Opinie o Torfotoart w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Torfotoart. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Torfotoart o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torfotoart w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Co jaki czas w Torfotoart można ubiegać się o podwyżkę?

Ada Nowy wpis

Bardzo sympatyczne 3 sesje. Pierwsza typowo dla mnie próbna, dużo nowości, nie do końca wiedziałam co robić, druga lepiej, ostatnia jestem w 7 niebie. Żałuję , że tak późno zaczęłam ..... ale szybko nie skończę. Ada

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Torfotoart?

Andi Nowy wpis

Po przesłaniu info oraz portfolio (mogą być zwykłe zdjęcia obrazujące sylwetkę i jej motorykę), spotkanie informacyjne, sesja startowa (bezpłatna).

Bardzo fajna sesja. Super atmosfera. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim wahającym się dziewczynom. Na pewno wrócę przed obiektyw .....

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Torfotoart po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku fotomodelka sesje artystyczne. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Project Manager
Green Capital S.A.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Torfotoart odbywa się w siedzibie firmy?

And

Jak już tłumaczyłem, dobiera się modelki pod projekt lub realizacja sesji jest indywidualna, szczególnie jeśli osoba dopiero zaczyna pozować. Proszę przesłać kilka zdjęć poglądowych wraz z krótką charakterystyką na adres torfotoart@gmail.com. Pozdrawiam

Joanna
@And

Ale możesz powiedzieć dokładniej co w tej charakterystyce musi się znajdować? Bo tak ogólnie to nie mam pojęcia.

AND
@Joanna

W celu nawiązania współpracy proszę o przesłanie zdjęć - portfolio, jeśli takiego nie ma, mogą być zwykłe zdjęcia portretowe oraz sylwetki, a w ramach informacji, oczywiście info czy jest już jakieś doświadczenie, czy może są inne atrybuty np. zainteresowanie malarstwem, rzeźbą, tak samo przydatna jest znajomość choreografii. Oczywiście również inne informacje, jeśli tylko ktoś uzna je, że mogą być rekomendujące. Zapraszam do kontaktu torfotoart@gmail.com . Pozdrawiam AB

Iza

Szukam fotografa do sesji w ciąży. Jestem w 5 miesiącu i chciałabym jakieś ładne zdjęcia. Czy ktoś może mnie poratować ?

Urszula
@Iza

Nie za wcześnie jeszcze? Jednak większość sesji jest realizowanych jak brzuszek jest już pokaźnych rozmiarów.. A czemu trafiłaś na to studio, ktoś ci polecił czy sama jakoś je znalazłaś, bo jest w okolicy?

Iza
@Urszula

Hejka, chcę mieć zdjęcia, jak mój brzuch się zmienia. Szybko zaczęły się zmieniać piersi i bardzo podobała mi się moja figura. Fotografa wybrałam po wielu konsultacjach, choć chętnie rozglądam się za innymi, bo co fotograf, to inna koncepcja. Pozdrawiam

Sylwia

No jak dla mnie to niesamowita cierpliwość i dążenie do doskonałości kadru. Nie wiem co inni napiszą ……

Jestem bardzo zadowolona z efektów. Świetna atmosfera, pomoc, cierpliwość w tłumaczeniu ...... no i efekty muszą być . Na pewno wrócę, mam pozytywnie zakręconą koleżankę, może razem ..... zobaczę .....

Czy w Torfotoart odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

And

Witam, dobiera się modelki pod projekt lub realizacja sesji jest indywidualna, szczególnie jeśli osoba dopiero zaczyna pozować. Proszę przesłać kilka zdjęć poglądowych wraz z krótką charakterystyką na adres torfotoart@gmail.com. Pozdrawiam

Anja

@And a kiedy jakiś najbliższy casting dla modelek?

@Anja

Temat jest chyba zawsze aktualny, jest to kwestia przesłania swojej oferty i domówienia zakresu, pozdrawiam

Czy to studio zatrudnia pracowników ?

@Michał

Jest to zespół osób współpracujących z sobą i nie zatrudnia żadnych dodatkowych pracowników. Pozdrawiam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Torfotoart?

And

dla modelki ? standart, umowa o dzieło, pozdrawiam

Mama

Zafundowałam sobie sesję brzuszkową. Może to efekt mojego stanu, może nabyte doświadczenie z naszą służbą zdrowia, bałam się, ale się odważyłam. Duża zasługa mojej Mamy. Sesja przesympatyczna. Nikt nie oczekiwał ode mnie, że zaraz będę umiała pozować. Pozowanie przeplecione było analizą moich zdjęć, stąd myślę szybko wypracowane wspaniałe efekty. Szacunek dla fotografa, który nawet jak trzeci raz psułam ten sam kadr, nigdy się z tego powodu nie skrzywił. Niestety żałuję, że szybciej się nie zdecydowałam na zdjęcia, ale już wiem że będę chciała popozować. Bardzo to dydaktyczne, a jak ma się wsparcie, to nauka idzie dużo szybciej....

Bartek

Wiecie czy firma zatrudnia aktualnie profesjonalnego fotografa?

Kati

Jestem pod wrażeniem. Chciałam właściwie tylko pamiątkę, ale spodobało mi się i będą kolejne sesje. Powiem tak najgorzej zacząć ..... dobrze jak trafi się na kogoś pomocnego i kreatywnego. Polecam

Sylwia

Powiem szczerze, jestem mega zadowolona. Po moich wcześniejszych doświadczeniach, ta sesja była rewelacyjna. Fotograf bardzo pomocny, pomagał mi w budowaniu mojego obrazu, doborze makijażu, garderoby. Nie czułam się osamotniona. Mam swoje lata, żeby było weselej wybrałam fotografa na podstawie opinii własnej Córki, miała to być tylko pamiątka, ale myślę że będą kolejne sesje. Polecam fotografa, a szczególnie dla osób które się wahają. Warto spróbować, szczególnie jak ma się wsparcie. Pozdrawiam

Ola

Polecam współpracę. Wszystko do uzgodnienia, bezstresowa sesja, co chyba jest najważniejsze. Niestety gdyby nie polecenie koleżeńskie, to chyba nic bym nie wskórała. Choć jak popracowałam z fotografem, to rozumiem czemu tak jest. Jak ktoś chętny, to śmiało do przodu. A efekty na pamiątkę ........ albo na wystawę.

Bronisław
@Ola

Czy sesja fotograficzna, o której piszesz była tematyczna na przykład ślubna lub portretowa? Ciekawi mnie też, czy można robić zdjęcia także w plenerze lub umawiać się na sesje wyjazdowe.

@Bronisław

Sesja była luźna. Ja prosiłam o pewną izolację, bo chciałam się skupić, no i pierwszy raz nie wiedziałam na ile będę się krępować swojej kobiecości, czy ktoś będzie mnie podglądać itd. Wybrałam stylowy apartament adekwatnie do mojego wieku .... hi hi. Byłą to sesja buduarowa, sukienki, bielizna no i trochę nagości. Plener też wchodzi w rachubę, choć nie wiem co teraz jest możliwe, wyjazdowe na pewno też. Moja koleżanka miała sesje w ślicznym starym dworku i młynie. Ja też się umówiłam, ale teraz wiem, że jest przerwa. Ja jestem mega zadowolona i jak to mówią rośnie apetyt w miarę jedzenia.Pozdrawiam Ola

Basia38

Witam, mam wreszcie swoje wymarzone teraz żałuję, że tak długo ..... świetna współpraca, pomoc w doborze strojów, a przede wszystkim omawianie każdego etapu i celu, wspaniale kierunkuje człowieka. Tak, tak i jeszcze raz tak ...... jestem na tak.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Torfotoart? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Ola

Nie wiem jak mogę dodać swoją opinię, ale chciałam pochwalić współpracę. Mimo dojrzałego wieku spróbowałam się przełamać i spełnić swoje wielkie marzenie. Jestem zauroczona. Nie musiałam już na pierwszej sesji zostać "Gwiazdą z okładki", mogłam najpierw się pouczyć, a za cierpliwość fotografowi to mogę dać szóstkę !!!!!. Zdjęcia są niesamowite, choć w zamyśle chciałam tylko spróbować, to teraz myślę, że na pewno chcę więcej popozować. Może coś jeszcze ładnego stworzę .....

Graża

Polecam. Urzekła mnie cierpliwość fotografa w dążeniu do zamierzonego celu.

Zostaw merytoryczną opinię o Torfotoart - Toruń

• Jak się pracuje w Torfotoart?

Zobacz opinie na temat firmy Torfotoart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torfotoart?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Torfotoart