Torfotoart

Toruń

Opinie o Torfotoart

Iza 2016-02-01 11:52
Bardzo miła i rzeczowa współpraca. To była moja pierwsza sesja, więc stres duży. Profesjonalna pomoc i współpraca zmieniła się w piękne zdjęcia. Mam porównanie z innymi fotografami i mogę śmiało polecić.
Basia30 2016-05-19 11:53
Polecam. Postanowiłam zrobić sobie miłą pamiątkę, bałam się efektu, bo nie wiedziałam jak się zachowywać. Pomoc którą otrzymałam pozwoliła mi odnaleźć się na planie. Efekty super ...... znakomita współpraca i wyrozumiałość, a z drugiej strony motywowanie do pracy. Myślę, że jedna sesja była chyba początkiem i wrócę przed obiektyw. Polecam współpracę, szczególnie osobom rozpoczynającym pozowanie
Sylwia Myk 2016-07-02 18:47
Bardzo polecam tego fotografa. Bardzo subtelny a zarazem zdecydowany, wymagający, ale dla pięknych efektów zdjęć myślę, że warto.
Ola 2016-08-06 16:30
Jestem bardzo zadowolona, bardzo efektywny sposób współpracy. Osoba wyrozumiała, bezstresowa, aż z chęcią człowiek współtworzy swój obraz
Kasia 2016-10-17 20:53
Będę mieć przyjemność pracować z tym Panem,ale tak naprawdę nic o nim nie wiem. Nie ma żadnych informacji na Jego temat w internecie,dlatego troszkę się obawiam. Czy ma ktoś dostęp do profilu tego Pana na jakimś portalu chociaż?
Sylwia34 2016-12-17 22:07
Świetne zdjęcia, świetna sesja, choć muszę się jeszcze wiele nauczyć. Mam nadzieję na dłuższą współpracę artystyczną.
Sylwia 2017-03-06 18:23
Jestem zachwycona efektem. Miałam duże wątpliwości czy z racji mojego wieku mam jeszcze zaczynać zabawę w pozowanie. Ugruntowanie mojej wiedzy na temat pozowania, liczne próby i wyrozumiałość fotografa, pozwoliły mi "zabłysnąć" na planie. Nigdy bym nie pomyślała, że mogę być "współtwórcą" takich zdjęć .... zachęcam wszystkich wątpiących żeby się jednak odważyć ..... czasem warto
Zostaw swoją opinię o Torfotoart - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torfotoart