Torfotoart

Toruń

Opinie o Torfotoart

Iza 2016-02-01 11:52:14
Bardzo miła i rzeczowa współpraca. To była moja pierwsza sesja, więc stres duży. Profesjonalna pomoc i współpraca zmieniła się w piękne zdjęcia. Mam porównanie z innymi fotografami i mogę śmiało polecić.
Basia30 2016-05-19 11:53:36
Polecam. Postanowiłam zrobić sobie miłą pamiątkę, bałam się efektu, bo nie wiedziałam jak się zachowywać. Pomoc którą otrzymałam pozwoliła mi odnaleźć się na planie. Efekty super ...... znakomita współpraca i wyrozumiałość, a z drugiej strony motywowanie do pracy. Myślę, że jedna sesja była chyba początkiem i wrócę przed obiektyw. Polecam współpracę, szczególnie osobom rozpoczynającym pozowanie
Sylwia Myk 2016-07-02 18:47:12
Bardzo polecam tego fotografa. Bardzo subtelny a zarazem zdecydowany, wymagający, ale dla pięknych efektów zdjęć myślę, że warto.
Ola 2016-08-06 16:30:58
Jestem bardzo zadowolona, bardzo efektywny sposób współpracy. Osoba wyrozumiała, bezstresowa, aż z chęcią człowiek współtworzy swój obraz
Kasia 2016-10-17 20:53:54
Będę mieć przyjemność pracować z tym Panem,ale tak naprawdę nic o nim nie wiem. Nie ma żadnych informacji na Jego temat w internecie,dlatego troszkę się obawiam. Czy ma ktoś dostęp do profilu tego Pana na jakimś portalu chociaż?
Zostaw swoją opinię o Torfotoart - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torfotoart