Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

qqqq

wypłata teraz wszędzie, więc co w tym dziwnego????

Nikoś

nie ma żadnych przyjęć. Co to za bzdury. Czytaj ze zrozumieniem. Tylko te darmozjady z biura piszą o niby rozwoju ale ten rozwój to przyjmowanie kolejnych inżynierków z papierkiem, który pojęcia nie ma o branży. Dyro ma za dużo krzesełek w biurze i na siłę chce je zapełnić tymi bałwanami. Rozwoju nie ma, przyjęć również a płaca do kitu, za byle co te bałwany z biura ci ją obetną, więc nie wiem skąd te pozytywne opinie.

xyz
@Nikoś

no nasz nowy inżynierek to świetny cwaniaczek

Nikita
@xyz

co drugi w biurze to cwaniaczek i donosiciel a ten, że krótko tu robi to chce za wszelką cenę awansować i może miejsce dyra zająć ha, ha, ha. Aspiracje facet ma bardzo duże a wiedzy bardzo mało

zk

no właśnie nikt ci prawdy nie napisze bo szkoda pisać o tym zakładzie. Te wszystkie pozytywne opisy to ściema. poczytaj te negatywne i poczujesz jak tu jest. Kicha

mmm

oto wyraził swoją opinię jeden z biura, który nie ma pojecia o pracy. Zapraszamy do nas

Stach

atmosfera wesoła - ni wesoło jest w biurze zwłaszcza zwłaszcza w towarzystwie sekretarki, ploty, podlizywanie. No Panowie zabierajcie się do roboty, bo siedzi was tam coraz więcej a efektów pracy brak. Dyrektor powinien wam się bardziej przyjżeć

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Kicia

tutaj tylko dużo się pisze o rozwiju, o przyjęciach ale nie pokrywa się to z prawdą. Ta firma to jeden fałsz. Te negatywne komentarze to szczera prawda, tylko szkoda, że ktoś je usuwa bo codziennie coś ktoś pisze i nastepnego dnia już nie ma po nim śladu

pikuś

a przyjżeliscie sie ile godzin siedzą w biurze. Nas rozlicza się sie za pracę przez 8 godzin a oni przychodzą sobie do pracy jak się wyśpią duuuuużo po 7 a o 15 już ich nie ma. Może i my tak zaczniemy :)

NIKI
@pikuś

no nam to się płaci za pełne 8 godzin dziennie a tym w biurze to chyba za to, że się tu pojawiają. Przyłazi taki grubo po 7 bo jeszcze dyro nie widzi a wychodzi punkt 15. Tak widzę to no ale to dyro powinien zwrócić na to uwagę. Może jakiś programik któryś napisze i zaczną odbijać karty by tak jak my kiblowali chociaż 8 godzin nasze święte krowy

NIKT
@NIKI

bo świętym krowom płaci się za to że tu wogóle przychodzą. Dyro przychodzi później i pewnie nie jest świadom że nikogo tu nie ma o 7 ale o 15 to biegną dio domu

ccc

widać, że jak są negatywne opinie to znikają. komuś chyba zależy, żeby zostały tylko opinie tych d....

Niunia

przyjacielskie stosunki, moze w biurze ale bardziej oparte na podlizywaniu sekretarce i dyrowi. Jak poplotkuja z sekretarką to i coś załatwia dla siebie. Produkcja tej szansy nie ma, bo daleko od koryta

Blacha

nareszcie pisze się prawde o firmie. O tych przyjacielskich relacjach pewnie napisał nasz nowy inżynierek, który biega do dyra, kabluje na innych i głupkowato uśmiecha się do sekretareczki. Taki dwulicowy podpier..... Zreszta w biurze to wszyscy tacy sami i jeden przed drugim więcej chce donieść żeby tylko zabłysnąć przed dyrem

aa

co ty wypisjesz człowieku, @Blacha napisał prawde o tym co sie tu dzieje

xxxxx

jak nie będzie kablowania i donosicielstwa

mały

no chyba ci w biurze, to fakt bo nic nie robią, sa klepani po ramieniu przez dyra i świetnie zarabiaja ale nas na produkcji maja za nic i tylko ryja dra

NIKUŚ

atmosfera to podstawa i jak człowieka traktują odpowiednio, to nawet krytyke mozna przyjąć z godności, bo wiadomo tylko ten co nie pracuje się nie myli. Tutaj jednak tego brak a różnice i kominy płacowe jeszcze to wszystko pogłębiają, więc nie chce się wtawac do roboty bo wiesz jak bedzie

LOLO

tak, atmosfera to podstawa, bo jak z chęcia idziesz do pracy to czasem i ta kasa nie ważna. A tutaj to ani kasy ani chęci by przychodzic bo nie ma dnia by któryś z biura nie wydzierał się na ciebie własciwie zaswoje błędy, bo nic nie umieją a potem iną obarczaja produkcję. niestety papierki, szkoły nie sa adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności. A u nas totylko przyjmują do rządzenia z papierkami a potem wychodzi co tak naprawde umieją. A potrafia tylko gadać przez komórki, zabawiać sekretarke a kieszenie to prawei do kolan od tego trzymania rąk.

Miki

taka to prawda o Emixie. Chwala tylko ci przy biurkach bo pracują, a raczej udawaja gdy dyrektor patrzy im na ręce a całą robotę odwala produkcja i to na producji te gwiazdy wyżywają się. napisze taki jakiś programik, popełni błędy bo na niczym sie nie zna ale potem to produkcja winna wszystkiemu. Nic się tu odlat nie zmienia i większość jeszcze tu jest przez zasiedzenie ale prędzej czy później trzeb aszukać czegoś innego bo tak się nie da.

qqq

stawki nie są najlepsze na produkcji. Szukam czegoś lepszego bo atmosfera nie za ciekawa a za tą marną stawke nie ma co siedzieć tutaj dłużej. Na terenach przemysłowych wiem, że w pewnych firmach płaca więcej więc lada chwila urywam się stąd. teraz to żadna firma nie pozwoli sobie na nie płacenie wypłat w terminie, więc terminowa wypłata nie powinna nikogo dziwić. Jeśli potrafisz się dostosować do ciągłego donoszenia na innych to świetna firma. Niestety tylko dzięki kapowaniu możesz tu popracować dłużej a nawet piąć się wyżej. Mnie to już po prostu męczy więc chcę się stąd wyrwać. Te piękne opinie o rozwoju firmy piszą tylko ci z biura bo oni siedząc przy dyrektorze spijają śmietankę, świetnie grają i zgarniają dobrą kaskę. Na produkcji niestety nie ma już tak różowo i za taką kaskę pracować w takiej atmosferze po prostu na dłuższą metę się nie da. To moje zdanie

???
@qqq

To trzeba bylo sie uczyc albo zmiencie prace lewusy zazdrosne to fakt ze produkcji sie nie docenia ze malo sie im placi...powiedzcie mi kto pilnuje i dba o produkcje zeby szlo to wszystko normalnie kogo widzicie przy maszynach kto pomaga kto usuwa awarie kogo wolacie do pomocy...hm...?technologow?utrzymanie?NIE...

BĄK
@???

PRODUKCJI NIKT NIGDY NIE DOCENIAŁ I TYLKO LUDZIE Z PRODUKCJI POMAGAJĄ SOBIE WZAJEMNIE I DORADZAJĄ. nIESTETY TECHNOLO, UTRZYMANIE RUCHU O INŻYNIERKACH NIE WSPOMNE TO TYLKO FIGURANCI OD BRANIA KASY. MOŻE I PAPIERKI JAKIES TAM MAJA ALE POJĘCIA ŻADNEGO, ALE TO WŁAŚNIE TAKIM LEWUSOM SIE TUTAJ PŁACI I DAJE UMOWY

qqq

wszystkie firmy na terenach przemysłowych płacą na czas, więc co w tym dziwnego.

aaaaaa

w Tychach nie ma szans

boluś

pracowałem tam i przyznaję, że atmosfera jest do niczego - niestety. Kapowanie na porządku dziennym i jesli nie podporzadkujesz sie tym zwyczajom to zrobia wszystko żeby sie pozbyć. Na dłuższą metę nie da się tak pracować. Chociaż nie powiem jest garstka ludzi naprawdę świetnych, ale tych co nami chcą rządzić więcej a dla poklasku u dyra gnoją innych. człowiek nie chodziłtam z chęcia do pracy. teraz może i zarabiam trochę mniej ale atmosfera inna i człowieka traktuja z godności a to naprawdę dużo i chetnie wstajeteraz rano wiedząc że8 godzin spokojnie przerobię i nikt nie będzie darł nade mną ryja

gamoń

sa tacy co w gadce potrafia sie dobrze sprzedać a życie weryfikuje potem wszystko. A ten to potrafi gadac czego to nie umie a wie tyle co ten na produkcji różnica tylko taka, ze więcej klika w klawiaturkę. A ten to świetnie potrafi mydlic oczy. A jak to skacze przed dyrem, zrobie to, zrobie tamto, moze pojade tutaj a moze tam, to może zostanę, no ale jak chce sie awansować jeszcze wyżej to ... Zobaczymy jak raz mu sie noga powinien to ciekawe na kogo całą wine zwali za "swoja niby wiedzę". Papierki to nie wszystko, a gadac każdy potrafi a przechwalać sie to chyba wszyscy

xyzxyz

spróbuj sie mu przeciwstawić to poznasz go bliżej. Ja już z nim sie ściołem i zmieniłem o nim zdanie

nn

nie zatrudniają bo zatrudnili tą sierotę AS. To ostatni nabytek, który nijak ma się do tego czego wymagamy. To teraz największy klaskacz, bo skacze koło dyra. Tylko czekamy kiedy nóżka się poślizgnie i miejsce się zwolni

Miś

dziwne tylko, że do biura na ciepłe posadki zatrudniaja bezpośrednio do EMIX i po 3 m-cach daja takim na stałe i podwyżkę. przez 3 m-ce to faktycznie mozna sprawdzić doświadczenie i pojęcie o tym co sie robi. Potem taki idiota mysli, że taki z niego fachura i wodo sodowa mu do łba uderza. Taki też powinien być traktowany jak inni i zapracowac sobie na konkretna umowę. Potem mamy tu takie gwiazd, które tylko przy dyrektorze sa takie mądre a tylko przekazuja to co od innych usłyszą bo tyle wiedzą co nic.

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy