Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

OLO

trzy ma mnie tylko kredyt i nic więcej a dzieci jeść chcą. No i poczekam jeszcze i może doczekam się jak dyrektor pozna się na waszej robocie. Ostatnie oferty były pod koniec ubiegłego roku no i przyjęto kolejne ofiary do biura, które na niczym się nie znają poza pukaniem w klawiaturkę.

ola

to co za bałwany piszą o przyjęciach, po co denerwujecie ludzi. Ta firma zawsze była i jest firmą niewiarygodną. Ktoś tylko chce poprawić opinię ale jak widać w tej firmie nic się nie zmieniło

OLO

ofert pracy nie ma, maja być jakies podwyżki żeby ludzie nie pouciekali i tyle. w necie są jedynie nie aktualne oferty, więc moge wam powiedzieć że nic się nie zmienia. Pracuje tutaj dość długo i jesli ostatnio były przyjęcia to jak ktoś tu już ładnie napisał tylko darmozjadów do biura za świetne pieniądze. A pisanie, że firma się rozwija i takie tam bla, bla, bla to tylko piszą ci z biura by renome firmy podnieść.

BZDURA

a gdzie oferty??? brednie jakieś. Umowę to dostają tutaj specjaliści typu inżynier i inni tacy. NA PRODUKCJI NIE MA TAK DOBRZE

JAN

UMOWĘ O PŁACĘ DAJE POŚREDNIK, POD FIRME MOŻE PRZEJDZIESZ, MOŻE NIE. ZALEŻY OD WIDZIMISIĘ TYCH NA GÓRZE. NA PRODUKCJI PRZYJĘĆ NA UMOWĘ PRZEZ EMIX NIE MA. KTO CI NAOPOWIADAŁ TYCH BREDNI. ZRESZTĄ NAWET NA REKTUTACJI MÓWIĄ CO INNEGO A JAK DOSTAJESZ UMOWĘ WCALE TAK NIE MA, STANOWISKO NIŻSZE I STAWKA RÓWNIEŻ

Baśka

umowa przez pośrednika, płaca żałosna. Czym się tak cieszysz

zły

podwyżki, podwyżki tylko ile i dla kogo???? sprawiedliwego podziału nie będzie. produkcja ochłapy a p... jak zawsze zbiorą ładne sumki. Wszyscy wiemy ile zarabiaja nasze gwiazdy

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
aaa

a jakie maja być te podwyżki, mam nadzieję, że takie jak w biurze

n

czas najwyższy, tylko żeby za podwyzkami nie zmniejszyli premii :( zreszta wszędzie juz podwyżki były tylko w Emixie jak zawsze na końcu, pewnie w obawie, że pouciekamy

oferta

podobno przyjmuja w Nexteer i płaca znacznie większa

MIś

wypłata na czas jak w każdej firmie ale kokosów nie ma i nie bedzie. A o przyjęciach na produkcje zapomnij. Tutaj tylko roboty dokładaja a ludzi nie przybywa, no chyba że w biurach bo tam w tym roku troche tego przybyło. No ale nie mi oceniać po co tam przyjmują, widocznie ktoś kupił za dużo krzeseł i biurek a po co miały stac puste. ha ha

no co ty

zarobki mniejsze niż nauczycielska pensja a i robić trzeba 40 godzin tygodniowo, nie to co te leniwce w szkołach a i urlopu mniej i wakacje do roboty, więc nie wiem czy dałbyś radę

bzduty

szczerze to w innych zakładach płacą znacznie więcej a i dodatkowych benefitów jest więcej, więc szału tu nie ma, skąd taka wspaniała opinia????

jakość

zarobki liche a odpowiedzialność duża.

hager
@jakość

w hager polo lepiej płacą i dość szybko przechodzisz pod firme na umowę. Atmosfera tam super a to najważniejsze. podobno przyjmują

aaaa

a co następny darmozjad chce się przyjąć, Zaraz będzie was więcej do rządzenia niż ludzi do ciężkiej pracy. Za chwilę trzeba będzie trochę biur dobudować bo nie będzie dla was miejsca. Cza by przyjęto ludzi na produkcję bo roboty przez wasze głupie pomysły jest więcej. Nowy inżynierek wykazuje się głupimi pomysłami, które nic mają się do naszej roboty. może chcesz zająć jego miejsce bo ten to się zna na motoryzacji co dziecko we mgle. powodzenia

zzzzzz

rotacja, tu się zwalnia na produkcji a przyjęć nie ma. nie to co w biurze, tutaj to pojawia się coraz więcej darmozjadów, wymyślają a nie mają pojęcia o niczym

nie

nie było i nie bedzie a ci co piszą o rozwoju firmy piszą same brednie. Nic się tu nie zmienia.

takie tam

o zatrudnieniach duzo gadaja, że to niby sie rozwijamy. A i owszem przybywa kszeseł przy dyrektorze. Tam to za chwile miejsc nie bedzie i chłopaki bedą musieli pobyć na produkcji i patrzeć nan nas, bo w biurze miejsca nie będzie.

rozżalona

dyro powinien trochę przyjżec się pracy tym swoim p.... w biurze, którzy pracują tylko gdy patrzy im na ręce. Siedzą godzinami i gapią się w internet skacząc ze stronki na stronkę i ogladają nie wiadomo co zamiasta zabrac sie do roboty. Nas to rozlicza się ze wszystkiego a oni albo w necie albo przez telefony gadają. Płaci im sporą kasę to moze i od nich czas wymagać i rozliczac z tego co robią, jak robią i ile czasu poświecają na to. Bo jakby ich tk rozliczyc to połowa z nich jest tam zbędna i jakie oszczędności dla Emixu

prawda
@rozżalona

prawda, szczera prawda !!!!!!!!!!!!!!!1

Aldi
@rozżalona

prawda, a nowy inżynierek to dopiero fachura. Wypytuje, zbiera wiadomości a potem zebrane pomysły sprzedaje jako swoje. Ten to ma tupet. No ale takie niedorajdy potem awansują i pną się na czyich plecach. A my tyramy i nikt nas nie docenia bo kto doceni tych co maja wiedzę ale na stołki nie pchają się bo wiedzą, że nie maja szans z takimi "gwiazdami". Przy przyjeciu patrzy sie tylko na papierki a faktyczna wiedza nie jest weryfikowana to potem tak to jest. Masz rację @rozżalona, że powinno sie bardziej przyjżec temu co robia te gamonie i ile czasu im zajmuje fraktyczna praca bo więcej czasu poświęcają na pogaduchy przez telefon i wpatrywanie sie godzinami w neta. gdyby tak to zweryfikować to połowa poszłaby w odstawkę. No cóż nic sie nie zmienia a jest coraz gorzej.

Zenek
@Aldi

racja, sam byłem świadkiem jak inzynierek Andrzejek słyszał to i owo a potem przed dyrem chwalił się, że dobrze by było to wdrożyć, że to jego pomysł. Wszystkie zasługi, wszystko co gdzieś usłyszy przypisuje jako swoją wiedze a tak naprawdę to na niczym się nie zna, no może na tym plumkaniu w klawiaturke tylko i temu trzeba się przyjrzeć na jakie stronki wchodzi bo wpatrzony w ekran jak sroka w .... Taki dziwak i jak to ktoś kiedyś napisał klaskacz, bo przyklaskuje każdemu od kogo może coś wyciągnąć a zwłaszcza dyrowi bo i podwyżka lepsza i jakiaś delegacja za granicę. ciekawe kiedy się na nim poznają a zwłaszcza na jego "wiedzy" jeśli wogóle takową ma. no ale narazie lansuje się chłopak bo w tak krótkim czasie umowa na stałe i kasiorka niezła.

mały
@Zenek

też coś mogę powiedzieć na ten temat. Pracuje kilka miesięcy z dojazdem a zachowuje się jakby wszystkie rozumy zjadł. Czekam tylko kiedy nóżka mu się podwinie i zobaczymy na kogo wine zwali, bo pewnie nie na siebie ha ha.

balbinka

tam to przyjecia sa jakies dziwne, ogłoszeń nie ma a w biurach ludzi coraz więcej.

@balbinka

Mam wiadomosc dla osoby ktora (usunięte przez administratora) innym soczki kanapki lub batoniki z lodowki na stolowce dla chlopakow...jak sie dowiem ktory to,to niech liczy z konsekwencjami albo niech juz sie zwolni frajer (usunięte przez administratora) zlodziej i darmozjad...

@123

A sie dowiem ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) czeka cie wtedy dlugie L 4

@123

to penie którys z biura, bo nudza sie chłopaki to trza trochę pomaszkiecić. W końcu im wszystko wolno, a że coraz ich tam więcej to i więcej potrzebuja smakołyków. ha ha

xx

na terenach przemysłowych zatrudniaja w innych zakładach. Na oferty w Emixie nie licz bo nie wiedzieć czy wogule będą a jeśli to kiegy

Klon

a tyle tu pisali, że firma się rozwija, że przyjęcia. Wychwalali pod niebiosa a teraz widać, że to jedna ściema. I jak tu ufać takim bzdetom, w to co tu wypisywali. Widac firma .......

.......
@Klon

Jest czas kiedy są przyjęcia, i jest czas kiedy ich nie ma - niestety.

klon
@.......

to po co te gadki, że firma się rozwija, że będą przyjęcia.Ktoś chyba chciał w ten sposób zrobić reklamę Emixowi a tak naprawdę potwierdziła się tylko opinia jaką mieliście czyli praca do kitu i wcale nie ma tak pięknie jak to co niektórzy piszą.

ktosik
@klon

święte słowa. Te świetne recenzje piszą pewnie nasze gamonie z biura, bo tym to jest dobrze, zwalają robotę na innych, jest tego coraz więcej do rządzenia, siedzą przy biureczkach, jak dyro nie widzi to klepią przez telefon a do tego zarabiają krocie,Taki to może wypisywać takie bzdety. Coraz więcej inżynierków, technologów a robić nie ma komu. Ja to bym ich postawił przy maszynie i niech trochę popracują a nie tylko łażą z rękami w kieszeni i wydają polecenia

pracuś

nie moge sie ujawnic, bo nie chcę problemów a pracować muszę.

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy