek to mamy sześć na zmianie nic nie robią tylko kawkę piją i papieroska palą!!! Żenada!

Pretlanka
@M

Prawda

M2
@M

Same fakty, czasem się zastanawiam czy to fabryka wyrobów tytoniowych ...Liderka ze swoją świtą uważają się za jakąś elitę.

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska