Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

wojtuś

ogłosili jakiś schemat?? czy wszystko utajnione?? jak tak to tylko mydlenie oczu...

ABC
@wojtuś

schemat to zobaczysz ale o wysokości zarobków to zapomnij...

@ABC

jest gdzies wywieszony??

majka

No właśnie o co chodzi z tą siatką wynagrodzeń, wierzycie w to??? wątpię by to doszło do skutku.

@majka

W każdej normalnej firmie musi być siatka wynagrodzeń -system w którym stawka zależy od stanowiska,stażu, kwalifikacji a nie od widzimisię jakiegoś kierownika lub kadrowej.

...

Chociaż masz na kim oko zawiesić , może się zakochasz..........

buba

Jak wam się podoba nowa siatka wynagrodzeń? Kiedy będą wypłacać karpiowe? PS. Wczoraj nawet biurowi byli na wtrysku.fajna ta blondyna w długich włosach

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ktoś

Kadry do roboty na wtryski dalej ruszać tyłki letnie śmierdzące .

Danner

Srilitz typie ty chyba nie wiesz o czym mówisz, hahaha kasę niemałą za zorganizowanie pianek, przekładek, ewentualnie greenboxów czy kartonów ?? Bo o to chodziło dziewczynie/facetowi podpisującemu się A. Tym zajmują się paletowi jak mają czas i mało do zwiezienia. Zgadzam się że jak wszystko jest na hali na wtrysku czy cslu to zorganizowanie sobie tego to jakieś 5 minut. Kasę nie małą hehehe weż się schowaj do szafy i nie pisz o prettlu jak nie masz o firmie pojęcia. Co do firmy, to nawet polecam jeżeli zlewasz fochy kierowników i nie jesteś TOTALNYM głąbem to wszędzie sobie poradzisz czy na wtrysku, czy na montażu nie mówiąc o cslu. Nie polecam jedynie Sun Burnów na metalizie bo dyrektorstwo ma na tym punkcie zayoba i podziwiam dziewczyny które tam wytrzymują. Jednak na stałe Prettl to raczej nie, bo robota wszędzie nudna bardzo i zasnąc idzie.

p
@Danner

"Jednak na stałe Prettl to raczej nie, bo robota wszędzie nudna bardzo i zasnąc idzie." dobrze powiedziane

@Danner

Ja wiem co mówię to ty nie wiesz co mówisz bo gdybyś pracował kiedykolwiek w normalnej firmie to byś nie wstawiał takich farmazonów dzieciaku...

Danner
@stirlitz

Synek ty chyba jesteś jednym z tych gamoni co przychodzą na wtrysk i po 2-3 dniach rezygnują, bo nie ogarniają tak prostej i banalnej roboty. Pracowałem w 2 innych bydgoskich wtryskach i nigdzie tak łatwo dla pracownika nie było jak w prettlu. Jeżeli myślisz że w innych firmach najbanalniejsze rzeczy zawsze będziesz miał zorganizowane to jesteś w gruuubym błędzie i w takim np. Hanplaście zostałbyś pogoniony po 2 dniach. Ja co prawda byłem na innym dziale, ale stałem też często na wtrysku i nie wiem co tam trudnego jest, dla mnie trudem tam było powstrzymywać ziewanie. Pozdrawiam i zapraszam do OKT czy Hanplastu tam to cie dopiero kierownik i kobietki przeszkolą tak, że nie nadążysz z wypłakiwaniem się na goworku :)

@Danner

Dzieciaki czytaj ze zrozumieniem...

A

Pracuję już tutaj kilka lat i powiem WAM ,że jeżeli wykonujesz swoją pracę sumiennie ,potrafisz zorganizować sobie wszystko co potrzebujesz do pracy to nie jest zle .Są ludzie którzy niestety nie potrafią zrobić nic żeby było tak jak ma być nawet nie potrafią rozróżnić prawej ręki od lewej.............

stilitz
@A

To super jak musisz sam/a sobie zorganizować wszystko potrzebne do pracy to mi wygląda na obóz harcerski

A
@stilitz

Wszystko!!! mam na mysli porządek na stanowisku pracy oraz tylko potrzebne rzeczy a nie rozpierduchę ,przy dobrych wiatrach i myśleniu przed rozpoczęciem pracy trwa to jakiej trzy minuty, no ale cóż niektórym rączki odpadają.A narzekać to każdy potrafi.Jak komuś nie odpowiada,droga wolna.

@A

Pracownik rozpoczynając pracę musi mieć przygotowane stanowisko a nie sam sobie organizować od tego są ludzie, którzy biorą za to kasę i to niemałą.

pli
@stilitz

Pracowałam jakiś czas .to jest Firma która traktuje ludzi jak smie.....

@pli

I dlatego jest jak jest...

Ktoś

Nie warto , nie polecam tej firmy.

Witam ;) napisze ktoś jaka jest atmosfera ;) zaproponowali mi oferte przez agencje job i własnie sie zastanawiam czy warto, tylko poważne odpowiedzi

....

tak to jest swiete słowa nad kierowników,kierodwników i pod kierowników jest bardzo dużo spotkania,spotkania,spotkania a cała reszta leży

@....

Z okrągłego stolika przenieśli się między maszyny ale czy to coś zmieni?

Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do firmy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkowała dużo i czuła się potrzebna, i szczęśliwa.  Szef lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli może ona wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha (brygadzista), który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Po jakimś czasie okazało się, że karaluch potrzebuje sekretarki (cooter doopa), by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz … zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych.  Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystywać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i...zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu …! Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka Stanowisko dano cykadzie (Chudy Łep), której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Cykada, potrzebowała też komputera i osobistego asystenta (Krzysio Pysio), którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu … Doszło do tego, że dział, w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy są nerwowi... W tym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę (Cooter Noga), prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “ W dziale jest przerost zatrudnienia ...” Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego ? Oczywiście mrówkę, gdyż “wykazywała brak motywacji i negatywną postawę". Moze i glupi opis ale idealnie wpasowuje sie w nasze realia.

@007

Dodałbym, że ta mrówka znała się na tym co robila.

...

hmmm a reszta?

Monia

Och Z Zajebisto..cią trzeba się urodzić widzę, Promujecie Sylwie wow!!! Żenujące to było powaga. Bidulka Sama się promuje bidulka co ona sama zrobi. NIECH SIĘ ZWOLNIE!!!

@Monia

Bez ładu i składu. ..

!!!!!

nie radze do kontroli żenada pouczają innych a same gówno umieją !!!! tylko 1 kompetentna SYLWIA ALE CO ONA 1 SAMA ZROBI!!!!!

K

A w kontroli ? mają miejsca ? warto przyjść do pracy? Jaka ekipa?

Kto to mongoł?

ktoś

Pracują i mają się dobrze

dzikus
@ktoś

nadal ciosa mongoła...???

J23
@ktoś

już niedługo...

wojtuś

osioł jeszcze pracuje?? z piękną treserką??

Ktoś

A jak tam Pan K.mówią, że gość pełną parą.Chociaż czytając Wasze wypowiedzi to wiele się nasuwa.

?

huh o kim mowa?

huh
@?

Pan Arkadiusz

J23
@?

a najbardziej leży planowanie produkcji...

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska