Purinova Sp. z o.o.

Opinie o Purinova Sp. z o.o.

Pytajacy Nowy wpis

Witam. Przeglądam forum i czytam , że praca na 3 zmiany. Czytając ogłoszenie o pracę jest wyraźnie napisane że praca na 2 zmiany. @Pracodawca mogę o jakieś wyjaśnienia?

Nowy wpis

@Pytajacy

Dzień dobry, w naszej firmie mamy zarówno system 2-zmianowy, jak i 3-zmianowy. W naszych ogłoszeniach z ofertą pracy jest wskazany dany system, na który poszukujemy pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami. Pozdrawiamy!

Praca

Czy kobiety też zatrudniają?

@Praca

Zależy o jakie stanowisko chodzi ?

@Marek

No chociażby ten etat, na który prowadzą rekrutację, specjalisty ds. bhp? Widzę, że na etacie wymagany jest Office, w głównej mierze Excel? Proszę jeszcze o informację, czy jakoś sprawdzany jest angielski podczas rekrutacji, bo tylko napisali, ze jest wymagany.

alternatywny kandydat Nowy wpis

Oczywiście że zatrudniają kobiety.

@alternatywny kandydat

Ok, ok, to super. Ja szukam info o pracy jako starszy grafik. I jak mowa o zatrudnieniu, to na taką posadę trzeba mieś jakies portfolio specjalne, czy wystarczy opowiedzieć, co się robiło? No bo wymagają 3 lata doświadczenia, tylko, czy trzeba to poprzeć konkretnymi przykładami, czy bez portfolio i tak jest szansa.

Kaja

Ta umowa o pracę w zakładzie jest podpisywane od razu, bez żadnych próbnych okresów na zlecenie itd.? Mam na myśli to stanowisko specjalista ds. BHP. Chciałam się tylko tak upewnić, bo ostatnio jak chodziłam na rekrutację różne to coraz ciężej było z tym. Mało kto chce dawać od razu umowę o pracę człowiekowi, jakby nie ufali czy coś. No i ciekawe na ile jest ewentualnie?

@Kaja

Dzień dobry, w firmie praktykowane jest zatrudnienie na umowę o pracę. Pierwsza umowa zawierana jest na 3 miesiące (okres próbny), kolejna na 12 miesięcy, następna na czas nieokreślony.

Sushi
@Purinova Sp. z o.o.

Nawet fajnie skoro tak naprawdę już po roku jest nieokreślony bez zbędnego przedłużania.

Sushi
@Sushi

Nie licząc oczywiście jeszcze okresu próbnego, ale to logiczne akurat i nie do przeskoczenia.

pudliszki
@Sushi

wychodzi na to ze z umowa o prace nie ma problemu, a sa inne formy zatrudnienia?

Kajmak
@pudliszki

nie wiem czemu ktoś w ogóle szuka czegos innego niż umowa o pracę...mógłbyś mi to wyjaśnić?

@Kajmak

No ciekawe. Może chodzi o to, by przychodzić na mniejszą ilość godzin do roboty? Wiesz coś, by niecały etat wchodził tu w rachubę?

babmo
@Kajmak

bo jest pewnie studentem

ect
@babmo

No pewnie tak, bo to właśnie studenci najczęściej się rozglądają za zleceniem.

Znachor
@ect

pamiętam, że jak studiowałem to też mi się zdarzyło pracować na zleceniu, niby fajnie, ale ten bezpłatny urlop i brak l4 zawsze jednak bolał. Zdecydowanie umowa o pracę wygrywa

slona
@pudliszki

ja nie slyszalam zeby ktos tu mial cos innego niz uopa

perlisty śmiech

albo można też na rozmowie od razu pytać, pewnie kwestia dogadania, no nie wiem ja tam ma uopa i bym się nie zamienił

Ciasto Marchewkowe
@perlisty śmiech

Na pełny etat pracujesz? Wszystko co do pensji ci się zawsze zgadza?

Ciasto Marchewkowe
@Ciasto Marchewkowe

Najważniejsza kwestia żeby wypłaty były w terminie i wiadomo, w całości naraz a nie jakieś dzielone. Tu tak jest bezproblemowo?

pietruszka
@Ciasto Marchewkowe

To że wypłata jest w terminie, nie jest żadna zaleta. Jest to oczywista oczywistość. Nikt nikomu łaski nie robi. Ważną jest wysokość wynagrodzenia, regularne podwyżki, zakres obowiązków, swoboda decydowania, atmosfera w pracy, styl zarządzania, stabilność pracy, jak dana firma jest postrzegana na rynku i wiele innych.

@Ciasto Marchewkowe

raczej wszyscy na pełny etat robią, to nie tego rodzaju praca co sobie przychodzi w kratke i dorywczo kase tułasz, albo w tym jesteś albo arivederci

@pietruszka

zgadzam się całym sercem, aczkolwiek skoro ludzie już o takie rzeczy dopytują to boje sie pomyślec w jakich robotach do tej pory pracowali...

Pietruszka
@fuks

Może tak, może nie. Może ktoś pracuje w dobrej firmie, ale uznał że czas na zmianę i nie chce trafić źle. Niestety, to się zdarza.

@Ciasto Marchewkowe

No nie zdarzyły mi się nigdy żadne braki w wypłacie, wszystko co miało być to było

@Ciasto Marchewkowe

na spokojnie wypłaty zawsze na czas i nikt ci tego nie będzie rozbijał

@pietruszka

A tu są regularne podwyżki, takie chociaż raz w roku? Może ktoś napisze jak tu jest z obowiązkami, ich liczba jest na tyle odpowiednia, że zawsze idzie się ze wszystkim wyrobić? Wypłaty, do którego dnia zawsze robią do 10-ego?

wypłata

Wypłaty są zawsze do 10-tego. Regularnych podwyżek nie ma. Wszystko trzeba (usunięte przez administratora).

Małgosia

Wpadłam zobaczyć co się dzieje w wątku ponieważ tata szuka pracy ale jak to człowiek po 50-tce nie za bardzo odnajduje się w sieci. Znalazłam dla niego ogłoszenie dla spawacza u was na produkcji. Wiele z was chwali sobie atmosferę, to już spory plus, nawet wczasy pod gruszą przedstawione są w ogłoszeniu. Wiadomo, że stawki najdokładniej poznaje się na rozmowie rekrutacyjnej, ale może jednak ktoś z was pracuje na tym stanowisku i chociaż trochę przybliży wynagrodzenie? Ponad 6 tysiący taki spawacz wyciągnie?

Jacek
@Małgosia

Jedyny sposób to zadzwoń i się zapytaj.

Brak jakiejkolwiek informacji o wynikach po rozmowie mało profesjonalne podejście. Chętnie zatrudniliby specjalistę z doświadczeniem ale....wiadomo kasa.

Branżowe, przebieg kariery, doświadczenie.

XYZ_ laboratorium

Jak wygląda praca na stanowisku laboranta ? Jaka panuje atmosfera w pracy ? Czy można liczyć na trochę większe zarobki niż najniższa krajowa ? Jakie analizy zazwyczaj się wykonuje ?

geenie
@XYZ_ laboratorium

nie wiem czy mozna liczyc o rzetelne info w sprawie zarobków tutaj na stronie kolego

bealx
@geenie

na pierwszej rozmowie podadzą dokładna stawkę?

Santana
@XYZ_ laboratorium

Chyba tego wszystko najlepiej się będzie dowiedzieć bezpośrednio na rozmowie tam przypuszczam że ci wyjaśnią i zakres obowiązków i stawkę

nori
@Santana

może trochę głupie pytanie, ale myślicie, że jest sens negocjować stawke na rozmowie rekrutacyjnej?

Geronimo
@nori

Oczywiście, że ma sens. A jak inaczej? Kiedy chcesz negocjować? Jak podejmiesz pracę? Wtedy jest to znacznie trudniej.

Rozalia56

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca jako specjalista ds obsługi klienta? Jak atmosfera i zarobki?

geenie
@Rozalia56

slyszalam z innych zrodel, ze atmosfera bardzo fajna, wrecz jest najwiekszą zaletą tej pracy.. ktos moglby cos wiecej powiedziec na ten temat? rzeczywiscie tak jest?

bealx
@geenie

też się chętnie dołącze do pytania, jacy ludzie na ogół tu pracują? tacy do pogadania?

czajnik
@bealx

Ludzie są bardzo w porządku.

Santana
@czajnik

Mój znajomy tutaj pracuje a niedługo może i jak jak dobrze pójdzie i mówił właśnie że pracuje z bardzo w porządku osobami więc wydaje mi się że to dosyć miarodajna informacja

nori
@Santana

a jak zamierzasz aplikować? przez ich strone czy na maila odrazu, czy moze przez pracuj.pl ?

Zainteresowama

@Purinowa sp. z o.o. czy ogłoszenie na specjalista ds. HR nadal aktualne ?

dzina
@Zainteresowama

skoro ogłoszenie wciąż wisi i nie jest nigdzie napisane, ze rekrutacja wygasła, to pewnie aktualne :)

@dzina

Wiesz dlaczego firma w ogóle wystawiła to ogłoszenie? To miejsce po kimś, kto został zwolniony lub sam odszedł?

Clvn

Serio to takie ważne? Jakoś mnie to nigdy nie interesowało jak szukałem pracy tylko się cieszyłem że jest wolne stanowisko.

Clvn

Nie rozmyślaj za dużo tylko po prostu ślij CV póki ci się ogłoszenie spodobało i masz szansę.

purex

kto wie? ważne chłopcze że możesz zarobić na życie

purex
@dzina

mają wszystko tam aktualne

Lunatyk

Boisz się, że to byłoby jakieś fatum? XD

Lunatyk

Myślę, że firma wystawiła ogłoszenie bo najzwyczajniej w świecie szuka pracownika

xerup
@purex

Oczywiscie że ważne. Jesli jest to na czyjeś miejsce, oczywiste jest pytanie dlaczego ta osoba odeszła. Bardfzo to pomaga, aby nie wejśc w jakieś (usunięte przez administratora)

@Lunatyk

Ale dlaczego szuka?

dracena
@Leon

ale rozkminy niezłe xd moze po prostu firma sie rozwija i potrzebują więcej ludzi

dracena
@Leon

nie ma sie co zastanawiac tylko aplikowac jesli chcecie tutaj pracowac

@dracena

Chce rozważyć zatrudnienie czy jest zdesperowany aby podjąć zatrudnienie gdziekolwiek. To że firma szuka pracowników to pięknie. Ale powody mogą być różne. Lepiej o tym wiedzieć.

co sugerujesz?XD

@fuks

Nie wiem jakie masz doświadczenie, w ilu firmach pracowałeś. Wygląda to bardzo różnie. Powodzenia i pozdrawiam,

pietruszka
@Zainteresowama

Zadzwoń i zapytaj się.

Herbatnik
@Leon

Nie rozumiem tej dyskusji w ogóle....to chyba dosyć normalne że firmy czasem szukają pracowników nie wiem tylko dla mnie to jest takie oczywiste? jest w tym jakaś zawiłość której nie rozumiem?

logistyk

Pytam zarówno o godziny pracy jak i ocenę samej pracy

Kanny

są teraz jakieś przyjęcia tam na dział?

Kanny

gdzie znajdę oferty wogóle?

timoti
@Kanny

z tego co się orientują są przyjęcia

timoti
@Kanny

najlepiej na ich stronie ofert sukac po prostu :)

Bard
@timoti

Czy ktoś tutaj kojarzy jakie są godziny pracy w biurze? :)

Bard
@timoti

Ewentualnie jak to tutaj wygląda z benefitami?

John Lennon
@Bard

Co ty z tymi benefitami. Ważna jest płaca zasadnicza.

klin
@Bard

pewnie w godzinach otwarcia biura, sprawdź sobie w internecie

klin
@Bard

ubezpieczenie grupowe, medicover, multisport i wczasy pod gruszą

wesele
@klin

w sensie ze medicover oni ci oplacaja?

que

tak to pracodawca zapewnia

que
@wesele

a do multisporta jest chyba dofinansowanie ale nie korzystalem nigdy to tak raczej z opowiesci wiem

@que

Multisport jest na każdym stanowisku?

@que

Kojarzysz jaki to jest pakiet?

ferer
@Exewo

no nie wiem czy na każdym, nie mamy wglądu w umowy wszystkich

@que

ja tez nigdy z tego nie mialem okazji korzystac, ale dobrze wiedziec ze nie jest obowiazkowy czy cos

Tiktak
@dallas

Nawet nie wiem czy byłoby to fajne :D

lol

co tutaj się dzieję? o czym wy ludzie gadacie? xd

lol

w ogłoszeniach zazwyczaj są rozpisane benefity nie? to tam sobie sprawdzcie jak takie olbrzymie wątpliwości macie

sung
@lol

Tutaj to chyba bardziej jakiś dylemat trwa czy takie benefity jak multisport to są nieobowiązkowe czy trzeba brać wszystkie jak leci.

sung
@sung

Nie do końca też rozumiem, bo jeśli benefit jest opłacany przez pracodawcę to co za różnica, można z niego po prostu nie korzystać.

Cajf
@sung

Aż dziwne że ludzie myślą, że benefity są obowiązkowe

tsalr

no zapewne tak ;) w końcu z góry nikomu nie biorą multisporta, jak ktoś nie chce to jego wybór

tsalr

a wy macie tu podst multisporta czy tego plus?

kleik
@tsalr

nawet nie wiedziałem że są jakieś różne więc zakładam że podstawę :p

Stejo
@kleik

Dużo się to nie różni i podstawowy też jest bardzo spoko, we wcześniejszej pracy miałem właśnie ten i jakoś nie odczuwałem żeby było to gorsze ;)

@Stejo

Jeśli chcesz tak po prostu sobie pokorzystać i pochodzić na siłke czy coś to na pewno będzie wystarczające

@delis

A coś poza multisportem?

@delis

no masz np. dofinansowanie do wypoczynku, bony i premie na święta czy medicover, taki przydatny standardzik

@Mwa

fajne ubezpieczenie grupowe do wykupienia tez jest jeśli cię takie rzeczy interesuja

@Mwa

niby standardzik ale nadal nie wszedzie

@Mwa

ile te dofinansowania macie?

@yadaym

bo zakładam ze nie calosc jak tak napisales

Pawel22
@logistyk

Praca w systemie zmianowym 6-14-22. Ja bardzo dobrze wspominam, ludzie w porządku, wypłaty na czas, wszystko ok.

typiarz
@sung

nikt cię nie będzie zmuszał do brania multisporta nie bój się to dobrowolna opcja XD

ehh
@typiarz

moje 30 kilo nadwagi mnie do tego zmusza, moge wręvz powiedzieć że to życiowy (usunięte przez administratora) szczególnie na moje kolana

ehh
@Pawel22

prawda, za moich czasów też fajna ekipka była

@typiarz

tutaj sie oplaca brac? doplacaja w miare duzo?

@ying

Dokladnie ci nie powiem bo sam nie korzystam ale sobie chwala niektorzy, wiec sie musi oplacac.

@ying

Na pewno miesieczny karnet na silownie wychodzi wiecej skoro znajduja sie chetni na multisporta. Plus wedlug mnei jest taki ze masz dostep do roznych placowek i sie nie musisz ograniczac do jednej.

binbo

zawsze i wszędzie

Chciałbym się dowiedzieć na czym.polefa praca aparatowego i w jakim systemie dokładnie pracujecie

Naj
@Paweł

Możesz poczytać przecież w ogłoszeniu, masz napisane co tam się dokładnie robi na tym stanowisku

Naj
@Paweł

Wyczytałem tutaj gdzieś, że 3 zmiany? Ale nie wiem czy akurat na tym stanowisku też to obowiązuje? Ktoś wie może?

Pawel
@Naj

W ogłoszeniu oprócz tego,że szukają aparatowego nie ma nic napisane sensownego i dlatego szukam odpowiedzi tutaj

@Pawel

praca jest w systemie trzy zmianowym w godzinach 6-14-22 itd.

@Paweł

Masz rozpisane w ogłoszeniu zakres obowiązków, z którego możesz sobie wyczytać czym sie aparatowy zajmuje

Pawel
@Mwa

A w ogłoszeniu pisze,że praca w ruchu ciągłym

Nudak
@Pawel

bo trzeba nogami non stop przebierać temu w ciągłym hehe

@Pawel

To jedynie znaczy, ze produkcja musi dzialac 24/7 wiec dlatego w ciaglym, ze zawsze ktos musi pracowac. Dlatego sa 3 zmiany i nie ma z niczym problemu.

Gerard
@Laros

tzn ze jesli ci wypadnie zmiana np w sobote/niedziele/czy w jakies swieto to i tak musisz byc ?

Gerard
@Laros

nie zeby mi to jakos przeszkadzalo, po prostu wole sie upewnic jak to wyglada

lpc
@Gerard

pewnie jakiś grafik jest i tak ustalany więc nie chodzi tu chyba o to, że z dnia na dzień ci powiedzą że masz zostać

lpc
@lpc

chyba że nadgodziny jeśli tu występują, ale poza tym to praca w ruchu ciągłym właśnie polega na pracy w weekendach więc musisz się na to nastawić

Ela1988

Witam, jak wyglada praca w laboratorium jako laborant lub technolog? Jakie stawki? Atmosfera?

Fan
@Ela1988

mysle ze apropo stawek musisz sie dowiedziec prosto od pracodawcy bo tutaj na goworku to rozne glupoty czasem ludzie piszą

Fan
@Fan

ale odnoscie atmosfery to moge ci powiedziec, ze nie ma sie czego obawiac :)

Ktoś był na rozmowie w sprawie oferty Pracownik Produkcji- Młodszy Aparatowy? Chcę aplikować ale zanim to zrobię to dobrze by było coś wiedzieć. Po ile godzin są te zmiany? Bo napisali tylko, jaki system z grubsza.

Doktorek

Jak ja robiłem to chodziłem na trzy zmiany, 6-14-22

wesele
@Doktorek

rozumiem ze weekendy tez w to wchodza?

Jojo
@wesele

Tak. Jest to produkcja ciągła.

Third
@Jojo

produkcja ciągła czyli?

Third
@Jojo

w sensie że cały czas się pracuje na różnych ekipach?

soko
@Third

czyli bez przerwy produkcja pracuje, czy to świątek piątek czy niedziela

soko
@Third

raczej bedziesz na tej samej brygadzie robił...

@soko

No a godzinowo jak to wygląda? Macie typowe 8-godzinne zmiany?

Bon

Dokładnie

ktosiek

typowe po 8 h zmiany 3 zmiany lacznie z weekendami godziny 6-14-22

ktosiek
@Exewo

i praca ciągła znaczy ze produkcja caly czas chodzi, tylko brygady się zmieniają

@ktosiek

w miare wygodnie jak sie tak wymieniacie wg grafiku

@ktosiek

nocki duzo ciezsze sa?

bogaj
@ying

nie są cięższe tylko musisz sie przestawić i tyle

opuszczony

cześć orientuje się ktoś z pracujących jaki rodzaj opieki medycznej oferuje firma? medicover czy luxmed?

opuszczony
@opuszczony

pytam o produkcje konkretnie i w sumie chciałbym się jeszcze dopytać o godziny pracy do tej pory zawsze na produkcji pracowałem na 3 zmiany i w sumie jestem już przyzwyczajony

@opuszczony

Dzień dobry, Pakiet medyczny oferujemy w Medicover. Godziny pracy zmianowej: 6-14, 14-22, 22-6. Pozdrawiamy Dział HR

@Purinova Sp. z o.o.

Można też wiedzieć, jaka jest naprzemienność zmian w grafiku, zmiana cyklu jest co tydzień? Z jakim wyprzedzeniem jest on - ten grafik - ustalany i jaki zmiany może do niego wnieść pracownik?

Dzień dobry, Grafik jest ustalany z góry na dany rok kalendarzowy, z uwzględnieniem wszystkich zmian brygad. Co do zasady, pracownik nie ma możliwości wniesienia poprawek do pliku. Każdy pracownik ma wgląd do grafiku, w związku z czym dysponuje wiedzą na temat zmian, planowanych dni wolnych itd. Cykle są widoczne w grafiku, ze względu na pracę w trybie 4-brygadopwym, cykl jest rotujący. Pozdrawiamy Dział HR

wrap

Hej, zastanawiam się nad podjęciem współpracy z firmą, miałby ktoś jakieś rady? chciał by się podzielić wspomnieniami?

wrap
@wrap

a i jeszcze chciałem się dowiedzieć czy w firma ma jakiś oddział w okolicach krakowa? bliżej lub dalej?

lukas
@wrap

robiłem w marketingu swego czasu, nie wszystko było w 100% na plus np. plany do wyrobienia były raczej ciężkie, ale za moich czasów fajni ludzie tam pracowali i ze wszystkimi dało się dogadać i poukładać więc koniec końców wspominam pracę dobrze

lukas
@wrap

w krakowie jesty teraz biuro z tego co mi wiadomo

kaktus
@lukas

Ktoś powie jak teraz jest z atmosfera, coś się zmieniło na lepsze/gorsze?

kaktus
@lukas

ale to nie jest profil dotyczący tego biura nie?

yolo

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko prawnika? Czego się spodziewać? Jakieś zadanie do wykonania podczas spotkania rekrutacyjnego albo w domu?

Renata

Cześć, dowiedziałam się przez ogłoszenie, że szukają zastępcy kierownika produkcji do pracy w systemie trzyzmianowym. Powiem szczerze, że nie pracowałam w takim do tej pory, ciekawe czy jakieś dodatki przyznają za pracę w takim trybie? Będę wdzięczna za informacje, bo trochę sobie tego nie wyobrazam, ale nie mam wyboru dużo, jeśli chodzi o stanowiska tu w okolicy.

Romek

Skoro wystawionych jest 15 czynnych ogłoszeń, to co jest tego powodem? Widzę, że jako Pracownik Produkcji - Młodszy Aparatowy, robiłbym na trzy zmiany. Niestety z ogłoszenia nie wynika, ile bym zarobił. Kto wie, ile wynosi podstawa i premie jeśli są tu premie?

Lajos
@Romek

Nie rozumiem o co ci chodzi z tym powodem, pytasz dlaczego szukają ludzi do pracy?

pere
@Romek

bo sa miejsca pracy temu tyle ogłoszeń XD

@pere

A to jest miejsce gdzie można się na dłużej zatrzymać?

@pere

Przedłużenie umowy po okresie próbnym obstawiam, że nie jest problemem, ale czy potem nie robią dużych rotacji jak się faktycznie ktoś sprawdzi?

Lola

Witam, interesuje mnie jedna rzecz w kwestii tej oferty na specjalistę ds. handlowych. Napisano, że to praca zdalna, i to mnie właśnie najbardziej skłania, żeby wysłać CV. Ogólnie to wszystko od razu jest w trybie home office? Nie ma tak, że trzeba co jakiś czas jeździć do siedziby etc, co z rekrutacją? Proszę o informację, jak to wygląda.

Czy wszystkie działy mogą liczyć na dofinansowanie studiów na WSB (znalazłem taki benefit m.in. w ofercie pracy dla młodszego magazyniera)? I czy po ukończeniu takich studiów można liczyć na wzrost wynagrodzenia i/lub awans?

W ofercie zawarty jest benefit w postaci 'zniżki dla pracowników we współpracy z WSB". Benefit dotyczy więc zniżki a nie dofinansowania. Zniżka na studia obejmuje każdego pracownika firmy Purinova, niezależnie od działu. Samo ukończenie studiów nie jest równoznaczne z otrzymaniem podwyżki. Jeśli studia podniosą kwalifikacje pracownika w istotnej dla firmy dziedzinie, możliwy jest awans stanowiskowy, który wiążę się z zmianami finansów.

@Purinova Sp. z o.o.

i dotyczy to wszystkich rodzajów studiów?

@dallas

mam na mysli czy to sie tyczy wszystkiego, niezaleznie od tego czy studia sa licencjackie czy magisterkie

Ktośtam

Co do pracy w tej firmie bo jest wiele pytań. Rekrutacja na Młodszego Aparatowego cały czas trwa. Wolnych jest kilka wakatów. Praca w systemie 3 zmiany czyli 4 brygady. 7 dni w tygodniu, czyli 2 ranki, 2 popki 2 nocki, z tym że jako piątek taki cały weekend (3dni). Pracuje się tam 365 dni w roku. Urlopu jest 20 lub 26dni w zależności od przepracowanych lat. Pierwsza umowa jest na 3 miesiące próbna. Potem jest egzamin i jak zdasz to umowa o pracę na czas określony i kolejny egzamin po jakimś czasie z innego zakresu. Zarobki młodszego to ok. 4-4.1 tys na rękę, po podliczeniu już wszystkiego. Z dodatków jest medicover, multisport, wczasy pod gruszą ( jak nie masz dzieci i wgl to ok. 400 złotych, max. ok. 1000). Jeśli nie masz uprawnień na wózki, windy czy wciągarki to firma zrobi, to nie problem. Jak się zatrudnisz to jesteś przypisany do stałej Brygady (1 z 4) I normalnie cały czas pracujesz z nią. Jest na niej ok. 8 osób w tej chwili (powinno być po 10, stąd zatrudnienia). Po zdaniu egzaminów z młodszego awansujesz na aparatowego (podwyżka kilka stówek), potem Starszy (podwyżka kilka stówek). Pracuje się częściowo na zewnątrz, częściowo w środku przez caly rok (firma daje kurtki, termo i cały strój). Nie wymaga się roboty w deszczu jak pada lub jest mróz że odmraża jajka. Raczej pochodzi się z głową do takich rzeczy. Jeszcze jakieś pytania ?

ziom
@Ktośtam

o kurde dzięki za porzadne info z nieba mi spadłeś

Placek
@Ktośtam

Nieprawda. Według informacji udostępnionej na tej stronie przez Purinova zarobki na tym stanowisku to 4100-4900 brutto miesięcznie, z wszystkimi dodatkami. Za czterobrygadowy system pracy. To wyjaśnia skąd tyle wakatów.

Roman

Jak piszą w ogłoszeniu - młodszy aparatowy - że jest to robota na 3 zmiany, to czy za nocki płacą lepszą stawkę? I ile w ogóle płacą? Nie chce mi się chodzić na rekrutacje, by się tego dowiadywać.

starszy aparatowy
@Roman

W sumie racja. Polskie firmy strzegą proponowanych wynagrodzeń jak najdrozszy skarb. Brałem udzial w wielu rekrutacjach, gdzie po podaniu oczekiwanego przeze mnie wynagrodzenia temat był zamknięty. Marnowałem tylko swój czas.

black
@Roman

ja mam przed soba ogloszenie na mlodszego magazyniera i tam nie ma zadnych informacji o zmianach jakie beda, gdzie takie cos wyczytales?

kory
@black

a ktoś kojarzy może jak jest ze zmianami na produkcji i ile jest tych zmian wogole?

kory
@Roman

I jeszcze jedno, jak jest tutaj z uprawnieniami na wózki na produkcji? trzeba, nie trzeba?

gałgan
@black

też w ogłoszeniu tego nie widziałem, ale rzeczywiście robota jest na trzy zmiany 6-14-22

gałgan
@kory

wszystko masz napisane w ogłoszeniu, bo czasem nawet w obrębie jednego działu możesz miec rózne stanowiska i inne uprawnienia będą potrzebne

Afga
@gałgan

ale wy mowicie o tym ogloszeniu z wczoraj co jest na (usunięte przez administratora)? czy to jest juz nowe. bo to tez jest pracownik produkcji. mozliwe ze po prostu przedluzyli rekrutacje albo na nowo szukaja tak szybko?

Afga
@gałgan

i widze ze nie potrzeba doswiadczenia jako tako w zawodzie, wystarcza chyba uprawnienia na wozki widlowe

Jeremi
@gałgan

no właśnie jak to jest? jak mam napisane w ogloszeniu na przedstawiciela handlowego ze mam miec prawko to myslicie ze bez niego mam szansę? Bardzo się przydaje prawko na stanowisku?

Kwaśniak
@Jeremi

No napewno by się przydało skoro jesteś przedstawicielem. Jeśli jest taki wymóg to lepiej mieć :P

Bez jutsu
@Jeremi

O ile nie opanowales jutsu teleportacji to nie bedziesz mial sie jak dostac na spotkania do klientow xD

Ole

Nie masz szans.

Karaś
@Jeremi

Bez prawa jazdy nie masz szans.

Szprycer
@Karaś

czyli dużo się jeździ tak? samochód swój czy firmowy jakbyście mogli podpowiedzieć?

Szprycer
@Karaś

korzystał ktoś z tej zakładki na goworku dotyczącej ofert pracy bo pierwsze to widze a nie wiem czy tam cos aktualnego jest na pewno?

Og
@Szprycer

ja tam sprawdzałem, chyba wszystko aktualne bo pokrywaja sie z ogloszeniami na innych stronach

Mondre
@Szprycer

aktualne sa mozesz skladac cv :)

były
@Roman

praca na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym 7-2 czyli dużo weekendów czy świąt w pracy. Jako aparatowy nie przekroczysz 4 tyś zł na rękę - no chyba że podwyżki ostatnio były ale nie słyszałem. Niech się wypowie na temat aktualnych zarobków jakaś osoba zatrudniona.

Hohol
@były

co to znaczy że robota 7-2? dwa dni wolnego siedem pracy?

Hohol
@Og

po jakim czasie odpowiadają na cv orientujecie się może?

A
@Hohol

Tak 7 dni pracy 2 dni wolnego. 3 ranki, 2 pop.,2 nocki. Lub 2-3-2. Czy 2-2-3

Burel
@A

a jakiś dodatek macie z prace w takim trybie?

Burel
@A

a i czy urlop przy takim dosyć intensywnym zatrudnieniu jest jakoś inaczej liczony?

Aqus

Czyli ile normalnie macie urlopu do wykorzystania?

Aqus

Normalnie 20 albo 26 dni?

Kurek

no tyle ile w kodeksie pracy jest zapisane, więc 26 dni urlopowych

Kurek

albo 20 jak nie masz 10 lat przepracowanych

Polios

Zgodnie z Kodeksem Pracy

lozo
@Kurek

zawsze bez problemu dostawales urlop w razie w?

lozo
@Kurek

tam w poprzednim pytaniu nie pytam o ten na żądanie tylko taki zwykly wczesniej zaplanowany

Biegun
@lozo

lol xd?

Biegun
@lozo

tak bez problemu urlop dostaniesz o ile jeszcze jakiś masz...

Alan
@A

Ile? To nie może być prawda. 7 dni pracy i jedynie 2 dni wolnego. I do tego tydzień pracy pocięty różnymi zmianami. Bez szansy na regenerację organizmu. I to za 4000zl. Niech ktoś potwierdzi ze to nieprawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Purinova Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Purinova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purinova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purinova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Purinova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Purinova Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Purinova Sp. z o.o.