Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

B...

Moim zdaniem mają wszystko w głębokim ... Mało potrafią i mało wnoszą, tym bardziej starych pracowników. Słodko pierdzą a na boku donoszą . Sam się przekonałem na własnej skórze.

Pretlanka

Pieniądze, sprawa priorytetowa, to oczywiste, ale czy młodemu narybkowi pracowników atmosfera w pracy jest obojętna? Ja tu pracuję długo, chyba nawet zbyt długo i nie mam świeżego spojrzenia. Liczę na rzeczową odpowiedź, czy dla Was to nieistotne i macie to w głębokim poważaniu?

W.E

dla kandydatów do przyuczenia rozsądna stawka:)

On

To lipa, psie pieniądze.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Cz to prawda,że nowi ustawiacze dostają po 22 zł na godzinę ?

j23

Prawda...

Bruner

Problem tkwi w tym, że nikt na decyzyjnym stanowisku nie patrzy dalej niż czubek własnego nosa. Chyba tylko w małych, rodzinnych firmach zależy kierującym na dobrym zarządzaniu, wiarygodności i stabilności na rynku. Prettl to żałosny moloch.

J23
@Bruner

taki wniosek mi się nasuwa ... w tej firmie tak właśnie ma być(czyżby pralchem?)

Bruner
@J23

A niechby sobie prali, do tego nie trzeba gnębić pracowników. Pozory można stwarzać i bez tyrania podwładnych.

ap966

Ja tam pracowałem razem z moim ojcem.Robiliśmy tam 2 dni wszystko z siebie dawaliśmy itd.Wyrzucili nas z nieznanej przyczyny te kurwy pierdolone.Nie polecam tam wysyłać swojego cv ani tam robić

...
@ap966

bo to nie jest zakład pracy, tylko szkoła przetrwania. Wyzysk, donosicielstwo, zero organizacji, wytyczne są wprowadzane w dzień audytu, żeby jakoś wyglądało, wymaga się głównie od pracowników produkcyjnych, reszta to święte krowy. Ogólnie syf.

!

Proponuję któregoś razu po pracy zgasić światło i skopać kierownikowi siedzenie, tak by nie widział kto. Może wtedy zacznie myśleć albo przynajmniej się wystraszy. Do niektórych dobre słowo, prośba nie dotrze nigdy , za to docierają argumenty siły.

@!

Dobra propozycja, ale do tego trzeba faceta z jajami a ten kierownik poniża i szmaci głównie kobiety, zmusza do pracy w weekendy, bo w tygodniu nie potrafi zorganizować płynnej produkcji. Mobbinguje jawnie, bez żadnych zahamowań. Jego wiodąca odpowiedź na rzeczowe argumenty to: "gówno mnie to obchodzi"

xyz

a ktorego kierownika chodzi? wtrysku czy montażu?

już Wolna

Moi drodzy, nie gódźcie się na złe traktowanie, stawiajcie granice z szacunku do SAMYCH SIEBIE, jednak róbcie to mądrze, zbierając dowody mobbingu. Każdy sąd pracy przyzna w takiej sytuacji odszkodowanie a winni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Nie wierzcie, że na wasze miejsce czeka kolejka chętnych. To nie prawda, bo niby skąd taka rotacja, kto z tych nowych zostaje? Nie dajcie się zastraszać bo będzie jeszcze gorzej. Pracować trzeba ale za godziwą stawkę i zgodnie z kodeksem.

Z niewolnika nie ma pracownika.

do szwagra

W tym zakładzie kij jest jedyną motywacją pracownika. Czy jednak traktowanie pracownika jak kogoś gorszego pomaga w osiągnięciu wydajności, jakości i szacunku do przełożonych? Stanie nad nim z batem, monitorowanie każdego ruchu, oszukiwanie na nadgodzinach, dorzucanie co chwila nowych obowiązków, brak szkoleń czy miganie się z zapłatą?

nowa

ja tu pracuję stosunkowo krótko i nie wiem, kto jest kto. Tylu rządzących nie spotkałam w żadnym z poprzednich zakładów. Każdy chce zarządzać, wprowadzać własne porządki i procedury. Czy to jest zasadne, by do pięciu osób był osobny lider, który nad sobą ma kolejnego lidera?

ferdek
@nowa

no tak pięciu kierowników a robić nima komu...

zmęczony

Pracuję tu cztery lata i atmosfera zawsze była toksyczna, niezależnie od obsadzanych stanowisk, zarówno kierowniczych jak i dyrektora. Jednak specjalistami od zadręczania i manipulowania są liderzy/liderki. Traktują nas zawsze z góry z wyższością nie popartą żadną merytoryczną przewagą. Przeważnie nie atakują tylko tych , od których są w jakiś sposób uzależnieni. Wredność jest zaraźliwa, to nakręcająca się spirala, chyba nie za dobrze zrozumiałeś szwagra, ale zapytaj go jaki zakład miał na myśli, sam jestem ciekawy i może wyślę cv.

Fo jojo

Masz radcje! Oni poradza sobie,a na ich miejsce przyjdzie ktos inny. I moze okazac sie,ze poprzedni wcale nie byki tacy zli.

jojo

Oj będą zwalniać i tasować i u góry i na dole. Wymienią wszystkich. Niektórzy już na zwolnieniach lekarskich siedzą. A wy i tak będziecie robić to samo tylko przyjdą nowi i będą was cisnąć. Dla was nic się nie zmieni wiec nie cieszcie się ze kogoś wywalili lub wawalą. Wszyscy z nich sobie poradzą doskonale.

j23
@jojo

Co to znaczy "wawalą"?

Nic z tych rzeczy, w miejsce jednego dyrektora, będzie dwóch, ale już zatrudnionych. A co, stać Nas.

wojtuś

jest już nowy kandydat na prezesa??? czy zarząd upadłościowy się szykuje??

Adolf

Tego od luster. To może rzeczywiście coś dobrego chciał zrobić, a takich w Zarządzie nie potrzebują.

wojtuś

mam nadzieje, że osła :)

....

hmmm a kogo?

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska