Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

jojo

Nie tylko prezesa i kogoś jeszcze też!

Xyz

Dyrektora zwolnili?

Bruner

jaki dowcipniś ;) ciekawe jak dostanie papierek będzie mu tak do śmiechu :P

Bruner to ja
@Bruner

Ej, a może podpisuj się własnym nickiem .

@Bruner to ja

czyli kto???

wojtuś

kto teraz w prettlu pociąga za sznurki??

@wojtuś

snopowiązałka...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ala

Nie ma mnie jeden dzien,a tu takie wiadomosci

W.E

dostał kartonik firmowy czy karton z produkcji???

@W.E

Nie miał co do niego włożyć za krótko pracował...

@J23

napewno odprawę... a mała ona nie była... możecie tylko na takich zasuwać...

Do Bruner

Pozytywne myslenie to podstawa. Zyje sie lepiej. Nie pracuje w Waszej firmie,ale lubie tu zagladac. G.

Ala

Kto wylecial?

no cóż powiem krótko tak jak Pan Dyrektor mi powiedział ,, ma Pan duże doświadczenie i na pewno szybko znajdzie pracę..." hahahaha zabrał ze sobą lustra????

AAS

No i wyleciał. ..

Helmut

No i po Dyrektorze. Jednego można być pewnym w tej Firmie - nie znasz dnia ani godziny.

Odpowiem ci słowami Lidera mojego wydziału, gdy kolejne osoby informowały Go o odejściu z pracy: "chyba wam się w d..ach poprzewracało".

Axd

Szczerze Wam wspolczuje! Zycze Wam,aby kiedys nastal dzien kiedy idac do pracy bedziecie zadowoleni z tego,ze tam idziecie. Pamietajcie najwazniejsza osoba w firmie produkcyjnej jestes wlasnie Ty! Tak! Ty! Bez Nas-pracownikow montazu firma nie przetrwalaby tygodnia. Mowcie glosno o tym co Wam nie podoba sie,moze ktos to uslyszy. Trzymajcie sie! Nie poddawajcie sie! Pozdrawiam ;)

@Axd

Dzięki, jak miło przeczytać coś pozytywnego, gdy na ogół dominuje tu obrażanie innych i wulgarne niemerytoryczne wpisy. Chciałoby się, by w miejsce szumnie nazwanych "spotkaniem z Prezesem" pogadanek na stołówce, była realna możliwość wypowiedzenia się o ważnych sprawach, bez obawy, że będzie to wykorzystane przeciwko Nam.

Frania
@Bruner

Ja bym chciała na takim rzetelnym spotkaniu zapytać Prezesa, czy uważa za motywujące i sprawiedliwe wynagradzać jednakowo wieloletnich pracowników i tych z trzymiesięcznym stażem i czy ergonomia pracy ma być jedynie pozorowana w danym dniu, gdy spodziewamy się gości spoza zakładu i do kogo się zwrócić w sprawie mobbingu, gdy wszystkie możliwości zostały wyczerpane - zgłoszenie faktu Kierownikowi, naświetlenie sprawy w Kadrach i Związkach Zawodowych. Czy jest tu KTOŚ HONOROWY, WIARYGODNY, BEZSTRONNY, UCZCIWY I ŻYCZLIWY? KTOŚ, od kogo można liczyć na pomoc?

Axd

A co z tym zlego? Nie motywuje to? Bo ja zawsze usmiecham sie widzac to i nawet mam gdzie przejrzec sie ;)

@Axd

A masz wpływ na - rozpadające się formy maszyn? - nieadekwatne terminy wysyłek do klientów? - nierealne w stosunku do potrzeb planowanie? - brak spójności w ocenie detali przez kontrolę jakości? - nieterminowość opłat dla naszych kontrahentów? - powoływanie na decyzyjne stanowiska niekompetentnych osób? - przyzwolenie na szkodliwe działanie z powodu kumoterstwa? Gratuluję dobrego samopoczucia, większość z Nas ma inne odczucia.

@Axd

Ile ty masz lat chyba ze dwanaście jeśli uważasz takie pomysły za wspaniałą działalność mającą postawić firmę na nogi wg mnie to są szczeniackie pomysły.

@J23

kolego tak się nie podniecaj bo serducho nie wytrzyma.. ;)

Do J23

Przeciez pozwalnial ludzi,wiec na jakies podstawie musial to zrobic. Moze akurat sprawdzil ich papiery. Przesuniecie sniadan pewnie jest spowodowane tym,ze z czyms kolidowaly. Z czym? Nie wiem :p jakie lustra?:>

@Do J23

Chodzi o lustro z dołączonym do niego napisem: "Właśnie patrzysz na no osobę odpowiedzialną za jakość w tej firmie". Jest powieszone na montażu przy czytniku tempory. Bareja by lepie nie wymyślił.

j23
@Do J23

Chyba na podstawie swego widzimisie

Firma

Nasza fime wyciagnal z dna,dajcie jemu szane. Wiadomo nie kazda decyzja musi podobac sie,ale uwierzcie mi,jesli zaakceptujecie zmiany to wyjdzie wam na korzysc. Mowcie o swoich pomyslach na poprawienie sytuacji w fimie. Pracujac przez 2 lata pod jego rzadami, nie moge powiedziec zlego slowa. Nie wiem,jak jest u was,co pozmienial itp.,ale robi to dla poprawienia sytuacji firmy. No chyba,ze juz nic nie da sie poprawic to jego starania ida na marne.

@Firma

niech sprawdzi w kadrach papiery ludzi jakie mają przygotowanie zawodowe do pełnionych funkcji -jak jest inteligentny to powinien wiedzieć co zrobic bo wieszanie luster i zmiana godzin rozpoczynania śniadania to nie sposob na kierowanie firmą -przecież na tym forum oprócz plotek jest wiele cennych uwag

Zmęczona

Ale już sobie nie radzi... Tę firmę należałoby zamknąć i rozbujać od nowa, bo chyba nikt sobie nie poradzi z tym bałaganem...

Do J23

Akurat Wasz Dyrektor p.Krygowski byl dyrektorem w firmie, w ktorej pracuje i radzil sobie swietnie z zarzadzaniem produkcji :)

j23
@Do J23

Widocznie była to firma kogucik. ..

bubu
@Do J23

W jaki sposób czy też wieszał lusterka na slupach?

pretty girl

widzę że nic się w tej firmie nie zmieniło, plotki, ploteczki obrabianie doopy. czyli standard. Fajnie jest wejść tu po 6 latach i poczytać conieco, i wiedzieć że te 6 lat temu podjełam dobra decyzję. powodzenia prettlanie!

hans kloss

Szanowny panie prezesie i pan panie zwany dumnie dyrektorem,może w końcu wpadniecie na ten pomysł aby sprawdzić kompetencje,wiedzę i umiejętności osób,którym płacicie kolosalne pieniążki za pracę bo według opinii większości pracowników 1/3 osób odpowiedzialnych za produkcję i inne poważne sprawy,które mają wpływ na funkcjonowanie tej firmy powinno wylecieć na zbity p..k,a nie ludzie,którzy mają codziennie przeglądać się w lusterku przy wejściu i wyjściu z firmy,bo to faktycznie jeszcze tylko dzięki nim ta firma pływa,a wy żałujcie im paru groszy za pracę w sobotę i niedzielę. I CO WARTO CHYBA O TYM POMYŚLEĆ NIE.

@hans kloss

pan prezes jest odporny na taka wiedzę kilka lat temu pracownicy narzędziowni wysłali alarmujące pismo do prezesa i co ....cisza do dzisiaj no nie przepraszam narzędziownię zniszczyli do końca(chociaż w każdej firmie tego typu narzędziownia jest oczkiem w głowie)

feluś
@J23

Papier dużo wytrzyma a pisać każdy może. Kto by tam czytał pisma od roboli, a co dopiero ustosunkowywać się do jego treści. Właśnie dlatego jesteśmy w miejscu, w którym jesteśmy czyli w czarnej d...e.

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska