Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

Niestety należy zgodzić się z opisem J23. Co takiego zrobił? Zrobił dużo - by wprowadzić jeszcze gorszą atmosferę pracy. Wprowadza chaos organizacyjny, zmienia decyzje co 5 minut, nie zważając na decyzje innych - bo to przecież on jest najmądrzejszy - bo przecież on przyjechał tu do Polski jako wysłannik p.Prettla by pokazać nam głupim Polaczkom jak się zarządza firmą. Jeśli rzucanie laską to jedna z tych metod to gratulacje. Jeśli zrzucanie niepowodzeń na innych to kolejna cudowna metoda zarządzania to również gratuluję. Ale p.Dominiq się tym nie martwi bo przecież jeśli zniszczy Naszą firmę to winni będziemy My głupi niedouczeni Polacy. Prettlanie nie przejmujcie się - głowy do góry. Iskra nadziei jest jeszcze w p.Albercie. On przynajmniej z nami rozmawia.

@007

Nie będę kopiować i wklejać jak Baltazar ale podaję link (usunięte przez administratora) Dyrektorowanie nie polega na skakania po maszynach i zajmowania się duperelami.Prawdziwy menagera ma od tego odpowiednich ludzi sęk w tym ,że Dominik takich nie posiada.

@007

Kuternoga stracił swoją pozycję

Baltazar

Czytaj uważnie prosze ok? gdzie jest napisane że płaci z własnej kieszeni??? nigdzie. W opisanej sytuacji mamy do czynienia z przestępstwem znieważenia za pomocą środków masowego komunikowania (art. 216 par. 2 kodeksu karnego). Jest to jednak przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego, (również jest to możliwe przez pełnomocnika). Prokurator może wnieść oskarżenie lub przystąpić do już toczącego się postępowania, jeżeli uzna, że wymaga tego interes społeczny. Istnieje możliwość identyfikacji osób umieszczających swoje wypowiedzi na forum w internecie (jednakże z uwagi na fakt, że identyfikacja bądź lokalizacja zakończeń sieci stanowi tajemnicę telekomunikacyjną, ich ujawnienie wymaga wydania stosownego postanowienia przez sąd lub prokuratora - art. 67 ustawy Prawo telekomunikacyjne, art. 218 ustawy Kodeks postępowania karnego). W związku z tym pierwszym, niezbędnym krokiem jest złożenie zawiadomienia prokuratora o popełnieniu przestępstwa, które powinno uruchomić procedurę identyfikacji sprawcy. Inną możliwością (po ustaleniu sprawcy) jest wystąpienie na drogę postępowania cywilnego z pozwem o ochronę dóbr osobistych. Art. 23 Kodeksu cywilnego stanowi, że dobra osobiste człowieka pozostają pod ochroną prawa cywilnego. Dobrem osobistym jest oczywiście także cześć człowieka i jego nazwisko. W związku z tym, po pierwsze można żądać zaniechania naruszeń. Po drugie, w sytuacji, gdy naruszenie już nastąpiło, można domagać się od osoby, która się go dopuściła, aby dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia (np. poprzez przeproszenie na forum publicznym). Ponadto, jeżeli działanie naruszające dobra osobiste jest zawinione (co w opisanej sytuacji raczej nie budzi wątpliwości) można domagać się na podstawie art. 23 w związku z art. 448 Kodeksu cywilnego zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany przez siebie cel społeczny.

@Baltazar

"otwożył wam palarnie to on płaci za nadgodziny"-jak to rozumieć? no i słownik ortograficzny się kłania.A słowo kuternoga -potoczne określenie osoby mającej problemy z prawidłowym chodzeniem (utykającej)Czy obraźliwe wątpię. Wykład kopiuj/ wklej niepotrzebny.A merytorycznie co takiego zrobił ten gość ,że go tak wychwalasz bo otwarcie palarni to za mało.napisz co zrobił dla poprawienia organizacji pracy i poprawienia jakości.

Baltazar

Kuter noga?? kuter (usunięte przez administratora) co to jest?? co was interesuje kto z kim śpi i dlaczego są dorośli wiedzą co robią jak im tak pasuje to ok. Ale ważne szczyt bezczelności nazwać kogoś kuter nogą a wiesz dlaczego kuleje?? nie!!!! wiec powstrzmajcie te obelgi gdyż można za to zapłacić i to słono są na to paragrafy jak co moge nawet pomuc namiezyc IP kompa z kad było wysłane to świństwo. przecież to ominik otwożył wam palarnie to on płaci za nadgodziny a nie wpierdala wam wolne tylko kase mamy wieć ludzie szacunku troche dla człowieka , nie macie sumienia ani godności widze i wielki szacunek dla was za odwage za pisanie obelg to jest karalne ustawowo sa paragrafy na to pozdrawiam samobójców

@Baltazar

Na co są paragrafy na nazwanie kogoś kuternogą weź się ogarnij i ten news Dominik otworzył wam palarnię normalnie zbawca i jeszcze płaci z własnej kieszeni za nadgodziny normalny anioł

Ha

Myślę że skoro tak jesteś ciekawy ich prywatnego życia, podejdż i zapytaj a nie wylewasz jakiś wypociny na forum.... drugiej strony to świadczy jak jestecie inteligentni-gratuluję

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
K

Potrzebują do Kontroli Jakości?Jak tam sytuacja?Wie ,ktoś może?

@K

chyba potrzebują bo maja taki zapie...ol,że nie zawsze zdążą wszystko skontrolować.

'

Być może dowodzenie za pomocą krzyku sprawdza się w wojsku albo w sytuacji zagrożenia życia, gdy czas jest czynnikiem decydującym a wydający polecenia, w przeciwieństwie do wykonujących, dobrze wie, co należy robić. Ale w pracy to chyba nie najlepsza metoda.

nudny jesteś, szkoda mi ciebie...

perszing

pracuje jeszcze na wtrysku taka panienka z zadartą głową?? Mierzy wszystkich zawsze z góry...

Pretlanka

Można sobie pisać różne uszczypliwości, nabijać się z innych, ale wiem, że chodzi głównie o upust złości i złych emocji. Gdzieś muszą mieć ujście, bo jednak 8godz. to jedna trzecia doby - szmat czasu i by móc przebywać w tak toksycznej atmosferze, trzeba mieć odporność psychiczną. Pewnie czasem można zarzucić niedokładność czy brak zaangażowania w pracy, ale nikt nie zasługuje na pogardliwe i poniżające traktowanie. Tym bardziej jest to przykre, gdy widzi się, że osoby, które powinna cechować kompetencja, czerpią z tyrania satysfakcję i przyjmują funkcję liderki do tego celu właśnie.

?

A mnie zastanawia, czy ta kapo/doopcia kuternogi i chamski kierownik są w życiu prywatnym takimi samymi skurw...mi, czy robią wyjątek dla swoich bliskich i w domach przywdziewają ludzką twarz.

Bruner

Myślę, że problem tkwi w tym, że z powodu wysokiej rotacji, pracownicy nie są ze sobą zżyci, solidarni i nie zdążą zawiązać się relacje na tyle konkretne, by stanąć za sobą murem. Wiadomo, że w grupie siła a pojedynczy pracownik tylko by się podłożył. Celowo są czynione częste przetasowania personalne w obrębie każdej zmiany. Uważam, że trudno ten mobbing udowodnić, nie będzie chętnych na świadków. Chyba, że KTOŚ i to naprawdę przez duże "K", mając w zanadrzu następną pracę, odchodząc, zrobiłby coś dobrego dla tych co zostają.

Miron

Czytam od dawna posty zawarte na Forum i naprawdę się dziwię, że żadna osoba nie miała takiej odwagi bo towarzystwo nagrać i zgłosić do PIP, absurdem jest to że przymusowe nadgodziny i kolesia gówn.. obcho.. zakład by dostał kare to by się odechciało. Ale właśnie wy Pracownicy dajecie na to Całkowite Przyzwolenie!!! i co nic a nic z tym nie robicie. Lubicie być niszczeni? ZMIEŃCIE TO PÓKI MOŻECIE, ZADBAJCIE O SWOJĄ GODNOŚĆ!!! zgłoszenia do PIP nie grożą wam zwolnieniem a tego się boicie. Pojawi się pytanie, czy buntuje? NIE po prostu nie cierpię patrzeć biernie jak płeć męska poniża kobiety bo nie mają dosyć odwagi na równych siebie. POMYŚLCIE

damy radę

Tylko nam te buty pospadają, tobie nie? A może jesteś kuter-doopą i jeszcze przez kochasia przyczynisz się do tego nalewania wody tym z góry?

monterka
@damy radę

Ej, to nie pisała kuter-doopa, bo ona nie potrafi obsługiwać kompa. Może jeszcze z czyjąś pomocą wejdzie na forum i przeczyta ale wysłać posta to już nie umie. Ona funkcjonuje jako liderka tylko dlatego, że jest kuter-doopą.

jojo

Uśmiechnięty jest na wylocie. Już go kuternoga i chudy jak harcerzyka wykolegują. Ten który przyjdzie dopiero wam pokaże. Laga będą was gnac aż wam buty podpadają. Tym z góry też się wody w doope naleje. Uwaga na szpiega z krainy deszczówcòw!

Nie Ty jeden, obiecują gruszki na wierzbie, a jak przyjdzie do konkretów, to wychodzi szydło z wora, a kierownik uśmieszkiem maskuje brak kompetencji. No, nie zawsze, bywa, że pogardę dla pracownika, głównie płci przeciwnej. Może ma jakieś niedomagania w kwestii damsko-męskiej.

Prawie nowy

Miałem zaczynać w tej firmie pracę oferowano mi 2500 zł brutto po szkoleniu przed podpisywaniem umowy 1750 zł brutto kierownik z tym swoim "wiecznym" uśmieszkiem nieogar w papierach totalny. Generalnie się zawiodłem

monterka

Aaa, kapo to wiem, to niezrównoważona emocjonalnie doopa kuternogi. Na wtrysku zaczynała swoją "karierę", potem robiła zamęt i utrudniała życie na montażu. Największy problem ma sama ze sobą, ale to już temat dla specjalisty.

...

Montażu, on i jego liderka (czyt.kapo)stanowią niezły duet.

@...

Inteligentni by ich dawno załatwili ...ale gdzie ich znaleźć?

j23

Nie chodzi o bratanie się ani kopanie dołków inteligentny ma nad prostakiem i chamem intelektualną przewagę i powinien ją mądrze wykorzystać.

@j23

Inteligentny człowiek zachowuje klasę i swój poziom. Żadne konstruktywne i merytoryczne działania nie dają pożądanego skutku w środowisku, gdzie nie liczą się kompetencje, wykształcenie czy predyspozycje intelektualne. Tutaj nikt powierzając funkcję trenera/trenerki, nie zastanawia się, czy osoba ta ma jakiekolwiek kwalifikacje do zarządzania ludźmi, choćby minimum wiedzy o relacjach międzyludzkich. Nawet nie wspomnę o motywowaniu pracowników, doradzeniu, umiejętność wykonania czegoś czy dbałości o współpracę w zespole. Inteligentny człowiek zatem znajduje zatrudnienie tam, gdzie występują choć niektóre z tych aspektów pracy. W Prettlu uważa się, że skoro pracujesz na produkcji, jesteś ćwokiem i przygłupem. Mam wrażenie, że role się odwróciły.

xyz

a o ktorego kierownika chodzi?wtrysku czy montażu?

B...

Nic nie wnoszą , mało potrafią , starych pracowników mają głęboko w d.... Słodko pierdzą a na boku podpierd... Sam się przekonałem na własnej skórze.

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska